Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 06.12.2011 09:45:38 Samsung Galaxy Note arutelu vasta tsitaadiga

Avan arutelu kõigile, kes omavad uut Galaxy Note-i.
Vaata ka:
Kahvli testi www.kahvel.ee/2011/11/arvustus-samsung-galaxy-note/#more-10331
Ülevaade- http://m.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/samsung-galaxy-note-1039199/review?artc_pg=8

Teen siin väikese alguse lahti. Olles üle tulnud galaxy S 1-lt, siis on see muutus heas mõttes sokeeriv.

1. karpi avades on esimene ehmatus ikkagi tohutu ekraan- vaatamata enne nähtud videode ja piltide vaatamisele. Aga see ekraan on väga-väga hea kõigeks, mida selle arvutiga teha saab- ta on avar, ta on suur, ta MAHUB TASKUSSE!

2.teise asjana peale esmaste logimiste järel proovisin Quadranti- versioonivärskendusel 2.3.5 näitas Quadrant mulle 3250 punkti. See on üüratu number võrreldes minu eelmise telefoniga.
Telefon on tõesti kiire- väga kiire. Kõik avaneb ja liigub nii kui õlitatult.

3. Väga meeldiv üllatus- versioonivärskenduse läbiviimine- kui enne sai jamatud Kiesiga, siis nüüd sai see tehtud hommikul kohvilaua taga ca. 5 minutiga automaatselt läbi telefonivõrgu enda- uus versioon särab nüüd numbriga- 2.3.6.
Proovides uuesti Quadranti on uus punktisumma 4358. Ei oskagi arvata, kuhu need numbrid peale Jäätisevõileiba lendavad- eks seda näitab aeg.

4. Navigatsiooniprogramm nDrive 11 töötab perfektselt ja oi kui ilus ja hea on ikkagi see pilt- auto navina on ekraan väga mõnus ja suur- täpselt see, mida olen ka vajanud.

5. Huvitav lahendus-S-pen- ehk siis maakeeli väikene pliiats, mis käib korpuse sisse pessa ja millega saab teha märkmeid, joonistusi, visandeid käsikirjas. Algul ma arvasin, et see on suht mõttetu vidin, kuid seda kasutada on väga kift. Näiteks saab visandada oma käsikirjas teksti, lisada sinna juurde pilte või joonistusi ja saata mis tahes moel adressaadile. Kättesaadav saadetis on palju isiklikum ja huvitavam, kui lihtsalt trükitud tekst. Pliiatsiga peab harjuma jällegi kirjutama ja joonistama, sest joon ekraanil tekib mikro viivitusega ja kirjutades peab jälgima rohkem oma joont ekraanil, kui tegelikku käe liikumist.
Pliiatsi kasutamise appid on tehtud Note-le eraldi rühmana Samsung aplikatsioonide alla nimega S-choice. Siin leidsin ma väga laheda appi nimega OmniSkech, mis võimaldab horisontaalis ja vertikaalis sümmeetriliste kujundite loomist.

6. Miinustena- ostja peab arvestama ikkagi ekraani mõõtudega- see on väga suur ja ühe käega opereerimine on raske, kuigi, saab ka kuidagi tehtud. Taskusse mahub see telliskivileht ära.
Aku- hommikul oli laadijast võetes (kell 6.00) 100 ees. 15 min. surfamist veebis, tarkvara värskendus, seejärel GPS sisse ja ekraan miinimum heledusel- 30 min. navigeerimist- hetkel ( kell 10.00) on ees 76%, päevas tihedalt operaga surf+ appide install+ meilindus- hetkel ( kell 16.00) akut järel 35%. Hetkel tundub aku kogu kompoti kõige nõrgem koht olema. Vaatamata oma suurele mahutavusele üle ühe täispika päeva see ei kesta- täna näiteks tegin väikese testi- hommikul kell 8-st oli 13 tunni ja 41 minutiga aku tase langenud 28%.le, kusjuures ekraani heledus on miinimumil ja ekraani põlemisaeg on kokku olnud 3 tundi ja 39 minutit. Järgmise päevani see enam vastu ei peaks, nii et ostja peab arvestama siinkohal igaõhtuse laadimisega.
Nädal peale ostu- kõik on kena-ainukene murelaps on olnud aku, kuid olen leidnud ka hea lahenduse- marketist Juice Defender, mis data automaatse väljalülitamisega hoiab oluliselt kauem akut. Hetkel on telefon peale laadimist sees olnud 26 tundi- selle ajaga 63%akut läinud, jäänud keskmiselt aega alles kasutamiseks 13 tundi, ekraan põlenud siiani kokku 2 tundi ja 47 min. Sellisena saab hakkama juba 2 päeva ja see on juba väga hea.
Ahjaa- selline tark patarei app nagu Badass Battery Monitor- arvutab igal viisil allesjäänud aega- soovitan!

