Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 02.08.2012 10:02:21 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
rocki kirjutas:
Kui keegi saadab sms , siis see kuvatakse ka maili appis exchange postkastis ja näen seda töö outlookis ka. Ma eriti ei tahaks seda. Ma eile otsisin aga ei leinud kohta, kust seda keelata/muuta saaks. On keegi sama murega olnud ja lahenduse leidnud? touchdown ilmselt ei tee nii, aga ma harjunud juba selle default mailiga.


Emaili settingutes, Exchange konto alt võtad server settingute alt linnukese "Sync SMS" maha. Siis ei sünkroniseerita sõnumit postkasti.


Tänud. Omaarust kammisin kõik seaded läbi aga ju jäi see linnuke kahe silma vahele.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 02.08.2012 15:41:03 vasta tsitaadiga

Nonii, paar nädalat on nüüd S3 kasutades mööda saadetud. Kui alguses tundus üüratu suur, siis pean teistega nõustuma, et tõesti sellega harjub ja kui kasutada netti ja kirjutada meile, siis väiksemaga oleks tõesti ebamugavam. Ise ka ei usu, et seda ütlen, alguses tõesti paras labidas tundus poes käppides.

Kontaktide otsimine autoroolis on vast kõige ebamugavam. Nokiaga oli see eelis, et nool alla, ja siis vajutasid nr klahvi et oma täht üles leida ja korras (et oli võimalik kompides teha). Nüüd pead kõigepealt oma efektse pin koodi lohistades mahasaama, siis kontaktid valima ja siis ülevalt äärest pead sinna väiksesse kasti vajutama, et saaks hakata trükkima, leidnud oma kontakti, siis see roheline helistamise nupp on üsna väike ( samal ajal tuleb teed ka jälgida) olen paar korda ka videokõne nuppu vajutanud, siis hakkavad mingit errorid kui seda pole teisel poolel võimalik teha. Edasi tel läheb kuhugi panipaika ära, sest õnneks BT handsfree on autos olemas ( vastamine seetõttu lihtsam). ( auto otsiks ise ka, aga see on ameeriklastele tehtud mingit Jüri vms ei leia elu sees, James on lihtne leida)

Appid toimivad ilusti, mul on ka kaks postkasti, mille haldamine on väga mugavaks tehtud, selle üle on hea meel. Rääkimata kalendrist.

Aku on jah omaette teema, tegelt tüütab ära, see et kohe läheb ekraan mustaks ja siis uuesti pead nuppu vajutama ja koodi panema. ( et hoida aku kestvust) Ise harjusin kiiresti, kui kui kellelegi vanemale inimesele näppida annad, ei jõua need näppu ekraanilegi visata kui jälle must icon_razz.gif

Üks päev unustasin õhtul laadida ja tööjuures ka ühtegi USB juhtmekest ei leidnud et toidet saada ( mingi 38% oli aku hommikul), niisiis võtsin kõik ühendused välja, kõik programmid kinni ja ekraan max tumedaks, õhtul sain koju veel 6% oli ees. Seega 2 päeva on teoreetiliselt võimalik, kui teine päev teed ainult vajalikke kõnesid.

Ekraan ja kaitsekile. Teate ekraanile vist kaitsekilet ei hakka panema. Vaatasin kasutaja trussik oma ja tal oli.
Mõtlesin, et ostsin maailma kõige parema ekraaniga telefoni ja siis hägustan selle mingi kilega ära, ei ole mõtet.
Ja kui 2-3 aasta jooksul muutub kriimuliseks, no tühja ka, siis tahaks juba niikuinii uuema ja kaasaegsema vastu vahetada.

Ainus hirm on, et maha ei kukuks. Kolleegil S2 kukkus autost tulles ja ekraaniga maa poole ja ämblik 1/3 osas. Kõik toimib ja räägib edasi, vahetamine on liiga kulukas. ( Võibolla mõtlen mingi kummi peale, kui miskit ajsalikku müüki tuleb, kindel pole aga vaatan, disain sellest midagi ei kaota, kui miski asi ümber.)

