Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2012 23:33:39 vasta tsitaadiga

aivar1988, aa. Ta sul siis vahest töötab ja vahest ei tööta? Ja vahel lakkab poole pealt töötamast?

See maanduse jutt võib ka muidugi täitsa õige olla, sest kui nad ütlevad, et viga ei leitud, siis võibolla on tõesti mingi keskkonna probleem. Kahjuks olen ma liiga võhik, et mingit nõu anda. Loodetavasti leiad kellegi, kes oskab sind aidata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 07.01.2012 23:42:43 vasta tsitaadiga

Ei tea kas siin juba sellest juttu on tehtud aga kõige lollikindlam viis induktsioonipann ära tunda on magnetiga. Magnet peab pannile külge jääma või vähemalt mingi määral peab tõmmet olema. Põhi on ka nendel peegelsile. Lisaks tasub panni alt seda spiraali logo otsida või kirja "inductsion ready" vms. Poes on müüjad suht ohmud veel induktsiooni pannide vallas. Tuttavale müüdi sedasi maximast "induktsioonpann". Õnneks vaatasin panni ennem üle kui pakendi lõhkumiseks oleks läinud ning pann viidi poodi tagasi.
LiivaneLord, täpselt. Ma võtan hoogu praegu ja mõni vaba päev võtan asja ikka ette. Peab mõnelt elektrikult välja uurima, mis aparaadiga seda maanduse olemasolu ja tõhusust mõõta saaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leimps
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2006




sõnum 16.01.2012 12:49:21 vasta tsitaadiga

Endal kodus 20a vana elektripliit. Viimasel ajal kodus toiduvalmistamine tunduvalt suurenenud ja ka elektriarve kahekordistunud. Poissmees, üle kahe pliidiplaadi järgi vajadust ei ole. Kas on ka mingisugune kvaliteedi/vastupidavuse vahe integreeritavate ja lauapliitide vahel või määrab selle ikkagi vaid hind?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2012 20:12:00 vasta tsitaadiga

Enda pliidi kasutamisega esinesid järgmised asjaolud. Nimelt 6L potiga supi valmistamisel viskab pliit vahest viga E2 ehk ülekuumenemine. Selle vastu olen saanud kiiresti sel viisil, kui võtan poti korraks pliidilt maha ning tõmban pliidi pinna külma veega niisutatud lapiga üle.

Paraku E2-ga on see väike viga, et ta küll teatab, et pliit on ülekuumenenud ning ootab jahtumist, kuid selle asemel, et siis jätkata toidu küpsetamist, lülitab ta ennast välja. Paar korda on olnud juhus, kui jätan toidu pliidil keema ning vahepeal vaatama minnes selgus, et pliit on mingil hetkel hoopis välja lülitunud. Toast pole kuulda, kui pliit piiksub. Ülekuumenemine tekib loomulikult sagedamini siis, kui pliit töötab täisvõimsusel

E2 võiks toimida sarnaselt E1-ga (puudub õige nõu), et lülitab koheselt tööle, kui kõik on taas korras. icon_confused.gif

Edit: E2 tikub kollitama, kui suure potiga suppi keedan. Peaks vist vaatama õhukese alumiiniumist resti või võrgu, mis asetada poti ja pliidi vahele, et väikene õhuvahe oleks, et kuumus ei muutuks nii suureks plaadi pinnal, et pliit reageeriks sellele. icon_razz.gif

Kui miskit kuskil silma jääb, siis proovin ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2012 22:40:04 vasta tsitaadiga

On selles maailmas vahepeal mingeid arenguid toimunud ja kas kõik induktsiooni kasutajad on siiamaani oma ostudega rahul.
Seoses uue köögiga olen ammu sel teemal silma peal hoidnud ja nüüd oleks vaja midagi ära osta.

http://www.itek.ee/vi-idoc_edit+i11989307

Kas see pood ja see pliit võiksid olla usaldusväärsed variandid?
Zanussi on nagu soliidne firma, aga kahtlaselt odav hind on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2012 07:33:33 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
On selles maailmas vahepeal mingeid arenguid toimunud ja kas kõik induktsiooni kasutajad on siiamaani oma ostudega rahul.
Seoses uue köögiga olen ammu sel teemal silma peal hoidnud ja nüüd oleks vaja midagi ära osta.

http://www.itek.ee/vi-idoc_edit+i11989307

Kas see pood ja see pliit võiksid olla usaldusväärsed variandid?
Zanussi on nagu soliidne firma, aga kahtlaselt odav hind on.