Üks huvitav akutest on siin- http://blog.gsmarena.com/samsung-galaxy-note-battery-life-test-over-matches-the-nokia-n9/

Kõnele vastamine- natukene harjumatu on sellises mõõdus tahvli käes hoidmine kõrva juures. Tegin hommikul ühe 11 minutilise kõne ja kergelt väsitav on kämbla hoidmine nii harali- aga see selline pisiviga, mis loodetavasti vajab lihtsalt harjumist. Suure kämblaga inimesel siin probleeme ei tohiks tekkida.

Esmamulje- ainult ülivõrretes. Kardetavasti mingeid miinuseid võib veel lisanduda, kuid hetkel on soe soovitus, kel vähegi huvi suuremate ekraanide ja võimsuste järele- OSTKE JULGELT!


viimati muutis reio72 12.12.2011 11:58:02, muudetud 8 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 06.12.2011 09:50:09 vasta tsitaadiga

jah, vaatasin ka seda pilli aga kuna s2 on ka väga hea(S2 juba eelnevalt olemas), siis sai lahendatud teistpidi icon_smile.gif S2+Tab. Küll kaks seadet aga mõlemad teevad oma tööd ja mina olen väga rahul.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matikl
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 06.12.2011 22:12:21 vasta tsitaadiga

Aitäh hea vihje eest! Versioonivärskendust ei teadnudki. Aga miks nDrive?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.12.2011 00:01:26 vasta tsitaadiga

Saan siis aru, et aku kestvus on enamvähem võrreldav S2-ga?

mustmantel kirjutas:
jah, vaatasin ka seda pilli aga kuna s2 on ka väga hea(S2 juba eelnevalt olemas), siis sai lahendatud teistpidi icon_smile.gif S2+Tab. Küll kaks seadet aga mõlemad teevad oma tööd ja mina olen väga rahul.

Olen hetkel sama otsuse eest, et kas S2+Tab või Note. Ühes küljest on ju hea mõnus kõik asjad ühe seadmega ära teha, samas, telefonina on Note ikka väga suur. S2 on jällegi netis asjade tegemiseks liiga väike.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 07.12.2011 07:53:08 vasta tsitaadiga

Ise tulin S2 pealt ja olen väga rahul. Surfata lausa lust.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 07.12.2011 12:51:19 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin et suvel on nagu raskem kahte seadet kaasas kanda aga talvel pole mingit probleemi. Olen piisavalt suur mees ja naine õmbles põue tab-le tasku ja vahest läheb meelest et isegi kaasas on. Juba SII kõrva ääres hoidmine pikalt väsitab käe ära, mis siis veel notest rääkida. Pluss see et kuna ma pean pidevalt palju märkmeid tegema ajal, mil räägin telefoniga, on siga mugav telefon kõrva ääres asju tabi toksida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2011 20:25:39 vasta tsitaadiga

Teles reklaamitakse, et 17. detsembril on Solarise EMT esinduses Galaxy Note saadaval poole hinnaga. Kahjuks ei suuda leida täiendavat infot selle kohta, millised ostutingimused on - kas peab olema EMT klient, liituma paketiga vms.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.12.2011 01:27:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Teles reklaamitakse, et 17. detsembril on Solarise EMT esinduses Galaxy Note saadaval poole hinnaga. Kahjuks ei suuda leida täiendavat infot selle kohta, millised ostutingimused on - kas peab olema EMT klient, liituma paketiga vms.


inf: galaxynote.ee .
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 14.12.2011 07:18:47 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
Betamax kirjutas:
Teles reklaamitakse, et 17. detsembril on Solarise EMT esinduses Galaxy Note saadaval poole hinnaga. Kahjuks ei suuda leida täiendavat infot selle kohta, millised ostutingimused on - kas peab olema EMT klient, liituma paketiga vms.


inf: galaxynote.ee .


