Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 239, 240, 241  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2012 21:38:56 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kas ainult mul või ka teistel graafika täiega glitchib dayz mängides ? mujal seda nagu täheldanud ei ole ja vahel ei glitchi mitu päeva?

Saad ehk täpsustada?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 25.07.2012 21:42:46 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
ZuluXE kirjutas:
karvane, vasta, et pooled on friendlyd.

Tahaks olla friendly, aga jube raske on icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


16:19 peal pidin sita püksi ehmatama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005




sõnum 25.07.2012 22:26:25 vasta tsitaadiga

Täna sai proovitud ramdisk'iga mängu jooksutada. Nüüd jookseb täiesti mängitavalt. Ei olegi mahavisatud raha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoarden
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2010




sõnum 26.07.2012 00:58:56 vasta tsitaadiga

DayZ nimeks NeoArden
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel889
HV kasutaja
Tanel889

liitunud: 08.12.2005




sõnum 26.07.2012 02:40:16 vasta tsitaadiga

Peaks vist lisama, et kui mängite HV Tagiga siis sellest ei pruugi alati aidata, tulge kuulake mumblet ka, eile sai [HV]magnaan kuuli kuna meil polnd õrna aimugi kes uksest sisse tuleb
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002




sõnum 26.07.2012 09:46:40 vasta tsitaadiga

Tegelikult jääb arusaamatuks, milleks kohe kuuli anda kui teid on tere kamp seal koos. Piirate uustulnuka ümber ja isegi kui laseb ühe maha, siis ellujäämisvõimalus on vastasel niigi väike.
Teiseks on survivalist saanud hoopis PvP fest enamjaolt, vähemalt selline mulje on tekkinud.
PS. Ise pole seda modi veel näppinud.

_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 26.07.2012 09:59:13 vasta tsitaadiga

Qso kirjutas:
Tegelikult jääb arusaamatuks, milleks kohe kuuli anda kui teid on tere kamp seal koos. Piirate uustulnuka ümber ja isegi kui laseb ühe maha, siis ellujäämisvõimalus on vastasel niigi väike.
Teiseks on survivalist saanud hoopis PvP fest enamjaolt, vähemalt selline mulje on tekkinud.
PS. Ise pole seda modi veel näppinud.


Seepärast jääbki arusaamatuks icon_biggrin.gif Kui oled kuskil kaardi keskel või põhjas siis surma saades on sinna ikka üsna tüütu oma nodile järgi joosta. Hetkel pole meil masinat ka, nii et taksot ei saa ka kasutada icon_lol.gif

Eile jäi mul urali remondist yks ratas puudu - läksin oliveriga viimast ratast sellele otsima ATV ga, peitsime metsa ja siis jala külla. Ratas käes tagasi atv asukohta tulles oli see rotti pandud ja mõned mintsid hiljem ajas häkker mind sellesama atvga alla icon_evil.gif Ma ei jätnud jonni ja ca tund hiljem kihutasin joostes tagasi põhja ural-i juurde aga see oli samuti pihta pandud - päeva töö suht tühja icon_evil.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 26.07.2012 10:02:24 vasta tsitaadiga

Homme saan jälle liituda, peaksin ilmuma chernos haigla ja nende korrusmajade lähedale icon_biggrin.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 10:03:26 vasta tsitaadiga

Minu eileõhtune õppetund oleks, et "salvesta telki mitu korda !!"
Kaotasin päris palju varustust selle tõttu icon_sad.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.07.2012 10:27:35 vasta tsitaadiga

Riietust võiks saada ka valida või nametagid playeri kohal olla, siis tunneks ahve lihtsamini ära
Eile oli situtatsioon, kus mina läksin ühelt poolt maja ja kaasvõitleja teiselt poolt. Ümber nurga jõudes nägin 2 meest ja ma ei saanudki aru kes on kes. Scrollimine võtab piisavalt kaua aega - sain kuulid kerre.
Kommentaarid: 708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 574
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.07.2012 11:10:42 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Qso kirjutas:
Tegelikult jääb arusaamatuks, milleks kohe kuuli anda kui teid on tere kamp seal koos. Piirate uustulnuka ümber ja isegi kui laseb ühe maha, siis ellujäämisvõimalus on vastasel niigi väike.
Teiseks on survivalist saanud hoopis PvP fest enamjaolt, vähemalt selline mulje on tekkinud.
PS. Ise pole seda modi veel näppinud.


