Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 14:07:07 vasta tsitaadiga

pean nõustuma eelkõnelejaga... 12700k + 3080TI no ei saa sealt mängitavat FPS kätte kui ikkagi raytracingu ja DLSS sisse paned....
mäng on nii kohutavalt beta iga asi karjub selle järgi....
kõik on nii scripted puine... tüütu on oodata mingi NPC järgi koguaeg et su progress edasi läheb natuke eest ära jooksed siis õiges kohas oled pead ikka tema ära ootama... hea on kui ta üldse kuhugi kinni ei jääicon_biggrin.gif
liiguvad keeravad nad nii puiselt et täiesti jube on vaadata... kuskil 100m eemal teed paugu siis pool linna kükitab reaalselt...
tegin eile ainult 1h ja nägin mitmeid buge mis võtsid mängu isu ära... politsei seisab ja mingi vennad hakkavad laskma mind, politsei ei tee midagi:D kõmmutan kõik maha vahib ikka sama targalt seal edasi...
tellisin auto endale lähen lähedale auto põrkas vastu mind viskas mind taevasse:D auto oli spawnid koos mu tsikliga ja tsikel oli stuck auto sees.
eriti naljakas on foori taga seista:D foor käib punane roheline rahvas ikka seisab ootab rohelist tuld:D
lähed kuskile leti taha ostma midagi siis tekib suht palju flickereid asju selle RT reflectioniga.
mis motikatega tehtud on:D täis gaasiga sõidad siis põrkab ikka väga naljakalt suht paljudes kohtades:D väike tänavakivi äär jipikajee õhu lend 10m kõrgele vähemalt:D
no absull igasuguse isu võtab ära ilmselt jääbki läbi mängimata.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 04.01.2022 14:33:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Scart kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Kahju , et tegija on mängu ilmselt hüljanud. Vähemalt selline mulje jääb kui vaadata viimase aasta tegemisi.


Vale.


Selle hüljanud all mõtlen ma eelkõige, et nad oma mängu ära lõpetaks.
Kas neil on midagi peale paari tulekustutus patchi ette näidata ? Minu teada mitte.
Vähegi pädev mängur,kes mängu lõpuni mängib, saab aru, et mäng on lõpetamata. Story on enamvähem olemas, aga muu on poolik.
CDPR on CP2077 teemal juba nii palju valetanud, et mõistusega inimene nende juttu enam ei usu. Tahaks tuelmusi näha, aga neid ei ole.

Sa võid vaadata pathfinder:WoTR patchide ajalugu. Näeksid kuidas tootja ,kes mängust hoolib, tööd teeb.


CDPR'l töötab mitusada inimest endiselt mängu kallal. See aasta tuleb current gen konsoolide versioon, expansion pack ja nii palju uut contenti ja fixe, kui see põhimõtteliselt täiesti uue mängu jagu production crew'd suudab toota. Millegipärast kiputakse endiselt unustama, et 2021 võeti kogu nende sisevõrk ja tooling maha, vaja oli fixida need idiootsed PS4 ja XB versioonid ja teha muud taolist, mis lihtsalt ei võimaldanud rohkem korda saata.


Mitu sada inimest???

Mine vaata mida teised tootjad saja inimesega teevad.
Tegelikult mine vaata mängu nimega Stellar Tactics. Seda teeb üks põhiliselt inimene. Minu arvates teeb see üks rohkem kui CDPR mitusada.
Tänapäeval on EA mänge piisavalt ja nende tegijate number on ka tihti teada. Kui natukene ringi vaadata siis tekib üsna selge ülevaade kui kiirelt asjad liiguvad.
CP 2077 mitusada tundub pigem kuhugi 30-50 kanti jäävat. PC oma ilmselt 1-5 ja ülejäänud konsoolide peal.
Seega 50 töötajat + 200 tantsutüdrukut ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.01.2022 15:26:33 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, mille pealt sa selle 30-50 võtad?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.01.2022 15:36:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
SirAskAlot, mille pealt sa selle 30-50 võtad?