Seal suht puudulik info icon_confused.gif Kiire otsinguga ei leidnud mis pakett on "emt internet mobiilis" ja kui kauaks leping tehakse....Üldiselt tundub olevat suhteliselt mõttetu pakkumine 21eur x 24kuud tuleb kokku 504 euri, mis polegi enam mingi super summa...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 14.12.2011 10:35:32 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on tegu tavalise järelmaksu pakkumisega.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 14.12.2011 19:15:36 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Põhimõtteliselt on tegu tavalise järelmaksu pakkumisega.
Nii ja naa. St kui plaanid konkreetset teenust niigi kasutada selle aja + soovid endale uut ja võimast vidinat siis saad vidina siiski päris soodsalt. Kui muidugi teenus ei paku nii väga huvi siis on teine asi.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 20.12.2011 17:05:03 vasta tsitaadiga

matikl kirjutas:
Aitäh hea vihje eest! Versioonivärskendust ei teadnudki. Aga miks nDrive?


Proovisin Galaxy S 1-l ka Sygicut- väga ilusa vaatega programm- kahjuks ajas see aga telefoni suht sassi- hakkas meeletult akut õgima. Nii olengi nüüd nDrive peal- uued kaardid ja tiiben- tooben.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kertu55
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2011




sõnum 27.12.2011 14:33:38 vasta tsitaadiga

Samsung galaxy note ühildub küll kiesiga, aga appide allalaadimisel tuleb alati viga, et krüpteeritud fail või midagi. Olen juba mitu korda kiesit ja draiverit maha laadind ja uuesti peale, aga alati sama jama. Kui appide regiooniks valida Eesti, siis tulevad valikusse ainult bada telefonid. Note ei saa Eesti regiooniga kasutada. Kui Valida Regiooniks Inglismaa, siis tuleb appide valikusse kõik telefonid, aga kui appe alla laadida tahta, siis enda Eesti kontoga ei saa sisse logida. Kas teha Inglismaa konto või mida, et appe alla laadida notile kiesi kaudu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 27.12.2011 14:39:14 vasta tsitaadiga

kertu55 kirjutas:
Samsung galaxy note ühildub küll kiesiga, aga appide allalaadimisel tuleb alati viga, et krüpteeritud fail või midagi. Olen juba mitu korda kiesit ja draiverit maha laadind ja uuesti peale, aga alati sama jama. Kui appide regiooniks valida Eesti, siis tulevad valikusse ainult bada telefonid. Note ei saa Eesti regiooniga kasutada. Kui Valida Regiooniks Inglismaa, siis tuleb appide valikusse kõik telefonid, aga kui appe alla laadida tahta, siis enda Eesti kontoga ei saa sisse logida. Kas teha Inglismaa konto või mida, et appe alla laadida notile kiesi kaudu?


aga miks Sa üldse Kiesi siin kasutad? Ei saagi täpselt aru...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kertu55
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2011




sõnum 27.12.2011 14:55:44 vasta tsitaadiga

no wifit pole hetkel käepärast ja pole piiramatu andmesisega nutipaketti ka, et koguaeg netis istuda telefoniga. Nagu põhimõtte pärast küsin, sest kiesiga peaks ju saama samsungi appe arvuti kaeudu alla laadida, aga koguaeg on sellega mingeid probleeme. Oleks ükskord aeg see kies korda teha neil Samsungi inimestel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 27.12.2011 15:09:39 vasta tsitaadiga

arusaadav. Kahjuks ei ole seda Kiesiga varianti proovinud, aga lihtsam on ikkagi endale mingi interneti tugi vaadata- vastasel juhul muutub kogu nutindus suht mõtetuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2011 16:00:30 vasta tsitaadiga

reio72 kirjutas:
matikl kirjutas:
Aitäh hea vihje eest! Versioonivärskendust ei teadnudki. Aga miks nDrive?