Seepärast jääbki arusaamatuks icon_biggrin.gif Kui oled kuskil kaardi keskel või põhjas siis surma saades on sinna ikka üsna tüütu oma nodile järgi joosta. Hetkel pole meil masinat ka, nii et taksot ei saa ka kasutada icon_lol.gif

Eile jäi mul urali remondist yks ratas puudu - läksin oliveriga viimast ratast sellele otsima ATV ga, peitsime metsa ja siis jala külla. Ratas käes tagasi atv asukohta tulles oli see rotti pandud ja mõned mintsid hiljem ajas häkker mind sellesama atvga alla icon_evil.gif Ma ei jätnud jonni ja ca tund hiljem kihutasin joostes tagasi põhja ural-i juurde aga see oli samuti pihta pandud - päeva töö suht tühja icon_evil.gif


Palun ärge parandage autosid tükikaupa või kui teete, siis valvur auto lähedale. Kujuta ette, kui sa ise lidud mööda metsa ringi ja satud sõiduki peale (ratas puudu), teed kiiresti korda ja minema, aga sul vedas , sest keegi teine oli seda parandanud pool päeva, kuna kogu auto oli punane tema jaoks alguses. On seda ka meile juhtunud. Ideaalis kaardistada ära mida vaja ning paari vennaga kohale minna ja korraga ära parandada. Kui vendasi pole, siis jupid kuhugi lähedale kasvõi maha panna.

Voyage kirjutas:
Riietust võiks saada ka valida või nametagid playeri kohal olla, siis tunneks ahve lihtsamini ära
Eile oli situtatsioon, kus mina läksin ühelt poolt maja ja kaasvõitleja teiselt poolt. Ümber nurga jõudes nägin 2 meest ja ma ei saanudki aru kes on kes. Scrollimine võtab piisavalt kaua aega - sain kuulid kerre.


Ma hea meelega istuks HC serveris, immersion on hoopis teine, ei mingit infot kes surma sai jne. Aga muidu mingi konkreetne välimus igale HV'le oleks nice. Zombid näiteks: Tuled nurga tagant välja ja 2 survivorit su ees ja pole mingit probleemi humanile kuul sisse lasta.

Ainuke asi, mida mulle meeldib tiba exploitida on see 3rd person view, kuna pikamaa jooxe tehes ei meeldi mulle see õõtsumine 1st person views (mida saab ka mudugi välja lülitada).

Tiba on tunne, et regular teeb asja liiga iiziks ja et saada paremat adreka laksu on vaja veel realistlikuma mängustiili suunas liikuda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollari
HV kasutaja
ollari

liitunud: 17.01.2007




sõnum 26.07.2012 11:14:17 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Qso kirjutas:
Tegelikult jääb arusaamatuks, milleks kohe kuuli anda kui teid on tere kamp seal koos. Piirate uustulnuka ümber ja isegi kui laseb ühe maha, siis ellujäämisvõimalus on vastasel niigi väike.
Teiseks on survivalist saanud hoopis PvP fest enamjaolt, vähemalt selline mulje on tekkinud.
PS. Ise pole seda modi veel näppinud.


Seepärast jääbki arusaamatuks icon_biggrin.gif Kui oled kuskil kaardi keskel või põhjas siis surma saades on sinna ikka üsna tüütu oma nodile järgi joosta. Hetkel pole meil masinat ka, nii et taksot ei saa ka kasutada icon_lol.gif

Eile jäi mul urali remondist yks ratas puudu - läksin oliveriga viimast ratast sellele otsima ATV ga, peitsime metsa ja siis jala külla. Ratas käes tagasi atv asukohta tulles oli see rotti pandud ja mõned mintsid hiljem ajas häkker mind sellesama atvga alla icon_evil.gif Ma ei jätnud jonni ja ca tund hiljem kihutasin joostes tagasi põhja ural-i juurde aga see oli samuti pihta pandud - päeva töö suht tühja icon_evil.gif


Palun ärge parandage autosid tükikaupa või kui teete, siis valvur auto lähedale. Kujuta ette, kui sa ise lidud mööda metsa ringi ja satud sõiduki peale (ratas puudu), teed kiiresti korda ja minema, aga sul vedas , sest keegi teine oli seda parandanud pool päeva, kuna kogu auto oli punane tema jaoks alguses. On seda ka meile juhtunud. Ideaalis kaardistada ära mida vaja ning paari vennaga kohale minna ja korraga ära parandada. Kui vendasi pole, siis jupid kuhugi lähedale kasvõi maha panna.


Ma arvan, et ideeliselt oleks me jõudnud sinna uralini tagasi selle rattaga, kui ma poleks tänu järjekordsele õnnetule kokkupuutele sompsiga kasti läinud. Aga jah mõte on õige, remonti peab suuremate jõududega tegema.

_________________
Kujundpudrutaja
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 26.07.2012 11:17:18 vasta tsitaadiga

Minuarust teeb nimede puudumine asja oluliselt paremaks. Segadus, teadmatus, hirm ja paranoia FTW
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 26.07.2012 11:17:57 vasta tsitaadiga

Autode korraga parandamist oleks muidugi suurema pundiga hea teha - algul olin ma aga üksi ja hiljem siis kahekesi. Jama aga selles kui masin kuskil NW pärapõrgus nagu see ural oli. Selliseid hulle kes viitsivad niimoodi joosta nagu mina on vähe - ja polnud suuremat masinat ka millega inimesi kohale tuua. Muidugi häkkeri vastu ei aita ka valvama jätmine icon_evil.gif

Minu arvates võiks just näidata kes mu ära killis. Võibolla kuulab mumbles miski pätt pealt ja paneb vart icon_razz1.gif


PS! Kui eile lõpetasin, siis oli bizon sd kotis, täna mängu minnes oli selle asmele ratas - lahe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.07.2012 11:24:22 vasta tsitaadiga

