Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  HV fotoretk 2011 - sügisvärvid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 22:20:04 HV fotoretk 2011 - sügisvärvid vasta tsitaadiga

Tere,

võtame siin Saku hämarustes Vilkuuriga viina ning tõdesime, et viimasest HinnaVaatluse Fotoretkest on möödunud maailmatuma aeg. Mis teha? Seoses minu lühiajalise komandeeringuga Irkutski oblasti kaugustesse pakun välja, et 2011. aasta fotoretk võiks toimuda enne 15. oktoobrit. Asukoht jääb suures laastus kasutajate otsustada, kuid pean teid hoiatama, et kui te konsensust ei saavuta - teen otsuse autoritaarselt ning otsus edasikaebamisele ei kuulu. Kes tulevad, on teretulnud ning keda ei huvita - neid me ei oota.

Ühesõnaga, plaanis on HinnaVaatluse 2011. aasta fotoretk ning ootan pakkumisi sihtkoha ning kuupäeva osas.

Ardo & Vilkuur
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 22:37:05 vasta tsitaadiga

Ma oleks käpp, eeldusel et asukoht huvitav on. icon_smile.gif
Mingit asukohta ise pakkuda ei oska...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 12:36:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pakun välja, et 2011. aasta fotoretk võiks toimuda enne 15. oktoobrit.

Kahjuks nii vara ei saa seoses lühiajalise komandeeringuga ühte teise oblastisse. Kui retk toimub 21+ oktoober siis oleksin huviline icon_razz.gif Äkki õnnestub naine ka kaasa meelitada. Argipäeviti sobiks asukoht Harjumaa piires, nädalavahetusel olen nõus sõitma kasvõi Lätti icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 14:57:06 vasta tsitaadiga

Huvi oleks olemas kui sihtkoht huvitavana näib ja kui transpordi saab.

Miskit ise sihtkohaks kahjuks pakkuda ei oska aga ootan huviga foorumikaaslaste mõttelende beer_yum.gif

PS. Loodan, et Headhunterz@Überblingen 14.10 saatuslikuks ei saa icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 14:59:50 vasta tsitaadiga

Teeme ikka rongiga, nagu vanasti. Varsti puud raagus juba.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 21:46:07 vasta tsitaadiga

Paldiski? icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 21:57:01 vasta tsitaadiga

Seal pole enam midagi huvitavat vist... käidud mitu korda... pigem äkki Aegviidu-Nelijärve... peaks miskid matkarajad olema?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 21:59:09 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsib, siis võib nädala sees mõne väiksema retke maha panna.. Praegu tundub, et enne 29ndat ei ole ühtki vaba nädalavahetust. icon_mad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 11:57:26 vasta tsitaadiga

Jälgin...

kuhugi väga kaugele ma ekstra sõita igatahes ei viitsiks. Et a la 4h rongiga ja siis kohapeal tunnike pildistamist. icon_rolleyes.gif


Äkki hoopis niisama Tallinnas ringi kolistada. Ja sellest taaskord mingi traditsioonilisemat laadi üritus tekitada, üle nädala n päeval kell nn.

Mujal maailmas tunduvad photowalkid olevat väga populaarsed. Kusagil USAs (oli vist San Franciscos) osaleb regulaarselt ~paarsada inimest. Kuigi ma ei kujuta ette kuidas sellisel juhul pildistamine välja näeb. Ilmselt pildistatakse enamasti üksteist pildistamas icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 30.09.2011 12:01:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 11:58:13 vasta tsitaadiga

Kehra
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 01.10.2011 13:06:04 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha.Kahjuks samal päeval teine üritus juba plaanitud,kuid kui kellaaeg ja koht sobivad,olen käsi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto40
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 13:19:27 vasta tsitaadiga

Hoian ka silma peal. Ehk võtan ka osa. Kuna pole palju ise ringi liikunud, siis mulle sobivad vast kõik kohad, kõik on uus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 22:55:16 vasta tsitaadiga

