Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Dllhost.exe-W32/Nachi.A märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 21.08.2003 21:26:42 Dllhost.exe-W32/Nachi.A vasta tsitaadiga

Täna juba 2 korda on löönud viiruseteate ette W32/Nachi.A viiruse ja faili nimeks on Dllhost.exe, mis asub Windows/System32/Wins kaustas. Lasin kahjutuks teha aga zone alarm näitab et see tahab internetti pääseda. Mida ma tegema peaksin, et sellest lõplikult lahti saada?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002




sõnum 21.08.2003 21:31:24 vasta tsitaadiga

,

http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS03-026.asp

http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS03-007.asp

http://www3.ca.com/virusinfo/virus.aspx?ID=36372

nendelt saitidelt leiad õpetust kuidas sellest lahti saada


viimati muutis wazaa 24.08.2003 12:21:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 22.08.2003 14:05:12 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
nonii, täna hommikul tegin uue teema näpunäidete alla, aga mõni "tark" admin või mod lasi selle maha,

http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS03-026.asp

http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS03-007.asp

http://www3.ca.com/virusinfo/virus.aspx?ID=36372

nendelt saitidelt leiad õpetust kuidas sellest lahti saada

Suured tänud! icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 23.08.2003 19:15:46 vasta tsitaadiga

Nii siis sai selle viirusega kõvasti jännatud. Viirus nimeks oli siis W32/Nachi.A, mis kuulub Lovsan viiruste gruppi. Viirus kasutab ära RPC turvaauku. Kindlasti soovitan teha Windowsi update, mille saad teha sealt: http://www.microsoft.com/technet/treeview/default.asp?url=/technet/security/bulletin/MS03-026.asp
Kui aga viirus juba arvutis siis tuleb kasutusele võtta karmimad võtted. Nimelt 2 võimalust:
1. kas tirid selle: http://www.symantec.com/avcenter/FixWelch.exe - mis skanneerib arvuti tervenesti ära ja kui leiab siis eemaldab (aega nõudev);
2. või tirid selle: ftp://ftp.f-secure.com/anti-virus/tools/f-welchi.exe - mis teab täpselt, mis on ta ülesanne ja eemaldab viiruse sekundiga. See puhastab eelnevalt arvuti mälu (mitte kõvaketta) puhtaks viirusest ja siis kõrvaldab selle ka kõvakettalt.
Kui kellelgi on huvi tutvuda sellega siis saab lisainfot sealt: http://www.f-secure.com/v-descs/welchi.shtml
Minu viiruse tunnused seisnesid selles, et pidevalt kui netis olin IE siis lõi ette Program Error ja sulges IE. Samuti tegi teiste programmidega, sh viirusetõrjega (F-secure ja õnnestus see sulgeda 1 korra). Muid asju ta nagu ei häirinud, kuid pidi tegema oma service. Viirus on programmeeritud nii, et 1. jaanuaril 2004 eemaldub viirus iseenesest ja taastub 2005 aastal. Täpsemalt luguge eel toodud lingi alt. Edu!

Oluline täiendus!
Olen nüüd oma arvutit kasutanud mõni aeg ja tundub, et ei saagi sellest viirusest lahti. Nimelt, asi selles, et peale selle ftp://ftp.f-secure.com/anti-virus/tools/f-welchi.exe üle laskmist ütles mulle, et viirus on eemaldatud. Hiljem aga teatas minu viirusetõrje peale arvuti skannimist, et viirus on ja "eemaldas" selle. Mõni minut hiljem aga lõi järjekordselt viiruse teate ette ja siis otsustasin üle lasta selle http://www.symantec.com/avcenter/FixWelch.exe ja ütles seegi, et viirus leitud ja eemaldatud. Kuid peagi lõi mu F-Secure taas ette, et viirus on arvutis. Nimelt arvutile on tehtud see parandus ka, mis pidavat aitama aga näha küll ei ole.

Äkki keegi pakuks muid võimalusi, kuidas sellest viirusest lahti saada?
Format ei aita. Enne kui jõuan F-Secure peale panna on viirus juba sees või hoopiski ei eemaldu formaati tehes. Ja turvaauku ka ei saa ennem ära lapitud kui viirus juba sees. Ise mõtlesin küll, et võtab võrgujuhtme tagant ära aga kuidas siis update teha!? Eks vist peab ära ootama selle aja mil viiruste levik taandub ja siis formaatima ketast ja Wini uuesti peale panema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.08.2003 02:48:13 vasta tsitaadiga

Proovi scannida üle neti:

link1
link2
link3
link4

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 24.08.2003 20:26:41 vasta tsitaadiga

