Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 02.04.2013 17:05:29 vasta tsitaadiga

Joss kirjutas:
laurx kirjutas:
kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda.


Võin panna ka õla alla ja pakkuda ruume ning võtta asju vastu Tallinnas Tatari 64
Kuna ruumi vähe siis peale läpparite muud kraami väga ei hoiustaks

PS! See ei ole aprillinali icon_wink.gif


Uudis hea aga kuskil 90% on lauaarvutid.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2013 19:05:15 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Uudis hea aga kuskil 90% on lauaarvutid.


Küll jõuab see läpparite aeg ka kätte

Hetkel ostan kokku vigaseid
dualcore 50eur
vanemad 20eur
mitte komplektne vähem
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007




sõnum 03.04.2013 19:53:07 vasta tsitaadiga

Mul jääb Pärnus aeg-ajalt üksikuid kaste üle. Mitte just palju, aga siiski. Monitore eriti ripakile pole jäänud. Tuttavad, tuttavate tuttavad ja tuttavate tuttavate tuttavad paistavad olevat nüüdseks varustatud.
Hetkel nurgas üks suhteliselt kvaliteetne netikast, mida ei oska kellelegi pakkuda. Saata ei ole mõistlik, sest korpus üsna tõsine ja korraliku kaaluga. Pärnus annaks kellelegi ära.
On jäänud üle ka üksikuid läpakaid, aga need on kiiresti uue omaniku leidnud.
Hetkel üle üks vanem FS läppar, millel puudub kõvaketas ja laadija pesa tahab lappimist.
Selle võiksin posti panna, kui keegi leiab ketta sisse.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 04.04.2013 22:12:26 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
Mul jääb Pärnus aeg-ajalt üksikuid kaste üle. Mitte just palju, aga siiski. Monitore eriti ripakile pole jäänud. Tuttavad, tuttavate tuttavad ja tuttavate tuttavate tuttavad paistavad olevat nüüdseks varustatud.
Hetkel nurgas üks suhteliselt kvaliteetne netikast, mida ei oska kellelegi pakkuda. Saata ei ole mõistlik, sest korpus üsna tõsine ja korraliku kaaluga. Pärnus annaks kellelegi ära.
On jäänud üle ka üksikuid läpakaid, aga need on kiiresti uue omaniku leidnud.
Hetkel üle üks vanem FS läppar, millel puudub kõvaketas ja laadija pesa tahab lappimist.
Selle võiksin posti panna, kui keegi leiab ketta sisse.


Hetkel üks 40gb 2.5 ide olemas, kui sa saad siis saada post24 või smartpostiga, saatekulud katan ise kinni thumbs_up.gif.
Uurin Vellolt, kas Pärnust on arvutisoovijat.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 03.05.2013 13:52:48 vasta tsitaadiga

Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.05.2013 14:00:51 vasta tsitaadiga

marxveix kes selle asjaga seal tegeleb, sai järeltuleva põlvkonna, kõike tehakse nn töö ja kõhu kõrvalt.. kui kolmapäeva või neljapäevani kannatad, satun tallinnna ja vabastan su tülikast kastist ise.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 03.05.2013 14:01:52 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.

Parem paku ÄA foorumis, ehk abiks.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.05.2013 14:03:33 vasta tsitaadiga

speek tuleb seda kasti siis kohe privas nuiama ,)
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2013 14:11:04 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.

Huvitav. Eile sain kasutaja marxveix kenasti kätte.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 03.05.2013 17:45:04 vasta tsitaadiga

Jumbu, kui läpakad, siis võid ka mulle tuua, Saab üle vaadatud ning peal putitamist edasi antud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 04.05.2013 17:19:09 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.


Telefonile vastan. Võimalik, et teiste kõnede varjus ununes teile tagasi helistada. Alati saab uuesti proovida. Lubasite tulla 29 või 30 mai.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2013 23:00:50 vasta tsitaadiga

Enda jaoks mittevajalikust kolast on hetkel üle:
2x1GB DDR2 SO-DIMM
Mingi Chronose DVB-T TV pulk(antenn, pult ja installiplaat olemas)
Huawei E220 netipulk
Kui huvi pakub, siis kätte saada võib Tallinnast, mustamäe, õismäe ja kesklinna piirkonnas võin ka ära tuua.