Fotokas on hea, abistav valgus app on hea, tõsine valguslamp kohe jpm.

Kuigi tagakaane materjalina oleks eelistanud mõnda veidi vähem libedat materjali mis rohkem hõõrdudes telefoni kindlamalt käes hoiaks.

Paar korda on mõneks sekundiks hangunud ka, kui tahad liigapalju asju korraga ja kiiresti. Kuigi vaevalt, et 4 tuuma kasutada on vaja.
Videosid muidugi veel vaadanud ei ole (va mis ise on filmitud).

thumbs_up.gif Muidu vinks voks aparaat, ainuilt et 350-400 euri oleks õiglasem hind.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004




sõnum 02.08.2012 16:46:28 vasta tsitaadiga

cirius kirjutas:
siis see roheline helistamise nupp on üsna väike


Ma eeldan, et sa oled ikka teadlik "slide to call" funktsioonist? (listis tõmbad kontaktil näpuga paremale ning telefon helistab koheselt esimesele numbrile, vasakule tõmmates saad sõnumi saata). Muide minul toimib autoroolis S-Voice abil helistamine üllatavalt hästi kuigi üritan teadlikult inglisepäraselt nimesid hääldada (mõnega jääb muidugi jänni).
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 02.08.2012 17:22:36 vasta tsitaadiga

priit908 kirjutas:
cirius kirjutas:
siis see roheline helistamise nupp on üsna väike


Ma eeldan, et sa oled ikka teadlik "slide to call" funktsioonist? (listis tõmbad kontaktil näpuga paremale ning telefon helistab koheselt esimesele numbrile, vasakule tõmmates saad sõnumi saata). Muide minul toimib autoroolis S-Voice abil helistamine üllatavalt hästi kuigi üritan teadlikult inglisepäraselt nimesid hääldada (mõnega jääb muidugi jänni).


Kusjuures ei teadnud, tuleb endale tuhka pähe raputada icon_smile.gif

Ja tead mis veel, ma pole telefoni häälvalimist veel kasutanudki, olen kasutanud Hyundai enda oma, mis peaks raamatust üles otsima. Kindlasti uurin kuidas see käib ka katsetan.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 02.08.2012 18:06:19 vasta tsitaadiga

Kusjuures, kui tõmbad vasakule poole kontakti pealt, siis tuleb SMS icon_wink.gif
Btw, minul peab aku umbes päev kauem, kui SG2-l, igasugu mõttetu soft sai pealt kohe alguses maha installitud ja 3-4 päeva on selline keskmine. (3-4h ekraani kasutust ning 1-2h kõnesid selle aja jooksul)

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.08.2012 19:30:05 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et mida täpselt tähendab andmesiderändlus? et kui olen väljamaal ja sinna linnukest ei ole tehtud, siis ta mobiilset netti väljamaa võrkudes ei luba kasutada?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2012 19:32:43 vasta tsitaadiga

andmeside Roaming teenus, maakeeles peaks tähendama,et kui asud väljaspool koduvõrku siis ta kas lubab kasutada andmesidet või mitte
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 02.08.2012 19:32:50 vasta tsitaadiga

Täpselt nii.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2012 20:38:31 vasta tsitaadiga

cirius kirjutas:
Kontaktide otsimine autoroolis on vast kõige ebamugavam.

Hangi autohoidik (ja -laadija). Lisaks seaduse poolele on sedasi tõesti ka palju mugavam kasutada. Eriti sellist labidat. Boonusena GPS-softe jms ka hea pruukida.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 04.08.2012 15:28:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
cirius kirjutas:
Kontaktide otsimine autoroolis on vast kõige ebamugavam.

Hangi autohoidik (ja -laadija). Lisaks seaduse poolele on sedasi tõesti ka palju mugavam kasutada. Eriti sellist labidat. Boonusena GPS-softe jms ka hea pruukida.