Ma arvan, et see pliit töötab väga hästi. Ainuke mida ma kahtlustan on see, et odavamatel on see ventilatsioon lahjemalt lahendatud. Tähendab, et kui kui süüa teed siis ventilaator undab päris mõnusasti... Kallimatel töötab pehmemalt ja kuidagi ajaliselt vähem ka. Kahjuks puuduvad zanussi kohta kogemused, et mine tea, võibolla pole häda midagi.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2012 07:52:56 vasta tsitaadiga

Kirsa, selle teema esimeses postituses mainitud Caso spetsiifilised miinused on peamiselt selles, et kuumutusala on liiga kitsavõitu ehk kui laua panniga midagi küpsetada, siis näiteks pannkooki on sellega suht võimatu teha, kuna panni keskkoht on kuum, aga servad on jahedamad. Kuigi ostsin väga hea panni, siis just seetõttu jääb toit panni keskkohas põhja külge kinni, aga servades mitte.
Ning ventilaator võiks ka vaiksem olla.
Ning keedab ka liiga ägedalt.
Ja pliidi jalgade alla pidin eraldi lauatüki panema, et pliidi põhi oleks lauast kõrgemal, et kuum õhk paremini paremini ära liiguks, kuna suure poti puhul hakkas mulle ülekuumenemise teadet andma. Ning kui ülekuumenemine oli, siis selle asemel, et oodata, kuni jahtub ja siis edasi keeta, selle asemel lülitas pliit ennast välja. Vakstu on ka laua peal ja see aitas säilitada kuumust pliidi all. Nüüd pole ülekuumenemist juhtunud.

Et siis sellised kogemused. Kui omale ostad selle Zanussi või mingi muu pliidi, siis olen hea ja kirjuta ka lühike ülevaade. icon_razz.gif Kuigi see pliit on võrreldes Caso omaga tunduvalt kallim, aga kui sellel on laiem kuumutusala ning programmid on keetmise osas täpsemad, siis millegi parema lauapliidi ostmise vastu poleks mul midagi. icon_razz.gif

Kui õhtul aega, siis uurin selle pliidi kohta täpsemalt. Ja vist teen enda pliidi toimimise kohta video, et igaüks näeks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.06.2012 10:00:55 vasta tsitaadiga

mul on induksioon ühe teraspoti ära tapnud- külgede pealt on vertikaalsed lõhed sees.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2012 15:32:44 vasta tsitaadiga

lühidalt võiksin lugeda, et induktsioonpliidid on kõige kallimad, kuid kõige ebasõbralikumad pliidid üldse.
ning milleks mulle veel seda on vaja, et mul pliit mingit errorit annaks.
mis järgmiseks? vetsupott? error 13 - shit jam icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2012 15:33:58 vasta tsitaadiga

Error 404 - Toilet paper not found icon_neutral.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2012 17:30:46 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
lühidalt võiksin lugeda, et induktsioonpliidid on kõige kallimad, kuid kõige ebasõbralikumad pliidid üldse.
ning milleks mulle veel seda on vaja, et mul pliit mingit errorit annaks.
mis järgmiseks? vetsupott? error 13 - shit jam icon_lol.gif

Ära teinekord oma kogenematusest tulenevaid fantaasiaid avalikult räägi. Teistele võib see eksitav info olla. Kui sa ei tea induktsioonpliitidest midagi, siis loe selle teema esimest postitust või uuri vikipeediat või googelda või mida iganes ...

Betamax - mis eeskuju sa teistele selle postitusega annad icon_question.gif Ärgu moderaatorid siis hädaldage, et läbu on liiga palju. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2012 19:10:46 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Piip kirjutas:
lühidalt võiksin lugeda, et induktsioonpliidid on kõige kallimad, kuid kõige ebasõbralikumad pliidid üldse.
ning milleks mulle veel seda on vaja, et mul pliit mingit errorit annaks.
mis järgmiseks? vetsupott? error 13 - shit jam icon_lol.gif

Ära teinekord oma kogenematusest tulenevaid fantaasiaid avalikult räägi. Teistele võib see eksitav info olla. Kui sa ei tea induktsioonpliitidest midagi, siis loe selle teema esimest postitust või uuri vikipeediat või googelda või mida iganes ...

