Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2020 02:43:20 vasta tsitaadiga

Seal võiks mingi Waze olla jah icon_smile.gif Ma antud olukorras eemalt arvasin, et pääsen mööda. Koonused hakkasid paistma alles siis, kui oli juba hilja midagi mõistlikku ette võtta ja edasipääsuks olid vaid kehvad variandid - kas minna vastassuunda või segajad eest lükata. Algaja värk.
Või oli põhjuseks kehv monitor? Kui palju monitor selles mängus midagi mõjutab? Mu mänguläpaka taga on mingi vana 51 cm diagonaaliga ViewSonic LCD. Läpaka enda ekraan töötab kah, aga tahtsin suuremat pilti.
Või hoopis arvutil midagi liiga lahja? Toshiba L850 läppar omab 2 GB videomälu. Prose on I5, ram on 4 GB ja ketas mingi vana 60-gigane SSD. Mõnikord maanteekiirustel või pikematel pööretel (viaduktide peale- ja mahasõidud) pilt veidi jõnksub.
Kas käiguvahetusel on viivitus normaalne? Panin omal käigud manuaali peale ja roolil kaks nuppu neid üles-alla lülitama. Foori tagant suudavad teised rekkad alati minust kiiremini hoo üles saada. Mina pean peale iga vajutust sekundi ootama, kuni käik sisse läheb ja niimoodi laduma, kuni sobivani jõuan. Aeglustades sama - tuleb käike alla lapata, kui olud ei luba kõrgema käiguga tasemini sõita. On mõttes katsetada seda, et panen käigud hoopis klaviatuuri numpad'i peale. Võibolla siis saan kiiremini valida sobiva käigu, võimalusel mitu käiku vahele jättes. Loll olin, et kunagi ühe eraldi USB-numpadi ära viskasin. Väike, suurte nuppudega, oleks rooli kõrvale hästi sobinud. Või kasutaks roolil kõik numbritega nupud käigukasti tarbeks? 10 sellist nuppu seal on, piisab. Rohkem käike vaja pole, 90 km/h sekkub piiraja.

EDIT: Tuligi ühes kohas tagurpidi välja tulla. Vaatasin, et päästeauto teel, aga olin loll, pugesin mööda. Sain tagurpidi välja kah.
Nüüd aga olen Calais'i lähedal külili ja ei tea, kuidas taas püsti saaks icon_biggrin.gif Loodan, et ei pea kasutajat kustutama ja uut tegema. Juba oma veok olemas. Samas kui vaja, siis
tuleb seda teed minna. Võin ka alles hoida ja las see veok vedeleb seal, ma seni teen kiirtöid.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2020 15:30:00 vasta tsitaadiga

Helista teenindusse ja lase veok lähima remondiputkani transportida. Saad küliliolekust lahti.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 28.07.2020 16:19:32 vasta tsitaadiga

Kassmees, f7 ja enter, sealt saad valida et saadetakse sind lähima mekaaniku juurde.
nende teesulgude jm ootamatuste osas .. ei miski nende osas ette hoiata, aga kui on huvi saad sellised imevigurid kinni keerata.
käikude osas, kui sul on 12 käiguline kast näiteks, siis neid kõiki pole mõtet läbi lapata.. 6 on veel enamvähem mõistlik
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2020 16:24:37 vasta tsitaadiga

Klaviatuuril mängides on manuaal ikka paras rapsimine minu meelest.
G29 ja eraldi käigukangiga oli asjal rohkem jumet, kuid siis tundus ka normaalsem kasutada 6k käigukasti. 12käigulise kasti korral oli ka enamasti üle ühe käigu vaja.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2020 18:31:59 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
Kassmees, f7 ja enter, sealt saad valida et saadetakse sind lähima mekaaniku juurde.
nende teesulgude jm ootamatuste osas .. ei miski nende osas ette hoiata, aga kui on huvi saad sellised imevigurid kinni keerata.
käikude osas, kui sul on 12 käiguline kast näiteks, siis neid kõiki pole mõtet läbi lapata.. 6 on veel enamvähem mõistlik


Ernits kirjutas:
Klaviatuuril mängides on manuaal ikka paras rapsimine minu meelest.
G29 ja eraldi käigukangiga oli asjal rohkem jumet, kuid siis tundus ka normaalsem kasutada 6k käigukasti. 12käigulise kasti korral oli ka enamasti üle ühe käigu vaja.