Veaparandus turvaaugu kohta, mida viirus ära kasutab mahub lahedalt ühele disketile. Samas formatit pole vaja teha. Kui auk parandatud ja viirus eemaldatud, siis ei poe viirus enam mingi valemiga arvutisse. Kui protsesside all pole näha dllhost.exe-t, siis järelikult masinas viirust pole.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 26.08.2003 13:00:44 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Veaparandus turvaaugu kohta, mida viirus ära kasutab mahub lahedalt ühele disketile. Samas formatit pole vaja teha. Kui auk parandatud ja viirus eemaldatud, siis ei poe viirus enam mingi valemiga arvutisse. Kui protsesside all pole näha dllhost.exe-t, siis järelikult masinas viirust pole.

Kuidas ma saan näha protsesse Windows 2000 alt? Üks fail nimega vchost.exe, mis pidavat ka olema 1 viirusega kaasa tulev fail üritab vahest netti pääseda. Aga kas Windows 2000 system32 kaustas on wins kataloog? Ja mis failid on Windowsil dllhost.exe ja vchost.exe - mis ülesanne neil on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 26.08.2003 14:03:45 vasta tsitaadiga

ctrl+alt+del
svchost.exe jäta rahule, sest see on windowsile vajalik protsess. loe seda: Description of Svchost.exe in Windows 2000
Kui system32\wins kataloogis pole faile dllhost.exe ja svchost.exe ning removal tool ka ei näita midagi, siis pole su masinas Welchi viirust. Mälus protsesside all ei tohi samuti olla dllhost.exe-t.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 26.08.2003 14:24:24 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
ctrl+alt+del
svchost.exe jäta rahule, sest see on windowsile vajalik protsess. loe seda: Description of Svchost.exe in Windows 2000
Kui system32\wins kataloogis pole faile dllhost.exe ja svchost.exe ning removal tool ka ei näita midagi, siis pole su masinas Welchi viirust. Mälus protsesside all ei tohi samuti olla dllhost.exe-t.

Kle suured tänud! dllhost.exe seal ei näinud aga svchost.exe-si oli seal 4 tk.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dyyp
HV kasutaja
dyyp

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2003 23:36:47 vasta tsitaadiga

sai siin kah eelmainitud viirustega kõvasti jannatud. kuna kodanik kelle masinat lappisin polnd viitsind antivirus ja winni updateda siis oli sinna viiruseid hulgi kogunend. mis seal ikka , winn vana kah juba ,tegime formati.saame winni peale,ja koheselt tuli svchost error ja kõik muu sinna juurde kuuluv.selgus et masina teistele ketastele oli asi pugenud nii et norton anti viirus seda ei näinud,kuid panda online kontroll sai asjale pihta.enne kui asjle jaole sain oli ka järgmine uss sisse pugend ja kõik exe´d ära solkind
ega midagi nakatund failidele delete,format C,ja siis käisin igaks juhuks F proti dos scanneriga kettad üle.lasime winni selga ,kõik toimib, panin norton anti viruse esimesena peale ja hakkasin seda updatema.kuskil poole peal svchost error jne.jälle viirus krt icon_evil.gif
lasin siis zonealarmi selga ja selgub et 135,445,667 portidele tuleb kuskil 10 päringut minutis. see raip levib praegu niukese kiirusega et jube kohe.kuna see kord teisi viiruseid ei tulnud sai masin korda ja updatetud.
kuid minu tavalise installi järjekorda tegi see küll muudatuse .win,tulemüür,antiviirus,updated.ja oluline on masinat enne tulemüüri installi mitte võrku lasta.

äkki keegi saab minu õppetunnist mõne kasuliku vihje icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 26.08.2003 23:58:38 vasta tsitaadiga

Minu installi järjekord on pisut primitiivsem - win + patch KB823980. Peale seda võib arvuti külma rahuga võrku ühendada.
Aga see sunnik Blaster on väga sitke tegelane. Kui puhas patch'imata Windows LAN'i ühendada, siis on koheselt viirus sees (kuigi kõik masinad läbi käidud). Väga raske on viimast viirusega arvutit LAN'ist (sajad masinad) üles leida. Piisab kui üks masin on nakatunud ja läheb jälle lahti. Lõbus icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 27.08.2003 13:46:27 vasta tsitaadiga

Raulj kirjutas:
dllhost.exe seal ei näinud aga svchost.exe-si oli seal 4 tk.