Olen isegi mõelnud, kuid pole väga heades kohtades, need pakutavad hoidikud :
http://www.brodit.se/productList.html?lrhandDrive=lhd&brand=Hyundai&model=i40&year=2012&pn=prod

Muidugi jääb võimalus otsida selline iminapaga variant ja esiklaasile torgata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 04.08.2012 18:43:13 vasta tsitaadiga

Täna märkasin ekraanil paari nõrka kriimu..umbes samasuured, kui mu üle SG2-l olid peal...ainus vahe, et SG2 oli üle aasta vana, SG3 pole kuudki veel vana, võibolla halb juhus, aga arvestades, et SG2-l oli ekraani ääres kõrgem raam ning SG3 asetseb laua peal ekraani peal, siis ma väga ei imesta neid kriime :s
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 04.08.2012 18:49:48 vasta tsitaadiga

Kännukas on kena valik case'e ja paar erinevat ekraanikile. Endale võtsin ühe kombo ja nüüd on palju kindlam olla. Just in case... kuigi mikrokriimud olid juba taha tekkinud, kuid eks see ole loomulik ka.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2012 19:07:18 vasta tsitaadiga

Ma omale ostsin kaitsekiled.ee poest (Mustika Garmini pood) oma föönile ka kile ja silikooni mõne rutsi eest.

Mingit pädevat rattahoidjat oleks vaja, kuhu föön koos silikooniga läheks.

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.08.2012 21:17:27 vasta tsitaadiga

S2'l ja S3'l on sama jama - fotokasilm on kõrgemal kerest ja toetab esimesena vastu lauda. Ma ise ka hirmga mõtlen, kunas klaasi ära kriimustab ja jamad pildid tulevad tänu sellele. Nii et kaitse case on igate vajalik. Ma tellisin ebayst endale nii flip case kui auto hoidja, mis käib vendika külge ja saab mugavalt ära võtta/külge asetada. Seejuures Hiinast tuleb kaup nii ulme kaua kohale, et ennem unustad ära, mida tellisid. Dealextreme'ga sama teema. Tellisin täna UK ebayst uuesti flip case'i, peaks 3-4 päevaga kohal olema. Maksab ka mõned rublad. BT kõrvajunn on desire ajast olemas, linnas väga mgav ja abiks sõitmisel.
http://www.ebay.co.uk/itm/150867543930?var=450098331784&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_3874wt_1081

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2012 21:48:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvestades, et SG2-l oli ekraani ääres kõrgem raam ning SG3 asetseb laua peal ekraani peal, siis ma väga ei imesta neid kriime :s

selle peaks standardiks tegema, kui just mingit rõvekriimukindlat klaasi ei leiutata. olgu kasvõi 0.2mm kõrgem äär, aga äär peaks olema olemas thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.08.2012 21:51:51 vasta tsitaadiga

täiesti nõus
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexs
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2008




sõnum 04.08.2012 22:00:56 vasta tsitaadiga

Sai endalegi selline telefon muretsetud. Varasem telefon oli Galaxy Mini.

Võib öelda ainult kiidusõnu, ideaalne on sellega tööd teha, emaile saata, kalendrit ja kalkulaatorit kasutada.
Ekraan on hästi nähtav ka väga kõva päikese valguse käes. Ei saa üldse aru, et ekraan oleks liiga suur. See tundub täiesti normaalne ja pildi kvaliteet on väga super, mis näitab kõige pisemad detailid. Siiamaani pole ka mingeid tehnilisi viperusi ette tulnud, kõik töötab hästi, internet toimib kiirelt ja mugavalt. Taskulamp on ka hämmastavalt võimas ning sellest on juba mitu korda kasu olnud.
Vaatasin, et iphone ise on samasuur kui SIII ekraan. Tundub liiga pisikesena.