Kõlab nagu realistlikult tehtud mäng. Päriselus sa ei kasuta ka kõiki käike, kui just pole raske koormaga tõusu peal kohalt minemas. Väiksemaid käike ei kasutatagi alati (a la lähed kohalt 3-4ndaga).
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 29.07.2020 19:08:54 vasta tsitaadiga

SARS Cov-2 on TruckersMP linnad taas ülerahvastanud. See siis eile kell 00:33 Saksamaal Duisburgis (ainukene viis linna sisse saada oligi F7 ja enter).
Eilsega meenus anarhia, kui esimene server avati (160km/h kihutavad roosad kabiinid).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deagle
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2006




sõnum 29.07.2020 22:30:14 vasta tsitaadiga

Sattusin ka eelmisel nädalal sinna. Miks seal Duisburgis sihuke hullumaja on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 29.07.2020 22:48:13 vasta tsitaadiga

Spekulatsioone on palju, kuid ilmselt mitme riigi ning sadama vahetuslähedus.
Juba praegu on segadus
Live map ETS2 - Simulation 1 (POI SEARCH: duisburg) https://ets2map.com/
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 29.07.2020 23:53:26 vasta tsitaadiga

Calais <-> Duisburg on alati olnud paras hullumaja. neid kohtasid ja nendevahelisi teid on mõistlik vältida, kui just mingeid elamusi ei otsi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2020 14:54:36 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
tassikook kirjutas:
Kassmees, f7 ja enter, sealt saad valida et saadetakse sind lähima mekaaniku juurde.
nende teesulgude jm ootamatuste osas .. ei miski nende osas ette hoiata, aga kui on huvi saad sellised imevigurid kinni keerata.
käikude osas, kui sul on 12 käiguline kast näiteks, siis neid kõiki pole mõtet läbi lapata.. 6 on veel enamvähem mõistlik


Ernits kirjutas:
Klaviatuuril mängides on manuaal ikka paras rapsimine minu meelest.
G29 ja eraldi käigukangiga oli asjal rohkem jumet, kuid siis tundus ka normaalsem kasutada 6k käigukasti. 12käigulise kasti korral oli ka enamasti üle ühe käigu vaja.


Kõlab nagu realistlikult tehtud mäng. Päriselus sa ei kasuta ka kõiki käike, kui just pole raske koormaga tõusu peal kohalt minemas. Väiksemaid käike ei kasutatagi alati (a la lähed kohalt 3-4ndaga).


Eks takistused annavad siiski veidi põnevust juurde ja taltsutavad rallikiiksu, mis mõnikord end ilmutab. Liiklustrahvid ja väsimuse simulatsiooni panin küll mõneks ajaks kinni. Käikude osas leidsin üsna hea lahenduse. Panin roolil veel ühe nupu neutraali jaoks. Saan misiganes käigu pealt vajadusel (näiteks foorile lähenedes) kohe neutraali panna. Aga jah, 12 käiku tundub tõesti liiga palju olevat, kui üle 20 tonni ei vea. Esimene käik leiab siiski tihti kasutust. Mängus on paraku juba teise käiguga kiirendus aeglane, kui midagigi sabas tilpneb. Esimesega alustades saab kõige kiiremini vajaliku kiiruse. Samas kui mingi hoog on, kasvõi 10 km/h, siis veab isegi kaheksas taas vungi üles. Linnades on huvitav asi see, et 50 km/h sõites peatun iga foori taga, 70-ga aga jõuan nende alt üle ilma peatumata nagu rohelise lainega, kui muud kulgurid ees ei tuterda. Harjutan veel ja eks millalgi võibolla kiikan multiplayeri asja kah. Kui hull see multiplayer on, mis nippidega saaks seal sõita võimalikult vähe jamadesse sattudes? Youtube videodest vaatan, et seal on vahel ikka korralik veidrike armee koos. Vähe sellest, et kiirused on 120+ ja sõidetakse, nagu homset ei tulekski, paljud vist ei tunne K klahvi? See annab pimedas need õiged eredad tuled, sest ainult L klahvi tulesid kasutades ei ole tihti võimalik teel olevaid takistusi õigel hetkel märgata. Mul võib probleeme tekkida sellegi tõttu, et ma julgen kitsastel, käänulistel teedel liikuda vaid kuni 80-ga, mägiteedel olen isegi 30-ga veninud. Ja osad lähevad sajaga, kurve lõigates, rattad õhus. Rammides pahaaimamatuid kaasmängijaid, kui enne ise ennast tee peale lebosse ei keera.