Täpsustaks veel niipalju, et viiruse poolt tekitatud SVCHOST.EXE on protsesside all näha suurte tähtedega. Legaalsed protssesid aga svchost.exe näol.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
none
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.08.2003 15:11:15 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Minu installi järjekord on pisut primitiivsem - win + patch KB823980. Peale seda võib arvuti külma rahuga võrku ühendada.
Aga see sunnik Blaster on väga sitke tegelane. Kui puhas patch'imata Windows LAN'i ühendada, siis on koheselt viirus sees (kuigi kõik masinad läbi käidud). Väga raske on viimast viirusega arvutit LAN'ist (sajad masinad) üles leida. Piisab kui üks masin on nakatunud ja läheb jälle lahti. Lõbus icon_wink.gif


Kui räägid sadadest masinatest siis oletan, et võrgus on ka korralikud switchid ja miski tulemüür kah kusagil... tulemüüri panedki ilusti porti kuulama ja logid IPd kes spammivad. Edaspidi kas switchi pordid kinni või lihtsalt juhe tagant ära..

lihtsalt järjest rapsided loomulikult ei jõua kuhugi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 28.08.2003 17:41:45 vasta tsitaadiga

On korralikud seadmed ja tulemüürid, aga tulemüüri igale poole ka vahele ei pane. Kui oli raske masina asukohta teada saada (isegi kaabli järgi minnes), siis keerasimegi switchi pordid kinni.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
none
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.08.2003 21:08:13 vasta tsitaadiga

Eh jah ega ma ei mõelnudki tulemüüri igale poole vahele panna vaid lihtsalt tulemüüri logidest
hea vaadata mis IPlt attack tuleb ja siis switchi porte uurima kohe:)

selle kaablit pidi jooksmisega meenub üks story, kus miski linuxi või BSD (täpselt ei mäleta) purk suures ülikooli ära "kadus"..
st masin pingus, service töötas ja kõik oli kena aga keegi ei teadnud, kus masin ise on
niimoodi mitu aastat, kui ükskord miski jama ja vaja ikka arvuti üles leida..
mööda kaablit hakati minema ja lõpuks jõuti kohani kus kaabel kadus seina.
tuli välja, et oli tehtud ümberehitustöid ja masin oli pisikesse ruumikesse, seina sisse jäetud. icon_rolleyes.gif

kahju, et enam täpselt ei mäleta ja linki kah ei mäleta kust seda lugesin..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 29.08.2003 21:59:22 vasta tsitaadiga

none kirjutas:
Eh jah ega ma ei mõelnudki tulemüüri igale poole vahele panna vaid lihtsalt tulemüüri logidest
hea vaadata mis IPlt attack tuleb ja siis switchi porte uurima kohe:)

Ühele tüübile õnnestus enne "juhtme seinast välja võtmist" desktopile väike kiri jätta icon_biggrin.gif (kuhu helistada ja kuidas ta ühenduse jälle tagasi saab). Sain tänu sellele ligi, et adminni parool oli tühi kuigi tüüp oli Domain Admins'i ja Administrator kasutaja adminnide grupist välja arvanud - isetegevus rsk.
none kirjutas:

kahju, et enam täpselt ei mäleta ja linki kah ei mäleta kust seda lugesin..

Kes seda lugu ei teaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 29.08.2003 22:14:49 vasta tsitaadiga

ise passisin ka sama viiruse otsas nädal tagasi. tahtis kangesti internetiühendust saada,mida ma talle muidugi ei pakkunud.

kõige nõmedam oli see,et googlesse sisse lüües tolle faili nime tuli miski foorum,kus üks tüüp küsis ka tolle faili kohta, et mis värk on. ja miski tüüp vastas,et see MS-i enda värk,et see peabki netis käima ja muretsemiseks pole põhjust. esimese hooga jäin uskuma, kuigi miski kuri kahtlus siiski oli küljes.
ja nii oligi,et norton pistis üks hea hetk kisama. kobisin nortoni kodukale,kust sain viiruse kohta täpsemat infi ja ka pisikese progejupi(miski 500kb ehk), mis siis ise automaatselt tegi arvuti sellest viirusest puhtaks. nii registri kui ka kõik muu.

miks ma seda siin nii pikalt seletan. just sellepärast,et ei tasu kunagi uskuda, mida keegi kuskil fooorumis sulle seletab.
usalda oma sisetunnet ja ei midagi muud. eelkõige õpi tundma,kõiki faile mis windowsis peavad pesitsema.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 30.08.2003 01:34:56 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Täpsustaks veel niipalju, et viiruse poolt tekitatud SVCHOST.EXE on protsesside all näha suurte tähtedega. Legaalsed protssesid aga svchost.exe näol.

Kas keegi kinnitaks seda väidet?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 30.08.2003 02:29:04 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Karzum kirjutas:
Täpsustaks veel niipalju, et viiruse poolt tekitatud SVCHOST.EXE on protsesside all näha suurte tähtedega. Legaalsed protssesid aga svchost.exe näol.

