Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 21:13:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tegid uue konto?
Ma logisin oma tavapärase kontoga sinna sisse icon_rolleyes.gif
Ostnud küll midagi pole hetkel

Ei ole uut kontot teinud. Kui hetkel praeguse kontoga sisse üritada logida, siis manatakse ette teade, et konto on hetkel suletud vms.

EDIT: Vastasin nende poolt saadetud address verification e-mailile inglise keeles. Kirjutasin, et kuidas mul on võimalik tõestada, et tegemist on minu kontoga, kui ma ei saa sisse logida ning palusin neil anda inglise keeles suhtleva customer supporti kontaktid.

Nüüd tuli lambist poolakeelne e-mail, kus teavitati, et konto on avatud ja vabandati ebameeldivuste pärast.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 31.03.2021 14:40:35 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas kõige lihtsamini US Amazoni kinkekaardi saaks DE Amazoni ?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 13:35:43 vasta tsitaadiga

Sain ka saksa amazoniga pihta, tellimuse juures on kiri - Your payment failed for this item, and it's on hold. Complete your payment so your order can ship as soon as possible.

Kaardil on raha broneeritud, makset tehes käskis isegi panka logida. Loodame parimat.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 14:11:42 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Keegi teab kuidas kõige lihtsamini US Amazoni kinkekaardi saaks DE Amazoni ?

Ei saagi, minu teada.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2021 11:06:22 vasta tsitaadiga

minu teada ka ei saa
oli kunagi .com kinkekaart ei saanud kuidagi .co.uk ega .de-sse teda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 10.04.2021 14:23:14 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Sain ka saksa amazoniga pihta, tellimuse juures on kiri - Your payment failed for this item, and it's on hold. Complete your payment so your order can ship as soon as possible.

Kaardil on raha broneeritud, makset tehes käskis isegi panka logida. Loodame parimat.


Tere!

Sooviks kogemusi jagada.
Tellisin amazon.de keskkonnast pisipaki. Tekkis sama probleem. Ise arvasin, et probleem tekkis seetõttu, et maksemeetodina esitatud kaardil vast polnud raha, vajutasin kiirelt Osta- kuigi ei mõelnud selle peale, mis kaardiga maksan. Seega kiirelt netipanka ja tellimuse summa ulatuses kandsin kaardile raha. Vaikus.
Siis hakkasin tellimuse andmeid vaatama ja ees sama kiri, et makse ei õnnestunud ja tellimus on kinnipidamisel jne.
Mis siis ikka. Mina lahendasin probleemi niiviisi, et tühistasin tellimuse, kuna raha polnud broneeritud veel.
Esitasin uue tellimuse, uuendasin kaardiandmeid ja siis suunati mind Swedi (turvaline netiostu sisselogimine) kinnitamaks, et see olen ikka mina ja kaart õige. Läks läbi.
Mingi 24 tundi läks aega enne kui see Tellimuse peatamise ja makse lõpetamise hoiatus maha läks. Otsustasin seda teadet ignoreerida, kuna kaardiandmete uuendamine läks läbi ja tellimuse tühistamise hoiatust meilile ei tulnud, sain aru, et mingi süsteemi viga, sest pakki sai jälgida- kinnitamata tellimusi ei saa ju jälgida kuna jälgimiskoodi ei genereerita enne, kui tellimus kinnitatud icon_question.gif icon_rolleyes.gif Eile ostsin teise kaupleja käest (Amazoni väline müüja, Hiinast) teise kauba. Sellega see ühe kliki ostu sooritamine sujus probleemideta. Mõlemad pakid on teele pandud ja varasem peaks juba Itella sorteerimiskeskuses olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2021 14:57:36 vasta tsitaadiga

Minu kaup hakkas liikuma. Lisasin teise kaardi, Revoluti, sellelt läks raha maha, swedi kaardile kanti tagasi. Makse hoiatuse kiri on jätkuvalt seal juures. Revolut peaks direct debitit ka toetama, järgmine kord proovin sellega icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 10.04.2021 15:07:15 vasta tsitaadiga