Proovisin Galaxy S 1-l ka Sygicut- väga ilusa vaatega programm- kahjuks ajas see aga telefoni suht sassi- hakkas meeletult akut õgima. Nii olengi nüüd nDrive peal- uued kaardid ja tiiben- tooben.


Sygic oli üsna probleemne Galaxy S seeria puhul, kuid praeguseks väidavad, et enamik probleeme on versioonis 11.2.2 lahendatud:

Intended to fix bugs in SGS and SGS II.
What's in this version:
✓Fixed crashing on 70% of Galaxy S/S2 devices, we are still working on remaining problems
✓Freezing while navigating fixed
✓Fixed crashing on startup
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2011 12:37:20 vasta tsitaadiga

kertu55, no ago usb kaabliga saad ju läbi arvuti ka netti. Kiesist tuleks ikka võimalikult kaugele end hoida.
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matikl
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 28.12.2011 18:36:59 vasta tsitaadiga

Mul on praegu kolm navi rakendust telefonis: Navigon, Sygic ja Route66. See viimane on oma Follow Me funktsiooniga visuaalselt kõige lõbusam. Kaartide täpsust ja navigeerimise adekvaatsust pole veel asjalikult võrrelnud. Route66 suunas mu Tartus tänavale, mida pole veel lõpuni ehitatud, Sygic käskis Tartust Riiga kindlasti läbi Võru sõita. Üldiselt tunnen puudust IGO`st, millele pole veel sobiva resoga Data Zip`i tehtud. Vähe on veel Note`sid....
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 02.01.2012 20:26:37 vasta tsitaadiga

Panen ka siis siin jala maha olles nüüd juba mõned nädalad nõudi omanik.

Esimese hooga plaanisin vahetada nexuse või S2 vastu, aga suur reso ja tabletilikud omadused hakkasid meeldima ja kuna 2in1 lahendus mulle sobib, siis praeguseks väga rahul aparaadiga.
Mõõtmetest veel, et kõrva ääres hoidmisel ei näe mina muud miinust kui pisut veider välimus, aga kui Streaki kasutades suutsin oma suure kämblaga täiesti normaalselt ühe käega opereerida, siis see masin on näiteks autoroolis toimetamiseks isegi minu jaoks pisut liig icon_lol.gif Aga kui korralik bt ja hoidik olemas, siis seda muret enam pole. Hetkel olengi hoidiku otsingutel. Tahaks mingit dokilaadset lahendust, kus laadija juhet ei peaks eraldi iga kord külge torkama ning saaks hoida landscapes nii, et kaamerasilm vaba oleks (dailyroads voyager). Samas siis peab ilmselt loobuma ikkagi sellest klappkaanest icon_rolleyes.gif

Üllatuseks on aku, mis minul kauem vastu peab kui oleks arvanud. Siin pühade vahel kui puhkasin ja telefon erilist koormust ei saanud (päevas ca 1h kõnesid, 1h netis, 1h appidega möllamist ja suvalistel hetkedel lihtsalt mõneminutilised meilide lugemised), siis sellise kasutusega oli laadimata nõks üle kolme ööpäeva. 24/7 sünkimine push modes exchange serveriga + üks imap kast veel eraldi. Live wallpaper, erinevad widgetid ja taustal jooksvad appid ja kuna andmemahu piirangut pole, siis kogu liiklus ainult üle mobiilimasti.
Kõige lühem aeg seni on ca 12h kui ka parajalt gepsu jm rakendusi kasutatud ning mitmeid tunde marketis-netis brausitud. Huvitaval kombel näitab battery mix, et kõige rämedam tarbija on Dolphin brauser.

Spen on ka päris asjalik lisavidin, mis mõnes olukorras kindlasti abiks on.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2012 10:21:31 vasta tsitaadiga

Netfish kirjutas:
Panen ka siis siin jala maha olles nüüd juba mõned nädalad nõudi omanik.