EDIT: küsimus veoki kohta. Ostsin umbes 200 000 euro eest kolmesillalise Volvo (700 hj, mõlemad tagasillad veavad). Muhe pill. Ainult üks anomaalia häirib. Kiirustel üle 100 km/h saab piduripedaali all hoida vaid viivu. Kui hoida pedaali all üle paari sekundi, lülitub välja mootor. Häirib, kuigi gaasi vajutamisel mootor taas ellu ärkab ja piisavalt kiiresti reageerides saan edasi sõita ilma käike alla vahetamata. Vahel lülitub mootor välja niisamagi, kui kiirus üle saja on. Kontrollisin enda mängukoha üle - USB pistikud on kenasti sees, klaveril ei vedele juhtmeid ega muid asju, mis võiksid mõnele olulisele klahvile suruda. Kiirtöid tehes ehk "võõraste" veokitega sõites sellist nalja ei esinenud. Kus võib probleem olla?

EDIT1: Küss modide kohta. Panin mõned huvi pakkunud tuuningu modid mängu, aktiveerisin need modide halduris ära. Kuid kuidas neid reaalselt kasutada saaks, seda ma ei leia.
Netist uurides tundub, et selleks tuleb veel raha välja käia ja mingid vastavad tuuningu-TLC värgid osta?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 16.08.2020 22:02:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui hull see multiplayer on, mis nippidega saaks seal sõita võimalikult vähe jamadesse sattudes?

Varasemalt oli see lihtsam, kunas tuli vaid sadamaid vältida. Jamadesse sattumine täna enam mustrit ei oma. Hoolimatu elemendi eemaldmiseks on vaid veebikeskond kuhu sisestad omad salvestused koos rikkuja ID-ga
Itaalia DLC on veel kõigile kättesaamatu vist olnud ning imbetsille olen seal protsentuaalselt vähem kohanud.
Probleemidest hoidumiseks on parim lahendus mööda lasta, rida vahetada ja pikivahet hoida.

Üldiselt on soovitatav omi sõite salvestada avalikus serveris, kunas karistus võib tulla ka võõra põhjustatud "aplaava" tõttu
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2020 18:26:25 vasta tsitaadiga

TruckersMP leht annab mulle teada, et mul on liiga uus mängu versioon ja seda ei toetata. Pakutakse paari nippi downgrade'imiseks ja hoiatatakse, et võib tekkida probleeme.
Vist on parem oodata, kuni TruckersMP tegijad suudavad ka uuemale versioonile toe tekitada? Ega mul hullu kiiret ka pole, üksikmängijana on hea harjutada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 19.08.2020 22:02:04 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
TruckersMP leht annab mulle teada, et mul on liiga uus mängu versioon ja seda ei toetata. Pakutakse paari nippi downgrade'imiseks ja hoiatatakse, et võib tekkida probleeme.
Vist on parem oodata, kuni TruckersMP tegijad suudavad ka uuemale versioonile toe tekitada? Ega mul hullu kiiret ka pole, üksikmängijana on hea harjutada.


Ma ise kasutan ka 1.37 patchi, tuleb lihtsalt jälgida, et nii kui uusima patchiga oma profiili käivitad, siis vanemate patchidega profiil enam ei toimi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2020 22:56:28 vasta tsitaadiga

Nii... Kas mängu salvestusi saab kuskile varundada (mälupulk, Google Drive) või on uute modide katsetamiseks mõistlik teha veel 1 eraldi kasutaja, mida pruugin vaid modide testimiseks? Sain oma lolluses hakkama sellega, et modide testimisega mängu suht ära rikkusin ja õhtuse unise peaga veel salvestused kuidagi hävitada oskasin. Tuleb taas nullist alustada, eks paar nädalat reaalajas on seda ringiuhamist enne, kui saan taas oma veokist unistada icon_smile.gif Siit järgmine küss - kas multiplayeris osalemiseks peab olema enda veok või saab sealgi kiirtöid teha?
Eks elu nii õpetab - modidega tuleb väga ettevaatlik olla. Näiteks tahtsin mingit talve-mod'i panna. Tulemus - taevas oli punane ja kui modi eemaldasin, oli hulk salvestusi tuksis. Mingid modid põhjustasid mängu kokkujooksmise peale käivitumist, needki laastasid üksjagu. Ja siis juhtus ka see, et sain salvestuste hävitamisega hakkama. Njah, see on, kui varasemad kogemused piirduvad vaid Chess Titans'i ja Doom 2-ga (õigemini selle Linuxi versiooniga Freedoom) + harvad katsetused mingite titerallikatega.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2020 02:06:29 vasta tsitaadiga

