Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.12.2017 01:46:42 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
ab79 kirjutas:

Igatahes ilmselt pühadeaegne viivitus. Meelega pandud lõpptähtajaks 02. jaanuar, et ma viriseda ei saaks icon_razz1.gif


UK on 25-26 "surnud"
See selleks, saareriigid on paki ja kirja uputuses eriti just jõulude ajal, seega see kuupäev (02/01) ei ole põhjuseta sulle määratud.
Kui ei meeldi ja kannatust pole, siis kohalik pood alati abiks ! ? või milles on sinu vigastus ?

lootsin lihtsalt aasta lõpuks pakki saada, kuna uk ei ole ju tuhandete kilomeetrite kaugusel Hiina, aga ok. Võtan seda õppetunnina.
Kas teha tellimus 1 kuu enne või ca 1 kuu peale pühi. Pühade ajal lihtsalt pole mõtet.
Kohapeal ei müüda nii kvaliteetset kaupa odavama raha eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 27.12.2017 01:57:29 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Pole ammu nii negatiivselt kogenud veebiostu. Siiani olid kõik
kaubad ilusti kohale tulnud, aga seekord ei ole rahul. Olgugi, et ma ei saa enne pretentsiooni esitada kui 3. jaanuar.


Kle herra, 2. jaanuar pole veel käes, nagu Amazon sulle paki kohaletoimetamise viimaseks päevaks lubab, aga sinul juba negatiivnme kogemus ja õppetund kogu eluks ? icon_biggrin.gif
Pole lihtsalt sõnu sellist hala lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.12.2017 02:17:50 vasta tsitaadiga

kui ma eeldan ekspress teenust siis eeldan, et on ikka ekspress, mitte jälgimisnumbriga tigupost. ok minu viga, et enne pühi tellisin. loodan, et järgmine kord läheb paremini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2017 02:46:32 vasta tsitaadiga

Jälgimisnumbriga tigupost tuli UKst 3 nädalat detsembris. sain 1 päev enne pühi kätte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2017 08:39:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Jälgimisnumbriga tigupost tuli UKst 3 nädalat detsembris. sain 1 päev enne pühi kätte.

Ma tellisin 19.dets. Lubavad sellel nädalalal, aga vaevalt saan. Piduriks võib osutuda hoopis Omniva.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 27.12.2017 09:27:27 vasta tsitaadiga

Tegin 23. dets. konto - 25. andsin palve, et nad selle suleks.
Selle aja jooksul tegin 3x tellimuse mis alati tühistati. Sõber teises võrgus ja korteris kuid samas kortermajas soovis sama asja tellida. Tegime ühel päeval kontod. Esimene asi oli tal, et mingi maksevahendi probleem ja pandi konto lukku. Edasi siis tegi uue konto/konto lukust lahti ja tegi uue tellimuse. Kõik nagu lill. 3h hiljem üritades amazoni sisse logida, ees kiri, et turva kaalutlustel ime pöialt ja sisse sa ei saa. Ta jamas 4x lukku ja lahti.
Seletasime mõlemad ka suppordiga lives - suppordiks on mingi indialased oma "väänik" häälduse ja sõnastusega. Keegi mitte midagi reaalselt ei tee ehk abi ei anna - ainult lubatakse et ja nad uurivad ja siis leiavad et opa see teise osakonna teema ja et edastavad mure neile. Selle peale jääbki vaikus. Ja kõik.
Sisse logides ütleb et käitu vastavalt mailile - maile meile ei ole siiani saadetud. Ühele kirjale mis mulle tuli vastasin kuid robot saatis vastuse, et teie kirja ei edastata lihtsalt ja kõik. Teine adre kes lukustuse teemal peaks kontakt olema saadab vastu standard plank vastust icon_biggrin.gif ehk mul kirjavahetus kus ma 3x kirjutan ja kirjeldan oma muret ning nagu arendan vestlust vms kuid vastu tuleb alati sama copy-paste üld jutt icon_biggrin.gif
Kas nüüd india tüübid ei saa inglise keelest aru või ongi süsteem selline igastahes ajas *ita keema ning ei mõista miks nii paljud seda amazoni kiidavad.
Hiljem tuttavatelt uurides tuligi välja, et lampi lihtsalt pannakse lukku kontosid (lampi kuna keegi ei ütle põhjust vaid viidatakse TOS vms).
Muide sõber sai konto sulgeda lihtsalt - ala täida lüngad vorm ja saada maili kujul amazonile. Minul seda ei lubatud (antud aken oli hall/mitte aktiivne) ning nõuti tungivalt, et neile helistaksin. Ma oma raha sellise asja peale kulutama ei hakka ning lõpuks sain läbi support chati asja korda.