Endal see nädal kah olnud palju tellimusi eri Amazonidest ja 4 puhul olin meelega valinud tühja kaardi kuna oli vaja kiiresti ära krabada enne kui otsa saavad asjad aga polnud kindel kas ikka tahan. Nii tehes on 5 päeva aega "maksemeetodit korrigeerida", niiet saab veel mõelda.
Päevi hiljem mil olin ära otsustanud, kandsin sinna kaardile raha üle, läksin valisin tellimuse peal "Try again or change payment method" ja uuesti sama kaart (mis muidugi üllatav kuna varem oli alati see probleem, et ta ei lasknud sama kaarti uuesti proovida, lasi ainult vahetada muu maksemeetodi peale nu ja siis kui tahtsid võisid jälle muuta eelmise peale) peale mida iga kord suunas panka autentima (mida varem aegajalt ei teinud ja minu kahtlus ongi, et sellest probleem) peale mida kõik korras ja raha kontolt paari minuti jooksul maha võetud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 11:19:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

4 puhul olin meelega valinud tühja kaardi kuna oli vaja kiiresti ära krabada enne kui otsa saavad asjad aga polnud kindel kas ikka tahan

icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 15:12:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

4 puhul olin meelega valinud tühja kaardi kuna oli vaja kiiresti ära krabada enne kui otsa saavad asjad aga polnud kindel kas ikka tahan

icon_eek.gif

Tundub, et inimesed ise tekitavad omale probleeme siin icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 11.04.2021 18:00:16 vasta tsitaadiga

Tekitavad probleeme millega? Ma pigem tõin näite, et aegajalt kõik nii ilus ja korras, et toimib isegi kui skeemitad. Siis aga lähed tegema ühte normaalset ostu ja saad pidevalt decline. Loogikat selle taga, et milla korras ja millal ei on 0.

(Antud ostude puhul oli tegemist PS5'tega mille järgi mul otseselt vajadust polnud; oli vaja lihtsalt ära tõestada, et saab neid ka hulgi sealt kätte aga polnud plaani lõpuni osta. Aga kuna olid "ära ostetud", siis pakkusin siinsetele HV'lastele Amazoni letihinnaga, et äkki keegi tahab endale ja krabati kõik ära, niiet hea teada, et sai ka päevi hiljem edukalt ära maksta).

Ja nüüd siis järgmine näide. Täna juba mitmeid ostusid teinud Amazonidest, iga kord ilma probleemideta. Nüüd aga hakkasin maksma aga jääbki antud lehel ketrama.


Panka sisselogimise leht ette ei tulnud vaid suunas tagasi Amazoni kus ees viga "Payment not complete". Ja vahet pole mitu korda proovi uuesti, ikka sama. See oli siis SEB'ga. Õnneks LHV ka olemas, niiet valisin selle ja sai ära makstud. Eks ajan seekordse probleeme hetkel SEB kaela aga kokkuvõte ikka see, et Amazoniga pidevalt üllatusi ja varulahendusi peab käepärast hoidma.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 11:40:05 vasta tsitaadiga

Sama häda, panka sisselogimise leht tuleb küll aga ikka on payment method declined... thumbs_down.gif

Swedbanki krediitkaart siis, millelt olen kogu aeg oste sealt teinud, nüüd äkki enam ei kõlba... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 12:16:13 vasta tsitaadiga

Eelmisel nädalal suutis Amazon ka mind vihaseks ajada. Tegin tellimuse ja umbes poole tunnipärast tuli kiri, et panime teie konto lukku, sest tõenäoliselt keegi soovimatu sai sinna ligipääsu. Ma arvan ka, et võõras tellib minu aadressile endale kaupa. Kusjuures see aadress on juba aastaid seal mul sisestatud.

