Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 14.01.2011 22:19:37 vasta tsitaadiga

Roberto57 kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
Ja see väide on millisest allikast? Ma olen nagu ametlikest allikatest kuulnud, et playerbase pigem kasvab


Suureneb "Endless Triali" mängijate arvelt, kes tasuta T1's ringi möllavad. K Azgali ja Norni serverite T3 näiteks on suht vaikne ja seda peale kõiki neid serverite ühendamisi.


t3 on kogu aeg vaikse võitu olnud. t4 on möllu kui palju.
rahvast on ikka juurde tulnud. ja kui aasta mänginud pole on mängus kõvasti muutusi ka toimunud...
GOA't õnneks enam pole.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivarios
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2010




sõnum 15.01.2011 16:11:14 vasta tsitaadiga

T4 on kohati natukene isegi liiga üle rahvastatud. Õnneks on suudetud mingi imega suurem lag ära kaotada kui seal ikkagi 6 WB'i omavahel müdistasid.
Mäng on muudetud palju huvitavamaks kui ta oli seda suvel ja eelenvatel perioodidel. Sa lihtsalt pead leidam endale koha seal, ning siis asi pinks-ponks. Ise olen WAR'is kuni GW2 tuleb välja. (sest mu guild kolib kõik sinna ära).

Üks hoiatus mul siiski on : game support on suht nulli lähedane. (praegu veavad seda mängu vaid 3 inimest, ülejäänud kas lasti lahti või siis viidi Start Warsi peale üle....mis on minu arust täielik FAIL).

xpander : paljud azgali top guildid tulid Nornile ja samapalju lahkus. Ühesõnaga Azgali tulevik jääb aina tumedamaks.

Kui uued pelajad kaaluvad alustada siis on minu soovitus kindlalt Norn.

Siin kah lühi ylevaade tirediset:
T1 - Täis ajudeta mängijaid (vahets võib päris üle visata kui hull võib sealne olukord olla) PvE : Hunters Vale...kui ma ei eksi siis oli see alates lvl 9st (ise pole kunagi seda teinud). Ei leia kah erilist vajadust seda läbida (saada sealt pole võimalus eriti midagi)
T2 - Natukene parem kui eelmine ehsk siis T1. Nüüd on seal paljud ajudea inimesed asendunud "wannabeedega". Kuid jah nagu eelpool mainitud....Mängu on tulnud lossid ning nende vallutamine. PvE: City dungeons (The Sewers of Altdorf), asuvad pealinnas, ning on mõeldud grupile (min lvl 14...kui ma ei eksi)
T3 - Kõige hõredamalt asustatud T üldsegi kogu mängu jooksul. Põhjuseks siis see et paljude jaoks läheb mäng keeruliseks (et olla edukas pead nüüd hakkama kasutama juba rohkem kui 10't nuppu icon_lol.gif ). Ning hakkavad tekkima juba grupid kes pelavad koos ning teavad kuidas mängida. PvE - Mount Gunbad (see hakkab juba looma) soovitan soojalt, annab eelaimuse missugused instancid sind ees ootama hakkavad. (loomulikult on see 100x kergem kui end-game instance).
T4 - Norni serveris on siin kohal liikvel nii organiseeritud kui ka organiseerimata WB'de. Organiseeritud jagaks veel kaheks : tavalised ning eliit. Orderi poolel pole antud juhul ühtegi sellist WD'i jooksmas, kuna paljud võtsid "time-off". Destro poolel on jällegi 1-2-3 erinevat guildi kes suudavad välja panna eliit WD'de. Siit kah põhjus miks Order suudab vaid kord nädalas Destro pealinna tungida. Iga päev suured võitlused. Ei ole ühepoolne edenemine, pigem selline tõmba-lükka meetood.
PvE - seda on siin palju : (raskuse järjekorras siis)
- Sigmars Crypt/ Warpblade tunnels
- LV (Lost Vale)
- VL (Tomb of the Vulture Lord), mis on ka siis end-game instance.