Mida siinne rahvas Haapsalust arvab? Lossihoov, vana kalasadam, promenaad. Rongiga saate ainult Riisipereni kahjuks. icon_biggrin.gif Aga pakkige autod täis ja tulge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 23:09:29 vasta tsitaadiga

Iseenesest rongiga oleks äge minna... aga kaugel Riisipere siis sihtpunktist on umbes?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 23:16:18 vasta tsitaadiga

Heineken, kunagi hakkas üks parm linnas seletama, et tuli riisiperest 400km icon_lol.gif

Tegelikkuses kuskil 50km.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 16:28:04 vasta tsitaadiga

Riisiperest Haapsalusse saaks ratastega mööda vana raudteed (liiprid võeti üles ja raudteest tehti Terviserada). Parast sügamine muidugi ja ilmatundlik ka (samas vihmase ilmaga suurt värve ei pildista nagunii).
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 17:33:38 vasta tsitaadiga

Jah, see on ka variant, aga mitte parim. Haapsalusse jõudes on toss väljas ja ähh-puhh. icon_lol.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 17:34:33 vasta tsitaadiga

Eh, ratastega veeremise poolt vähemalt ma ei ole.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 18:06:07 vasta tsitaadiga

hoian ka pilku peal, rattaga aga küll konnata ei viitsi...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 18:13:46 vasta tsitaadiga

4-5 inimest autosse ja 5€ per kärss käib ilusti edasi-tagasi ära. Täitsa mõistlik minu arvates. Kellelgi ikka autot on ju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 02.10.2011 18:23:39 vasta tsitaadiga

Paldiski iseenesest on huvitav koht. Endal Pakri ps risti põiki läbi kõmbitud seoses Eesti riigi teenimisega ja ausaltöeldes oli seal päris palju ilusaid kohti. Sinna peaks minema rohkem suve paiku, kui ilmad ilusad. Sügisel seal nii ilus minu arvates pole. Jätan teemasse samuti märgi maha ja kui aeg ja koht sobivad, siis hüppan ka kampa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 00:29:46 vasta tsitaadiga

Paunküla maastikukaitseala on sügisel ilus koht - väike rabatükk, oosid, järved, hundinuiad, vesiroosid, kolletavad kased jne jne. Tallinnast autoga pole väga kaugel, kesklinnast 50 km ja 40 min sõitu, veidi peale Koset. RMK lõkkekoht ka järve ääres olemas, saab peale matka vorste säristada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 18:46:41 vasta tsitaadiga

Passin peale. Rong ja Kehra (vms, kõik peale Raasiku icon_biggrin.gif) oleks äge, muidu lähen ilma teieta sinna. Paldiski on lahe, aga käidud. Viivikonna oleks lahe, aga kaugel.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 18:54:20 vasta tsitaadiga

Toetaks ka rongi varianti thumbs_up.gif Sihtkoht vast selline, et hiljem tagasi ka saaks icon_lol.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 22:38:59 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Jälgin...

kuhugi väga kaugele ma ekstra sõita igatahes ei viitsiks. Et a la 4h rongiga ja siis kohapeal tunnike pildistamist. icon_rolleyes.gif


Äkki hoopis niisama Tallinnas ringi kolistada. Ja sellest taaskord mingi traditsioonilisemat laadi üritus tekitada, üle nädala n päeval kell nn.

Mujal maailmas tunduvad photowalkid olevat väga populaarsed. Kusagil USAs (oli vist San Franciscos) osaleb regulaarselt ~paarsada inimest. Kuigi ma ei kujuta ette kuidas sellisel juhul pildistamine välja näeb. Ilmselt pildistatakse enamasti üksteist pildistamas icon_lol.gif


Näiteks 16 oktoober ja Kopli või Lasnamägi?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 00:03:09 vasta tsitaadiga

Kopli atraktiivsem valik, vähemalt aesteetiliselt huvitav, mida Lasnamägi ei ole mitte mingist otsast.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 09:12:43 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Kopli atraktiivsem valik, vähemalt aesteetiliselt huvitav, mida Lasnamägi ei ole mitte mingist otsast.


möh?

