Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autohoidikud nutitelefonidele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 12:06:07 Autohoidikud nutitelefonidele vasta tsitaadiga

Avastasin, et sellest siin jube vähe juttu. Samas tänapäeva nutitelefonidel GPS peal ja tahaks teise aegajalt tuulekalasi külge või armatuurile kinnitada.
Paljudele mudelitele aga originaalhoidjad eestis ei kipu saama või on need kallid.

Teeks siia arutelu kuidas teie oma mobiili autosse kinni panete? Millised on kogemused igasugu kolmanda osapoole universaalhoidikutega jne.

Ei tahaks ju, et kallis nutitelefon sõidu ajal auto põrandal jala alla satub...

Enda puhul oleks vaja abi näiteks LG Optimus Black (P970) autosse istutamisel.

Mida näiteks sellest arvata?
http://www.garmingps.ee/hoidikud/universaalne-autohoidik

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 12:41:38 vasta tsitaadiga

Minu 2 senti:

Olen kasutanud miskit pika kaelaga universaalhoidikut, mis istub iminapaga klaasi küljes ning telefoni hoiab külgedest, reguleeritavate "lõugadega".
Kael on oma suva järgi väänatav ning tänu sellele saab telefoni asendit üsna laias ulatuses muuta, ka saab keerata horisontaali või vertikaali ilma telefoni eemaldamata.
Saab ka kaela täiesti kõveraks keerata, et näiteks telefon peegli taha klaasile sättida autosõitu filmima.

Negatiivne on ainult, et kuna kael on pikk siis kehval teel hakkab telefon üles-alla vetruma ja see raskendab veidi loetavust. Mida raskem telefon seda rohkem vedrutab.
Positiivne on, et väga universaalne, olen kasutanud seda mitmete erinevate aparaatidega.

Kui praegu ostaksin, siis tahaks midagi lühema kaelaga.
Mingi kinnituse auto või telefoni külge kleepimine minu jaoks kõne alla ei tule.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 13:02:07 vasta tsitaadiga

Mina panen sellisega - http://www.nokia.ee/tooted/lisavarustus/kogu-lisavarustus/autolahendused/telefonihoidikud/nokia-universaalhoidik-cr-115 . Väike, jäik ja telefoni saab suvalise nurga alla panna.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 13:50:18 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mina panen sellisega - http://www.nokia.ee/tooted/lisavarustus/kogu-lisavarustus/autolahendused/telefonihoidikud/nokia-universaalhoidik-cr-115 . Väike, jäik ja telefoni saab suvalise nurga alla panna.


Toda peaks katsuma. Samas on mu telefon vaid 1mm kitsam kui selle hoidiku max lubatud ja 2mm pikem kui hoidik lubaks. Samas kas sellel pikkusel on tähtsus? Alt mingit tuge ju asjal pole.
Hoiab asi ikka tugevalt mobiili paigal. Ära ei kipu libisema?

Kusjuures Nokia omadest sümpatiseerib mulle pigem see:
http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/car-solutions/mobile-holders/nokia-mobile-holder-cr-122

Samas ei saa aru kui suure mobiili annab sinna panna. Arvestades, et minu mobiil on vaid 1,6 mm laiem kui E7 võiks nagu sobida. Kahjuks enamus kohtadase need karbis. Ei tea kas kuskil proovida ka saab.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 07.12.2011 13:52:49 vasta tsitaadiga

seda nokia oma olen ise ka kasutanud, ka galaxy s2 mahub edukalt ning hoiab kinni ka aga miinusena minu jaoks just see lühike kael, sest kui suht pikali klaasiga(näiteks grand cherokee) siis ei sa teda õigesse asendisse panna. ise kasutan eelneva kasutajaga sarnast pika kaelaga varianti, suurimaks miinuseks, et aasta kasutanud ja iminapp hakkab ära lagunema.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 14:05:53 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Mina panen sellisega - http://www.nokia.ee/tooted/lisavarustus/kogu-lisavarustus/autolahendused/telefonihoidikud/nokia-universaalhoidik-cr-115 . Väike, jäik ja telefoni saab suvalise nurga alla panna.


Toda peaks katsuma. Samas on mu telefon vaid 1mm kitsam kui selle hoidiku max lubatud ja 2mm pikem kui hoidik lubaks. Samas kas sellel pikkusel on tähtsus? Alt mingit tuge ju asjal pole.
Hoiab asi ikka tugevalt mobiili paigal. Ära ei kipu libisema?

