Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell Latitude märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 24.08.2012 10:44:04 Dell Latitude vasta tsitaadiga

Vaatasin, et Dell Latitude seeriast pole teemat.

Huvitaks teie kogemused Dell Latitude seeria arvutitega, eriti kahe uuema seeria Latitude kogemust.

Endal on hetkel silma jäänud Dell Latitude E5430 ja Dell Latitude E6430, mis on nende plussid ja miinused, kui välja jätta korpuse tugevus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2012 10:39:52 vasta tsitaadiga

E6420't oskan vist ainult kiita
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-ordi-
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 25.08.2012 11:43:23 vasta tsitaadiga

Dell Latitude D420, 4a+ toiminud juba. Veidi häirib selle arvuti puhul see, et korpus nagiseb ja tundub kuidagi pehme võrreldes Thinkpadidega, kuigi ei tasu muretseda, vaatamata sellele on see tugev arvuti (korpuse poolest). Ainus asi mis on juhtunud, et aku andis paar nädalat tagasi lambist otsad, pidas umbes tunnike ennem seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 27.08.2012 10:23:14 vasta tsitaadiga

Kas te olete kokku puutunud ka Delli garantiiga? Mis sellest arvate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaix
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 28.08.2012 21:58:49 vasta tsitaadiga

Latitude'de garantii tavaliselt 3 aasta. Delli garantiid teostab Servisa ICT(olen kuulnud ka et MAX 123, oleneb kust arvuti osta). Arvuti saadetakse minu teada remonti Leetu ja paar nädalat läheb aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prixik
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 28.08.2012 23:08:40 vasta tsitaadiga

10a. ja 4 latitudet (CP M166ST; C600; D610; E6420) ja midagi muud pole mul olnud. Esimene sai maha müüdud, ülejäänud on alles ja töökorras. Remondiga on vajadusel tegelenud Max123. Nii natuke kui minul on tulnud nendega remondiasju ajada on kõik tehtud sama päeva sees ära. Tehasegarantii on kolm aastat, mida on võimalik pikendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 29.08.2012 10:13:48 vasta tsitaadiga

Uutel Latitudel on isegi garantii 5a, aga hetkel kui olen otsustanud, et kasutan ka järelmaksu sülearvuti ostul, siis ostan Lenovo T430 kuna kiidetakse Lenovo garantiid ning välimus meeldib veidi rohkem.

prixik kirjutas:
10a. ja 4 latitudet (CP M166ST; C600; D610; E6420).

Kui sageli sa sülearvuteid vahetad, minu Asus X53Sseries läheb hetkel juba 5.a ning uus sülearvuti on ka plaanis u 5.a osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2012 10:42:08 vasta tsitaadiga

Delli garantii Eestis on täitsa ilusti toimiv kui viia seade remonti kohta kust see on ostetud. Kui viia mujale, siis tuleb maksta tööraha ja vahest ka lisaks veel eraldi käsitlustasu.

brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a


AFAIK see 5a garantii on kohalike edasimüüjate oma teema, mitte Delli oma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 29.08.2012 11:45:11 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
Delli garantii Eestis on täitsa ilusti toimiv kui viia seade remonti kohta kust see on ostetud. Kui viia mujale, siis tuleb maksta tööraha ja vahest ka lisaks veel eraldi käsitlustasu.

brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a


AFAIK see 5a garantii on kohalike edasimüüjate oma teema, mitte Delli oma

OKEI.

Kas keegi võiks tuua mõne punkti välja miks peaks latitudet eelistama lenovo t430-le? Ise leian ainult HDMI ja ID kaardi lugeja, kas midagi on veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2012 21:21:46 vasta tsitaadiga

Kust leiaks Eestist DVDRW asemele odava HDD caddy?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prixik
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 29.08.2012 22:57:54 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a, aga hetkel kui olen otsustanud, et kasutan ka järelmaksu sülearvuti ostul, siis ostan Lenovo T430 kuna kiidetakse Lenovo garantiid ning välimus meeldib veidi rohkem.

prixik kirjutas:
10a. ja 4 latitudet (CP M166ST; C600; D610; E6420).

Kui sageli sa sülearvuteid vahetad, minu Asus X53Sseries läheb hetkel juba 5.a ning uus sülearvuti on ka plaanis u 5.a osta.

