Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 26.01.2021 14:51:21 vasta tsitaadiga

6a pidas vana tool vastu, nüüd oleks uut vaja.
Vana oli ca400eur tool, istus ilusti, mugav, aga pole enam saada ja prooviks midagi muud

HM Celle või HM Mirra 2 äkki? Keegi neist teab ka midagi?

Kuskil 800-1000euro kanti tuleksid need, oleneb lisadest ja confist.
Tundub natuke parem ost kui 450-650 euroga "noname ergonoomiline kontoritool" mis tuleb 2a garantiiga.

Aeronit ärge soovitage, ei sobi üldse ja pole väga mugav endale

_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2021 15:17:30 vasta tsitaadiga

hans, HM soovitan salongi proovima minna. Ja siis nt. kohe ka Seisukis käia, samuti kohapeal proovida. Steelcase jääb ka HM ligidale kohe Tallinnas.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 26.01.2021 15:23:44 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
6a pidas vana tool vastu, nüüd oleks uut vaja.
Vana oli ca400eur tool, istus ilusti, mugav, aga pole enam saada ja prooviks midagi muud

HM Celle või HM Mirra 2 äkki? Keegi neist teab ka midagi?

Kuskil 800-1000euro kanti tuleksid need, oleneb lisadest ja confist.
Tundub natuke parem ost kui 450-650 euroga "noname ergonoomiline kontoritool" mis tuleb 2a garantiiga.

Aeronit ärge soovitage, ei sobi üldse ja pole väga mugav endale


üks HM Embody müügis HV-s: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=794018
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 26.01.2021 15:48:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
hans, HM soovitan salongi proovima minna. Ja siis nt. kohe ka Seisukis käia, samuti kohapeal proovida. Steelcase jääb ka HM ligidale kohe Tallinnas.


Plaan oli jah kindlasti proovima minna kui nakatumisnumbrid veel natuke langevad

Steelcase thumbs_up.gif
Ei teadnudki, et nad ka Tallinnas esindatud on, neid uurib siis ka kindlasti

_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2021 21:45:21 vasta tsitaadiga

hans, Steelcase-i osas: https://intera.ee/kaubamargid/category/78-steelcase

Nakatanute numbrite osas tasub vaadata positiivseid testide hulgast, üpris stabiilsed numbrid.
Samas suures salongis või seal väikses HM-igi putkas vast hullu pole kui okei mask ees.
Agajah, kui kiiret pole, siis mõistlik oodata ikkagi.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 27.01.2021 23:21:55 vasta tsitaadiga

Käisin ise Interas mõned nädalad tagasi, peale minu oli seal ainult teenindaja ca tunni jooksul. Pakuti ka varianti, et kui tahta pikemalt istuda ja katsetada, siis võib vabalt läpaka kaasa võtta ja eraldatakse nurk, kus tööd teha.

Toolid head ja mugavad, aga tavahinnaga on Gesture ca 1500, Leap 1300 kui mälu ei peta. Lisadega annab muidugi hinda üles ajada. Ise oleks tööandja soodukaga saanud ca kolmandiku alla, aga veits too much oli ikkagi.

Lõpuks soetatud Secretlab Titaniga olen üpriski rahul, aga väike tootmisdefekt ka leidub - nimelt on küljetoed erineva nurga all, samas istumist ei sega, pole veel nii jurakas, et keha vastu puutuks icon_smile.gif Vb proovin millaski garantii korras rekla teha.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2021 15:10:33 vasta tsitaadiga

Kui keegi mulle Gesturei-st kolmandiku alla saab, siis kirjutage privasse - mul jäi asi hinna taha puhtalt icon_lol.gif

EDIT: kel Spinelly vastu huvi, siis vb. musta värvi pehme istumisega mõned kuud vana ideaalses seisukorras ja täiskomplektne vabaneb. Saab ka arvega, ent KM vaba arve...

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 18:16:56 vasta tsitaadiga

mis hinnaga see gesture seal poes?
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2021 17:21:48 vasta tsitaadiga

Keegi hiljuti laduses ka käinud on? Lehte nad vist väga tihti ei uuenda, tükk aega täpselt sama kraam seal olnud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2021 20:50:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, letikas veits üle 1400€ icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2021 23:48:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi omale enda selja järgi tehtud tooli ka ostnud?
https://back-shop.com/the-back-shop-patented-spinal-measuring-system/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2021 14:07:10 vasta tsitaadiga

Keegi Secretlabs Titan kohta oskab kommentaari anda? Tahaks ca 400€ tooli, mis oleks mugav ja mida saaks vähemalt 50 kraadi taha lasta, filmide vaatamiseks. L33T Pro Comfort on ka silmis olnud, aga see ilmselt ei kannata kriitikat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2021 14:27:09 vasta tsitaadiga