Sõita ei viitsi siis tiri kuskilt savegame. Neid igasuguseid saada. Mõned kus raha piiramatult ja kilomeetreid ja kõik lahti, teised kus ongi vaid miinimumkilomeetrid läbitud jne. Kerge googelmoogel aitab.
Enda mänge saad ka backupida, lihtsalt copypaste savegame kuhugi - vähemalt vanasti toimis. Pole päris pikalt olnud tarvis taastada, ei tea kas enam töötab.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2020 09:58:03 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
eks paar nädalat reaalajas on seda ringiuhamist enne, kui saan taas oma veokist unistada icon_smile.gif

??? Vii mõni treiler ka ära, antakse raha sulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2020 01:34:06 vasta tsitaadiga

Eks neid savegame mode saab katsetada. Kui ei tööta, siis kallimad veod ja oskuste lisamine aitavad ehk "uustulnuka" sessiooni lühendada.
Tahaks raudteedele realistlikult pikki ronge, lühikesed on tiba igavad. Miskipärast ETS lehel saadaolevad pikkade rongide modid ei toimi. Samuti ei toimi mod, mis peaks AI liikuse esituled realistlikumaks muutma. Default on öösel kõik AI masinad "seasilmadega", ei mingit põnevust pimestavate kaugtuledega. Multiplayeri videodes sõidavad osad tegelased sellise "jõulupuuga", et ekraani vaadates ajab silmi vidutama. Vot nii võiks single playeris kah mõni suvaline liikur olla. Mingi öö mod pidi taevasse joonistama virmalisi, kah ei toiminud. Ei tööta modid, mis väidetavalt lubavad enda veokile "otsaette" panna enda tekstiga "valguskasti". Tundub, et paljud modid on tegelikult poolikud ja ei ühildu igal pool? Küll aga toimib mu suureks heameeleks üks sügisese ilma mod, mis teeb eriti pimedad ööd.

EDIT: olen netist juba hulga savegame'isid tirinud ja eraldi kasutajaprofiili all testinud. Tööle ei hakka neist ükski, ainult tekitavad probleeme - deaktiveerimisel hävivad nende modidega tehtud salvestused. Tundub mõttetu, kindlam on varuda aega ja lihtsalt sõita. Ja vahel salvestusi varundada.

EDIT1: Sain multiplayeri tööle ja esmamulje on "ohhoo" icon_smile.gif Kuid tekkis küsimus: kui palju see multiplayeri värk läbi neti andmeid liigutab? Praegu on mul kogu nett telefonis ja sealt jagan arvutitele. Kuid telefoni häda on see, et kõne ajaks paneb ta neti kinni. Mul on 4G ruuter. Sellesse saaks mingi eraldi netikaardi panna. Kas piisab Super kõnekaardist (8 euro eest saab 15 gigabaiti andmemahtu) või on mingi lepinguline püsiühendus etem?

EDIT2: Täitsa lõpp, mis sadomaso-hentai algas, kui sattusin tipptunnil Duisburgi icon_eek.gif Nimelt hakkas siis mängu graafika liikuma väga aeglaselt ja jõnksutades, mingi tohutu lagg oli sees. Panin seda tähele veel mõnes kohas, kus suuremad mängijate hulgad koos olid. Mis sellist asja põhjustab? Võibolla arvuti? Mu mängumasinal on küll I5 prose ja 2GB graafika, aga rammi on vaid 4 giga. Tavalise liiklusega marsruutidel veab arvuti mängu ilusti ära. Aga kui paneks mälu juurde... Muidu on täitsa pull selles segaduses tiksuda, lällarikanalil paitamas kõrvu laste ärevad piiksatused, hiinlaste mula ja venelaste kõikeületav ropendamine icon_biggrin.gif

