Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  UAV- Droonid-RC lennukid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.03.2017 09:16:40 vasta tsitaadiga

mikk36, nujah, aga see pole õige asi siiski ju. Õnneks sain vastuse sealt, kust ostsin:

Tere


Palun tulge koos drooniga Villardi 22 ning vaatame antud toote üle, erinevaid juhtumeid siiski on kus on kaamera olnud probleemne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 15.03.2017 09:18:26 vasta tsitaadiga

olafsand, loomulikult pole õige. Tuleb kas kaameramoodul välja vahetada või lihtsalt fookusesse keerata. Odavate Hiina kaamerate tüüpviga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 12:59:32 vasta tsitaadiga

Jep, mingi kaasasündinud kala fokuseerimisega selle video põhjal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volvofriik
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2015




sõnum 14.04.2017 15:38:04 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Ise olen alates maist DJI Phantom 3 Prod. lennutanud. Siiani pole ostu pidanud kahetsema. Neile, kes valivad DJI 3 Phantom Pro. ja Yuneec Q500 vahel, siis arvestage, et lennuraadius on viimasel oluliselt väiksem (400m), kuid kõige suurem ja minu arvates ka üsnagi ohtlik miinus on see, et "koju tuleku" režiimis, kui side puldi ja drooni vahel katkeb on lennukõrguseks vaid 10m. See on minu arvates ohtlikult madal ning droon võib mõne objektiga tahtmatult kokku põrgata ning muuta seda kõrgust seadetest ei saa. Enda droonil olen vastava kõrguse seadnud 100m peale. Miinus on veel minu arvates ka üsna tilluke ekraan. See on küll puldil kohe olemas, kuid suurema vastu seda vahetada ei saa. Algajatel on üsna raske nii väikese ekraaniga tajuda reaalset kaugust mingist objektist. Kaamera sensorid peaks neil mõlemil tegelikult samad olema (Sony).
Enda kõige esimese lennu video:
Spoiler Spoiler Spoiler
Mingil põhjusel on video kompressioon väga tugev ja pilt ei ole seetõttu just kõige teravam. Reaalselt 4K videot filmides võib kasvõi rohulibled ükshaaval üle lugeda.


Kui rohuliblet vaja lugeda, teen lähivõtte. Seega ajab ka fullHD minu jaoks asja kenasti ära. Väide, et Yuneec vaid 400m piloodist lendab,ei pea kuidagi paika. Selle maa peal hakkab vaid video downlink hakkima. Mina olen enda oma taevasse nii ära kaotanud, et tagasitoomine käis läbi RH ( Return to Home) kaudu. Ka see, et naasmine käib kõrgusel 10m on jamps. Tuleb ilusti, samal kõrgusel ja kasvõi diagonaalis tagasi. Naasnuna hakkab alles maandumise peale mõtlema ja kõrgust kaotama. Üldjuhul maandub ka üsna täpselt õhkutõusu kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.05.2017 05:41:20 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/suur-muutus-koigile-dji-drooni-lennutajatele-kui-sa-kasutajaks-ei-registreeri-ei-saa-masinat-kaugele-lennutada/
Minuteada ilma sisselogimata pole DJI Go app kunagi tööle hakanud anyway. Ennem ei saanud üldse enne sisselogimata lennutada ja nüüd hakkab siis saama 50m?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 12:40:59 vasta tsitaadiga

Ma pean proovima, ma viimati uuendasin oma p3p'l vist eelmisel sügisel softi, ma olen suht kindel et mulle need piirangud ei rakendu icon_smile.gif

(samas võib uuem go app lihtsalt ka näkku panna kui kopter ja pult vana softiga...)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.05.2017 13:26:20 vasta tsitaadiga

P3S, Go app ei käivitu kui pole uusim. Firmware vana õnneks veel ainult hoiatab. Firmware uuendamine on mõttetu kuna kõik töötab nagu peab. Nagu uudistest loeb see iga uuendusega läheb pigem halvemaks.
Kui lõpuks enam ei lase siis äkki õnnestub teist tarkvara kasutada (Litchi).
Kas ilma netita on üldse võimalik lennutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 13:56:34 vasta tsitaadiga