Tegelt ka, et kõik need gaming chairid on ühesugused minimaalsete muudatustega kangas, jalatoes, alaselja padjas.
Selle tooli toorik on mingi 50-75 eurot, sinna pannakse kleepsud peale või kallim kangas ja mitusada % katet lihtsalt.
Need ei ole ergonoomilised, isegi kui nad on kavaliteetsed. 4D armrestid ja kõik muud buzzwordid on täielik BS.
Kogu see segment toole on lihtsalt mingi idiootne trend.
Mine istu Aatriumis nt 10s eri toolis ja ma luban sulle, et silmad kinni proovides, sa mitte kunag ei ütle, et oh, see gaming chair oli täiega mugav vs need normaalse kvaliteediga kontoritoolid.

Peaks selle lingi panema selle teema esimesse posti vms:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 20.02.2021 17:00:25 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:
Keegi Secretlabs Titan kohta oskab kommentaari anda? Tahaks ca 400€ tooli, mis oleks mugav ja mida saaks vähemalt 50 kraadi taha lasta, filmide vaatamiseks. L33T Pro Comfort on ka silmis olnud, aga see ilmselt ei kannata kriitikat.

Ma oskan Noblechairs Iconit soovitada. Jah, tegemist on "gaming" tooliga, aga tõesti on väga mugav ja kvaliteetne. Mul on olnud nüüdseks see juba üle kahe aasta, arvuti taga veedan enamuse oma vabast ajast ning see näeb ikka välja nagu uus.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 21:59:21 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Tegelt ka, et kõik need gaming chairid on ühesugused minimaalsete muudatustega kangas, jalatoes, alaselja padjas.
Selle tooli toorik on mingi 50-75 eurot, sinna pannakse kleepsud peale või kallim kangas ja mitusada % katet lihtsalt.
Need ei ole ergonoomilised, isegi kui nad on kavaliteetsed. 4D armrestid ja kõik muud buzzwordid on täielik BS.
Kogu see segment toole on lihtsalt mingi idiootne trend.
Mine istu Aatriumis nt 10s eri toolis ja ma luban sulle, et silmad kinni proovides, sa mitte kunag ei ütle, et oh, see gaming chair oli täiega mugav vs need normaalse kvaliteediga kontoritoolid.

Peaks selle lingi panema selle teema esimesse posti vms:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei ole seni leidnud kontoritooli, mida saab vähemalt 50 kraadi taha lasta ja mis maksaks alla 400€. "4D" armrestid on korralikul kontoritoolil ka (vähemalt nendel, mis mul kontoris on). Olen sõbra L33T V3 toolis istunud paar minutit ja siis vähemalt tundus, et see oli mugavam, kui mul kontoris olevad ca 600-700€'sed kontoritoolid. Nii ergonoomiline see L33T muidugi ilmselgelt pole ja pikaajalist mugavust muidugi võrrelda ei oska.

Edit: Hakkasin nüüd mõtlema ja tundub, et too Spinelly on hea kandidaat. Kui ostuhetkel Järvfjället saadaval on, siis võib-olla isegi see. Peaks vist ka okei tool olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 22:21:45 vasta tsitaadiga

Kel Spinelly-t vaja, siis mul oktoobri lõpus ostetud uueväärne üle, varsti tuleb müügiteema, thumbs_up.gif

Selle raha eest on tooli küll, ise sain lõpus ideaalse peale kolitud...

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shenris
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 23.02.2021 00:24:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kel Spinelly-t vaja, siis mul oktoobri lõpus ostetud uueväärne üle, varsti tuleb müügiteema, thumbs_up.gif

Selle raha eest on tooli küll, ise sain lõpus ideaalse peale kolitud...


Mis tool sinule ideaalne?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 01:01:58 vasta tsitaadiga

Steelcase Gesture. Kuigi ütleks, et alguses oli peatugi harjumatu ja liikus - nüüdseks see enam probleemiks pole.

Lühikese aja kogemusena oskan miinusena välja tuua, et käetoed võiksid olla kogu liikumise suhtes fikseeritavad.

Ühtlasi võiks saada tooli konfigureerida täielikult, st. iga jupp käsitsi välja valida - värviskeemi nt. pakuvad nad teatud settidena...

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karulont
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2021




sõnum 25.02.2021 19:35:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kel Spinelly-t vaja, siis mul oktoobri lõpus ostetud uueväärne üle, varsti tuleb müügiteema, thumbs_up.gif

Selle raha eest on tooli küll, ise sain lõpus ideaalse peale kolitud...