Betamax - mis eeskuju sa teistele selle postitusega annad icon_question.gif Ärgu moderaatorid siis hädaldage, et läbu on liiga palju. icon_rolleyes.gif


Ei noh, kuidas keegi sede Betamaxi lauset tõlgendab. Mu arvates läheb see hästi kokku kasutaja PIIP hädaga, et tal vetsus selline riistapuu et annab four ou four errorit icon_lol.gif
Induktsioonpliit oleks talle enamat kui ulme. Muuseas, piip, kõik külmikud, klaaskeraamilised pliidiplaadid, ahjud jm. köögitehnika on tänapäeval piisavalt targad, andmaks kasutajale teada, et miskit on valesti. Piiksuvad nad kõik hirmsasti sellisel juhul.

Valge veetsee tehnika samamoodi icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2012 22:39:10 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
lühidalt võiksin lugeda, et induktsioonpliidid on kõige kallimad, kuid kõige ebasõbralikumad pliidid üldse.
ning milleks mulle veel seda on vaja, et mul pliit mingit errorit annaks.
mis järgmiseks? vetsupott? error 13 - shit jam icon_lol.gif


Kust see nüüd tuli? Nii rumalat juttu pole veel kuulnud. Indoktsioon pliidid on kõige mugavamad ja energiasõbralikud üldse.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2012 14:26:23 vasta tsitaadiga

Nii. Ostsingi selle 249 eur Zanussi ära.
Täiesti toimiv pliit on, me oleme väga rahul. Alguses oli naine induktsiooni suhtes kahtleval seisukohal, noh et selle raha eest saaks täitsa kobeda keraamilise pliidi. Aga nüüd ei vahetaks ta induktsiooni millegi vastu.
Ja on tõesti täpselt nagu kasutaks gaasipliiti - mis oli meil ka põhipõhjus, miks seda tüüpi pliiti otsisime.
Pottidest sobisid kõik olemasolevad, aga panni pidime küll välja vahetama.

Tegemist on siis lihtsa seadmega, kellasid vilesid pole - ainult lastelukk - aga oma tööd teeb hästi. Võimsusi saab valida vahemikus 1-9. Ja on keetmiseks ja hautamiseks piisavalt sujuv üleminek.
8 ja 9 juures pliit teeb häält - undab, aga mitte häirivalt, muu praksumise ja rasvakrõpsumise tagant ei kostu see undamine eriti väljagi. Allpool on 2 ventikat, need ka vahel siis töötavad, aga vist mitte kogu aeg, ei olegi veel täpselt pihta saanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2012 19:40:19 vasta tsitaadiga

Kirsa, icon_smile.gif Kui see sul liiga ägedalt ei keeda ning suudab veel toitu korralikult hautada, siis on see suurepärane pliit. Ventilaatorid peaksid olema vist selleks, et elektroonikat jahutada. Sul siis parem jahutus ka, kuna minu oma töötab pidevalt, kui pliit töötab ükskõik mis tugevusel.

Küsin ka - kas need pliidirauad kuumutavad poti põhja kogu selle valge ringi sees oleva ala ulatuses?

Kui see sul vastu peab, siis tõenäoliselt ostan ka uue pliidi, kuna üheraualisest jääb väheks ning keeduala on liiga väike. Oli mõte ka praeahjuga pliiti vaadata, aga vist ei mahuta seda kuskile ära ning kujuneks väga kalliks. Seega võimalik, et ostan sama toote või sama firma toote. icon_razz.gif

