Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Toitekas või graafika kaart läbi? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 03.09.2012 20:35:44 Toitekas või graafika kaart läbi? vasta tsitaadiga

Olen siin nüüd räigelt pead ragistanud et kas mul on toide liiga lahja või graafikakaart katki.
Lähemalt siis probleemist: ostsin endale 2 kuud tagasi Teknoware 550W toiteka ja HD Radeon 6970 , panin need külge ja sain 2 nädalat mängida siis arvasin et toide läks läbi kuna arvuti enam tööle ei läinud, saatsin toite garantiisse anti tutikas vastu panin jälle kõik külge arvutile aga tööle ei lähe kui nuppu vajutasin, siis hakkasin järjest juhtmeid proovima et kus viga oli ja jõudsin selleni et kui kaardil on 6 pin juhe järgi siis läheb arvuti tööle aga pilti ei näita aga kui panen 8 pin juhtme ka järgi käib toitekas mingi klõps ja arvuti tööle ei lähe, ma proovisin korra ka 350W toitekat sest mul kukkus kaart kapi otsast alla ja veenduda et kõik korras oleks siis proovisin seda ja siis läks kõik tööle kuid toide põles läbi XD.
Palun aidake
Aitähh!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matukaz
HV kasutaja
matukaz

liitunud: 24.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2012 21:08:48 vasta tsitaadiga

"550 Watt or greater power supply with one 150W 8-pin PCI Express® power connector and one 75W 6-pin PCI Express® power connector recommended "
Arvatavasti tuleks osta korralik 650w(varu peaks olema ka), ei tea mis CPU sul on, äkki mingi power hungry ja OC siis pole ime, et toitekas ei jõudnud enam toita.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.09.2012 21:22:04 vasta tsitaadiga

osta korralik varuga toitekas 850 vms.. see ei kuumene ka nii kõvasti ja takkaotsa on vaikne. Mul toiteka vent seisab kui ei mängi.
selle vga raili pealt ei saa ilmselt piisavalt jõudu su video ja käima ei lähe.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 03.09.2012 21:38:23 Re: Toitekas või graafika kaart läbi? vasta tsitaadiga

theuph kirjutas:
... sest mul kukkus kaart kapi otsast alla...

See mitte- töötamine võib olla tingitud sellest, et paigaldamisel talub seade füüsilist koormust ja kõik loksub paika ehk toimib, aja või temperatuuri mõjul aga seade annab järgi ja tekib näiteks pinge lekkimine ja rakendub kaitse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 03.09.2012 21:51:40 vasta tsitaadiga

aga kuidas on see võimalik et mul ju 2 nädalat enne garantiisse minemist tõõtasid kõik mängud täiesti ilusti max settingutel.
Prose on mul AMD Phenom II X6 1100t @ 3,3Ghz
Ning kui ma ostma hakkan siis mida arvate sellest toitekast http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/Corsair-supply-TX650-V2-80-PLUS-Bronze-ATX-650W-EU-version-114652
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matukaz
HV kasutaja
matukaz

liitunud: 24.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 00:15:16 vasta tsitaadiga

too prose ka suht power hungry, vist kui vaatasin tabelit õigesti, aga corsairi PSU on no ühed kõige paremad minu arust. (muidugi tuleks vaadata üle mis juhtmed tulevad kaasa temaga vms).

Kui toitekas oleks töötanud siis oleks pidanud fanid liikuma ja tuled kõik põlema enamasti.
Juhul kui elad tallinnas, siis saaksin anda power supply testeri, toiteka kontrollimiseks ja tegelt on olemas ka üks odava poolne 650w, millega saaks proovida graafikakaarti, kui tahad siis anna märku PSi teel. Saaks teha selgeks milles viga on.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 08:40:07 vasta tsitaadiga

Pakuks, et sünnitraumaga toide. Otsi prooviks mingi korralik(tead et töötab) toide.
ja kui on toide pekkis, küsi raha tagasi või vaheta kallima vastu.

850w on ilmselge rahapõletamine. See kaart töötab normaalse 550W toitega ilusti.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.09.2012 08:55:10 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Pakuks, et sünnitraumaga toide. Otsi prooviks mingi korralik(tead et töötab) toide.
ja kui on toide pekkis, küsi raha tagasi või vaheta kallima vastu.

