Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Firma koduleht märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 01.03.2012 17:48:51 Firma koduleht vasta tsitaadiga

Tere,

Kuidas oleks mõistlik teha firma koduleht? On kellelgi kogemust mingisuguste turul vabalt saadavate template-de kohta?

Kohmetu kuvand näeb hetkel ette domeeni zone.eu kaudu (firmanimi.eu) ja mingisugust korralikku ja viisakat templatei.
Olemas võiks kindlasti olla kontaktvorm hinnapäringute tarbeks.


Küsin seepärast, et mitte hakata googeldama ja pärast miljonite poolvigaste ja imelike tingimustega käkkide vahel valida...
Ootan soovitussõnu inimestelt, kes varem teinud firmadele kodulehti.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2012 18:15:39 vasta tsitaadiga

mis see küsimus nüüd on... missugune on ilus theme? millist platvormi kasutada?

selle olematu info põhjal mis oleks lehe eesmärk, pakun et wp baasil sobiks küll.
http://et.wordpress.org/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 01.03.2012 20:22:04 vasta tsitaadiga

Jah, ilusat theme on vaja....ja suurt valikut themesid....ning kontaktvormi ka vaja..
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 01.03.2012 20:46:57 vasta tsitaadiga

Võta jah Wordpress, hea lihtne ilma eriliste kogemusteta hakkama saada ja kujundusi on tuhandete kaupa saada. Kontaktivormid on kõigil olemas.
Aga tasuta template'i puhul tuleb VÄGA hoolikalt uurida, kuhu lingivad arendaja poolt lehe alla lisatud backlingid. Tuleks vaadata näiteks seda, kas neil mingi positiivne Google pagerank on--kui ei, siis võivad olla hoopis mustas nimekirjas ja problemaatilised ning sa ei taha sinna linkida. Ja üleüldse on igati õigustatud jätta arendaja linkidest alles üksainus (tihti on seal terve paabel neid). Et kõik Wordpressi template'id on GNU litsentsiga, võid neid vabalt ringi teha nagu meeldib, rääkigu siis arendaja kaasapandud readme failis mis juttu tahes.

Wordpressi puhul arvesta muidugi sellega, et see on oma leviku tõttu häkkerite sihtmärk nr 1. Seepärast, tee alati tihedasti backuppe ning paigalda võimalikult ruttu ilmunud turvauuendused.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 02.03.2012 00:14:01 Re: Firma koduleht vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 23.04.2014 01:10:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.03.2012 02:41:29 vasta tsitaadiga

Kineskoop, küsiti ju mõistlikku lahendust icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0511
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2012 10:36:46 vasta tsitaadiga

ot:
Renka kirjutas:
Kineskoop, küsiti ju mõistlikku lahendust icon_rolleyes.gif


icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 03.03.2012 13:53:57 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 23.04.2014 01:10:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.03.2012 13:55:32 vasta tsitaadiga

Kineskoop kirjutas:
Renka kirjutas:
Kineskoop, küsiti ju mõistlikku lahendust icon_rolleyes.gif

Pole sõnu selliste tegelaste kohta, peaksid rohkem väljas käima icon_lol.gif
wtf? icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0511
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 03.03.2012 14:51:45 vasta tsitaadiga

Kineskoop kirjutas:
Renka kirjutas:
Kineskoop, küsiti ju mõistlikku lahendust icon_rolleyes.gif

Pole sõnu selliste tegelaste kohta, peaksid rohkem väljas käima icon_lol.gif


Mul on natukene sõnu. Sa peaks rohkem arvutis ja internetis istuma, et tekiks mingi arusaam sellest, mis on hea ja mis mitte.

Ma ei viitsi hetkel mingit turunduslikku loengut pidada, aga template kujundused enamasti ei müü firmat.
Kujundusel, kasutusmugavusel ja veebiehitusel on suur osa selles, et firma oleks edukam. See on kokkuvõtvalt kõige odavam reklaamikanal üldse.

Ja selleks, et template müüks peab seda kasutama ka tegelikult asjatundja, mis lisab 35 dollarise template modimisele, ülesriputamisele veel kenasti töötunde juurde.

PS! Ma tegelt seda flash lehte ei hakanud avamagi kuna polnud seda internetikiirust hetkel võtta. Aga usun, et olen selliseid juba taustapildi järgi näinud.
Aga see moblale kujundatud html juba oli ebalev.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004




sõnum 03.03.2012 15:05:02 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Kineskoop kirjutas:
Renka kirjutas:
Kineskoop, küsiti ju mõistlikku lahendust icon_rolleyes.gif

Pole sõnu selliste tegelaste kohta, peaksid rohkem väljas käima icon_lol.gif


Mul on natukene sõnu. Sa peaks rohkem arvutis ja internetis istuma, et tekiks mingi arusaam sellest, mis on hea ja mis mitte.