.


Mul on seal väike ja kerge xperia ray, see ei libise ega kuku küll kuhugi. See pikkus on ilmselt nokia telefonide järgi pandud, neil ilmselt pikemat valikus pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 14:54:15 vasta tsitaadiga

Ise vaatan ka, et kale võiks pikem olla kui Nokiatel. Mul esikaas päri kaldu ja ei usu, et ta armatuuri külge väga hästi selle iminapaga kinni jääb. St võikski siin rahvas öelda millist pika varrega universaali nad kasutavad täpselt ja kuda rahul on.
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 15:31:13 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Ise vaatan ka, et kale võiks pikem olla kui Nokiatel. Mul esikaas päri kaldu ja ei usu, et ta armatuuri külge väga hästi selle iminapaga kinni jääb. St võikski siin rahvas öelda millist pika varrega universaali nad kasutavad täpselt ja kuda rahul on.


Ma kahjuks rohkem ei oska täpsustada, kui et suht tundmatu tootja oma oli, mida EMT pakkus millalgi oma esindustes. Netipoes kiirel vaatamisel enam ei leidnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 07.12.2011 17:29:26 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Broditi mudelispetsiifilist hoidjat. Telefoniks HTC Sensation. Mis selle eriti heaks teeb, on ühe käega väga lihtne opereeritavus. Libiseb hästi ja ei ole mingit fikseerimist. Samuti armatuurile kinnitatavus, sest minu meelest on aknalt liiga kauge käsitleda aparaati ja tõmbab tähelepanu endale(mul on sõites ekraan kogu aeg sees, sest kuulan netiraadiot ja vahetan tihti jaamu jne). Lisaks on tuuleklaas väga väikese nurga all, isteasend madal ja armatuur on väga suur, see lihtsalt jääks enam-vähem keset akent ja vaatevälja. Proclipi ei kasutanud, kuna see jättis telefoni natuke liiga kaugele, ehitasin Herbert Richteri tuulutusavasse kinnituva universaalhoidja alusest ise(alust saab muide eraldi ilma hoidikuta osta, ja koos hoidikugagi on suht okei toode aga Broditi hoidja on märksa kenam ja paremini käsitletav). Kuna tahtsin lihtsat kasutatavust, siis valisin passiivi. Pisikesi otsi ja siiberdamist päris palju ja laadimisfunktsiooni sisseehitatus pole oluline, sest laen ainult hädavajadusel ja pikkadel otsadel. Seega kiire ja lihtne hoidjasse panek ja sealt võtmine oli prioriteet. Miinusena tooks välja landscape'is oleva telefoni vähese fikseerituse, aga kui ma juba landscape'i kasutan siis ma kas seisan, kasutan miskit ressursinõudlikku rakendust või teen lihtsalt pikemat otsa ja laadija ühendamine fikseerib telefoni. Reeglina kasutan ainult portrait'i.
Osta saab Eestis Broditi tooteid Autoeksperdi kauplustest, kes on ka maaletooja. Kui tellima hakkate, siis mõistlik Broditi lehel vajalikud asjad selgeks teha ja kena oleks neile kohe vajalike asjade koodid anda. Herbert Richterit saab näiteks Kännukast.

_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 07.12.2011 17:32:28 vasta tsitaadiga

sama siin, et tootjat ei tea aga Emtist saab. mõni nädal tagasi veel oli seal.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2011 17:39:31 vasta tsitaadiga

Mina kasutan HTC Desire HD jaoks originaalhoidikut: http://www.htcaccessorystore.com/ee/p_htc_item.aspx?i=205737&phone=203871
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 08.12.2011 09:50:27 vasta tsitaadiga

tavalise Desire jaoks kasutusel pesa + http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/391/
+ rattakinnitus

Kunagi sai proovitud pikka kaela aga aparaat võbeles nii hullusti, et raske oli pildi jälgimisega
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Online

sõnum 08.12.2011 10:30:23 vasta tsitaadiga

CR-115 kahjuks räägib tõsiasi, et vähemalt minu auto armatuurlaua külge ei jäänud ta üldse kinni, akna küljes seda probleemi polnud. Eks ta ole selline vähe krobelisem ja kaarjam, kui ilmselt kinnitamiseks ette nähtud on.

