Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  On bad sector või mitte? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 31.05.2012 11:26:29 On bad sector või mitte? vasta tsitaadiga

Varem oli mingi kala et HDTune näitas et health status warning jms. Nüüd on selline seis:

Spoiler Spoiler Spoiler

Ei oska sellest järeldusi teha, mingeid vihjeid?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.05.2012 11:34:26 vasta tsitaadiga

Pigem "kahtlane piirkond", millest võib välja kujunenda Bad Sektor, aga ei pruugi nii ka minna.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 11:59:21 vasta tsitaadiga

Võimalik, et olen valesti aru saanud kuid igal kettal on teatav hulk reservsektoreid. Kui kettal tekib mingi sektori osas kahtlus siis drive repair raames see sektor isoleeritakse ja võetakse reservist järgmine kasutusele. See siis phmts re-locate.

viimati muutis attrs 31.05.2012 12:00:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 11:59:37 vasta tsitaadiga

ketas tõstis halvaksmineva sektori pealt andmed tagavarasektorisse.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 31.05.2012 12:09:32 vasta tsitaadiga

Ah soo, sai vist pildi veidi selgemaks, siis vist polegi kettaga väga hullu.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 12:51:48 vasta tsitaadiga

mul on üks ketas nii u. 4 aastat tööd teinud, probleeme pole olnud. samas, väga väärtuslikud andmed tuleks alati varundada.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 13:05:10 vasta tsitaadiga

UBCD peal on toshiba utiliit. jooksuta sellega üle ja vaata, mis räägib. väärtuslikud andmed peavad ALATI varundatud olema.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 31.05.2012 15:12:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
UBCD peal on toshiba utiliit. jooksuta sellega üle ja vaata, mis räägib. väärtuslikud andmed peavad ALATI varundatud olema.


Toshiba utility ei tööta millegipärat ei lase valida ketast.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 16:51:11 vasta tsitaadiga

pane ketas IDEsse biosist.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 31.05.2012 17:01:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pane ketas IDEsse biosist.


Ongi IDE peal
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 17:36:40 vasta tsitaadiga

kummaline..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 31.05.2012 17:46:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kummaline..


Ehk jamab sellepärast et süsteemiketas mul?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 20:17:26 vasta tsitaadiga

Kui UBCD pealt bootisid, siis on süsteemikettaks cd või ramdisk. Aga kui windowsis selle mingil viisil käima tõmbasid, siis muidugi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 31.05.2012 21:06:22 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kui UBCD pealt bootisid, siis on süsteemikettaks cd või ramdisk. Aga kui windowsis selle mingil viisil käima tõmbasid, siis muidugi.


Aa, nojah eks ma millalgi proovin Windows PE-ga siis.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 23:13:57 vasta tsitaadiga

ubcd on buutiv.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 01.06.2012 09:51:56 vasta tsitaadiga

Ei lasknud seal ka valida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 10:20:57 vasta tsitaadiga

siiamaani ainsad kiiksuga utiliidid, mida kohanud olen, on samsungil, kes tahavad saada IDE MASTERiks seda ketast, mida skännitakse. sul on seal mingi kala veel. varunda oma ketas ära ja " ne mešai mašinu rabotat"
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 01.06.2012 10:31:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
siiamaani ainsad kiiksuga utiliidid, mida kohanud olen, on samsungil, kes tahavad saada IDE MASTERiks seda ketast, mida skännitakse. sul on seal mingi kala veel. varunda oma ketas ära ja " ne mešai mašinu rabotat"


Ketas vahel väga harva (viimasel ajal pole tähendanud) teeb sellist klõpsumis häält ka või midagi, äkki siis tegi kui polnud veel ümber tõstetud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 15:23:23 vasta tsitaadiga

läpaka kettad plõksuvad kohati.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 02.06.2012 11:22:53 vasta tsitaadiga

Kahtlane värk on üldse viimasel ajal, mingi suuremat asju kopeerima panna siis on võimatu ülejäänud süsteemiga tööd teha tõmbab ni aeglaseks ära.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 12:25:06 vasta tsitaadiga

ketas PIO modes äkki?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 02.06.2012 12:42:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ketas PIO modes äkki?


DMA peal on
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaksviis
Kreisi kasutaja
kaksviis

liitunud: 13.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 21:57:47 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
laurx kirjutas:
ketas PIO modes äkki?


DMA peal on



Endal sama jama, arvuti uimane täiega kui midagi suuremat tahad teha ja mingi plõgin käib iga 2 minuti tagant.



