Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Portaal kuvab diiselrongide liikumist reaalajas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2012 20:24:48 vasta tsitaadiga

Leian, et see väga tervitatav nähtus. Olles ise ligi 5 aastat iganädalaselt rongiga sõitnud ja mingite imelike põhjuste tõttu olen pidanud rongi ikka pikalt ootama. Ei saa jätta mainimata ka lumetormid talvel. Saab kohe info kätte, et kus see rong on. Kas on üldse lootust või mitte. Väljumisajad muutuvad samuti rongidel suht tihti, nendega saab õnneks arvestada juba kodust väljudes. Mul on kama kaks, kas see on firmale kasulik või mitte, minule igatahes on.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 05.06.2012 22:19:12 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Leian, et see väga tervitatav nähtus. Olles ise ligi 5 aastat iganädalaselt rongiga sõitnud ja mingite imelike põhjuste tõttu olen pidanud rongi ikka pikalt ootama. Ei saa jätta mainimata ka lumetormid talvel. Saab kohe info kätte, et kus see rong on. Kas on üldse lootust või mitte. Väljumisajad muutuvad samuti rongidel suht tihti, nendega saab õnneks arvestada juba kodust väljudes. Mul on kama kaks, kas see on firmale kasulik või mitte, minule igatahes on.

Kõik hilinemised tulevad väga eeskujuliku operatiivsusega m.edel.ee saidile.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2012 22:40:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju meil neid dislasid üldse on? 5 rongi pärast selline projekt? icon_biggrin.gif

Hommikul jäi silma lausa 11 erinevat

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2012 23:34:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:
Palju meil neid dislasid üldse on? 5 rongi pärast selline projekt? icon_biggrin.gif

Hommikul jäi silma lausa 11 erinevat

Käisid ekstra minu küsimuse pärast reisironge lugemas? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2012 07:26:49 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
MaitK kirjutas:
Leian, et see väga tervitatav nähtus. Olles ise ligi 5 aastat iganädalaselt rongiga sõitnud ja mingite imelike põhjuste tõttu olen pidanud rongi ikka pikalt ootama. Ei saa jätta mainimata ka lumetormid talvel. Saab kohe info kätte, et kus see rong on. Kas on üldse lootust või mitte. Väljumisajad muutuvad samuti rongidel suht tihti, nendega saab õnneks arvestada juba kodust väljudes. Mul on kama kaks, kas see on firmale kasulik või mitte, minule igatahes on.

Kõik hilinemised tulevad väga eeskujuliku operatiivsusega m.edel.ee saidile.

Oled ikka rongiga sõitnud? Hilinemisest tuleb teade 20 minutit hiljem sinna. Vähemalt juhtus sel korral sedasi. Lisaks jõudis rong ise poolteist tundi lubatust hiljem kohale ning see hilinenud teade andis vale saabumise aja. Sellistel hetkedel oleks ainult oma silm kuningas. Lisaks oli väljas -20 või alla selle.
E: räägin paarist juhust. Enamasti saan sinuga nõustuda.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 06.06.2012 11:35:24 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Mario. kirjutas:
MaitK kirjutas:
Leian, et see väga tervitatav nähtus. Olles ise ligi 5 aastat iganädalaselt rongiga sõitnud ja mingite imelike põhjuste tõttu olen pidanud rongi ikka pikalt ootama. Ei saa jätta mainimata ka lumetormid talvel. Saab kohe info kätte, et kus see rong on. Kas on üldse lootust või mitte. Väljumisajad muutuvad samuti rongidel suht tihti, nendega saab õnneks arvestada juba kodust väljudes. Mul on kama kaks, kas see on firmale kasulik või mitte, minule igatahes on.

Kõik hilinemised tulevad väga eeskujuliku operatiivsusega m.edel.ee saidile.

Oled ikka rongiga sõitnud? Hilinemisest tuleb teade 20 minutit hiljem sinna. Vähemalt juhtus sel korral sedasi. Lisaks jõudis rong ise poolteist tundi lubatust hiljem kohale ning see hilinenud teade andis vale saabumise aja. Sellistel hetkedel oleks ainult oma silm kuningas. Lisaks oli väljas -20 või alla selle.
E: räägin paarist juhust. Enamasti saan sinuga nõustuda.

Paaril juhul võib kindlasti nii olla, aga iganädalase sõitjana ei ole praktiliselt kunagi kogenud planeerimata hilinemisi (reede-pühapäev).
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2012 17:45:49 vasta tsitaadiga

Mina ei sõida ka tihti, kuid mõned aastad tagasi sai iganädalaselt sõidetud. Eks mul oli õnne, et mitte kordagi pole esinenud olulisi hilinemisi. Mõneminutilisi (<5 min) hilinemisi on olnud, aga mind see ei häiri ning rong on platsis. Seevastu on bussidega mul väga palju erinevaid ja halbu kogemusi. Paljud bussijuhid on kliendivaenulikud ainuüksi oma suhtumisega.

Aga mitte bussidest ei tahtnud ma rääkida ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 11.06.2012 07:41:52 vasta tsitaadiga

Kas rongid lähevad vabagraafikule, et rongi saabumise aega peab netist vaatama hakkama?
Pealegi, kuulu järgi olevat see kaardirakendus ja tegelik elu üksjagu nihkes omavahel, seega see, kes seda rakendust liigselt usaldab, võib rongist üldse maha jääda.
Tundub, et Edelaraudteel pole dotatsiooniga miskit peale hakata enam, peab seda kallistele mänguasjadele kulutama.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001




sõnum 11.06.2012 08:47:38 vasta tsitaadiga

Eks neilgi olegi tagumine aeg PRindusega tegeleda ja endale kajastatust genereerida. Edela praegune reisijateveo leping lõppeb ühes 2014. aastaga ning konkurendid teevad juba praegu meedias kolli.
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Portaal kuvab diiselrongide liikumist reaalajas mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.