Muretsesin kohe ekraani kaitsekile ja kummist ümbrise. Nii et ma võin julgelt seda taskus koos võtmetega hoida, laua peal lohistada ilma, et nüüd kriimude pärast põdema peaks. Lisaks peaks kummist ymbris hoidma tolmu sattumist seadme sisse.

Kasulik omadus, et kui telefon on laua peal, vilgub mõnesekundilise intervalliga sinine märgutuli, mida ei pruugi kohe märgata. Ma võtan telefoni kätte, et kiirelt minna, teeb ta õrna surina, andes teada vastamata kõnest või smsist.
Ta suudab aru saada kas sa vaatad ekraani või ei vaata. Pannes telefoni kõrvale, teeb ta esialgu ekraani tuhmiks ning lylitub välja. Kui ma jõuan enne ekraani välja lülitamist näo telefonile suunata, läheb ekraan heledaks tagasi:)
Sissetuleva kõne vaigistamise soovi korra tuleb telefon tagurpidi keerata ja see jääb kohe vait.
Helistamisel on selline võimalus, et kui pead kellegagi sms-vestlust või on kellegi kontakt ees, tõstad telefoni kõrva juurde ja helistab kohe sellele inimesele.

Akut laen tööpäevadel igal õhtul, aga see on juba tavaline asi, et aku ei kesta kaua. Hommikul laetud telefon peab kerge vaevaga terve päeva vastu, nii et ei pea energia pealt kokku hoidma.
Olen telefoniga väga rahul.

Arvin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2012 22:02:44 vasta tsitaadiga

Mul ka seepärast silikoon ümber, et ekraan ja kaamera oleks veidi seespool "raamist".
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2012 22:05:21 vasta tsitaadiga

kas s3 puhul tegi samsa silikoni myyatega kokkuleppe vä ? icon_lol.gif
blät, see ju teeb mobla ikka rõve koledaks thumbs_down.gif
ok, s3 ongi ju kole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.08.2012 23:03:05 vasta tsitaadiga

lexs kirjutas:

Sissetuleva kõne vaigistamise soovi korra tuleb telefon tagurpidi keerata ja see jääb kohe vait.

Arvin


Minu arust lahedam featuur on kui panna labakäsi ekraani peale, siis vaigistab kõne icon_smile.gif ka tagurpidi keerates jääb vait jah.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netimees
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2012




sõnum 07.08.2012 12:43:35 vasta tsitaadiga

SIII mahub vabalt püksitaskusse, kui sa ise pole seda proovinud, siis ei tasu lahmida. Note on teõsti asi, mis enam igasse püksitaskusse ei mahu ja on mõeldud rohkem pintsakutasku jaoks.
alpha kirjutas:
mina küll endale telefoni ei osta, mida ei mahu taskusse (jope tasku ei lähe arvesse)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2012 00:06:03 vasta tsitaadiga

Taskusse mahub see igale poole ilusti, iseasi on, kas ka siis ka istuda julged icon_razz.gif
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 08.08.2012 13:12:03 vasta tsitaadiga

Nüüdsest siis kah paar päeva S III omanik.

Esmamuljed on suurepärased!

Öösel oli aku kadu 3% Mis on super! Eelmiseks telefoniks oli Sony Xperia S mis imes akut ca. 20-25 protsenti öösel.
Kui nüüd võrrelda SXPSi ja SGS3 siis esimene on teise kõrval täielik tigu.

Suurus on kah täpselt paras, mahub nii pihku kui ka tasku.

S Voice töötab kah suurepäraselt, saab aru kõigest mida talle öelda.
Need kes räägivad, et ei funktsioneeri peaksid minema inglise keele kursustele ning häälduse selgeks õppima. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 09.08.2012 09:42:53 vasta tsitaadiga

Ja nüüd siis tulevad musta versiooniga?

Spoiler Spoiler Spoiler


http://blog.gsmarena.com/is-samsung-about-to-launch-a-black-galaxy-s-iii-version/
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 09.08.2012 09:45:42 vasta tsitaadiga

must versioon on ilusam küll, sellist võiks isegi tahta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.