Ma ei usu, et Orban niisama võimust loobub. _________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kogu selle teema taustal, mis nüüd välja imbus, kuidas orban oma käsilastega tantsib puhtalt venemaa pilli järgi ja enda jutu järgi elab selleks, et teenida venemaad, tahaks küsida, et kui vaatame meie teatud partei kiimlemist orbani jms poole, siis kas me nagu veits ei peaks mõtlema hakkama, mis mängu siin mängitakse? Ütle, kes on su sõbrad ja ma ytlen, kes oled sina olukord väheke? _________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Igasugu Helmed, Varrot ja muud pudulojused, kes Ungaris toetust avaldamas käinud vms, loodetavasti hoiab KAPO sellistel ka silma/kõrva peal. Wishful thinking.
Igasugu Helmed, Varrot ja muud pudulojused, kes Ungaris toetust avaldamas käinud vms, loodetavasti hoiab KAPO sellistel ka silma/kõrva peal. Wishful thinking.
Huvitav miks mingi kaader hirmsasti "vihakõne" seaduse vastu võitleb? Äkki kui see vastu võetakse siis ei saaks enam nii vabalt kremli juttu veeretada kui käsk tuleb (selle jutu alla sobib igasugune ühiskonna lõhestamine ja mingi viha üles keerutamine oponendi ja teise inimese vastu) _________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.