Anyway, kui te näete naist ringi jooksmas, siis enne laskmist scrollige. Suure tõenäosusega olen mina icon_smile.gif

Eile juba AHV-id ähvardasid maha võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 574
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.07.2012 12:10:09 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada mõnda head HC serverit, kus pole ka 3rd personit? Ajatsoon võiks olla selline, et peale tööpäeva kuni hiliste öötundideni on valge. Aeg adreka laksu suurendada icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 12:11:22 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda head HC serverit, kus pole ka 3rd personit? Ajatsoon võiks olla selline, et peale tööpäeva kuni hiliste öötundideni on valge. Aeg adreka laksu suurendada icon_smile.gif


Kas need SE9-10 polnud, vaataks DE-SE-UK-LU servereid. USA omasid pole mõtet juba pingi pärast taga ajada...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.07.2012 12:36:10 vasta tsitaadiga

troglodyte kirjutas:
Minuarust teeb nimede puudumine asja oluliselt paremaks. Segadus, teadmatus, hirm ja paranoia FTW


jep. + siis õpid omasid ära tundma muude asjade järgi, nagu näitaks relva, näo jne.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 26.07.2012 13:34:50 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Oleks näod natukene detailsemad icon_biggrin.gif
Praegu vahet pole, üks udukogu nagu

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Purustaja
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 26.07.2012 14:13:53 vasta tsitaadiga

Ostsin mängu mingi 4 päeva tagasi Steamist. Kui esimene kord installisin ära ning dayzmod.com õpetuse järgi Six Launcheriga modi installisin, siis töötas kõik ilusti, kuid 2 päeva tagasi hakkas serverisse minnes "Arma 2 OA has stopped working" CTD viskama. Olen üritanud reinstalli teha juba mingi 5 korda ja kustutanud kõiksugused Arma 2 kaustad enne ära AppDatast jne kuid tulutult, viskab ikka samat errorit. Eile tegin ka formati ühe teise probleemi tõttu, kuid ka peale formatit Arma 2 installides viskab samat errorit, kui DayZ mod peal. Täna proovisin Redikate õpetuse järgi uuele installile kah ilma Six Launcherita, sellega sama error.

Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.07.2012 14:22:29 vasta tsitaadiga

ilma dayz-ta jookseb mäng ilusti ?
mul endal oli analoogne mure. Kui hakkas chari loadima, sain ka errori ja viskas kinni.
Mul aitas see, kui mängu installisin süsteemikettale
Kommentaarid: 708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 574
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan12
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2012




sõnum 26.07.2012 14:31:16 vasta tsitaadiga

Soovitaks teil LU94 kolida.Ise pelame siin ja on oma väike punt moodustatud.Eriti heaks teeb see, et siin on rohkem punte kui üksikuid hunte.See tähendab, et on rohkem actionit.Raskusastmeks kui selliseks on VETERAN, 3rd view on olemas.Siin on teil vähemalt konkurentsi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 14:39:35 vasta tsitaadiga

kristjan12 kirjutas:
Soovitaks teil LU94 kolida.Ise pelame siin ja on oma väike punt moodustatud.Eriti heaks teeb see, et siin on rohkem punte kui üksikuid hunte.See tähendab, et on rohkem actionit.Raskusastmeks kui selliseks on VETERAN, 3rd view on olemas.Siin on teil vähemalt konkurentsi icon_biggrin.gif


kui 74 [HV] tagiga tüüpi sisse logib, vaevalt seal mingit konkurentsi on icon_biggrin.gif

Aga jätame meelde, kuidas LU94 ajatsoonid on, mis kellast kellani valge on? Ja kuidas serveri rahvastatus on ning kas admin on teada - st kui äkkeriprobleem tekib, saab teavitada?




Ja kas kedagi huvitaks DayZ tsärgid jms, http://dayzmerch.com/



Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 26.07.2012 14:40:09 vasta tsitaadiga

Täna tuli siis arma 2 -le miski 450 mb uuendus - steam pressis selle muidugi automaagiliselt peale. Ja korras ongi - enam servudesse ei lase ja ütleb et kicked off the server vms icon_evil.gif

Peab hakkama vist servude update-i ootama beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 14:45:19 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Täna tuli siis arma 2 -le miski 450 mb uuendus - steam pressis selle muidugi automaagiliselt peale. Ja korras ongi - enam servudesse ei lase ja ütleb et kicked off the server vms icon_evil.gif

Peab hakkama vist servude update-i ootama beer_yum.gif


Selleasemel, et ümarat juttu ajada - tee selgeks kus on viga. Kas battleeye kickib? Siis on vaja sul uus BE installida, st tõmmata üks .dll fail ja panna see õigesse kohta.

http://www.reddit.com/r/dayz/search?q=battleeye&restrict_sr=on&sort=relevance

http://www.reddit.com/r/dayz/comments/x4e5q/fix_for_the_recent_getting_kicked_from_every/

http://www.reddit.com/r/dayz/comments/x4d3t/instant_kick_fix_steam_updated/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 239, 240, 241  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.