850w on ilmselge rahapõletamine. See kaart töötab normaalse 550W toitega ilusti.


EI OLE!!!!!!!!!!

+ on rohkem kui kuhjaga, nt väiksem kuumuse eraldumine kuna toitekas ei pea nii kõvasti tööd tegema, desktopil ja netis olemise ajal on toitekas täiesti vaikne kuna vent ei pea isegi ringi käima mõnel ässamal toitel. Kui osta siis korralik 80plus gold või parem ja switching.

kõik mured kaovad iseenesest mis on seotud toitega ja kast on mõnusalt vaikne.


täis lollus on osta piiripealne toide, mis paneb sul max loadis nagu reaktiiv ja hakkab varem või hiljem failima

TX650 V2 on hea toitekas aga 50/50 hakkab varem või hiljem kas pinisema või veidrat heli tekitama loadi ajal.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 08:59:14 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
ThedEviL kirjutas:
Pakuks, et sünnitraumaga toide. Otsi prooviks mingi korralik(tead et töötab) toide.
ja kui on toide pekkis, küsi raha tagasi või vaheta kallima vastu.

850w on ilmselge rahapõletamine. See kaart töötab normaalse 550W toitega ilusti.


EI OLE!!!!!!!!!!

+ on rohkem kui kuhjaga, nt väiksem kuumuse eraldumine kuna toitekas ei pea nii kõvasti tööd tegema, desktopil ja netis olemise ajal on toitekas täiesti vaikne kuna vent ei pea isegi ringi käima mõnel ässamal toitel. Kui osta siis korralik 80plus gold või parem ja switching.

kõik mured kaovad iseenesest mis on seotud toitega ja kast on mõnusalt vaikne.


täis lollus on osta piiripealne toide, mis paneb sul max loadis nagu reaktiiv ja hakkab varem või hiljem failima


icon_rolleyes.gif ON!!!!!! icon_rolleyes.gif

mine osta voolumõõtja icon_exclaim.gif
Tema masin võtab ~300 -400W jagu vurtsu SEINAST.
850W toiteplokid on kompensatsioonimoodulid.
Või CF/SLI jaoks.

Mis puutub max load = reaktiiv. Noh mul on üks 1200W toide, mis 400W seinast juures tahab lendu tõusta. Seega sinu väide ei vasta üldse reaalsusele.

Krt ma sain 295 @ 750mhz + 3870K @4.6ghx'ga seinast OCCT kasutades 380W seinast kätte.
Ja sa räägid 850W toiteplokist. Really icon_question.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.09.2012 09:15:01 vasta tsitaadiga

tra ega sa seda võimsust lambi liinilt kätte ei saa... vga ots ei jõua noh, seda ei pea ka lõpuni ära koormama ju.
ei ole see, et vaatad oh mu kast tarbib max 350w arvutuste järgi ja ostangi 350w toiteka, et siis jooksutab ära küll, EI OLE nii

korralik kvaliteetne varuga switching toitekas ja elu lill, mitte kunagi ei pea enam pead vaevama kas või mis... tulevikus upgrade tehes saab sinna ka võimsamat videot järgi panna.

ostsid mingi odava 1200w naljatoiteka siis... odav crapp ajab muidugi asja ära aga siis tuleb leppida sellega, et sul on ka ilma reaalse loadita ahi arvutis ning vent paneb täis pööretel koguaeg
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 04.09.2012 18:30:41 vasta tsitaadiga

mõned siin ei pane vist üldse tähele et mu toide käis garantiis ja mulle anti uus vastu ja mul ei toiminud see täiesti tutikaga kuid tesise kaardiga läheb arvuti tööle (HD 4350) aga see selleks ja see on tõesti õige et kui arvutades tuleb mingi 300W siis see ei tähenda mitte midagi sest miks siis muidu pannakse videokaardi miinimum nõudeks 500W miks siis mitte 250W ma usun et mulle piisab sellest 650W corsairist küll ja mind eriti see pinin ja veider heli ei koti ise elan hiiumaal kuid saatsin juba kaardi linna testima sugulasega
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 18:50:57 vasta tsitaadiga

theuph, testi toiteplokki.