Tore oleks kui saaks ta kuidagi sinna kinnitada, telefon oleks tunduvalt lähemal ja mugavamalt käsitletav. Teisest küljest aga eks see ole distsiplineeriv ka, torkad telefoni kaugele käeulatusest välja, siis ei teki mõtetki näppida:D
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2011 10:40:54 vasta tsitaadiga

Minul ka seesama asi klaasiküljes ja wildfireS. Kuid siiski tahaks midagi muud, mis telefoni klaasist pisut rohkem salongi suunal nihutaks. Seda Nokia oma pidin natuke ise modifitseerima, sest laadida ei saa muidu. Osadel olen näinud mingit pikemat väänatavat vart, ainult kas wildfire sinna jälle ära mahub.
http://www.palmtek.ee/autohoidik-tuuleklaasile-universaalne-poeoeratav-lai-hr Seda kasutab keegi?



somnambuul kirjutas:
Mina panen sellisega - http://www.nokia.ee/tooted/lisavarustus/kogu-lisavarustus/autolahendused/telefonihoidikud/nokia-universaalhoidik-cr-115 . Väike, jäik ja telefoni saab suvalise nurga alla panna.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 08.12.2011 17:22:49 vasta tsitaadiga

olc, minu oma on suht sarnane, Emtis müüdav.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2011 19:42:20 vasta tsitaadiga

Kui te seda cellular line mõtlete, siis Prismas oli seesama hoidja mõned eurid odavam.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 09.12.2011 11:40:40 vasta tsitaadiga

See sama jah. Mulle tehti emist ka normaalne ale sellele icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2011 11:41:28 vasta tsitaadiga

Mul oli ka seesama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 09.12.2011 21:20:28 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/HTC-DESIRE-S-DEDICATED-SUCTION-CAR-HOLDER-CHARGER-KIT-/140595208778?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item20bc20a24a
Ise kasutan seda. Üldiselt väga hea toode - püsib väga tugevalt klaasil ja jalga saab vert/hor reguleerida. Ainsaks puuduseks saab lugeda vasaku külje hoidiku paigutust - see peaks asuma ~2mm allpool kuna kattub osaliselt vol- nupuga ja kui sõita ebatasasel teel, siis kipub telefon helitugevust muutma.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 10.12.2011 10:00:35 vasta tsitaadiga

Ise olen viimaste telefonidega kasutanud Brodit-i toodangut.

http://www.brodit.se/brodit.html?pn=home

Maaletooja: http://www.autoekspert.ee/

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 11.12.2011 13:35:54 vasta tsitaadiga

Suht universaalne hoidik N8 ja C7 tarvis: http://www.mobilefun.co.uk/kit-in-car-phone-holder-for-large-phones-p27222.htm
C7 püsib küll vaid püsti. Samas hea minimalistlik disain, armatuuril püsib asjalikult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aadiadio
HV vaatleja
aadiadio

liitunud: 22.02.2005




sõnum 11.12.2011 13:44:28 vasta tsitaadiga

S2 kahel kasutan ka Broditit, ja auto mudelile vastavat hoidjat mis on armatuuris. Väga mugav, endal selline versioon, et saan seda laiust reguleerita, et mahuks koos telefoni kaitseümbrisega sisse. Eelmisel telefonil Nokia E51l oli sama lahendus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 22:32:53 vasta tsitaadiga

Broditit kahjuks minu telefonile täpselt hoidikut ei paku. icon_sad.gif

viptrip kirjutas:
Suht universaalne hoidik N8 ja C7 tarvis: http://www.mobilefun.co.uk/kit-in-car-phone-holder-for-large-phones-p27222.htm
C7 püsib küll vaid püsti. Samas hea minimalistlik disain, armatuuril püsib asjalikult.


Kas toda kuskil Eesti ka müüakse?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 23:14:19 vasta tsitaadiga

Mis need Brodit asjad maksavad ka? Oma auto järgi vaatan, siis 2 asja, alus pluss telefoni enda kinnitus.

Rasmus kirjutas:
Ise olen viimaste telefonidega kasutanud Brodit-i toodangut.

http://www.brodit.se/brodit.html?pn=home

Maaletooja: http://www.autoekspert.ee/
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 12.12.2011 08:14:43 vasta tsitaadiga

No helista autoeksperti ja ütle koodid neile, ning vastu öeldakse hinnad ja olemasolu/tarneaeg.
Hoidja maksis minul 26 vist. Proclip maksab ka miski paar kümppi. Aktiivhoidikud jäävad sinna 50-80 kanti.

_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autohoidikud nutitelefonidele mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.