EDIT3: Mälu panin juurde, nüüd on 6 giga, ei aita.
On tekkinud huvitav nähtus - kui multiplayeris mängin, siis iga sessiooni esimene vedu on alati kahjumis. Tööplaan näitab juba stardil, et olen hilinenud ja muidugi läheb selle eest tavaliselt maha kogu töötasu + veidi enda isiklikku raha ja kogemuste boonuseid. Seetõttu on mõttekas esimene vedu teha lühim, mida mäng välja pakub.
Andmemahukulu kohta sain juba kah esimese vastuse. Panin 4G-ruuteris olevale Super kaardile 15 giga mahtu. Tunniajane mängimine kulutas 55 megabaiti. Kõlab julgustavalt, jätangi 4G-ruuteri puhtalt mängimiseks ja muid netiasju teen telefoni hotspoti kaudu. Saab mugavalt ka põhiarvutit samal ajal netis hoida. Mõlemad masinad sama netijagaja taga ajavad ping'i nii üles, et server viskab mu välja juba esimesel paaril kilomeetril.
Üle 600 hj mootoriga veokitel tundub sõidu ajal väljalülitumine kuidagi tavaline olevat. Kogen seda ise ja näen ka Youtube ETS2 sõiduvideodest. On see mängu defekt või ekstra sisse progetud?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.11.2020 23:28:07 vasta tsitaadiga

Paras piix viimase uuendusega kokku keeratud. Vihma korral on juhitavaus kelgu sõiduga võrdne. Pidurdamiseks kulub 2x rohkem maad.
Miskid debiilikud koodi kallale lastud?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 01:05:58 vasta tsitaadiga

1.38 puhul juba vihmaga juhitavus muutus kehvemaks ju icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 27.11.2020 17:13:14 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Paras piix viimase uuendusega kokku keeratud. Vihma korral on juhitavaus kelgu sõiduga võrdne. Pidurdamiseks kulub 2x rohkem maad.
Miskid debiilikud koodi kallale lastud?


oled sa juhtinud 40t masinat tugevas vihmas ja vaaludes? aina paremaks see mäng läheb

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Quixy
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013




sõnum 08.12.2020 23:29:43 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas keegi on leidnud kusagilt või on kursis, kas internetis on saadaval Skoda Octavia 2. generatsiooni universaali mod'i?

Olen ise otsinud nendelt saitidelt: https://ets2.lt/, https://ets2mods.lt/, https://www.modland.net/euro-truck-simulator-2. Leidsin mod'e vaid facelift mudelitest, kuid sooviks just seda 2004-2008 mudelit leida. Värv ei ole isegi oluline, aga võiks olla combi/universaal.


Mõtlen siis seda mudelit: https://www.auto-data.net/images/f7/big6977.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 13:58:30 vasta tsitaadiga

Tai riigist võiks pedemajakate eeskuju võtta tuuningu puhul. Ei suuda kokku lugedagi mitu laternat ja peeglit paigaldatud ongi..


Link
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dante23
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 22.12.2020 19:26:20 vasta tsitaadiga

Quixy kirjutas:
Selline küsimus, et kas keegi on leidnud kusagilt või on kursis, kas internetis on saadaval Skoda Octavia 2. generatsiooni universaali mod'i?

Olen ise otsinud nendelt saitidelt: https://ets2.lt/, ets2mods.lt/, https://www.modland.net/euro-truck-simulator-2. Leidsin mod'e vaid facelift mudelitest, kuid sooviks just seda 2004-2008 mudelit leida. Värv ei ole isegi oluline, aga võiks olla combi/universaal.


Mõtlen siis seda mudelit: https://www.auto-data.net/images/f7/big6977.jpg


Ma arvan, et te ei leia seda.


viimati muutis Dante23 20.05.2022 16:08:11, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 26.12.2020 13:52:22 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Paras piix viimase uuendusega kokku keeratud. Vihma korral on juhitavaus kelgu sõiduga võrdne. Pidurdamiseks kulub 2x rohkem maad.
Miskid debiilikud koodi kallale lastud?

Ma ei leia, et nimetatud tehnoloogia kallal midagi tehtud oleks.
https://truck-simulator.fandom.com/wiki/Euro_Truck_Simulator_2_Version_history#Update_1.39_.283_November_2020.29
Küll aga on sinu nimetatud muutused "Winter mod'is".

Kuid see 1.37 (FMOD implementation with all existing sounds and few improvements) tõmbas kogu aastatepikkusele käsitööle helindite salvestamisel vee peale.
Mõni madalama kW jõuallika helind ei meenuta enam sõiduvahenditki, vaid lihtsalt müra.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 14.04.2021 22:21:20 vasta tsitaadiga

Sõitsin esimest korda Iberia dlc teedel kui järsku paistis kuidagi tuttav tekst. Hea, et teelt välja ei sõitnud, korra mõtlesin- ega ma onlines ei mängi icon_biggrin.gif
Pole varem kohanud või osanud vahtida kas need varem olemas, ei kasuta ühtegi modi. Kui kusagil Hispaanias ringi paarutad on lahe näha selliseid kodumaised asju.


Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.