Miinimumnõuded 500W tulenevad sellest, et keegi ei tea kui mitu ketast või muud lisavidinat sul seal on.

300W toitest piisab rahulikult kesktaseme masina jooksutamiseks. Peamine õgard ongi videokaart.

Peale selle 500W toide ei tähenda, et ta 12V peal annab 500W. Pead jälgima et 12V siinist piisaks.

ottf, ära ropenda.
240€ maksev toiteplokk pole päris odav crapp või mis?
Ja kes arvutamisest rääkis? Mõõda ära voolutarve. Vaata mis tulemuse saad.
350W seinast voolu võttev masin on 550W toite all üsna varuga. Juhul kui ta korralik toide on.
850W toidet on vaja sul üüberõgard lisa OC'ga SLI's või üldse 3way süsteemis.
1200W on nendele idiootidele, kes otsustavad et umbe hea oleks katsetada 4x6970 või 4x580. Kuigi hinna järgi ütleks, et see mõttetu, kuna odavam tuleb paigaldada 2 toiteplokki. (nt boosterX). Samas, kes katsetab 4x videosid eriti toite hinna pärast pead ei vaeva.

Tahad piiripealset süsteemi? Tehtud: 350W chieftec + 4870x2 + amd quad core miskine. Võimsustarve seinast 290W. 12V ahel oli ilmselgelt üle koormatud, aga näed ei surnud ei video ega toide. Tunniga oli kärsalõhn üleval aga töötas edasi.

PS, wtf on sinu jaoks switching toitekas? Kas sa oled arvutis ka muid variante näinud?
Tuleviku videod lähevad juba voolusäästlikumaks ning pealegi toiteplokk vananeb. Kui upgrade tuleb 3a pärast, siis pole mõtet osta võimast toidet tiksuma. Mõistlikum on raha säästa ja 3a pärast uus osta kui vajadus tuleb.

Pealegi sinu jutt kõlab nagu streetrace'i pubekatest pealtvaatajad:
"Krt sellel bemmil oli 18 tolli kets all, see lutib kõik siin nüüd ära"
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 04.09.2012 19:29:29 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
theuph, testi toiteplokki.

Miinimumnõuded 500W tulenevad sellest, et keegi ei tea kui mitu ketast või muud lisavidinat sul seal on.

300W toitest piisab rahulikult kesktaseme masina jooksutamiseks. Peamine õgard ongi videokaart.

Peale selle 500W toide ei tähenda, et ta 12V peal annab 500W. Pead jälgima et 12V siinist piisaks.

ottf, ära ropenda.
240€ maksev toiteplokk pole päris odav crapp või mis?
Ja kes arvutamisest rääkis? Mõõda ära voolutarve. Vaata mis tulemuse saad.
350W seinast voolu võttev masin on 550W toite all üsna varuga. Juhul kui ta korralik toide on.
850W toidet on vaja sul üüberõgard lisa OC'ga SLI's või üldse 3way süsteemis.
1200W on nendele idiootidele, kes otsustavad et umbe hea oleks katsetada 4x6970 või 4x580. Kuigi hinna järgi ütleks, et see mõttetu, kuna odavam tuleb paigaldada 2 toiteplokki. (nt boosterX). Samas, kes katsetab 4x videosid eriti toite hinna pärast pead ei vaeva.

Tahad piiripealset süsteemi? Tehtud: 350W chieftec + 4870x2 + amd quad core miskine. Võimsustarve seinast 290W. 12V ahel oli ilmselgelt üle koormatud, aga näed ei surnud ei video ega toide. Tunniga oli kärsalõhn üleval aga töötas edasi.

PS, wtf on sinu jaoks switching toitekas? Kas sa oled arvutis ka muid variante näinud?
Tuleviku videod lähevad juba voolusäästlikumaks ning pealegi toiteplokk vananeb. Kui upgrade tuleb 3a pärast, siis pole mõtet osta võimast toidet tiksuma. Mõistlikum on raha säästa ja 3a pärast uus osta kui vajadus tuleb.