Ma ei viitsi hetkel mingit turunduslikku loengut pidada, aga template kujundused enamasti ei müü firmat.
Kujundusel, kasutusmugavusel ja veebiehitusel on suur osa selles, et firma oleks edukam. See on kokkuvõtvalt kõige odavam reklaamikanal üldse.

Ja selleks, et template müüks peab seda kasutama ka tegelikult asjatundja, mis lisab 35 dollarise template modimisele, ülesriputamisele veel kenasti töötunde juurde.

PS! Ma tegelt seda flash lehte ei hakanud avamagi kuna polnud seda internetikiirust hetkel võtta. Aga usun, et olen selliseid juba taustapildi järgi näinud.
Aga see moblale kujundatud html juba oli ebalev.

Kahjuks ma kogemata avasin ka lehe, esimene reaktsioon on muidugi selline wow kõik flashis selle paneks kohe kinni ei jõua ära oodata millal lehe ära laeb. Teiseks, esimene ehmatus sai üle siis tuli "Enter" nupp. Milleks selline lisa step, et Sinu lehele ligipääseda ?

// Edit kolmandaks lülitasin kõlarid sisse ja oli veel järgmine üllatus ka. icon_wink.gif

_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 15:45:07 vasta tsitaadiga

lehm2 kirjutas:
Teiseks, esimene ehmatus sai üle siis tuli "Enter" nupp. Milleks selline lisa step, et Sinu lehele ligipääseda ?

vastus peitub sloganis- because we can. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 03.03.2012 16:01:21 vasta tsitaadiga

Eks ta ikka kena oleks tõesti, kui ettevõtte visiitkaart--koduleht--oleks profi poolt kujundatud. Kui aga pisikesel/algaval firmal ei ole selle jaoks kohe finantse, võib ju vabalt kasutada valmiskujundust. Ega neil paljudel väga viga ei ole. Küll aga tuleks igal juhul vältida esiteks muusikat. Ei ole vaja oma külastajatele, kes tulevad ehk tööarvutiga (ja ei oma enamasti privaatkabinetti) või on läpakaga avalikus kohas, piinlikkust tekitada, jättes mulje, et mängivad tööajal mõnda mängukest. Ja teiseks on muidugi Flashi puhul probleeme kuhjaga, alates indekseerimisest kuni selleni, et pole enamasti mobiilseadmetes nähtav. Uue sisu lisamine ning ka vana muutmine on samuti raskendatud.

Kujundusest aga vast olulisemgi on kirjapandud müügitekst. Selles osas tasuks igal ettevõtjal muidugi end ise harida, kuna see on sedavõrd määrav asajolu. Kui aga endal sulg kohe üldse jooksma ei kipu, siis peaks just esmajoones copy peale kulutamisele mõtlema. Paljudel on kogemused näidanud, et ilusa disainiga, kuid kehva tekstiga sait ei müü oma kenadusele vaatamata, samas kui alla keskmise väljanägemisega sait, millel on aga suurepärane tekst, müüb. Ideaalis peab muidugi kõik ilus ja hea olema, nii sisu kui vorm icon_smile.gif

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 03.03.2012 16:28:25 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 23.04.2014 01:10:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 16:43:23 vasta tsitaadiga

olgem ausad, kui sa pakud inimesele kes veebindusest midagi ei tea selliseid effektseid lahendusi esimeseks koduleheks, siis tuleviku korraliku kodulehe mõtekusele teeb see küll karuteene.

viimati muutis kuunar 03.03.2012 16:45:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.03.2012 16:47:48 vasta tsitaadiga

Sõnatuks võtab selline asi icon_lol.gif

Klientidest kes teemast midagi ei tea ja selliseid "soovitusi" järgivad on kahju. Tasuta või väikse tasuga online veebilehe ehitamise tööriistu mille väljundiks on mõistlik tehniline ja visuaalne lahendus on ju terve hunnik.

Näiteks kodumaine: http://www.edicy.com/

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0511
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 04.03.2012 04:28:13 vasta tsitaadiga

Ma isegi enam ei tea, miks ma seda siia kirjutan aga ikkagi teen seda.

Esiteks teemaalgatajale. Suhteliselt palju oleneb, mis firmaga on tegemist. Fototeenused, juuksur või muusikatööstus?

Hinnapäringu vorm on nagunii pea igal templeidil olemas või lisatav.

Kui Eesti etetvõte ja Eestis tegutsev, siis ära mõtlegi kokku hoida .ee domeeni pealt.

tasuta templeidid paljud sisaldavad nagunii mingeid reklaamlinke jms saasta kuskil source koodis. Või on liialt levinult kasutatud ja ei sobi enamasti ühelegi lehele.