ajuvaba ju kontot kohe lukku panna mingite probleemidega - kuna kõik tugi käib läbi sisselogimise. kõik help viidad suunasid sisselogimisse jne. piiraks probleemide korral tegevusi vms aga ei. kohe konto lukku ja ime muna... absurd.

vahepalaks siis minu jõuluseiklus.. kohaks oli amazon.co.uk

edit: pm tahtsime asja mis oli mõeldud 1 per kasutaja. erinevad ISP, erinevad isikud ja crediitkaardid, erinevad korterid.. maja küll sama ja selle pärast vist tuligi see tsirkus. iseenesest tore kui 9 korruselise (120 korteri) peale võib olla 1 konto icon_biggrin.gif


viimati muutis jtz 27.12.2017 10:04:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2017 09:33:50 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 27.12.2017 10:14:05 vasta tsitaadiga

Eestist ikka? Enda EV pangas asuvalt pangakontolt? Palju TOR'e, VPNe ja muid vidinaid-pluginaid kasutusel oli? Eesti aadressile või mujale tellitud? Ei kujuta ette.... icon_rolleyes.gif Selline jura saab juhtuda ja lahendamata jääda ikka väga kõva üritamise jat tahtmise korral. Pole elus nendega probleemi olnud, rääkimata konto lampi sulgemisest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2017 10:16:16 vasta tsitaadiga

Kiire guugeldamine näitab, et 99% bännimisest tuleb sellest, et asju on liiga palju tagastatud.
Vb selline karvane laks, et mingi x ip vahemik annab red alerdi ja ei lase tellida. Samas sõber vaevalt samas vahemikus oli.
Või

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 27.12.2017 11:27:35 vasta tsitaadiga

ma telia, sõber stv. ta elab korrus all pool. ma lõin konto juba varem - paar kuud tagasi. sõber 22-23ndal. Tellimusi mõlemal null seega pole ka midagi tagastada olnud. Pole varem Amazoniga kokku puutunud ja seda kasutanud. Minupoolt polegi rohkem midagi. Nagu võiks ju piisata sellest et võtavad oma 1,2naela krediitkaardilt "kontrolliks" aga noh. Vb kunagi hiljem vaatab nende poole veel, praegu aga maik küll mõru - nüüd rahunenud ka juba icon_smile.gif
ei vidinaid pole kasutuses. minul vähemalt.
no support chat ütleb et "uurivad" ja siis suunavad edasi et saadama emaili 24h jooksul. email on sisutühi ja ütleb, et kasutan multiple kontosi ning seetõttu tellimused tühistatud. See mispärast lukku pandi meid ei ole siian ivastatud. Kirjade järgi peaks lukus olema KÕIK kontod mis nende arust seotud kuid Amazon lukustas meid eraldi aegadel (ala nii et üks suhtleb suppordiga chatis ja üritab toodet uuesti tellida nagu sealt soovitati samal ajal teine vend lukus olnud tund aega).
kuna nad raha kohe ei bronni siis pole nagu hullu..
googel andis jah tulemuseks, et lambi konto sulgemine neil standard - eriti müüjate poolel icon_biggrin.gif youtube ka täis videosi, mingi ühingud või saidid isegi selle teemalised toe ja abi pakkumiseks. ala saadetis oli 100g üle määra ja konto kohe lukus icon_biggrin.gif jne
karmid mehed icon_smile.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
aga ei hakka läbustama, lihtsalt tahtsin oma muljet jõulust ja amazonist jagada icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.12.2017 15:23:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Jälgimisnumbriga tigupost tuli UKst 3 nädalat detsembris. sain 1 päev enne pühi kätte.