Sisselogides taheti meilile või SMS-iga OTP (one time password) saata, et sellega ennast tuvastaksin. Kui koodi ära sisestasin siis enam järgmist lehte lahti ei tulnud. Chrome andis errori, et liiga palju suunamisi toimub lehel. Proovisin nii emaili kui ka SMS varianti, erinevaid brausereid ja arvuteid, tulemus sama. Lõpuks proovisin telefonis äpiga, sellega sain tehtud. Vahepeal jõudsin ka üle 20minuti välismaalasega telefoni otsas olla, kellest mingit abi polnud. Ainult "one moment please more".

Kui lõpuks uuesti sisse sain logida olid veel boonuseks kõik täitmata tellimused tühistatud.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 12:32:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sama häda, panka sisselogimise leht tuleb küll aga ikka on payment method declined... thumbs_down.gif

Swedbanki krediitkaart siis, millelt olen kogu aeg oste sealt teinud, nüüd äkki enam ei kõlba... icon_neutral.gif


Aga kaardilt on raha bronnitud? Mulle tundub et kui kaardile on bronn tekkinud, siis võib seda kirja ignoreerida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 12:35:41 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Etz kirjutas:
Sama häda, panka sisselogimise leht tuleb küll aga ikka on payment method declined... thumbs_down.gif

Swedbanki krediitkaart siis, millelt olen kogu aeg oste sealt teinud, nüüd äkki enam ei kõlba... icon_neutral.gif


Aga kaardilt on raha bronnitud? Mulle tundub et kui kaardile on bronn tekkinud, siis võib seda kirja ignoreerida.


Ei... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 12.04.2021 12:39:39 vasta tsitaadiga

Kui just teist kaarti/panka pole võtta, siis top up/gift cards abiks. Probleem suure tõenäosusega ainult selle tootega ja järgmine kord korras (ja isegi top up'i/gift carde saad selle kaardiga osta).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 14:45:30 vasta tsitaadiga

Ostsingi lõpuks sama kaardiga makstes, kinkekaarte, et kauba eest maksta... kopp.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 16:08:57 vasta tsitaadiga

Huh, ma tegin eelmine nädal jälle 8-9 tellimust .de-st. Kõik läksid läbi ilma pangas Autentimata. LHVga tegu mul. Reedel tellitud pakid tulid juba ukse taha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.04.2021 18:01:36 vasta tsitaadiga

Ei teagi, kuhu hetkel kribada seda, aga panen siia ka igaks juhuks, et DHL-i nimel saadetakse mingit spämmi, et pakk on saabunud keskusesse, aga mingeid probleeme on. Kliki siia, et asi korda ajada. Natuke vildakas eesti keeles see sisu seal küll kirjas on, aga esmapilgul võib nii mõnigi selle õnge minna ja mine tea, mis seal taga juhtuma võib hakata.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pandabeer
HV veteran
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2021 20:49:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi Amazon-ist tellib lähiajal midagi?
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2021 22:18:31 vasta tsitaadiga

amazonist ? Sada erinevat amazoni on ja seal sajad erineved müüjad, täpsustad äkki ?
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2021 22:33:43 vasta tsitaadiga

Miks ise ei saa osta?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV veteran
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2021 23:22:38 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
amazonist ? Sada erinevat amazoni on ja seal sajad erineved müüjad, täpsustad äkki ?


link

Valmistab huvi antud kaup, oskus endal sealt tellmisega puudub.

Mis oleks hind ja kas olete tellimas?

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2021 23:41:36 vasta tsitaadiga

Seda müüb ja paneb posti see sama Hiina müüja. Ainus millel vahet oleks kui keegi samalt müüjalt midagi telliks, muidu ikka tuleb üksik postikulu.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2021 02:42:10 vasta tsitaadiga

Amazon’s latest crackdown on fake reviews hits popular tech accessory brands
https://www.xda-developers.com/amazon-delists-aukey-mpow-products-alleged-fake-reviews


Kusjuures mul on nii AUKEY kui ka Mpow tooteid ja olen nendega väga rahul icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.