NB! see pakkumine on tehtud siin teemas sihtotstarbeliselt, mis tähendab, et teistel pole mõtet PS kaudu asju endale kauplema hakata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.05.2013 07:51:32 vasta tsitaadiga

juhtumisi olen tallinnas aga kuna sul profiilist on kontakte puudu, ei saa hetkel täpsemalt sünkida. pealelõunal liigun tartusse tagasi. kuni lõunani on logistika selline - palti jaam, madara tänav, tööstuse tänav.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2013 11:03:58 vasta tsitaadiga

Krr... ise olen Tammsaare teel, aga pakutud asjad on kodus(linnast väljas). Tööl on sahtlis pakutustest ainult üks 1G DDR2 so-dimm. Kui huvi, siis kontakti panin PS-i.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 09.05.2013 12:47:29 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Krr... ise olen Tammsaare teel, aga pakutud asjad on kodus(linnast väljas). Tööl on sahtlis pakutustest ainult üks 1G DDR2 so-dimm. Kui huvi, siis kontakti panin PS-i.


Olen Tallinnast, saatsin ka ps-i.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 17.06.2013 19:30:39 vasta tsitaadiga

Nüüd olen ka mina ametlik www.tehnikaringlus.com liige,kontaktid üleval tehnikaringluse kodulehel. Kui kellelgi kodus/kontoris midagi üle on võib seega julgelt minujuurde tuua (väiksemad asjakesed ehk saan ise käsitsi Teiejuurest ära viia/tuua) Sütiste tee 14,Mustamäe,Tallinn ,ajame ühist asja. icon_wink.gif
Puistan oma kontaktid ka siia: Martin Vaher, martin.vaher@tehnikaringlus.com mob: 56 231 225 ,loodan,et HV administraatorid ei pahanda,et veidi teemat upitasin. icon_razz.gif

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.06.2013 19:34:53 vasta tsitaadiga

ruumid on endiselt prioriteet. kui kellelgi on teistatavat ideed tartus või kedagi, kes võiks mõnd lao kui ka töökohana kasutatavat pinda või selleni viivat kontakti omada siis siia kirja.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 17.06.2013 19:43:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ruumid on endiselt prioriteet. kui kellelgi on teistatavat ideed tartus või kedagi, kes võiks mõnd lao kui ka töökohana kasutatavat pinda või selleni viivat kontakti omada siis siia kirja.

Tallinnas on Marko,l sama mure,et ruume pole,juba küsis ka minukäest,et ega mul ei ole mingeid vabu ruume. icon_razz1.gif

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.06.2013 19:05:07 vasta tsitaadiga

http://mangudemaa.eu/heategu/

cybertiger, räägi nüüd palun selle lehe teema ka meile ära, et korjad meie nime alt asjad kokku ja pärast jagad oma nime alt laiali või? minule isiklikult selline asi ei meeldi. kui mingi jama tuleb siis tekitad jutu, et " ah, see on mingi tehnikaringluse meeste saast, vaata aga minu käest saad korralikku teenust / korralikke asju..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 20.06.2013 19:16:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://mangudemaa.eu/heategu/

cybertiger, räägi nüüd palun selle lehe teema ka meile ära, et korjad meie nime alt asjad kokku ja pärast jagad oma nime alt laiali või? minule isiklikult selline asi ei meeldi. kui mingi jama tuleb siis tekitad jutu, et " ah, see on mingi tehnikaringluse meeste saast, vaata aga minu käest saad korralikku teenust / korralikke asju..

Tere!

Ei ole see mitte nii,ma siin just hetkel rääkisin Velloga facebookis samal teemal,Tehnikaringluselt saadud asjad lähevad siit välja Tehnikaringluse nime-alt (blanketid olemas e-maili peal) Marko saatis,mulle toodud asjad (minu firmale toodud asjad),lähevad välja minu firma dokumentide alusel. Mina enda & Tehnikaringluse asju segamini ei aja,see on rangelt keelatud,kuna siis oleks tegemist pettusega,mina,aga pettustega ei tegele! Me ei ole konkurendid,vaid nö. koostööpartnerid,seega ajame ühist asja,mitte ei ürita üksühele "ära panna". icon_wink.gif Loodan,et on piisav seletus,kui on mingi kahtlus,võib alati ootamatult kontrollima tulla,keegi ehk ikka kohapeal on. thumbs_up.gif Kui on veel küsimusi,vastan meeleldi. icon_wink.gif
PS! Täna saadud 3 arvutikomplekti (osa juppe panen omast taskust juurde,kui vaja (ei ole kade),mis vaja korda teha,lähevad korda tehtult Marko kätte tagasi,vähemalt nii sain asjast aru.

