Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.07.2013 20:35:48 vasta tsitaadiga

MTÜ Tehnikaringluse põhikiri oli täiesti meie endi tehtud. Me ei kasutanud mingit valmis standartpõhja. Kisa tekkis seepärast, et seal oli ka meie nimi. Nüüd kui see on kustutatud, siis ok. Teine probleem, mis selle elfa foorumiga on? miks seal siis vale inffi jagad? Kui tahad koostööpartner olla, siis tee ka nii, et küsid. Mis ja kus... Ma ei ole kade. Aga vale inf toob teistsuguse tulemuse. (Meie arvutid on üle 2,4 GHz, 1gb mälu ja teinud oleme neid juba üle 200 komplekti... tasuta) Ja kontaktideks ikka pannakse meie kontaktid.. mitte mängudemaa omad.
Loodan, et muudad Elfa foorumis andmed õigeks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 10.07.2013 21:25:11 vasta tsitaadiga

Saatsin elfa foorumi administraatorile "avalduse",et palun see vale info ära sealt kustutada! icon_wink.gif
Edit: Hetkel rääkisime asjad selgeks,seega,paanikaks ei ole põhjust! icon_razz.gif

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2013 21:30:27 vasta tsitaadiga

Kõrvalt vaadates paistab see kemplemine siin teemas pisut kummaline. Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu(ok, kaudselt võibolla oma nime või ego pisut upitab, aga ka see ei tohiks olla tegevuse otsene eesmärk). Kas mõistlikum ei oleks siin vaidlemise asemel korra maha istuda, asjad selgeks rääkida ja ühise eesmärgi nimel tegutsedes jõud ühendada?

PS. kas (tindiga)printer/fotoprinter/skänner kombain pakub huvi? Skänneri osa töötab ilusti, printeriga nagu tindikaga ikka kipub ära kuivama kui kord paari kuu tagant kasutada, aga kui kassett ära täita, siis tõenäoliselt on ka printeri osa ok.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2013 09:23:39 vasta tsitaadiga

kolmas sektor ongi kummaline. samas asjd ei käi ka siin nii ,et teed kopeer pasteer esimesest ettejuhtuvast allikast.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 11.07.2013 21:34:59 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kolmas sektor ongi kummaline. samas asjd ei käi ka siin nii ,et teed kopeer pasteer esimesest ettejuhtuvast allikast.

Jep,eks ta ole jah,kõigil juhtub vahest,aga eks Meil siin ju "veatu" inimene räägib,mis ma siin ikka pikemalt seletama hakkan. icon_wink.gif thumbs_up.gif Tavaliselt "hauguvad" just need,kellel endal südametunnistus must on. kopp.gif Velloga rääkisime igaljuhul asjad selgeks,nagu öeldakse: las "koerad" hauguvad,karavan läheb edasi. icon_razz1.gif Kena õhtu jätku kõigile!

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2013 23:10:47 vasta tsitaadiga

ja mida see nüüd peaks tähendama? kui sa tahad isiklikuks minna siis räägi lõpuni. 1 asi mida mina ei salli on koostööpartnerite kaheper.selisus. näidet on siin juba toodud. minul ei "juhtu" nii, et ma kopeerin oma nime alla teiste inimeste tööd ja vaeva puudutavad artiklid ning ma ei kasuta teiste inimeste juriidilisi materjale, rääkimata sellest, et ma neid isegi läbi ei loe. sellistest inimestest on " kopp ees" ja parim praktika selliste puhul on võimalikult kiirelt üle parda.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 11.07.2013 23:54:01 vasta tsitaadiga

Juba hüppasin üle parda! icon_redface.gif Homme (või paari päeva jooksul,oleneb kuidas mul aega on) helistan Markole & annan tema asjad (tehnikaringluse asjad) tagasi (mis on hetkel minujuures hoiul). Esitan juriidiliselt korrektse avalduse,saan liikemaksu tagasi ja asi korras. Teen ka Markoga üleandmis-vastuvõtu akti asjade kohta mis talle tagasi annan,pärast muidu veel süüdistatakse,et ma miskit tehnikaringluselt varastanud. Teema lõpetatud. icon_wink.gif
_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.07.2013 10:07:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
... Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu....