Olen huvitatud, samas ma ootaks nädala, et vaadata, kas IKEAsse JÄRVFJÄLLET-it või MARKUS-t tuleb.

Käisin Seisukis kohal, nii Spinnely kui ka võrguga Wau meeldisid.
Pärast läksin IKEAst läbi ja seal oli üks MARKUS, tundus ka OK.
IKEAst uurisin, et millal võiks juurde tulla, selgus et äkki mõni eksemplar JÄRVFJÄLLET-it tuleb esimesel märtsil või natuke pärast seda.

Arvestades, et ostan tooli pooleks aastaks, siis ei hakka Aeroni peale mõtlema ja arvan, et kui oleks võimalik IKEAst osta, siis ka ostaksin, kui aga ei tule nädala jooksul, siis lepin kallima variandiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 25.02.2021 20:31:49 vasta tsitaadiga

Naerma ajab su jutu lugemine. icon_lol.gif Ja mitte sellepärast, et su jutt kuidagi veider oleks, vaid on ikka kuradi nimed leiutatud toolidele. Järvfjället, Markus, Wau, Spinnely... Mnjah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.02.2021 21:17:45 vasta tsitaadiga

Google tõlge:
Järv - ahm, fjället - mägi. Mägiahm? icon_biggrin.gif Või ongi kaljukass rootsi keeles järvfjället?
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 25.02.2021 21:48:05 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi juhtub hiljuti ostetud Markus üle viskama/jääma, siis võib mulle pakkuda, märtsi keskel läheb vaja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 01:45:37 vasta tsitaadiga

Tere. On ka huvi Secret Lab-i vastu. Siin mõned postitused üles keegi juba küsis. Kuid küsiks juurde, et on need office toolid, siis nii palju paremad? Office omad 400 eur eest küll ei tundu oma hinda väärt olema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 11:07:08 vasta tsitaadiga

Ja mingi blingbling secretlab mida hiina tehasest 100€ tk ostetakse on kindlasti 400 väärt? Logic icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobbes
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2003




sõnum 02.03.2021 11:15:07 vasta tsitaadiga

Tere,

Mul Secret Lab Titan tool üle aasta kasutuses. Kopeerin siia ka esimesed muljed mida tol ajal siinsamas teemas jagasin:
----
Võtsin just kasutusele Secret Lab Titan black w/suede 2020 mudeli.
Kuna pole veel pikalt kasutanud, siis puhtalt esimene hinnang on, et tool on headest materjalidest ja tundub kvaliteetne.
Umbes sama hinna ja kvaliteediga saab Eestist sarnaste funktsioonidega kontoritoole. Mulle meeldis secret labsi välimus seega otsustasin selle kasuks.

Kaks pisiasja mis häirisid (üldiselt on see siiski norimine):
- Käetugede regulaatori juures on paar teravat pisikest metallist nurka. Ilmselt on võimalik oma sõrmi seal mingit pidi kriimustada.
- Metalljala haarad võiksid olla pisut kumeramate otstega. Metallist jalgadega toolile kohaselt on võimalik varbaid sinna vastu ära lüüa ja pisut rohkem kumerust oleks parem.

Muus osas ma pole veel puudusi leidnud ja ka kõige lamavamas asendis mina tooli ümber ajada ei suutnud.

Istmepadi on piisavalt ruumikas (mulle ei meeldi need racing stiilis ja ülemäära külgedelt toetavad toolid) ning integreeritud nimmetugi päris hea. Käetugede reguleerimine on paljudest kontoritoolidest parem.
Väga ei soovita seda tooli palju alla 180cm inimestele, kuna see jääb neile ilmselt pisut kõrgeks ka oma kõige madalamas asendis.

Kas ta ka ajapikku oma raha väärt on, eks näis. Hetkel olen rahul.

Soovitan vaadata seda võrdlust Omega ja Titani vahel: https://www.youtube.com/watch?v=KuDumLawukw
--

2021: Tänaseks on tool hästi vastu pidanud, väsimuse märke ei ilmuta. Seljatoe külge käiv eraldi olev padi on ainus mis on pisut katki läinud, aga see vast rohkem sellest, et lapsed on seda oma mängudes rakendanud.
Tool ise minu jaoks kõige mugavam pole, kuna esiserv on pisut kõrge ning seega jäävad jalad pikalt istudes natuke valusaks, asendi muutmine aitab. Kodus ka teine, sama hinnaklassi kontoritool, sellel ka mingid pisiasjad mis häirivad. Seega eks ideaalset tooli ongi keeruline leida.
Secret Labsi eessi mis mulle meeldib, on hea laia istumispadi. Saab vahepeal asendi muutmiseks jalad toolile risti tõsta ja on piisavalt mugav. Kitsamate toolidega on see keerulisem olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.