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.06.2013 19:58:27 vasta tsitaadiga

Laurx, pole vaja kohe ärrituda. Hetkel jah nii, et Cybertiger kontrollib detailid või arvutid ära ja installib softi peale. Korda tehtud arvutid annan ise üle koos tehnikaringlus üleandmis aktiga.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyndrom
HV kasutaja
cyndrom

liitunud: 23.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2013 21:39:26 vasta tsitaadiga

Kui augusti lõpul Tallinna tulen, toon kindlasti ühtejagu erinevaid kasulikke juppe icon_cool.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 08.07.2013 23:16:28 vasta tsitaadiga

cyndrom kirjutas:
Kui augusti lõpul Tallinna tulen, toon kindlasti ühtejagu erinevaid kasulikke juppe icon_cool.gif

Ootame huviga! icon_razz.gif Tänud juba ette ära. icon_razz1.gif

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.07.2013 17:16:16 vasta tsitaadiga

Cybertiger teeb siin endale reklaami. Mul ei ole selle vastu midagi, kui keegi veel peale meie heategevusega tegeleb. Kuid siis tehku seda täielikult enda positsioonilt. Hetkel aga Elfafoorumisse siit (minu algatatud teemast) c/p tehtud ja enda meiliaadress alla pandud. Lisaks on oma kodulehel veel meie põhikirja kasutanud... (vana kodukas vist tal lukku pandud). http://www.elfafoorum.ee/threads/67510-MT%DC-Tehnikaringlus-vajab-Elfafoorumi-kasutajate-ja-s%F5prade-abi?p=483233#post483233
Tehnikaringlusel tehtud juba üle 200 arvutikomplekti ja masinad 2,4 prosega, 1 gb mäluga. Komplektis ka lCD monitor koos klaveri, hiire ja juhtmetega. Lahjematega ei ole mõtet inimesi narrida.

Cybertiger (Martin Vaher) tegemised:
http://netikeskus.ee/index.php?route=product/product&product_id=806
http://parim.ee/firma/usaldusuhing-cyberprint
http://parim.ee/koduleht/usaldusuhing-cyberprint
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005




sõnum 10.07.2013 20:35:08 vasta tsitaadiga

Tere! tigerstone, Põhikirja jah sain Teie lehelt,sest seal oli see kõige täiuslikum (siinkohal vabandan!),gOOglest otsisin & tuli just see välja (kui googeldamine on kuritegu,andke ka mulle sellest teada),kuna Meie enda põhikiri on alles koostamisel,siis kasutasime seni Teie oma (kuigi põhikirjad on seadusejärgi standardsed),hetkel on põhikiri Meie lehelt kustutatud,koostame lähiajal enda oma (varsti on ka uus koduleht & kodulehe aadress tulekul),et keegi enam kobiseda ei saaks iga tähe ja numbri kallal. Sellest parim.ee vihjest ei saa hästi aru (facebooki konto on ühe juhatuse liikme oma st.firma oma,ei ole minu nimel),tean jah,et minu üks firma osa tegeles ennem trükiteenustega,aga teine pool jällegi heategevusega. On see ka seadusega keelatud? Minuteada mitte,võid firma tegevusaladesse panna mida tahes. Ja üleüldse ei saa aru,mis k*radi "lapsik ärapanemine" käib üksühele? Kas ma olen tõesti Eesti suurim petis või midagi? Kriminaalset tausta mul ei ole,ega ka ei tule. Aga eks see kadeduse uss ole,nagu enamus Eestlastel. icon_neutral.gif
PS! Elfafoorumis üritasin lihtsalt aidata,et Marko ei peaks üksi asju taga ajama/ära tooma,oleksin võtnud endajuurde hoiule,oleksin korda teinud & Markole andnud. Enda e-maili lisasin selleks,et seal meilis käin igapäev,aga tehnikaringluse meile igapäev ei loe. Milles asi? icon_rolleyes.gif

_________________
Kollektsioneerin vanu (ja ka uuemaid) mobiiltelefone! Ei pea olema töökorras, komplektsed jne...samuti pakub huvi mobiilide lisavarustus. icon_smile.gif
★ CyberTiger ★
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.