M166 ost 09.2002; C600 ost 02.2004; D610 ost 11.2005; E6420 ost 08.2012 ja vahetan kui masina võimekus minu jaoks lahjaks jääb
C600 läheb nüüd vanaduspensionile ja D610 jääb peres teistele torkida. Nii et Dellid elavad mul kümme aastat kenasti täis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 30.08.2012 10:17:27 vasta tsitaadiga

prixik kirjutas:
brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a, aga hetkel kui olen otsustanud, et kasutan ka järelmaksu sülearvuti ostul, siis ostan Lenovo T430 kuna kiidetakse Lenovo garantiid ning välimus meeldib veidi rohkem.

prixik kirjutas:
10a. ja 4 latitudet (CP M166ST; C600; D610; E6420).

Kui sageli sa sülearvuteid vahetad, minu Asus X53Sseries läheb hetkel juba 5.a ning uus sülearvuti on ka plaanis u 5.a osta.

M166 ost 09.2002; C600 ost 02.2004; D610 ost 11.2005; E6420 ost 08.2012 ja vahetan kui masina võimekus minu jaoks lahjaks jääb
C600 läheb nüüd vanaduspensionile ja D610 jääb peres teistele torkida. Nii et Dellid elavad mul kümme aastat kenasti täis.

Tundub, et D610 hakkas Delli Latitude seeria paremaks minema. Ise mõtlen hetkel äriarvutit osta, kas Dell Latitude või Lenovo Thinkpad, aga ilmselt ostan 4-5.a-ks. Sülearvutite ja arvutitega on lihtsam kaua kasutada, ei teki sellist tunnet, et peaks uue ostma nagu mobiilidega, aasta olnud ja tahaks juba uut, arvutid ja sülearvutid on paindlikumad võid iga kell vahetada seal op.süst, aga mobiilidega saab ainult op.süst uuendusi peale panna, mitte et symbiani telefonile paned androidi peale ning välimuse poolest ka, arvutid on alati ühesugused, kui ei meeldi just hirmus läikivad ja värvilised, aga mobiilide välimused muutuvad. Hetkel on Asus X53Sseries sülearvuti, tegelikult mulle tundub, et mul otseselt uut sülearvutit vaja pole, aga tahaks väiksema ekraaniga ja tugevama korpusega sülearvutit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2012 10:19:02 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
prixik kirjutas:
brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a, aga hetkel kui olen otsustanud, et kasutan ka järelmaksu sülearvuti ostul, siis ostan Lenovo T430 kuna kiidetakse Lenovo garantiid ning välimus meeldib veidi rohkem.

prixik kirjutas:
10a. ja 4 latitudet (CP M166ST; C600; D610; E6420).

Kui sageli sa sülearvuteid vahetad, minu Asus X53Sseries läheb hetkel juba 5.a ning uus sülearvuti on ka plaanis u 5.a osta.

M166 ost 09.2002; C600 ost 02.2004; D610 ost 11.2005; E6420 ost 08.2012 ja vahetan kui masina võimekus minu jaoks lahjaks jääb
C600 läheb nüüd vanaduspensionile ja D610 jääb peres teistele torkida. Nii et Dellid elavad mul kümme aastat kenasti täis.

Tundub, et D610 hakkas Delli Latitude seeria paremaks minema. Ise mõtlen hetkel äriarvutit osta, kas Dell Latitude või Lenovo Thinkpad, aga ilmselt ostan 4-5.a-ks. Sülearvutite ja arvutitega on lihtsam kaua kasutada, ei teki sellist tunnet, et peaks uue ostma nagu mobiilidega, aasta olnud ja tahaks juba uut, arvutid ja sülearvutid on paindlikumad võid iga kell vahetada seal op.süst, aga mobiilidega saab ainult op.süst uuendusi peale panna, mitte et symbiani telefonile paned androidi peale ning välimuse poolest ka, arvutid on alati ühesugused, kui ei meeldi just hirmus läikivad ja värvilised, aga mobiilide välimused muutuvad alati. Hetkel on Asus X53Sseries sülearvuti, tegelikult mulle tundub, et mul otseselt uut sülearvutit vaja pole, aga tahaks väiksema ekraaniga ja tugevama korpusega sülearvutit.

Otsusta juba mingiski osas ära, mida sa tahad - lauaarvutit või sülearvutit, Lenovot või Delli, T-seeriat või E-seeriat, USB 2 või USB 3. Jäädki jahuma-vaagima ja vahepeal tulevad uued mudelid peale. Siis hakkab see ring uuesti peale icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 30.08.2012 10:31:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
brixxx kirjutas:
prixik kirjutas:
brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a, aga hetkel kui olen otsustanud, et kasutan ka järelmaksu sülearvuti ostul, siis ostan Lenovo T430 kuna kiidetakse Lenovo garantiid ning välimus meeldib veidi rohkem.

prixik kirjutas:
10a. ja 4 latitudet (CP M166ST; C600; D610; E6420).