Pealegi sinu jutt kõlab nagu streetrace'i pubekatest pealtvaatajad:
"Krt sellel bemmil oli 18 tolli kets all, see lutib kõik siin nüüd ära"

Ahhh...mitu korda ma pean ütlema et mu toitekas töötab lihtasalt kui graafikakaardile 8 pin juhtme järgi panin käis klõps ja arvuti tööle ei läinud aga kui ära võtsid ja ainult 6pin juhe oli taga siis läks tööle kuid siis ei saa graafikakaart piisavalt toidet ja pilt jääb mustaks.
küsisin järgi selle sama asja kohta ka digi foorumist ja sealt öeldi et toide pidi suht jama olema ja et oleks mõistlik võtta mingine corsair vms
Ma siis kitjutan siis kõik oma arvuti andmed ka (selle videokaardika mis mul sees tegelikult peaks olema):
Prose: AMD Phenom II X6 1100T @3,33GHZ
Mälud: 2X Kingston 4gb @1333 MHZ
Graafikakaart: MSI Radeon HD 6970 Def clockid
Emaplaat: ecs 760G
HDD:1TB SATA3
Toide:550W Tecnoware
DVD kirjutaja
tavaline amd jahutus+3 ventilaatorit plaanis osta veel 3
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 19:35:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ahhh...mitu korda ma pean ütlema et mu toitekas töötab lihtasalt kui graafikakaardile 8 pin juhtme järgi panin käis klõps ja arvuti tööle ei läinud aga kui ära võtsid ja ainult 6pin juhe oli taga siis läks tööle kuid siis ei saa graafikakaart piisavalt toidet ja pilt jääb mustaks.

Siis on see toiteplokk kutu, seega poodi tagasi ja järjekordne gar. vahetus..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 04.09.2012 20:01:51 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
tsitaat:

Ahhh...mitu korda ma pean ütlema et mu toitekas töötab lihtasalt kui graafikakaardile 8 pin juhtme järgi panin käis klõps ja arvuti tööle ei läinud aga kui ära võtsid ja ainult 6pin juhe oli taga siis läks tööle kuid siis ei saa graafikakaart piisavalt toidet ja pilt jääb mustaks.

Siis on see toiteplokk kutu, seega poodi tagasi ja järjekordne gar. vahetus..


kas sa oled loll ve ma sain selle kolm päeva tagasi ja sina räägd et on kutu ja pealegi see on mul juba teine samasugune toitekas ja mis sa tõesti arvad et ma viitsin oodada kaks nädalat jälle et saada totekas uuesti tagasi ja siis jälle avasdada et oih ups jälle on toitekas läbi ma pigem ostan endale korraliku juba
tunnista lihtsalt et se toitaks võib lahjaks jääda ja kõik
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 20:12:23 vasta tsitaadiga

theuph,
tsitaat:

kas sa oled loll ve

Sina oled. Kahju sust.
tsitaat:

tunnista lihtsalt et se toitaks võib lahjaks jääda ja kõik


Tead, mulle on saabunud kastide viisi vigaseid toiteplokke. Uued, tehasest kinnises kastis.
Esimene kast töötas.
Teine kast oli poolvigased. Täpsemalt: Pildi võtsid ette, koormusel surid.
Kolmas kast olid üldse kutud.

Kui sa tuled põrkama väitega:
tsitaat:

ma sain selle kolm päeva tagasi ja sina räägd et on kutu

oled sa loodud lolliks jääma. DOA (dead on arrival) on tänapäeval suht levinud nähtus.
Kui sa tõesti arvad, et su videokaart on tõesti nii võimas, et see toide ei peaks seda ära toitma, ning jooksed kohe uut ostma ning keeldud kvaliteetse kauba vastu vahetamast oled sa meie majandusele tänuväärne persoon. Sulle saab si**a müüa saia hinnaga ning sa ütled selle peale veel aitähh ja lähed ostad leiba kõrvale.