Kas keegi kinnitaks seda väidet?

Just, paluks kinnitust! Mul on seal kaks svchost.exe, mõlemad väikesed.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
none
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.08.2003 11:06:38 vasta tsitaadiga

Jab ühes nakatunud masinas, mida nägin oli tõesti see suurte tähtedega.
Aga üldiselt kõige lihtsam on vaadata kas windowsi kataloogis system32\wins'i all on
dllhost.exe ja svchost.exe..

lisaks võis lugeda registrist:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>CurrentControlSetServices> kui seal siis vasakul
paneelil on kirjed nimedega RpcPatch ja RpcTftpd võid kindel olla, et sul on see viirus

Muidugi võib ju netist otsida FIX proge aga scannimine võtab jupikese aega - mõnikord on lihtsam vaadata lihtsalt kas on olemas ja alles siis fix peale panna ja lasta ragistada.

NB! dllhost.exe on ka windowsis endas olemas faili suurus on 6k aga viirusliku dllhost.exe suurus on (~10,240 bytes)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 30.08.2003 11:07:31 vasta tsitaadiga

troll kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Karzum kirjutas:
Täpsustaks veel niipalju, et viiruse poolt tekitatud SVCHOST.EXE on protsesside all näha suurte tähtedega. Legaalsed protssesid aga svchost.exe näol.

Kas keegi kinnitaks seda väidet?

Just, paluks kinnitust! Mul on seal kaks svchost.exe, mõlemad väikesed.


No ma ei tea, kas se on teile kinnitus, aga AVG ütleb, et mul on see Nachi worm sees ja
protsessides on üks svchost.exe ja üks SVCHOST.EXE

Edit: fck, nüüd on kaks väikeste tähtedega icon_confused.gif
aga ennem oli raudselt üks suurte ja üks väikeste tähtedega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 30.08.2003 13:17:15 vasta tsitaadiga

none kirjutas:
Muidugi võib ju netist otsida FIX proge aga scannimine võtab jupikese aega - mõnikord on lihtsam vaadata lihtsalt kas on olemas ja alles siis fix peale panna ja lasta ragistada.

Ei ole vaja midagi skännida. Tõmba endale ftp://ftp.f-secure.com/anti-virus/tools/f-welchi.exe - see programm võtab hetkega viiruse maha (ise proovisin). Raulj andis siin teemas algse viite sellele programmile - tänud talle selle eest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
none
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.08.2003 13:37:16 vasta tsitaadiga

ma lihtsalt kasutasin teise antiviiruse tootja softi (symantec) see scannis kogu masina läbi icon_sad.gif
siit pluss f-secure poole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 31.08.2003 16:09:58 vasta tsitaadiga

troll kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Karzum kirjutas:
Täpsustaks veel niipalju, et viiruse poolt tekitatud SVCHOST.EXE on protsesside all näha suurte tähtedega. Legaalsed protssesid aga svchost.exe näol.

Kas keegi kinnitaks seda väidet?

Just, paluks kinnitust! Mul on seal kaks svchost.exe, mõlemad väikesed.


svchost.exe on alati väikeste tähtedega.
neid võib olla mitu tükki korraga jooksmas, kuna
see protsess on netiasjanduse korraldamise protsess
teistele protsessidele (mul momendil näiteks 4 neid jooksmas)

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 31.08.2003 16:24:22 vasta tsitaadiga

TzigaLind kirjutas:
troll kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Karzum kirjutas:
Täpsustaks veel niipalju, et viiruse poolt tekitatud SVCHOST.EXE on protsesside all näha suurte tähtedega. Legaalsed protssesid aga svchost.exe näol.

Kas keegi kinnitaks seda väidet?

Just, paluks kinnitust! Mul on seal kaks svchost.exe, mõlemad väikesed.


svchost.exe on alati väikeste tähtedega.
neid võib olla mitu tükki korraga jooksmas, kuna
see protsess on netiasjanduse korraldamise protsess
teistele protsessidele (mul momendil näiteks 4 neid jooksmas)


Mul on 4 ja kõik suured. dllhost on mingi 4xxx baiti suur. Mis nüüd siis.
Kogu aeg on muidu NAV peal olnud up to date.
Ja see standalone viiruse eemaldaja ei andnud mingit vastust - kõik puhas!

Edit!
Aga faili nimi on ise väikesega kõvakettal. Ennem rääkisin protsessist!


viimati muutis kempi 31.08.2003 16:28:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Dllhost.exe-W32/Nachi.A mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.