Järjekordne juutuubi-võitleja. CDPR'i börsile esitatud kvartaliraportite lugemine on clearly liiga keerukas ülesanne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 15:44:34 vasta tsitaadiga

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2021/06/04/cyberpunk-2077-still-has-60-of-the-development-team-still-working-on-the-game/
tsitaat:
This week, CDPR revealed that it still had 300 people working on Cyberpunk 2077, six months later


ei tea palju neid küll tänaseks alles on... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.01.2022 16:46:18 vasta tsitaadiga

Scart ilge fännboy, mõttetu vaielda temaga.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.01.2022 17:03:59 vasta tsitaadiga

ot:
Oot oot, mis selle RTga oli? Flickerid? Ei ole võimalil, pidi olema ju võlunupp, et lülitad sisse ja kohe tunne et oleksid nagu Sword Art Online mängus sees. Ilma arendaja sekkumiseta. Sry:p


Aga jah kui võrrelda tõeliselt hea open world mänguga Red Dead Redemption 2, siis viimane on täielikult joone järgi jooksmine. Isegi ei ole võimalik poole missiooni pealt save game teha, et 0.5h missioonile paus teha kui vaja. Aga just väga täpselt paika pandud loo kulg teebki RDR2 väga heaks. Igavavõitu aga hea.

Graafika? Täitsa oodatav tulemus FPS koha pealt. RT ka sisse lükata siis CSGO taolist 300FPS+ oodata on ka nagu palju...
Mida samas CP77 vastu panna 21 aastast? ME LE, aga see remake.
Resident Evil Village? Väga niši mäng(pool õudukas), samas ülevaated kiidavad.

Välja teenitud see 1 koht just pole, aga selles häda ongi, et kui valida halva ja veel halvema vahel;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.01.2022 17:05:27 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Scart ilge fännboy, mõttetu vaielda temaga.


Kui täielikku häma ajavate tüüpide ümberlükkamine on fännboy'lus, I guess I am one icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.01.2022 17:36:40 vasta tsitaadiga

siuke tunne, et mõned toovad miinustena välja punkte mis on läbi aegade alati mängudes mehaanikana sees olnud. vist ei mõisteta et cp2077 ei ole mingi imeteos mis põrmustab kõik eelneva, ta on mäng nagu iga teine icon_biggrin.gif
seadete koha pealt pole minu arust raytracing erilist mõtet kasutada, see mida ta juurde annab ei ole väärt jõudlusekadu, et seda õigustada. mu enda seaded -

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.01.2022 17:59:31 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
https://www.forbes.com/sites/paultassi/2021/06/04/cyberpunk-2077-still-has-60-of-the-development-team-still-working-on-the-game/
tsitaat:
This week, CDPR revealed that it still had 300 people working on Cyberpunk 2077, six months later

ei tea palju neid küll tänaseks alles on... icon_rolleyes.gif
tipphetkel väidetavalt ~500 inimest, tolles juuni uudisnupus 300 nägu.
lisaks siis on see pilt cdpr suvisest finantsaruandest:

arvestades olukorda ja avaldusi, siis kõigi eelduste kohaselt ei ole see pilt suvest oluliselt muutunud.

Vael kirjutas:
Aga jah kui võrrelda tõeliselt hea open world mänguga Red Dead Redemption 2
kontekstiks, rdr2 kallal töötas väidetavalt 1600 inimest, tipphetkel 2000.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.01.2022 18:06:44 vasta tsitaadiga

rdr2 puhul 2000 inimest ja üle 8 aasta take-two crunchi. cyberpunk puhul vähem inimesi ja vähem aega. samuti paljud ei tea, et aastal 2013 oli mäng selline icon_biggrin.gif -
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 04.01.2022 18:08:23 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
SirAskAlot, mille pealt sa selle 30-50 võtad?


Töö tulemuste pealt.
Võrreldes teiste mängude tegijatega.

tsitaat:
This week, CDPR revealed that it still had 300 people working on Cyberpunk 2077, six months later

Miks ma peaks nende juttu uskuma ?
Kui meenutada siis CDPR on ütelnud 2020 a alguses , et mäng on tegelt valmis ja nad keskenduvad ainult viimistlemisele.
Siis on nad ütelnud, et nad olid kindlad , et nad suudavad konsooli versiooni viimase kuuga mängu kõlbulikuks teha. Playstationi peal on vist tänaseni mitteostmise soovitus juures.
Siis on nad veel mitut muud asja lubanud.

Ma ei välista võimalust, et nad on kogu suhtlemise 0 tõmmanud ja üritavad vaikselt esimese DLC-ga mängu lõpetada. Samas muutub see iga päevaga järjest väheusutavamaks. Siiani oleme ju ainult saanud patchid mis on pigem mõeldud tulekahju kustutamiseks.