Kas kestas vigane ?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 23:14:52 vasta tsitaadiga

vaata, mis western digitali enda utiliit sulle ütleb. ubcd peal on olemas. päris palju on ümber mapitud seal kettal.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 10:50:47 vasta tsitaadiga

laurx, ma ei näinud ühtegi remapitud sektorit. Ketas kui prillikivi. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 11:39:49 vasta tsitaadiga

mnja. ma muidu 05 rida vaatasin. wd oma utiliit ikkagi abiks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 11:59:30 vasta tsitaadiga

Mina ka, seal datat näitab 0, c4 ja c5 on ka korras.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:09:52 vasta tsitaadiga

no 140 on, 180 e pealt saab kollase rea sinna. hetkel veel " ok " jah. aga see hdtune 2,5 väga paljut vist ei nätia, kontrolliks ma siiski wd utikaga seda ketast, äkki midagi pendib.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.09.2012 12:18:15 vasta tsitaadiga

Pigem tasub hoopis seda vaadata, mis kiirusega seda Full Scanni tehakse, et kas kiirus on ikka õige või on kümneid kordi juba aeglasem.
HD-Tune värvib punaseks ikkagi lõplikult kutud "täpid". Niikaua, kui seda piirkonda suudetakse lugeda kasvõi kiirusega a 0,2-2 vms., siis seda piirkonda veel "ära ei värvita".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:29:24 vasta tsitaadiga

laurx, sa oled asjadest veidi valesti aru saanud. Dogbert seletab: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5743194#5743194
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:34:29 vasta tsitaadiga

hmm. mu kettal on thresold 100 ja current 97 ja rida kollane.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:37:19 vasta tsitaadiga

Mis data näitab?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:43:13 vasta tsitaadiga

0 icon_redface.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:53:34 vasta tsitaadiga

Siis on korras. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaksviis
Kreisi kasutaja
kaksviis

liitunud: 13.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 16:40:09 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Siis on korras. thumbs_up.gif


WD proge näitas kõik okki. Proovin hd tunega pikemalt teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 17:43:21 vasta tsitaadiga

SMART on ju korras, ega nad kumbki saa siis midagi leida.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaksviis
Kreisi kasutaja
kaksviis

liitunud: 13.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 21:11:02 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
SMART on ju korras, ega nad kumbki saa siis midagi leida.


Ma ei tea mis selle arvuti siis aeglaseks tegi ''.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 22:08:22 vasta tsitaadiga

Ketas läinud PIO modesse, hapnenud Windows, vähe mälu, jne jne. Põhjusi on palju.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:03:14 vasta tsitaadiga

Võid vaadata HDTune Info lehel kõige alumises servas, mis on selle ketta active mode. Et oleks UDMA ikka mingi. UDMA numbrit vaata ka.
AAM lehel, kui AAM on sisse lülitatud, lükka "high perfomance" peale, kui juba pole, ja klõpsa SET. Vähendab pöördusaega (access time).

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaksviis
Kreisi kasutaja
kaksviis

liitunud: 13.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 21:02:14 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ketas läinud PIO modesse, hapnenud Windows, vähe mälu, jne jne. Põhjusi on palju.


Mida tähendab bio ,modesse ?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 21:43:39 vasta tsitaadiga

PIO on "elav ajalugu" - Programmed Input Output, s.o DMA (Direct Memory Access) eelkäija. Andmeid ei liigutata otse mälu ja ketta vahel, vaid kõik käib läbi CPU ning tarbib CPU võimsust ja ühtlasi on see režiim DMA-ga võrreldes väga aeglane.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaksviis
Kreisi kasutaja
kaksviis

liitunud: 13.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 21:45:09 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
PIO on "elav ajalugu" - Programmed Input Output, s.o DMA (Direct Memory Access) eelkäija. Andmeid ei liigutata otse mälu ja ketta vahel, vaid kõik käib läbi CPU ning tarbib CPU võimsust ja ühtlasi on see režiim DMA-ga võrreldes väga aeglane.


ja biosis saab seda muuta ?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 19:11:54 vasta tsitaadiga

kaksviis kirjutas:

ja biosis saab seda muuta ?

No enamasti ikka saab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 20:20:32 vasta tsitaadiga

Windowsis saab sättida "DMA if available". Vaikimisi peakski see nii olema, ent tasub üle kaeda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2012 18:58:30 vasta tsitaadiga

kui ennast pio modesse keerand, tasus asjale läheneda nii ,et uninstallisid kontra ja lasid tal draiveri uuesti paigaldada sellele.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 10:05:14 vasta tsitaadiga

laurxi kirjeldatu käib siis Device Manageri kaudu, kust IDE peal paremklõpsates pakub uninstall valikut. Kohe peale seda toimingut reboot, siis Win paigaldab draiveri automaatselt uuesti.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  On bad sector või mitte?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.