Ma tellisin 19.dets. Lubavad sellel nädalalal, aga vaevalt saan. Piduriks võib osutuda hoopis Omniva.

Ma 18. dets. Kusjuures paar päeva peaqle tellimuse esitamist oli juba tarneajaks märgitud Expected to arrive after Christmas.

@salatoimik. Nujah, kui ekspressteenuse kvaliteet on saadetis kohale toimetada 3 nädala jooksul, siis on ekspress-tigu! icon_biggrin.gif
Aga tõsiselt võttes sul vedas, sest tellisid kuu alguses, mitte kuu keskel.
Tõestus veelkord selle kohta, et detsember ei ole oluliste pakkide tellimiseks kõige soodsam aeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2017 15:33:15 vasta tsitaadiga

Oleneb ilmselt tootest ja saadavusest, ma amazon.de'st tellisin Silverstone korpuse, tavaline postiteenus, mitte express. Ütles, et 'expected after Christmas', 29.12.
14.12. tellisin, 17.12. pandi posti, 21.12. hommikul tõi DHL koju kätte.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.12.2017 16:26:49 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Oleneb ilmselt tootest ja saadavusest, ma amazon.de'st tellisin Silverstone korpuse, tavaline postiteenus, mitte express. Ütles, et 'expected after Christmas', 29.12.
14.12. tellisin, 17.12. pandi posti, 21.12. hommikul tõi DHL koju kätte.

icon_eek.gif
tase. ilmselt lähtekoht loeb, kust teele pannakse.
mul pole enam träkingu kohta mingit infot enam uuendatud. lihtsalt seisab kusagil.
viimane uuendus on kuupäevast 22. dets. rohkem ei kipu, ega kõppu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.12.2017 19:50:01 vasta tsitaadiga

DHL express Lyon - Tartu, 24 tundi ja 17 minutit. Saab kiiresti ka asju vedada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.12.2017 21:15:27 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
DHL express Lyon - Tartu, 24 tundi ja 17 minutit. Saab kiiresti ka asju vedada.

dhl on teine, kui ups.
on võrreldavad aga ju siis on logistika ja tarnesüsteem erinevad.
sain klienditoest vastuse, et pakk on inglismaal ja teel siia ehk suure tõenäosusega ootab oma väljalendu.
pakke ju ei regata lennukile reaalajas nagu inimest check-inis. ilmselt on kusagil konteineris ja see konteiner on järjekorras,
millal ükskord eesti suunalisse lennukisse läheb. ma ju ei tea kui tihti ja millise graafikuga upsi cargo saareriigist eestisse lendab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.12.2017 21:21:56 vasta tsitaadiga

Ühtegi lennukit UKst siia nagunii sinu pakiga ei tule. Eks ta esialgu üritab ikka Leipzigisse või Gdanskisse saada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.12.2017 22:01:51 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Ühtegi lennukit UKst siia nagunii sinu pakiga ei tule. Eks ta esialgu üritab ikka Leipzigisse või Gdanskisse saada.

no selge, ühesõnaga enne korjatakse ida euroopa regiooni pakid kokku ja siis saadetakse laiali. kulutõhus ettevõttele, aga aegavõttev kliendile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.12.2017 00:06:57 vasta tsitaadiga

Päris nii ta nüüd ka ei käi...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.12.2017 00:34:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma kasutan https://www.eshopwedrop.ee/ thumbs_up.gif
Pean sind soovituse eest tänama, kohe kui ennast sinna kliendiks registreerisin, märkasin mingit jõululoosi moodi asja ja sain kahe päevaga 10 ja 20 naelased kinkekaardid amazoni kontole. UK-st tulid pakid nende Leedu lattu 4 päevaga, jõuluaja kohta super, saab näha, kui kiiresti nad sealt Eestisse saadavad. Üldiselt päris kasulik on UK aadressile tellida, enamus Amazoni ja Ebay tavaarist mida Eestisse ei saadeta või siis saadetakse kirvehinnaga, on UK piires tasuta saatmisega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 00:35:53 vasta tsitaadiga