Kui sageli sa sülearvuteid vahetad, minu Asus X53Sseries läheb hetkel juba 5.a ning uus sülearvuti on ka plaanis u 5.a osta.

M166 ost 09.2002; C600 ost 02.2004; D610 ost 11.2005; E6420 ost 08.2012 ja vahetan kui masina võimekus minu jaoks lahjaks jääb
C600 läheb nüüd vanaduspensionile ja D610 jääb peres teistele torkida. Nii et Dellid elavad mul kümme aastat kenasti täis.

Tundub, et D610 hakkas Delli Latitude seeria paremaks minema. Ise mõtlen hetkel äriarvutit osta, kas Dell Latitude või Lenovo Thinkpad, aga ilmselt ostan 4-5.a-ks. Sülearvutite ja arvutitega on lihtsam kaua kasutada, ei teki sellist tunnet, et peaks uue ostma nagu mobiilidega, aasta olnud ja tahaks juba uut, arvutid ja sülearvutid on paindlikumad võid iga kell vahetada seal op.süst, aga mobiilidega saab ainult op.süst uuendusi peale panna, mitte et symbiani telefonile paned androidi peale ning välimuse poolest ka, arvutid on alati ühesugused, kui ei meeldi just hirmus läikivad ja värvilised, aga mobiilide välimused muutuvad alati. Hetkel on Asus X53Sseries sülearvuti, tegelikult mulle tundub, et mul otseselt uut sülearvutit vaja pole, aga tahaks väiksema ekraaniga ja tugevama korpusega sülearvutit.

Otsusta juba mingiski osas ära, mida sa tahad - lauaarvutit või sülearvutit, Lenovot või Delli, T-seeriat või E-seeriat, USB 2 või USB 3. Jäädki jahuma-vaagima ja vahepeal tulevad uued mudelid peale. Siis hakkab see ring uuesti peale icon_lol.gif

Ma olen juba otsustanud ostan Lenovo T430 ja lähima kolme kuu jooksul võibolla, see oleneb ühes asjaolust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2012 10:58:59 vasta tsitaadiga

Et millal pappi saad? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 30.08.2012 11:22:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Et millal pappi saad? icon_razz.gif

Papp on enam vähem olemas, aga kas ma ka edasi saan pappi ning ilmselt kasutan ka järelmaksu võimalust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-ordi-
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 30.08.2012 11:51:13 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
Betamax kirjutas:
Et millal pappi saad? icon_razz.gif

Papp on enam vähem olemas, aga kas ma ka edasi saan pappi ning ilmselt kasutan ka järelmaksu võimalust.


Kõige mõttekam on seda järelmaksu asja ajada läbi selle, kust sa ostad. Kuigi jah intress on enamasti mingi 20%. Kas oled üliõpilane või kes? Kui üliõpilane, siis tasuks võtta 5%'ga toetust riigilt icon_lol.gif , tagasimaksmisega ka kiiret pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 30.08.2012 12:21:54 vasta tsitaadiga

-ordi- kirjutas:
brixxx kirjutas:
Betamax kirjutas:
Et millal pappi saad? icon_razz.gif

Papp on enam vähem olemas, aga kas ma ka edasi saan pappi ning ilmselt kasutan ka järelmaksu võimalust.


Kõige mõttekam on seda järelmaksu asja ajada läbi selle, kust sa ostad. Kuigi jah intress on enamasti mingi 20%. Kas oled üliõpilane või kes? Kui üliõpilane, siis tasuks võtta 5%'ga toetust riigilt icon_lol.gif , tagasimaksmisega ka kiiret pole.

OKEI, ise olen järelmaksu kalkulaatorit vaadanud flex.ee kodulehelt, plaanis ilmselt sealt osta ning ma töötan. Tundub päris keeruline asi see järelmaksu poliitika, ilmselt võtan 6-12 kuuks. Hetkel ma olen nii kaua sülearvuteid uurinud, et tahan lõpuks ära osta ning olen ka nõus tegema erandi, et kui ei kogu selleks ajaks kogu summat, siis maksan üle jäänud summa järelmaksuna, kuigi üldiselt ei poolda järelmaksuga ostmist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prixik
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 30.08.2012 23:02:11 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kust leiaks Eestist DVDRW asemele odava HDD caddy?