kujuta ette olukorda, et heategevuseks tuuakse Sulle seismajäänud kraami, milles üksikosad võivad olla kõrge hetkväärtusega (defitsiit). Paberil on tükk, heategevuseks läheb tükk aga välja vahetatud väärtslikum tükk läheb soolaselt turule.
ma ei näita näpuga aga olen heategevusprojektidesse kaotanud juba aastaid tagasi usu
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 12.07.2013 12:43:21 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
napoleon kirjutas:
... Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu....

kujuta ette olukorda, et heategevuseks tuuakse Sulle seismajäänud kraami, milles üksikosad võivad olla kõrge hetkväärtusega (defitsiit). Paberil on tükk, heategevuseks läheb tükk aga välja vahetatud väärtslikum tükk läheb soolaselt turule.
ma ei näita näpuga aga olen heategevusprojektidesse kaotanud juba aastaid tagasi usu

Ega selle heategevusega on nii nagu on jah,vahest tuleb tõesti mõned asjad ka maha müüa,et osta näiteks vajalikke juppe,teiste seadmete paranduseks/remondiks,aga see on tõesti väga harv juhus,kui midagi nii müüma peab,katkised seadmed lähevad küll maha kandmisele (utiili),aga terved seadmed ikka annetatakse sinna kus vaja. Kes usub heategevusse,kes mitte. Ega isegi ei olnud suurt usku asjasse,ennem kui see "projekt" käivitatud sai. Elame näeme,mis sellest "püha" üritusest saab. icon_wink.gif

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 15.07.2013 19:05:56 vasta tsitaadiga

Kodijärve Kodu, endine Kodijärve hooldekodu vajaks hädasti oma uute viite peremajja netiarvuteid! Nad ei pea olema uued ja nende ainus eesmärk oleks võimalus käia internetis. Kuna aksiaselt Hoolekandeteenused ei leia selleks raha siis on ainuke lootus heategevusele. Igas peremajas kümme kuni üksteist klienti! Ideaalis näeks igas majas oma netiarvutit. Kokku elab nüüd Kodijärvel 70 klienti. Kahjuks mingit raha arvutite ostuks pole kuid transpordivõimalus ja klientide tänu on tagatud. Kõik pakkumised on teretulnud! Arvutid ei pea olema kindlalt komplektsed, põhiline, et õnnestuks 5 netikasti kokkusaada ideaalis, kuid ka üks kaks oleks ikkagi abiks!
rlepkai@gmail.com
58577061
Raul Lepkai
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 15.07.2013 19:40:45 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
Kodijärve Kodu, endine Kodijärve hooldekodu vajaks hädasti oma uute viite peremajja netiarvuteid! Nad ei pea olema uued ja nende ainus eesmärk oleks võimalus käia internetis. Kuna aksiaselt Hoolekandeteenused ei leia selleks raha siis on ainuke lootus heategevusele. Igas peremajas kümme kuni üksteist klienti! Ideaalis näeks igas majas oma netiarvutit. Kokku elab nüüd Kodijärvel 70 klienti. Kahjuks mingit raha arvutite ostuks pole kuid transpordivõimalus ja klientide tänu on tagatud. Kõik pakkumised on teretulnud! Arvutid ei pea olema kindlalt komplektsed, põhiline, et õnnestuks 5 netikasti kokkusaada ideaalis, kuid ka üks kaks oleks ikkagi abiks!
rlepkai@gmail.com
58577061
Raul Lepkai


5 komplekti või kasti saab tehtud, annan kontakti Vellole, tema teile lähemal.