Lisaks saad sa saada veel igasugu Armor sette ja relvu vastavalt oma levelile (neid saad siis kaupmeestelt osta, kui algul maksavad lihtsalt raha siis lõpu poole asendub tavaline raha RvR "rahaga".

See ülevaade oli tehtud Orderi mätta otsast ning serveris Karak-Norn.

_________________
tere jälle mina siin...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 17.01.2011 02:12:07 vasta tsitaadiga

Karak-azgalis on suht ok praegu.. rohkem destrot võiks olla.

mõlemil pool on paar guildi kes panevad warbande välja niiet tegevust jätkub. suht palju on ka 6 meheseid gruppe liikvel ja suht harva on hunnikut kus on sul 3-4 warbandi ninapidi koos.

enda kogemusest ja ka lugedes norni foorumeid, siis norn on varsti minemas. väga paljud "põhi" tegijad mõlemilt poolelt kas läksid puhkusele või lõpetasid üldse.

kõike tasakaalus olevam server on Karak - Azgal hetkel. mõlemad pooled käivad vastase linnades. Destro poolel oleks vaja juht figuuri, sest numbreid neil on.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivarios
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2010




sõnum 18.01.2011 17:55:23 vasta tsitaadiga

imelik.....kuulen täpselt sama azgali kohta.
tean ise vaid nii palju et sc pop rate on masendavalt madal (1-3 tunnis)(nornil on see 4-8). See oli ka üks põhjus miks ma azgalilt tagasi nornile kolisin.

seda et paljud "põhi tegijad" on läinud on tõesti nii. Aganeed õlejäänud kes seda lubavad nende sekka ei kuulu ( nad ei ole siin keegi peale sooja tuule õhus icon_biggrin.gif )
Kuigi arvan et osad on varsti tagasi. Rift tõmbas paljud jälle ära. Kuid nii pea kui nad avastavad et sealne RvR jääb alla WARi omale siis on nad varsti tagasi.

Esialgsete plaanide kohaselt olen kuni GW2ni WARis, eks siis näib. Ühtlasi arvan (koos paljude teistega WARist) et GW2 ongi see hauakivi WARile.

aga eks elu näitab mis tulevik toob icon_cool.gif

_________________
tere jälle mina siin...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2011 22:22:50 vasta tsitaadiga

Ei no see jutt, et guildwars 2 tapab warhammeri on nii lambioletus, kui saab olla.
TÄIESTI erinevad mängud. Üks on kuumaksuga, teine pole ja sellega ka su oletus kaotab igasuguse tõenäosuse.

Kui warhammer online läheks guildwarsi maksemudelile üle, siis saaks sellest rääkida. Kuni mängudel on täiesti erinevad maksemudelid, ei ole absoluutselt alust arvata, et üks välistab teise või võtab kõik kasutajad üle.

Warhammer Online VÕIB allamäge käia (või käib juba praegu?), kuid otseselt guildwarsiga pole siin absoluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutselt mignit seost. Seos on MMO turuga üleüldiselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2011 22:47:27 vasta tsitaadiga

WARi ei kannata vist Elisa Mintiga mängida? Mul korteris võtab ainult 3G välja icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 19.01.2011 00:20:02 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
WARi ei kannata vist Elisa Mintiga mängida? Mul korteris võtab ainult 3G välja icon_sad.gif


mul vend mängib ja ta ei kurda üldse. elame tallinna ääres.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 05.03.2011 00:32:23 vasta tsitaadiga

KÕU'ga laseb ka nii mis ludinal ... thumbs_up.gif


Edit: Ok ma tagasi mängus...alustasin uue tegelasega, kuna sain paar tuttavat ka mängima...
krt kambaga ikka väga huvitav:)

Edit2: Dreamteam icon_razz.gif põhimõtteliselt siis nüüd rank 20/RR20... 4 eestlast... DoK, Zealot, Choppa ja Squigh Herder - väga huvitav ikka kambas ...nalja kui palju