Vondur, pool suurele kotkale icon_lol.gif
Ma ei saanud midagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.12.2017 00:43:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vondur, pool suurele kotkale icon_lol.gif
Ma ei saanud midagi
Hilja juba... ma lõin need 30 naela kohe Amazonis laiaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 28.12.2017 00:47:07 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Päris nii ta nüüd ka ei käi...

nu vahet pole. nüüd tegin uue päringu. Huvitav, et Poolas vastuvõtmise sissekanne
tehti alles nüüd. Juba mitu päeva on/oli pakk Strykow Hubis . Saabumise kanne näitab kuupäeva 23.12.
Väljumise kanne tegemata. Seega eks nüüd hakkab Eesti poole liikuma. või liigub ja kanded tegemata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 00:49:44 vasta tsitaadiga

Kui homme leedus on, siis saad reede kätte.
Rahu härrased, rahu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 28.12.2017 02:06:42 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
jaank kirjutas:
Päris nii ta nüüd ka ei käi...

nu vahet pole. nüüd tegin uue päringu. Huvitav, et Poolas vastuvõtmise sissekanne
tehti alles nüüd. Juba mitu päeva on/oli pakk Strykow Hubis . Saabumise kanne näitab kuupäeva 23.12.
Väljumise kanne tegemata. Seega eks nüüd hakkab Eesti poole liikuma. või liigub ja kanded tegemata.

Vaata VEEL KORD kalendrisse ja küsi enda käest, kaua võib seda ima taguda siin icon_biggrin.gif
Vahemärkuseks, kui Eestis Jõule ei peeta ja orjad nagu mesilased iga käsu peale mett korjavad, siis Poolas olid ristiinimese jõulud icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 10.01.2018 11:58:13 vasta tsitaadiga

ok jõuluaja teema jätkuks. siia maani lukustatakse automaatselt mu konto kui ükskõik mis tellimuse teen.
päris crediit kaaridi puhul, virtuaal kaardi tegin ka, et ehk mu päris kaart neil mingi ei sobi.
ehk siis täna just.
tegin virtuaal krediit kaardi (virtuaal kaart toimib kuna sõber tegi sellega tellimuse üleeile minu jaoks)
tegin omale maili
tegin omale amazoni konto
sisestasin andmed
teen tellimuse
bääm - lukus security põhjustel.
order list tühi, helpi ei lase küsib parooli mille peale ütleb sisse ei saa, cookied annavad, et nagu olen lehel ikka sees. sama toodet ostukorvi pannes ütleb et kasutajale on koguse limiit. teist toodet pannes küsib uuesti parooli ja ütleb, et lukus selle peale...
amazon.uk.co'ga tegu. mailidel nad ei vasta. uue maili pidin tegema kuna põhi maili ütleb et pole neil süsteemis kuid sellega ei lubata ka kontot registreerida. ja sisselogimisel tulev kiri et käitu vastavalt emailile mida ei saadetagi on ka jabur.
amazon.de oli abivalmim kes ütles, et tehku ma kõigist oma dokumentides koopiad ja saatku neile faxiga (good luck sellega). (hetkel lukus sõbranna kelle asukoht teise linna otsas, ja mina - tuttavatel kelle abil tellimusi teinud sellist jama pole olnud ja midagi pole kuhugi kunagi saadetud)
tellimusi siis teinud tuttavate kaudu... krediitkaartidelt bronnivad küll oma proovi tehinguga raha ära... icon_sad.gif
andmed isegi copy'sin pank vs amazon 1:1le et mingi tühikute/suurte/väikeste tähtede/sõnade järjestuse jama ei oleks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.