Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.12.2011 23:37:11 palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite? vasta tsitaadiga

Kui sa teed logo kellelegi ja ta näiteks kasutab seda reklaamtoodetel ja müüb meeneid koo logoga, siis mitu % sa endale küsid? Ma ise pole seda kunagi nii teinud, aga paar tegelast ameerikast rääkisid, et neil on kohe lepingus kirjas, et mida tohib logoga teha
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.01.2012 02:38:34 Re: palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite? vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
Kui sa teed logo kellelegi ja ta näiteks kasutab seda reklaamtoodetel ja müüb meeneid koo logoga, siis mitu % sa endale küsid? Ma ise pole seda kunagi nii teinud, aga paar tegelast ameerikast rääkisid, et neil on kohe lepingus kirjas, et mida tohib logoga teha


Oleneb logost.Endale olen alati ise teinud ja kurja vaeva näinud dwg.formaati üleviimisel.Logosid annab teha lihtsalt kasutades abiprogramme ja ja individuaalseid ehk unikaalseid.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 07.01.2012 04:06:49 Re: palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite? vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
punktiir kirjutas:
Kui sa teed logo kellelegi ja ta näiteks kasutab seda reklaamtoodetel ja müüb meeneid koo logoga, siis mitu % sa endale küsid? Ma ise pole seda kunagi nii teinud, aga paar tegelast ameerikast rääkisid, et neil on kohe lepingus kirjas, et mida tohib logoga teha

Oleneb logost.Endale olen alati ise teinud ja kurja vaeva näinud dwg.formaati üleviimisel.Logosid annab teha lihtsalt kasutades abiprogramme ja ja individuaalseid ehk unikaalseid.

Eeeee.... WHAT? icon_rolleyes.gif

Punktiirile - see on ju sinu asi mismoodi sa lepingu teed, üldine praktika Eestis (ja ilmselt ka Euroopas) on selgelt see siiski et kui sult tellitakse-ostetakse logo siis see pole eriti sinu asi mis sellega tehakse, kuivõrd tellija ostab selle ju ilmselgelt endale koos kõigi õigustega.. Ma ausalt öeldes ei kujuta ette klienti kes aktsepteeriks seda et ma lisaks logo tegemisele temalt ka kasutamise eest nö kliki-tasu küsin icon_biggrin.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 22:16:29 vasta tsitaadiga

ostad maja ja siis hakkad ehitajale maksma, et seal sees elad
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 09.01.2012 19:45:14 vasta tsitaadiga

oi no ameerikas pidi see suht pop olema icon_biggrin.gif

et kui teed logo siis näiteks kui müüakse logoga särke saad % omale sealt. aga eks see sõltub jah laepingust ja kui rumal klient on, kes ei loe täpsemalt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.