Edit3:Sai vahepeal natuke pvp'st aeg maha võetud ja zone exploretud.
päris lahedaid laire on ikka icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit4: lol ma vist ainuke kes ikka veel mängib. pole ühtegi paremat mmorpg'd leidnud ...
1.4.1 patch on päris hea...gearcap on paremaks tehtud. pole enam nii hull kõrge rankiga mängjate vastu jne.
Producers Letter:Link
ja üks rumor massively.com'ist(ei tea kas tõele vastab:
"Posted: Mar 2nd 2011 7:32PM
Dunraven said

Well talking to my good friend at Bioware Mythic will be completely revamping the PVE starting in September The Idea is a unique one Mordhiem like towns and Dungeons that provide extensive random PVE quest chains to whatever faction has control of them. This may actually put WAR back on the map for a lot of players"


paistab et asi liigub F2P suunas kui see tõele peaks vastama
..ei usu et muidu PvE revampi tegema hakataks.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 23.04.2011 17:50:43 vasta tsitaadiga

uus patch on jah hea icon_smile.gif

ise jõudsin rr90 ära teha ennam kui gear nerf tuli.. aga pärast nerfi teen rohkem dammi kui ennem.. niiet pole paha icon_smile.gif

pve muudatuse kohta ei oska kommida. ei huvita eriti... warhammer on pvp mäng... pve on suht jama icon_sad.gif

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sapphyron
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012




sõnum 31.05.2012 20:20:56 vasta tsitaadiga

Mängib veel keegi seda siin või kõik uuemate peale üle läinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2012 22:21:09 vasta tsitaadiga

Ma siin tahtsin ükskord oma kogunenud vabad päevad ära kasutada aga nad ei taha mu kreeditkaarti. Mis teha. Mujale kõlbab aga neile ei kõlba.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 01.06.2012 06:38:33 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Ma siin tahtsin ükskord oma kogunenud vabad päevad ära kasutada aga nad ei taha mu kreeditkaarti. Mis teha. Mujale kõlbab aga neile ei kõlba.


pane siis gamecard ja kirjuta koodiks "WAR0DAYTIMECARD"

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.09.2013 00:32:29 vasta tsitaadiga

http://www.warhammeronline.com/article/Warhammer-Notice-Shutdown

Fin.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 19.09.2013 17:43:05 vasta tsitaadiga

RIP

Sai sinna maetud üle aasta mänguaega, jõudisn kahe karakteriga peaegu tippu ning juhtisin ühte oma server top 6 man tiimi mingit aega.

Oli palju vigu, aga funni sai icon_smile.gif

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 19.09.2013 18:57:47 vasta tsitaadiga

Ou jee, mul siiamaani kapi otsas kogub tolu kasutamata CE, aga nüüd võib rahuliku südameg aeda augu kaevata ja selle relicu maha matta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002




sõnum 05.10.2016 19:35:51 vasta tsitaadiga

isegi üks server täiesti tegutseb: https://www.returnofreckoning.com/index.php
saab mängida küll kes nostalgitseda tahab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2016 20:37:49 vasta tsitaadiga

Tartus lõunaka onoffis on karbiversioon veel täitsa müügil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 30.12.2023 12:14:55 vasta tsitaadiga

Korralik necro!

Aga, kes kunagi seda mängu proovida ei saanud või nostalgitseda tahab siis: https://www.returnofreckoning.com

Ise seal serveris alates 2019 mänginud on ja off. Devid on uut kontenti kõvasti lisanud ning Greenskinnide ja Dwarfide Linnad on ka mängu lisatud. Elfide omad on veel puudu ainult.
Mitmeid uusi Scenariosid (Battlegrounde) on ka lisatud ja parandatud.

PvP on endiselt lahe. Body blocking and stuff.

EU Prime time on tavaliselt ~1000 online ka, et lahinguid leiab.
Server asub prantsusmaal, et ping on ka meile täitsa normaalne.

Uuele mängijale ilmselt liiga oldschool see mäng. PvE on selline teisejärguline ja väga basic, kuid RVR(PvP) saab kohe lvl1st tegema hakata.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.