Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rise of Nations märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 13.08.2012 10:12:27 Rise of Nations vasta tsitaadiga

Tegemist on siis 2003 Microsofti poolt välja lastud ning Big Huge-i poolt toodetud RTS mänguga, mis esmapilgul sarnaneb üsna palju Age of Empire-s seeriale, kuid sisult kaldub rohkem Civilization-seeria poole.

Rise of Nations on Wikipedia

Spoiler Spoiler Spoiler


Otsisin selle mängu kohta infot, kuid tundus, et siin foorumis ei olegi mäng kajastatud, millest on kahju. Minu meelest on tegu väga mõnusa strateegiaga, mis võiks meeldida kõigile, kellele natukenegi AoE/Civ-stiilis läbi ajastute impeeriumi ehitamine istub. Infot otsisin siis ühe graafilise probleemi tõttu kus i7/GT555M Win7 masinal kaovad "tooltip" jm mänguvälja peale joonistatavad tekstid "maa taha" ning neid näeb vaid metsade ja mägede peal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mhmh
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 31.05.2014 19:39:24 vasta tsitaadiga

Väga tore on Steami esilehel näha, et mäng, mis troonib kõrgel minu kõigi aegade lemmikute TOPis, on taas elule äratatud. Samas sai mõni aeg tagasi AOE II:HD soetatud, mis iseenesest on ju samuti puhas klassika kuld, kuid mänguaega sai see ainult paar tundi. Nüüd pisikene sisemine debatt käib nüüd, kas osta või oodata alet .
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 31.05.2014 19:54:25 vasta tsitaadiga

peab ütlema et ka minu üks lemmikuid, kui mingi 4packi ost kokku pannakse siis ma oleks huvitatud.

M
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 31.05.2014 20:13:51 vasta tsitaadiga

Mhmh kirjutas:
Väga tore on Steami esilehel näha, et mäng, mis troonib kõrgel minu kõigi aegade lemmikute TOPis, on taas elule äratatud. Samas sai mõni aeg tagasi AOE II:HD soetatud, mis iseenesest on ju samuti puhas klassika kuld, kuid mänguaega sai see ainult paar tundi. Nüüd pisikene sisemine debatt käib nüüd, kas osta või oodata alet .

Ma ei tea millest sa räägid aga see mäng on ikka see vana hea Rise of Nations mida üks AHV üritab W7 peal tööle saada, ise seda korduvalt läbi mänginud ja mängin siiani ainult, et siis lasen vana hea XP tööle ja probleeme pole.
Järgmine kuu vist tuleb miski Rise of Nations: Extended Edition välja, võib-olla mõtlesid seda kas tasub soetada.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rise of Nations
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.