PS! Ma ei tea, kas see on minu pliidi viga, et kuumutab liiga tugevalt, aga viimaseid võimsusastmeid ei ole vist hea külma tühja panni üleskuumutamiseks kasutada. Ostsin kalli Rohelise panni ehk Green pan arvates, et see peab kõike vastu, aga keskkohast kuumutusala ulatuses jääb kuumal pannil toit põhja külge kinni. Kui pann maha jahtub, siis tuleb kõrbenud toit tunduvalt paremini lahti, kui kuuma puhul. Oletan, et panni põhja tekivad suure kuumuse tõttu praod ning toit jääb kinni, aga see on ainult minu isiklik oletus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.07.2012 08:27:15 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Kirsa, icon_smile.gif Kui see sul liiga ägedalt ei keeda ning suudab veel toitu korralikult hautada, siis on see suurepärane pliit. Ventilaatorid peaksid olema vist selleks, et elektroonikat jahutada. Sul siis parem jahutus ka, kuna minu oma töötab pidevalt, kui pliit töötab ükskõik mis tugevusel.

Küsin ka - kas need pliidirauad kuumutavad poti põhja kogu selle valge ringi sees oleva ala ulatuses?

Kui see sul vastu peab, siis tõenäoliselt ostan ka uue pliidi, kuna üheraualisest jääb väheks ning keeduala on liiga väike. Oli mõte ka praeahjuga pliiti vaadata, aga vist ei mahuta seda kuskile ära ning kujuneks väga kalliks. Seega võimalik, et ostan sama toote või sama firma toote. icon_razz.gif

PS! Ma ei tea, kas see on minu pliidi viga, et kuumutab liiga tugevalt, aga viimaseid võimsusastmeid ei ole vist hea külma tühja panni üleskuumutamiseks kasutada. Ostsin kalli Rohelise panni ehk Green pan arvates, et see peab kõike vastu, aga keskkohast kuumutusala ulatuses jääb kuumal pannil toit põhja külge kinni. Kui pann maha jahtub, siis tuleb kõrbenud toit tunduvalt paremini lahti, kui kuuma puhul. Oletan, et panni põhja tekivad suure kuumuse tõttu praod ning toit jääb kinni, aga see on ainult minu isiklik oletus.


1. Ventilaatorid on jah pliidiplaadis tekkiva soojuse väljajuhtimiseks. Käivituvad ja pöördeid reguleeritakse enda Zanussi plaadil automaatselt, vastavalt temperatuurile. Kogu aeg ei unda midagi. Ventilaatorid on sees kõigil integreeritavatel klaaskeraamilistel ja induktsioonplaatidel.

2. Induktsioonvoole tekitav mähis pliidiplaadi keraamilise osa all on jah sama suur kui see joonitud valge ring. On plaate, millel aga ainult väike rist klaasile joonitud. Seal positsioneerid potti tunde järgi. Kuid erinevalt klaaskeraamilisest plaadist, millel köetakse rauda olenevalt poti asukohast siis induktsioonenergiat antakse ainult sellistes piirkondades välja, kus mingi vastav metallnõu on mähise peal. Energia raiskamist ei toimu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martinboy
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2010




sõnum 04.10.2012 15:41:49 vasta tsitaadiga

Algaja küsimused!

Kui mul on induktsioonipliidil augu läbimõõt 20cm, kas sinna võib panna ka suurema panni (25cm läbimõõt) ?
Kas siis panni pind äärtest läheb ka ikka kuumaks? Ja kas toit valmib ikka ühtlaselt, et ääred ikka küpsed ka ära toidul.
Ja kui pann isegi kuumeneb ühtlaselt, kas see ei kujuta ohtu pliidi august ülejäävale pinnale ohtu?

Aitäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.10.2012 16:23:50 vasta tsitaadiga

Martinboy kirjutas:

Kui mul on induktsioonipliidil augu läbimõõt 20cm, kas sinna võib panna ka suurema panni (25cm läbimõõt) ?

võib panna
tsitaat:
Kas siis panni pind äärtest läheb ka ikka kuumaks? Ja kas toit valmib ikka ühtlaselt, et ääred ikka küpsed ka ära toidul.

ei valmi ühtlaselt
tsitaat:
Ja kui pann isegi kuumeneb ühtlaselt, kas see ei kujuta ohtu pliidi august ülejäävale pinnale ohtu?

ei kujuta ohtu, sest ka ülejäänud pliidi pind on kuumakindlast materjalist
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2012 17:36:57 vasta tsitaadiga

Martinboy, kallimat klassi ei tea, aga minu oma kuumutab jah piiratud ulatuses. Kui raha rohkem tekib, siis vaatan mõne kvaliteetsema.