Selle 300 inimese kohta. No ei usu . Mount &Blade 2 team oli 2017a numbritega 60 inimest. Tänast seisu ei tea, aga minge vaadake palju aastaga mängu arendatud on.
Kui keegi teab Baldurs Gate 3 teami suurust võiks oma teadmisi jagada. BG-3s on samamoodi näha kuidas aastaga asjad liiguvad.
Need 2 mängu + Pahtfinder WoTR oleks keerukuselt võrreldaval tasemel.
Seega 50 tegijat + 250 tantsutüdrukut.

PS
Mu möla käib ainult mängu paranduse kiiruse kohta. Kui keegi kahtleb kas mängu proovida siis loomulikult , soovitavalt siiski korraliku arvutiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.01.2022 18:27:02 vasta tsitaadiga

larian oli viimati 200+ kodanikku, tänaseks pigem rohkem. ehk siis ka paarsada nägu mängu kallal.

kuna enamus virinast on puhttehniline, siis ma julgen küll vaielda, et tehnilisest küljest rääkides on nii mb2 kui bg3 on lihtsamad kui cyberpunk. pathfinder wotr pole eriti olnud juhust proovida aga ilmselt see ka.
vähemalt kaks esimest on ka pc/windows-only.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.01.2022 18:50:23 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:


Töö tulemuste pealt.
Võrreldes teiste mängude tegijatega.


Absoluutselt võrreldamatuid võrrelda on nii vahva.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 20:36:31 vasta tsitaadiga

Öelge mis tahate aga CDPR kustutas oma usalduskrediidi CP2077 väljalaskega. Nüüd on nad nagu iga teine stuudio. Kuni ei näe kindlaid tõendeid ei ole mingit põhjust nende juttu uskuda. Väitsid ju ka, et Keanu mängis 2077 ja talle meeldis. Hiljem selgus Keanu enda jutust, et ta ei mängigi üldse. Järjekordne vale CDPR poolt.

Selleks, et see mäng oleks mängitav peab veel aastaid selle kallal töötama, sisu väljastama ja buge parandama. Lisaks ka kiirem raud, et asi üldse jookseks enamusel normaalselt. Kas see ka juhtub on kahtlane. Enamus arendajatel on lihtsam minna edasi järgmise osa peale kui hakata parandama eksisteerivat asja. Uus osa tooks jälle raha sisse. Eksisteeriva parandamine enam märgatavalt sissetulekuid ei kasvata.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.01.2022 20:43:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Öelge mis tahate aga CDPR kustutas oma usalduskrediidi CP2077 väljalaskega. Nüüd on nad nagu iga teine stuudio. Kuni ei näe kindlaid tõendeid ei ole mingit põhjust nende juttu uskuda. Väitsid ju ka, et Keanu mängis 2077 ja talle meeldis. Hiljem selgus Keanu enda jutust, et ta ei mängigi üldse. Järjekordne vale CDPR poolt.

Selleks, et see mäng oleks mängitav peab veel aastaid selle kallal töötama, sisu väljastama ja buge parandama. Lisaks ka kiirem raud, et asi üldse jookseks enamusel normaalselt. Kas see ka juhtub on kahtlane. Enamus arendajatel on lihtsam minna edasi järgmise osa peale kui hakata parandama eksisteerivat asja. Uus osa tooks jälle raha sisse. Eksisteeriva parandamine enam märgatavalt sissetulekuid ei kasvata.
kule su jutt on algusest sama viiul
ise pole proovinudki, aga ainult undad
minu vana risu peal oli see mängitav ja jõudsin teise gameplayga ka veel poole peale, kuni tulid uued asjad

nagu mingi kibestunud vanapoiss siin, kord kärss kärnas ja siis maa külmunud kopp.gif

kui sa otsid omale mängu nagu naist, siis tõeline džentelmen ei leiagi omale naist - Õige daam esimene kord kätte ei anna ja džentelmen teist korda ei küsi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 20:48:36 vasta tsitaadiga

Ma ootan kui mäng ükskord valmis saab. Launch päeval või jumal hoidku preorder teha on mõttetu tänasel päeval. Palju mõistlikum on aasta-kaks oodata ja saada originaal mäng murdosa hinnaga, koos kõigi patchide ja lisadega. Lisaks jookseb siis paremini, kuna selleks hetkeks asjalikum raud väljas.
Aga tundub, et paljudel on ikka suur fomo, et peab kohe saama mängida. Hiljem ei viitsi keegi enam tagasi minna ja vaja uus preorder teha.