Ps. Ma ise olen ka Edicyt ilma ühegi reaalse projektita, (üllatus üllatus) siin promonud, aga peab tunnistama, et tasuta templeitide ja nende väga perssekeeratud sisu sisestamistega on need lehed ka ennast maha mänginud. Ometi julgen soovitada kui endal pisutki ilumeelt on. Endalgi plaanis esimese sobiva kliendi tekkimisel Edicy mootor ära kasutada lihtsalt testiks.

Ülejäänud kolhoosnikele tahaks lisada, et flash tarkvarana pole saatanast. Kui oskad teha toimib ka google indekseerimine jne. (me@7a tagasi flashiga tegelenud, kui enamik seda isegi alla ei osanud laadida.) Teine point on see, et vähemalt Eestis pole väga palju knowhowga tegelasi, kes üldse midagi teha oskavad. Kolmas point on see, et need kes oskavad pole just maarjamaa kõige odavamad vuntsid ja ilmselgelt ükski väikefirma seda kulutust oma turundusarvesse ei määra. Tõsi on ka see, et iOS seadmed seda nalja ei tunnista ja tark oleks enamasti t'napäeval teha k
rvale ka nn html versioon vähemalt.

Flash templeidid nagu ka enamik wp omasid on saatanast. Kuna nad on kujundatud ja ülese ehitatud mingite väärakate väärtushinnangute mõjul. Ühelgi normaalselt lehel pole 4ja pisikest tekstikasti ja menüü ei asetse lehe keskel. Aga paljud flash templeidid seda just on, jätes siinkohal üldse arvestamata kui debiilne on nende flashi ülesehitus ja millise hakkiga sinna midagi lisada või arendada tuleb.

Ehtne näide on ka see enter nupp. Kui mõni seltsimees oskab import ja replace flashis teha, siis sellest on ilmselgelt vähe. Enter nupp oli kunagi in teema, kui inimene valis endale resolutsiooni ja flash või html versiooni vahel. Anyways suht poinditu asi, mis tuleks eemaldada. gotoAndPlay(3); vms.

Laadimine ei peagi minuteid laadima. Ma hetkel ei või, aga kui korraliku neti taga olen võin tuua palju näiteid, kus isegi flash video laeb kiiremini kui suvaline flash templeit. Skills you know?

Kellegi point pole 30 mindiga kodulehte teha. Veelenam enteri nupu tõlkimine on elementaarne ja selles pole üldse küsimus. Ma nt võin julgelt öelda, et mul kulub kenasti üle 30 mindi juba suvalise kliendi probleemi lahkamisele. Kuna ma tahan asjast aru saada. Ma tahan teha lahenduse, mis toimib ja millest on kasu. Mitte sellise asja mille saab 30 mindiga valmis ja mis oleks lihtsalt olemas.

Kiiresti + odavalt + ilusalt = lahendamatu.
See, et aidata tahad on muidugi lahe, aga väike enese kriitika kuluks ikka ära. See, et paljud inimesed arvutist, internetist ja selelst mis on elementaarselt vastuvõetav midagi ei tea ei tähenda, et neile peaks igat sitta pähge määrima, ükskõik kas sisi tasuat või tasuliselt. Kui tasuliselt siis võib muidugi hea turunduse ja müügistrateegia eest õnnitled.a

Eks iga ettevõtja enda asi on, kas investeerivad korralikku kodulehte või siis kontoritoolidesse. Kusjuures tuleb tunnistada, et hea äriidee olemasolul pole koduleht elementaarne.

Üldiselt kodulehe tegemisel on kujundus, sisu, kasutusmugavus ja koodiosa kõik samatähtsad. Kui üks on sitt laguneb kogu kompott laiali. Ma olen seda mitmeid ja mitmeid kordi teadvustanud.
Müügitekst kui selline pole selelsmõttes jälle tähtsam, et lehele sattudes esimese 4-5 seki jooksul keegi ei loe suurt midagi. Kui pilt meeldib ja haarab jätkatakse. Kui ei on inek, Sisu osa tähtsus on paljuski sellel, kuidas sinu lehele satutakse.
Aga noh whatever. Igaühel omad ideed, ärisuunad kellele mida müüa. Igal ärimehel omasoovid kas olla odav templeiti kasutaja või arendada enda firma brandi.


Teemalgatajale kokkuvõttes soovitab mees, kes on teinud üle 50 erineva interaktiivse lahenduse, et kui sul on vähegi roimiv firma, siis investeeri see 600-1400euri ja telli endale kesktasemel kodukas, see normaalse ettevõtte puhul pole mingi summa ja su käive raudselt kasvab.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Firma koduleht
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.