Täna teen katseid, oligi siuke lendamise tuju, eks siis teavitan kuidas läks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.05.2017 15:24:05 vasta tsitaadiga

Tellisin ND filtrid ära, peaks aitama päikse käes sujuvamat 30P videot teha.
P3P-l on muidugi 60P mis lahendab probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 18:53:54 vasta tsitaadiga

Nii, uuele telefonile olin äpi pannud, aga sisse polnud loginud, laseb hetkel ilusti mis iganes teha, eks näis mis saab järgmine nädal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.05.2017 19:23:11 vasta tsitaadiga

Ma regasin ka ennast kohe ära kui P3S ostsin. Järelikult läheb see uudis minust mööda icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 19:38:41 vasta tsitaadiga

Ma olen ka loomulikult regatud, aga praegu pigem sportlik huvi et mis siis saab kui kopteril ikkagi vana firmware
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.05.2017 20:53:00 vasta tsitaadiga

PAUKA, mul näiteks pole siiani uuemat tulnud. Karbist välja oli viimane peal ja uuemat ei paku kodukas ka. Eks näis kas üldse tuleb. Standard on ainus mis 2017 on uuenduse saanud, kõik kangemad 3 seeria droonid on 2016 aasta firmwarega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 12:08:20 vasta tsitaadiga

Küpseb siin peas vaikselt plaan 1 droon ise kokku laduda mitte valmisprodukt osta. Tekkiski küss, kas hobbyking ainuke suurema valikuga koht, kust erinevaid juppe tellida annab? Hinnad olid iseenesest seal normaalsed aga postikulu küll eriline kirves. Eriti kui ei plaani korraga kogu nodi ära osta vaid jaotatuna mingile pikemale ajale. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 04.06.2017 12:23:24 vasta tsitaadiga

Tasub vaadata veel sama toodet Aliexpressist ja Ebayst seal miskipärast transport enamjuhul tasuta. thumbs_up.gif
Võimas mootor on ainuke mida odavalt ei saa, ülejäänud jupid võib väga odavalt saada.
Plaanis ka kunagi teha võrega st võid vaikselt ükskõik kuhu otsa lennata ja midagi ei juhtu. Metsas näiteks puudevahel pole midagi karta jne icon_cool.gif
Eemalt ei oska üldse hinnata kui lähedal droon puudele on vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 19:41:33 vasta tsitaadiga

http://markoladu.era.ee/ - postikulu olematu, tavaliselt paari päevaga asjad käes, hinnad on nagu on, aga kokkuvõttes normaalne, arvestades tarne kiirust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 04.06.2017 21:52:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Küpseb siin peas vaikselt plaan 1 droon ise kokku laduda mitte valmisprodukt osta. Tekkiski küss, kas hobbyking ainuke suurema valikuga koht, kust erinevaid juppe tellida annab? Hinnad olid iseenesest seal normaalsed aga postikulu küll eriline kirves. Eriti kui ei plaani korraga kogu nodi ära osta vaid jaotatuna mingile pikemale ajale. icon_rolleyes.gif


Mõistlik on kombineerida ostud erinevatest kohtadest, et kokku tuleks odavaim (koos postiga).

Lisaks tasub vaadata:

rctimer.com
goodluckbuy.com
foxtechfpv.com
ebay.com
infinity-hobby.com

Ja alati tasub vaadata pistikust uut ja kasutatud kraami, mida teised Eestis müüvad:
http://forum.pistik.com/viewforum.php?f=3&sid=5bfe5e28ad21f145380991ad3cc98b94

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 05.06.2017 15:08:38 vasta tsitaadiga

www.banggood.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 05.06.2017 18:11:39 vasta tsitaadiga

www.banggood.com ja www.gearbest.com on kõige soodsamad kohad, aga tuleb oodata. Ja www.fpv.ee on koht, mida peab üks asjalik nimekaim mul.