Õnneks ei ole mängude puudust. Võtan vist tomb raideri uuesti ette. Kõik kolm osa koos kogu kraamiga tasuta. Kolmandat pole mängunudki.
Lisaks Witcher 3 mis samuti valmis ja vaja läbi teha.

Las teised mängivad oma bugiseid preorder asju launch päeval icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.01.2022 21:07:08 vasta tsitaadiga

tegi just kolmas kord läbi peale aastast vahe, võttis fast travel modiga ainult 50 tundi seekord et kaart puhtaks teha. nägi vaid mõnda visuaalset bugi ja elamus oli hea, mäng on kaheldamatult parem kui väljalaskel ja nüüd mu top5 hulgas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.01.2022 21:16:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ma ootan kui mäng ükskord valmis saab. Launch päeval või jumal hoidku preorder teha on mõttetu tänasel päeval. Palju mõistlikum on aasta-kaks oodata ja saada originaal mäng murdosa hinnaga, koos kõigi patchide ja lisadega. Lisaks jookseb siis paremini, kuna selleks hetkeks asjalikum raud väljas.
Aga tundub, et paljudel on ikka suur fomo, et peab kohe saama mängida. Hiljem ei viitsi keegi enam tagasi minna ja vaja uus preorder teha.

Õnneks ei ole mängude puudust. Võtan vist tomb raideri uuesti ette. Kõik kolm osa koos kogu kraamiga tasuta. Kolmandat pole mängunudki.
Lisaks Witcher 3 mis samuti valmis ja vaja läbi teha.

Las teised mängivad oma bugiseid preorder asju launch päeval icon_rolleyes.gif
just, kunagine kolleeg oli ka, kes tahtis omale arvutijuppi osta, aga kohekohe tuleb parem ja nii ta ootaski, tänaseks surnud

aga pehmelt öeldes sa oled loll, et ei anna võimalust ja oled oma dogmades kinni
pane sellele teemale ignore ja unusta see undamine ja ootamine

GTA3 ka ilmselt ootasid, kuni nüüd hiljuti uuesti välja tuli, omal ajal oli isegi tipp gpu'ga seda ikaldus pelada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.01.2022 21:23:37 vasta tsitaadiga

Eriti koomiline on see, et mäng maksis just jõulumüükidel 15 raha ja ikka ei saa osta, sest "mäng pole valmis".
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 22:14:50 vasta tsitaadiga

Scart, On siis valmis või? Mäng pole minu silmis valmis enne kui kõik patchid ja lisad on väljastatud.
15 pidi olema hetke hind. Hetke odavaim mis ma näen on 25 kandis.

Hinnast olulisem on see, et miks ma peaks ostma kui ma tean, et ma ei plaani veel mängida? Küll tuleb veel paremaid pakkumisi selleks hetkeks kui ma mängima hakkan.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.01.2022 22:18:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Scart, On siis valmis või? Mäng pole minu silmis valmis enne kui kõik patchid ja lisad on väljastatud.
15 pidi olema hetke hind. Hetke odavaim mis ma näen on 25 kandis.

Hinnast olulisem on see, et miks ma peaks ostma kui ma tean, et ma ei plaani veel mängida? Küll tuleb veel paremaid pakkumisi selleks hetkeks kui ma mängima hakkan.
see mäng ei saa su jaoks kunagi valmis, sest su ootused sellele on liiga suured icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
unusta ära see jama ja vajuta ignore

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.01.2022 22:23:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

15 pidi olema hetke hind. Hetke odavaim mis ma näen on 25 kandis.


Ma ütlesin, et jõulumüükidel maksis. Need on läbi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.01.2022 23:22:35 vasta tsitaadiga

18€ võtmed ju. Suvel juba sai 20€ eest. Selle raha eest käib kah, õnneks pidin arvuti tühjaks laskma ja uuesti ei plaani küll tulevikus ette võtta seda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.01.2022 10:46:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow, see mäng ON valmis. Nipet-näpet puuke leidub aga nüüdseks ei midagi sellist, mis tüüpilisest tänapäeva AAA-mängust erineks.
See, kas mäng on selline nagu sellele eelnenud haibis näidati, on hoopis teine asi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.