Sinu asemel ma viiks selle toite tagasi ning küsiks vastavalt VÕS raha tagasi. Kui sa ei taha seda teha, palju õnne. Minu poolt teema lõpp icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2012 20:55:43 vasta tsitaadiga

Võimalus oleks ju viia see toide ka näiteks mõne "mittelolli" juurde, toiteplokke on võimalik üsna edukalt testida/kontrollida. Aga otsustada, et toiteplokk on lahja, saab alles siis kui tarbitav vool on teada ehk siis ära mõõdetud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 06.09.2012 20:18:18 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
theuph,
tsitaat:

kas sa oled loll ve

Sina oled. Kahju sust.
tsitaat:

tunnista lihtsalt et se toitaks võib lahjaks jääda ja kõik


Tead, mulle on saabunud kastide viisi vigaseid toiteplokke. Uued, tehasest kinnises kastis.
Esimene kast töötas.
Teine kast oli poolvigased. Täpsemalt: Pildi võtsid ette, koormusel surid.
Kolmas kast olid üldse kutud.

Kui sa tuled põrkama väitega:
tsitaat:

ma sain selle kolm päeva tagasi ja sina räägd et on kutu

oled sa loodud lolliks jääma. DOA (dead on arrival) on tänapäeval suht levinud nähtus.
Kui sa tõesti arvad, et su videokaart on tõesti nii võimas, et see toide ei peaks seda ära toitma, ning jooksed kohe uut ostma ning keeldud kvaliteetse kauba vastu vahetamast oled sa meie majandusele tänuväärne persoon. Sulle saab si**a müüa saia hinnaga ning sa ütled selle peale veel aitähh ja lähed ostad leiba kõrvale.

Sinu asemel ma viiks selle toite tagasi ning küsiks vastavalt VÕS raha tagasi. Kui sa ei taha seda teha, palju õnne. Minu poolt teema lõpp icon_exclaim.gif


Ma ei keeldu kvaliteetse kauba vastu vahetamisest ja raha vastu mul ka midagi pole lihtsalt too firma kust ma selle toiteka ostsin ei paku mulle seda võimalust muidu ma oleks seda juba ammu teinud ja poleks seda foorumit postitanudki.
Uut toiteplokki kaalun üldse sellepärast et esiteks mul on olnud 2 täpselt samasuguse toiteplokiga juba jamasid ja teiseks ma ei tea kui kvaliteetne on tecnoware toitekad
ma ei usu et mul tekib probleeme corsairi toitekatega

EDIT: Kaart on korras ilmselt oligi siis see toitekas piduriks, ilmselt ostan corsairi GS700 selle lehekülje http://extreme.outervision.com/index.jsp arvutuste põhjal sain ma oma arvuti voolu tarbimise kuluks 662 W seda ilma klokkimiseta ja kui plaanis veel kunagi klokkida siis tuleb see toitekas kasuks kindlasti
ehk siis see et mu arvuti vajab ainult 300 W toidet on suht bullshit
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 07.09.2012 11:45:59 vasta tsitaadiga

Seda lehte nüüd küll puhta tõena võtta ei saa. Proovisin enda specidega ning pakkus mulle 821W minimum, 852W recommended, kuigi masin jookseb peakis kusagil 60-70% S12II-520 võimsusest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012




sõnum 07.09.2012 15:48:17 vasta tsitaadiga

ilmselt seal on mõeldud siis mingisuguseid odavaid käkke mille võimsus on kirjutatud 800W kui tegelikult annab välja ainult 600W või isegi vähem
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crissm
HV kasutaja
crissm

liitunud: 27.01.2011




sõnum 16.10.2012 17:36:19 vasta tsitaadiga

Sama komplekt(tecnoware 550w+hd 6970) ja sama jama,toiteplokk uus ja käima ei lähe kui kaart peal(kui lülid sisse siis käib ainult üks tõks ja kõik).
Kui kaar maha võtta siis töötab korralikult.
Kaart on testitud ja töökorras.
Imelik aga eelmine toide 530 w ja sellega toimis.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 16.10.2012 21:50:15 vasta tsitaadiga

tecnokräpp.
milleks sellist sitta osta ja hiljem imestama, miks see ei toimi icon_lol.gif
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Toitekas või graafika kaart läbi?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.