Kui tegemist FPV racer tüüpi masinaga, siis soovitan liituda meie FPV Racing Estonia Slack jututoaga. Meil on olemas ka google sheets tabel, mille abil juppidega üksteist aitame. Enamus hindadest seal tabelis on Banggood hindade tasemel ja kui kasutajat juba tuntakse, siis on sõprade ringis vahel võimalik ka mingit juppi lihtsalt laenata või omanikule uus asemele tellida.
Kes Slackiga liituda soovib, saadab mulle PS oma kontakt emailiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2017 19:22:02 vasta tsitaadiga

Jäi silma see http://www.flyingtech.co.uk/rtfkits/walkera-f210-fpv-racing-drone-osd-devo7-radio-rtf?sku=RTF-WF210-DEVO7

Mis juurde peale lisaakude oleks vaja ? FPV prillid millised ?

On sellel üldse mõte või saaks sama raha eest midagi paremat ? Tehnilist taipu on ja kolb ka käes püsib kui joota vaja icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2017 19:41:10 vasta tsitaadiga

Miks mitte wizard x220? Varsti peaks ka vähe ägedam "s" versioon saabuma.
Ise mõned nädalad lennanud sellega, ära pole veel lõhkuda suutnud. Puu otsa olen aga järgi roninud küll icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Alustada soovitan 3S akudega.
Prillideks esialgu kärab EV800D kenasti. Ise pre-orderisin VR-D2 pro-d kuid levi pole neil kiita (antennid vahetatud).

_________________
He who knows he has enough is rich.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2017 20:05:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks mitte wizard x220?

Miks mitte, mul lihtsalt ammu mõte peas küpsenud ja võtsin neti lahti ning peale mõnda foorumeid sellise otsa sattusin.

Selle ma siin küsingi ja uurin maad.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 06.06.2017 20:23:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Miks mitte wizard x220?

Miks mitte, mul lihtsalt ammu mõte peas küpsenud ja võtsin neti lahti ning peale mõnda foorumeid sellise otsa sattusin.

Selle ma siin küsingi ja uurin maad.

Oled mingi rallikaga ennem lennanud ka? See walkera suht kallis värk, äkki ei hakkagi meeldima. Kui ma kunagi asja uurisin siis mõtlesin osta Eachine 250-e. Jupp maad odavam kui see walkera.

Vaatan see wizard on ka eachine oma ja mingi üks veel lisaks tekkind, kui ma veel vaatasin neid, siis oli ainult suht 1 mudel.

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2017 20:46:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oled mingi rallikaga ennem lennanud ka?

Kunagi ammu sai väheke proovitud jah.

Vaatasin et siin ülalmainitud jupid müügil kõik. https://www.unmannedtechshop.co.uk/wizard-x220-freestyle-fpv-quadcopter/

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 06.06.2017 21:17:40 vasta tsitaadiga

Soovitan mitte teha samu vigu, mida palju meist ja Hiinast tulnud valmiskraami suhtes väga skeptiline olla. Need aparaadid ei tee enamasti muud kui ajavad isu pealt ära.
On vaja teha natuke kodutööd ja ise asi juppidest valmis teha või lasta tuttaval aidata. Tinutuskolb, laadija, 4-5 akut on kohustuslik kui tahad natuke lennata. 3S akut suuremale masinale kui 3-tolline kindlasti võtta ei tasu. Kui on kartus, et 4S on liiga äkiline, siis piira lihtsalt gaas ära.

Ka pistiku foorumi osta-müü alafoorumisse tasub vaadata.

Kuidas üks tore Eesti poiss ja ise meisterdatud, hästi seadistatud racer päriselt lendama peab võib näha siit:


Link


Ja tema vabastiili näide siit:

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  UAV- Droonid-RC lennukid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.