Panni olen keskkohalt liiga vallatult kuumutanud, seega ärge üle kuumutage. Tahke asja kuumutamisel läheb pann ühe koha pealt liiga ruttu ja liiga kuumaks.

Pott läks mul hiljuti katki, ülemisse otsa tekkis mõra sisse. Tõenäoliselt jama pott sai ostetud. Väiksem pott saab tunduvalt rohkem vatti ja see on kenasti vastu pidanud.

Kirsa, kuidas sinu ostetud pliit kuumutab - kogu pinna ulatuses? Või kuidas senised kogemused on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2012 18:23:02 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:


Kirsa, kuidas sinu ostetud pliit kuumutab - kogu pinna ulatuses? Või kuidas senised kogemused on?


Mul on ka hästi suur pann - 28cm, kindlasti suurem kui kõige suurem koht pliidil. Aga töötab päris normaalselt - ääred ehk veidi jahedamad on, aga söögitegemist ei sega.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.02.2013 10:01:14 vasta tsitaadiga

Õigesse teemasse sattunud. Nimelt vaikselt induktsioonpliiti noolimas. Valiku teeb enam-vähem lihtsaks olukord, et pliit oleks max 50cm lai ehk selletõttu valikus 2 pliiti:

1. Electrolux EKI54500OX - HV Otsing annab hinnaks 630€
2. AEG 47745IQ-MN - HV Otsing annab hinnaks 599€

Tundub nagu ühte auku pliidid olevat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.02.2013 10:18:37 vasta tsitaadiga

Kuna AEG ja Electrolux on ühe firma seadmed ja erinevad ainult kaubamärgid siis palju nendes toodetes erinevusi ei ole küll.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 07.02.2013 10:20:47 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Õigesse teemasse sattunud. Nimelt vaikselt induktsioonpliiti noolimas. Valiku teeb enam-vähem lihtsaks olukord, et pliit oleks max 50cm lai ehk selletõttu valikus 2 pliiti:

1. Electrolux EKI54500OX - HV Otsing annab hinnaks 630€
2. AEG 47745IQ-MN - HV Otsing annab hinnaks 599€

Tundub nagu ühte auku pliidid olevat icon_biggrin.gif

Ongi. Lisaks enam-vähem ühe firma tooted ka. Suurem vahe on ahju puhastamises, electroluxi omal on katalüütiline, AEG oma tavaline email. Kas see on oluline, jääb endal otsustada. Soovitaks veel tähelepanu pöörata induktsiooniplaadi automaatikale, kas on mingid alarmsignaalid ja kas seda saab ka välja lülitada. Jube tüütu on pannkooke teha kui iga kord kui panni tulelt tõstad, siis alarm piiksub.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.02.2013 10:21:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuna AEG ja Electrolux on ühe firma seadmed ja erinevad ainult kaubamärgid siis palju nendes toodetes erinevusi ei ole küll.


Mõtlesin just sama. Enda sümpaatia kaldub Electrolux'i poole...

Sellega seoses kohe ka pannide ja pottide küsimus - kust olete ostnud ja rahule jäänud nii kvaliteedi kui hinnaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 07.02.2013 10:30:51 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kuna AEG ja Electrolux on ühe firma seadmed ja erinevad ainult kaubamärgid siis palju nendes toodetes erinevusi ei ole küll.


Mõtlesin just sama. Enda sümpaatia kaldub Electrolux'i poole...

Sellega seoses kohe ka pannide ja pottide küsimus - kust olete ostnud ja rahule jäänud nii kvaliteedi kui hinnaga icon_smile.gif

Mul on tavalised Hackmani keedupotid, mida iga suurem supermarket müüb. Hautamiseks on Le Creuset' (Stockmannist) malmpott, mis on igalt omaduselt suurpärane va hind. Pannina on viimasel ajal kasutusel mingi Tefali keskmise klassi toode(Home nad Gurmet'-st) - teeb oma töö ära. Teine on on natuke kallim Hackmani Kovanaama, aga vanem. Erilist vahet ei ole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.