krt kui võõrsõnu kasutad, kirjuta need vähemalt nii nagu peab. Või siis parem ära kasuta. thumbs_down.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 09:15:34 vasta tsitaadiga

Õigekiri ei ole aesteetiline. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 11:42:34 vasta tsitaadiga

Võiks siis vähemalt lisaks õiendama hakkamisele ka õige sõna kirjutada, et edaspidiselt teaksin ka kuidas eesti keeles see sõna tegelikult kõlab ja kuidas kirjutatakse. eusa_wall.gif
Või on seda liiga palju küsitud? icon_lol.gif
Jah, eesti keel ei ole minu tugevaim külg, pole ka kunagi olnud, aga niisama õiendamine selle kallal ilma parandamiseta on lihtsalt mõttetu. thumbs_up.gif
Nimelt ma olen alati arvanud, et täpselt nii on mugandatud sõna aesthetics eesti keelde.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 11:44:48 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Kopli atraktiivsem valik, vähemalt aesteetiliselt huvitav, mida Lasnamägi ei ole mitte mingist otsast.
Millal sa viimati Lasnamäel käisid?

Lasnamägi on suur ja lai, Pae park (või mis see Sikupilli läheduses ka ei ole) on näiteks väga ilus koht. Samuti on majadavaheline rohelisem ning puid rohkem kui Mustamäel MTAK. Koplis on muidugi teistmoodi vaatamisväärsuseid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 11:49:10 vasta tsitaadiga

Mõned päevad tagasi. Kunagi isegi elasin seal. Minu jaoks on ikkagi Lasnamägi igav, täpselt ühesugused paneelmajad igalpool ja mis kõige hullem, pole maha jäetud, kui oleks, saaks ühtteist huvitavat(lagunevad hooned kuhu sisse pääseb on alati huvitavad icon_razz1.gif ).
Loodus ja puud jms eriti huvi ei paku mulle, vähemalt mitte põhisubjektina. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 11:50:01 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mõned päevad tagasi. Kunagi isegi elasin seal. Minu jaoks on ikkagi Lasnamägi igav, täpselt ühesugused paneelmajad igalpool ja mis kõige hullem, pole maha jäetud, kui oleks, saaks ühtteist huvitavat(lagunevad hooned kuhu sisse pääseb on alati huvitavad icon_razz1.gif ).
Loodus ja puud jms eriti huvi ei paku mulle. icon_razz.gif


Lasna pole vaid paneelmajad ju...


Koplis käisime ju 2007 alguses kõik koos icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 00:11:01 vasta tsitaadiga

Jäigi asi soiku?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.10.2011 00:52:59 vasta tsitaadiga

Fotoretk HV möllu järgselt Nurme Puhkemaja ümbruses? icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vkrouverk
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2009




sõnum 14.10.2011 12:23:41 vasta tsitaadiga

Koplis ning Paljassaarel oli üks retk ka 2009 aprillis.
Oleks isegi tulija, rongiga või rattaga või siis Tallinna piires, misiganes. Laupäev-pühapäev tundub tulema vahelduva pilvisusega sademeteta ilm, seega kannatab pildistada küll. Sügisvärve enam kauaks pole...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 12:34:24 vasta tsitaadiga

Tanel, fotoretke teemaks "Mälumäng".
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 13:05:55 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Jäigi asi soiku?
Kui keegi ei riski korraldamist võtta enda kanda või muul viisil aktiivne olla - siis sedasorti üritused jäävadki soiku, jah.

Ma pole ise väga huvi tundnud selle ürituse vastu. Tallinnas või piirimail julgeks aga muidu soovitada enda kodukanti - Pääsküla raba ning Laagri mahajäetud sõjaväeosad (orientiiirina alguspunktiks võiks olla näiteks Laagri Säästumarket/Hesburger/Neste). Saaks jalutada nii raba piirimail kui ilmselt angaare avastada. Angaare ja endist sõjaväeosa ma pole väga kamminud, Pääsküla prügimäe ümbruse olen aga küll teleobjektiiviga ära pildistanud. :)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  HV fotoretk 2011 - sügisvärvid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.