Esimese hooga plaanisin vahetada nexuse või S2 vastu, aga suur reso ja tabletilikud omadused hakkasid meeldima ja kuna 2in1 lahendus mulle sobib, siis praeguseks väga rahul aparaadiga.
Mõõtmetest veel, et kõrva ääres hoidmisel ei näe mina muud miinust kui pisut veider välimus, aga kui Streaki kasutades suutsin oma suure kämblaga täiesti normaalselt ühe käega opereerida, siis see masin on näiteks autoroolis toimetamiseks isegi minu jaoks pisut liig icon_lol.gif Aga kui korralik bt ja hoidik olemas, siis seda muret enam pole. Hetkel olengi hoidiku otsingutel. Tahaks mingit dokilaadset lahendust, kus laadija juhet ei peaks eraldi iga kord külge torkama ning saaks hoida landscapes nii, et kaamerasilm vaba oleks (dailyroads voyager). Samas siis peab ilmselt loobuma ikkagi sellest klappkaanest icon_rolleyes.gif

Üllatuseks on aku, mis minul kauem vastu peab kui oleks arvanud. Siin pühade vahel kui puhkasin ja telefon erilist koormust ei saanud (päevas ca 1h kõnesid, 1h netis, 1h appidega möllamist ja suvalistel hetkedel lihtsalt mõneminutilised meilide lugemised), siis sellise kasutusega oli laadimata nõks üle kolme ööpäeva. 24/7 sünkimine push modes exchange serveriga + üks imap kast veel eraldi. Live wallpaper, erinevad widgetid ja taustal jooksvad appid ja kuna andmemahu piirangut pole, siis kogu liiklus ainult üle mobiilimasti.
Kõige lühem aeg seni on ca 12h kui ka parajalt gepsu jm rakendusi kasutatud ning mitmeid tunde marketis-netis brausitud. Huvitaval kombel näitab battery mix, et kõige rämedam tarbija on Dolphin brauser.

Spen on ka päris asjalik lisavidin, mis mõnes olukorras kindlasti abiks on.


Kuidas ekraani pildi kvaliteediga rahul oled? Konkreetsemalt siis selgus ja täpsus.
See pentile maatriks teeb mind skeptiliseks aga kuna reso on nii kõrge siis vist ei oma tähtsust?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 03.01.2012 12:34:45 vasta tsitaadiga

See Pentile on vast kotkasilmadele mõeldud, kes mikroskoobi all telefoni kasutavad. Olin ka muidugi algul skeptiline aga siiski vahetasin SII Note vastu ja ei kahetse.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2012 13:30:14 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
See Pentile on vast kotkasilmadele mõeldud, kes mikroskoobi all telefoni kasutavad. Olin ka muidugi algul skeptiline aga siiski vahetasin SII Note vastu ja ei kahetse.


Hetkel on mul HTC Desire kasutusel, mida algselt toodeti AMOLED ja hiljem SLCD ekraaniga ning kuna reso piisavalt madal, siis väikeses kirjas teksti on SLCD tavamaatriksiga ekraani pealt teksti mõnevõrra parem lugeda. Sellest ka skepsis, kuid eks aeg on edasi läinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 17.01.2012 10:59:43 vasta tsitaadiga

Galaxy Note eilsest ka Elisas müügis.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/n7000-galaxy-note
Kliendihind 569.-
Järelmaksu sissemakse 140.-, samal ajal saab korraliku tahvli kätte ilma sissemaksuta. Ma eelistaks sel juhul juba Asus Transformerit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 27.01.2012 16:12:35 vasta tsitaadiga

Kas just kotkasilm, aga eelistan ise ka võimalikult pisikest kirja (=rohkem infot korraga) ja ei ole oma note peal suutnud küll sellist olukorda tabada, et pisikene kiri kuidagi ebaselgeks muutuks ekraani tõttu (väga lähedalt vaadates ikka ilus terav).

Aga avastasin juhuslikult, et emt-s täiesti ideaalne auto dock olemas https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52980782 Kaamerasilma jaoks kenasti auk ka olemas, et nö musta kastina autos kasutada icon_smile.gif
Sain just kätte ka ja paistab igati tugev ning asjalik olevat. Olemas heli väljund ja laadija ise on ka ikka kaasas, kuigi tooteinfost seda välja ei loe otseselt.
Miinus nüüd muidugi see, et klappkaanega läheb üks nurk liiga tihkelt sisse ning seega peab ilmselt loobuma klapist (või ühe sälgu tegema hoidiku sisse icon_razz.gif )
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note arutelu mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.