Mis summani on odav ja millisest hakkab kallis? Omal ka väike plaan uuele masinale osta (vanal on olemas).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2012 23:03:51 vasta tsitaadiga

prixik kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kust leiaks Eestist DVDRW asemele odava HDD caddy?

Mis summani on odav ja millisest hakkab kallis? Omal ka väike plaan uuele masinale osta (vanal on olemas).

http://www.ebay.com/itm/with-ejector-2ND-HARD-DRIVE-caddy-for-dell-E6420-E6520-E6320-E6430-E6530-E6330-/221107651928?pt=US_Drive_Bay_Caddies&hash=item337b0b0558#ht_2179wt_1397
See oleks odav, aga ma ei julge seda osta enne kui oma käega katsuda saan.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 10:53:30 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
tsihh kirjutas:
Delli garantii Eestis on täitsa ilusti toimiv kui viia seade remonti kohta kust see on ostetud. Kui viia mujale, siis tuleb maksta tööraha ja vahest ka lisaks veel eraldi käsitlustasu.

brixxx kirjutas:
Uutel Latitudel on isegi garantii 5a


AFAIK see 5a garantii on kohalike edasimüüjate oma teema, mitte Delli oma

OKEI.

Kas keegi võiks tuua mõne punkti välja miks peaks latitudet eelistama lenovo t430-le? Ise leian ainult HDMI ja ID kaardi lugeja, kas midagi on veel.


Lenovo (loe: IBM) garntid teostatakse leedus mitte eestis. Pisemad asjad tehakse siin aga kohe kui midagi keerulisemat, siis on leetu saatmine.
Dellil seevastu on vähemalt kaks garantii teostajat. IT Grupp ja Max123 ja pole mina veel näinud Delle leetu saadetavat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 11:52:23 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
Lenovo (loe: IBM) garntid teostatakse leedus mitte eestis. Pisemad asjad tehakse siin aga kohe kui midagi keerulisemat, siis on leetu saatmine.

Kust selline info? Lenovo äriklassi pillidele tehakse garantiid kohapeal IBM Eestis Tallinnas aadressil Toompuiesetee 33a. Olen seal tihe klient ning emaplaadivahetused saab enamasti tehtud samal või järgmisel päeval, millise ajaga kohe kindlasti ei jõua arvuti kuhugi Leetu ja tagasi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 12:58:20 vasta tsitaadiga

Omast kogemusest. Mul oli lihtsam osta uus laadija ja siis anda vana garantiisse kui oodata kolm nädalat. Enamlevinud asjad on neil siis kohapeal olemas aga kui probleem ei ole levinud siis läheb asi leetu.

aga kui sa ütled, et sa tihe külaline ibmi teeninduses käinud siis näitab see seda et järelikult pole see ibm midagi nii vastupidav. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2012 20:26:57 vasta tsitaadiga

Mingid Ideapadid jms Lenovo omalooming (mitte IBM ülevõetu) läheb tõesti Leedu kanti parandamiseks. T- ja X-seeria tehakse kohapeal korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plinker
HV vaatleja
plinker

liitunud: 16.09.2012




sõnum 21.09.2012 00:44:35 vasta tsitaadiga

-ordi- kirjutas:
Dell Latitude D420, 4a+ toiminud juba. Veidi häirib selle arvuti puhul see, et korpus nagiseb ja tundub kuidagi pehme võrreldes Thinkpadidega, kuigi ei tasu muretseda, vaatamata sellele on see tugev arvuti (korpuse poolest). Ainus asi mis on juhtunud, et aku andis paar nädalat tagasi lambist otsad, pidas umbes tunnike ennem seda.


Dell Latitude D520 alates 2006 kasutuses, aasta tagasi sai akut vahetatud. Kui mõned väljapudenenud kruvid välja arvata siis on väga hästi vastu pidanud, kulumisjälgi peaaegu polegi. Korpus on tugev, ei väändu ja klaviatuur ei vaju läbi, kirjutamisel on klahvid konkreetselt tunnetatavad. Thinkpade ka näppind aga nende vastu antud isendit vahetama ei kipuks. Jõudluse poolest hakkab mõne toimingu ajal ajale jalgu jääma (celeron M 440@1,86GHz , 504MB mälu) aga muidu pole nagu põhjust veel riiulile tõsta thumbs_up.gif . Naisele ja lapsele sai ka hiljuti Dell valitud, sedakorda siis Vostrod.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell Latitude mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.