viimati muutis marxveix 15.07.2013 19:43:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2013 19:41:51 vasta tsitaadiga

ma arvan, et leiame viis identset.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 16.07.2013 07:31:25 vasta tsitaadiga

marxveix, laurx, Tänud!! icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 18.07.2013 16:59:53 vasta tsitaadiga

Annan teada,et mina enam Tehnikaringluse liige ei ole,küll,aga tegutsen jõudsalt oma firmaga edasi,samal suunal. Igaljuhul sain "väga hea" kogemuse Tehnikaringluse näol & nad jätsid ikka "väga hea" mulje enda firmast küll (lubage siinkohal naerda) icon_lol.gif Edu,jõudu & jaksu edasisel "äri" ajamisel/aitamisel. Kena päeva jätku! icon_wink.gif 5+
_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2013 17:06:38 vasta tsitaadiga

Pakkusin ka mingihetk ennast abiks sinna tehnikaringlusesse et võin masinaid nö valmis seada ja installida ja mõnda kasti siin seal ladustada, aga ära ehmatas natuke see et ennem kui üldse abistada saan hakati nõudma CV ja mis kõike veel. Mitte et see saladus oleks või miskit aga natuke imelik et pakud abi aga hakatakse mingit infi kohe nõudma... sinnapaika see asi ka jäi seekord.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2013 17:39:39 vasta tsitaadiga

Mis seal imelikku on? Ma tahaks ka inimese kohta pisut rohkem teada, kui plaan töösuhet alustada. Ei näe midagi halba, kui teine pool antud situatsioonis mu CV-d näha tahaks.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2013 18:19:57 vasta tsitaadiga

noo muidugi eks ma räägikski mis teen mida teinud olen ja kaua ja kus jne jne. Aga ma ei leia et kui ala lähen kellelegi appi et siis olen kohustatud oma elu järsku ette kandma. Aga see selleks ma ei püüdnudki mingit suurt vaidlust siin alustada. Liht mainisin mis minujaoks jäi kummitama.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2013 18:26:55 vasta tsitaadiga

Loomulikult on vaja teada, millega sa eelnevalt oled tegelenud, milline su taust ja millised su oskused on. Sinu loogikat järgides võiks sinna mõni Speegi-laadne tööle saada, kes kogu saadud vanaraua ostas või okidokis maha parseldab. No offence, aga mina teeks samasuguse taustauuringu-vestluse.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2013 19:53:06 vasta tsitaadiga

natuke peab inimese kohta ikka teadma enne kui talle asjad asjatada annad. natuke tausta kohta võiks teada olla ka selle pärast, et saab vajadusel probleeme hajutada. nt iinuksi kerneli konfimiseprobleemid rauamehe juurde ei jõua jne.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007




sõnum 18.07.2013 21:52:32 vasta tsitaadiga

Mul on pakkuda üks Amilo L7300.
Kettal üks bääd, muidu kobe.
Ekraan on vahetatud, eelmine läks punaseks.
Laadija olemas, originaal windooze installitud, saba seina ja toimib.

Hea kui keegi saaks Pärnust kaasa krabada, kui ei siis saab ka saata.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2013 22:17:56 vasta tsitaadiga

ma võib-olla satun pärnusse tuleval / ületuleval nädalal.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 24.07.2013 11:41:20 vasta tsitaadiga

Kas CRT monitore on veel mõtet pakkuda? Jõgeval jääb lmselt varsti üle suures koguses 17" ja 19" monitore.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 25.07.2013 08:22:52 vasta tsitaadiga

Kui suur on suur kogus? paarkümmend tk võtaks vastu, kuid kas ise kohale toimetaksid? Kui arvuti kaste, juppe ka saaks...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2013 11:20:47 vasta tsitaadiga

jõgeva ei ole kaugel.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.08.2013 10:41:58 vasta tsitaadiga

Tehnikaringlus vajab IBM Thinkpad X31 korpust, koos ekraaniga. Kas kellelgi on?
_________________
https://tehnikaringlus.eu/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.