Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Arvuti tardub peale ärkamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 27.03.2012 20:26:17 Arvuti tardub peale ärkamist. vasta tsitaadiga

Viimased paar nädalat on mul kastiga probleem, et peale sleep'i masin tardub ja ainus võimalus uuesti käima saada, on power nuppu all hoides/toidest välja lülitada. Googeldasin analoogse probleemi kohta, kuid ei leidnud lahendusi.
Vahet pole mida ma teen või ei tee arvutis enne, aga peale sleepi tardub masin koheselt.
Hiirel ja klaviatuuril on õigused arvuti üles äratamiseks, BIOSes on õige seade(S3), BIOS on kõige uuem, muul ajal probleemi pole ja pole sellist jama olnud arvuti ostust saati. Probleem tekkis umbes sel ajal, kui AMD driverid peale ajasin (12.2, 12.3). Kustutasin vanad driverid, uninstallisin Device Manager'ist ja paigaldasin uuesti CAT12.1 ning probleem ei kadunud kuhugi.
Hakkasin mõtlema, et äkki pole asi ikkagi videokaardis, vaid mu helikaardis. Ostsin viimase kuu algul, aga müüja oli pakkinud selle ilusasti mullikile sisse ilma antistaatilise kotita. Kirjutasin talle koheselt, et asi ei ole õige ja sain vastuseks "kõik on rahul olnud". Müüjal 700 positiivset hinnangut, jätsin sinnapaika. Pealegi - kaart ju nagu töötas.
Peale igat freeze'i lihtsalt restarti tehes kaob helikaart ära, heli pole ja X-Fi Console käima ei lähe. Pean jällegi kasti täiesti välja ja sisse lülitama, et tagasi tuleks. Paigaldasin ka sellele uuesti driverid, kuid probleem ei kadunud.

Event Vieweris domineerib üks error: "Session "Microsoft-Windows-Setup" stopped due to the following error: 0xC000000D".
See tuleb ette nii enne kui ka pärast tardumist. Tänase päeva logi link.

Netist leidsin soovituse kustutada "setup.etl" fail(Windows kirjutab uue), aga see mu probleemi ei lahendanud.

Mulle meeldib arvutit "magama panna" ja siis uuesti üles äratada ja piinata ja siis jälle "magama panna" jne ning olen teinud seda juba probleemideta aastaid selle pärast et käivitus on tunduvalt kiirem, seega ei oota ma soovitusi "arvuti välja lülitada kui mind pole" jne. Võib ju probleemi ignoreerida, aga ega ta sellest ära ei kao.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2012 21:28:13 vasta tsitaadiga

Emaplaadil konded punnis? Ei? siis:
Tee puhas install või osta SSD.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 13.04.2012 06:30:16 vasta tsitaadiga

Ketas töötas juba enne seda, konded ei ole punnis. Suht uus plaat. Windowsi veel uuesti peale panema ei hakka.
Võtsin helikaardi välja ja vaatan kas nii tekib probleeme, ehk ikkagi selles asi.

E: Kui helikaart väljas, siis on kõik korras.
Nüüd siis panin kaardi uuesti sisse, driverid maha ja Driver Sweeperiga üle, vanemad driverid uuesti peale ja lülitasin BIOSest integreeritud heli välja. Proovin mingi hetk uuesti sleepi minna ja kui edasi jamab, siis teen kõik eelneva uuesti, aga seekord üritan paigaldada "Daniel K Support Pack 2.5" Creative'i enda driverite asemel.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Arvuti tardub peale ärkamist.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.