Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Kingstoni VALUERAM ja selle garantiiga seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2012 14:24:54 Kingstoni VALUERAM ja selle garantiiga seonduv vasta tsitaadiga

Tere.
Juhtus nii, et läks katki mälu Kingston ValueRam, millele teadupärast rakendub lifeime warranty ehk eluaegne garantii. tahtsin teha RMA aga kingstoni veebileht saadab euroopas sinna, kust mälu osteti, mälu algupärast lähte kohta ma paraku ei teadnud.

saatsin kirja aadressile eureturns@kingston-technology.com , et mul on katkine mälu see ja see, mille päritolu ma ei tea ja tahaks vahetada. saadeti samal päeval vastus kus paluti minu aadressi, mälu seerianumbrit ja vea kirjeldust. Kui need saadetud said, tuli vastus koos RMA taotlusega, pakkimisjuhised ja kleepimisjuhised ning 15 päeva jooksul peab mu mälu jõudma inglismaale. esmaspäeval hakkan siis postiga saatma.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.03.2012 14:29:31 vasta tsitaadiga

ja kasulik näpunäide seisneb milles icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.03.2012 14:57:31 vasta tsitaadiga

Äkki selles, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2017 18:15:38 vasta tsitaadiga

Mnator, et on võimalik. samalaadselt on siin ka ketaste garantiiteemad, et kõik info oleks ühest kohast saadav. ilmselt panen siia ka kirja selle, kuidas tagasi saabus.

saatmine inglismaale maksis ca 2,25€. saatsin mulliümbrikus, kingstoni oma konteineris, millele meiliga saadetud RMA lehe juurde panin ning RMA numbri kirjutasin soovitud viisil ümbriku esiküljele.

neljapäeval, 29 märtsiltõi UPS kuller paki koos uue mäluga uksetaha ära. täitsa töötab see teenus.

edit:

sattus kätte 512mb pc3200 klots mille peal kleeps kirjaga " katki ". teen rma taotluse ära.

tookord lõppes RMA edukalt.
hetkel kirjutasin supporti selle kohta, et mul on kaks ddr2 ja üks ddr3 pulk, mis ei tee seda mida peaks.

minu skaudi ausõna peale väljastas kingston RMA numbri. tagasi saan kaks gigast ddr2 hte ja 32gigase flash i, mida iganes nad selle all silmas peavad.
eelmise korraga on erinevus nii palju, et sain royal maili pakikleebise, mis justkui peaks mulle asja saatmise mingil määral tasuta tegema. aadressid ja asjad peal kenasti.
ideeliselt läheb pakk täna posti. näis kaua läheb.

EP letitagune on ikka loll: royalmaili kleebisel on kiri selle kohta, et tegemist on makstud vastusega, see kirjutas aadressi alguseks selle lause.. nüüd läheb mu pakk joonkoodi järgi " tasuta tagastusele" millele järgneb siiski aadress..

täna, 15 aprillil avastasin, et mulle on postkasti pandud kaks ümbrikku mis sisaldasid 2x1gb ddr2 800 madalat mälu ning usb 3.0 32gigast mälupulka.. miks tavapostiga tulid, ei tea. tavaliselt tulevad kulleriga.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2020 14:23:49 vasta tsitaadiga

kvr i 2gb ja 512 pulgad streigivad. tegin just lehel RMA.

23 jaanuar 2018.

meilivahetuse käigus tuli vastus, mille kõige ilusam lause on selline:
"Please note that KVR667D2N5/512 is discontinued and we will replace it with KVR667D2N5/1G."

reedel pidi tooma kuller paki aga kuna ei saanud vastu võtta, käisin täna ise järel.
5.2. 18


ja jälle oli vaja kingstoniga asju ajada. kaks hyper x pulka mõlemad kitist. saatsin kirja, et mul on ostetud kit aga arve läks mingi teise garantii käigus kuskile ja tagasi ei saanud aga 1 pulk katki ning andsin kiti pulkade kirjad. sain samal päeval vastuse, et ok, saada meile saksa. saatsin 6 jaanuaril. täna tuli DHL i pakk smartposti automaadist uute mäludega välja.

10.02.20 läks inglismaa poole teele 1 ddr4 8 gigane pulk. saatmine 5.50.
20.02 tõi ups kuller tüki koju.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Kingstoni VALUERAM ja selle garantiiga seonduv
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.