Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2011 14:57:54 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
maatriks kirjutas:
Siinkirjutaja puhul on tegemist üliõpilasega.
Point being?

Point being, et sa lootsid, et saad lajatada oma "oled loll ja vaene ja see on sinu enda süü" kaardi lauale aga võta näpust icon_lol.gif
Loe sellele järgnevaid poste. Hetkel on sul põhiargumendid nägemata
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 15:23:46 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks kirjanikud ei märatse, et inimesed laenutavad raamatukogust raamatuid ja neil jääb X summa saamata kuna raamatu hind*X laenutajate arv = saamata jäänud tulu icon_rolleyes.gif Saab vist isegi mingeid CD plaate laenutada ja DVD-si kõvemates raamatukogudes.

Ma laenutan samamoodi netist icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2011 15:31:41 vasta tsitaadiga

Raamatukogust laenutatud raamatu eest saavad nii kirjanikud, tõlkijad kui ka tõenäoliselt muud asjaosalised vastavalt laenutuste arvule tasutud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 15:34:44 vasta tsitaadiga

kirjanikel muudki teha (raamatuid kirjutada näiteks icon_razz1.gif ) kui oma aega märatsemise peale raisata! aga üldiselt, ega muude asjade osas ka minumeelest niiväga ei märatsegi need autorid ise, "organisatsioonid" on need tegelased, kes igasuguseid täisjaburaid arvutusi teevad ja muude lollustega tegelevad...ja minumeelest autoritele kohati lausa surutakse jõuga peale oma "teenust".


Ho Ho, samasugune laenutus võiks tegelikult olla ju virtuaalselt olemas thumbs_up.gif Ma ei ole küll ammu-ammu raamatukogus käinud, aga kunagi mul oli rahvusraamatukogu kaart ja see oli ühekordne väljaminek suht pikaks ajaks ning väga mõistliku hinnaga. kui midagi omale laenutada tahtsid siis vist eraldi kuskile juurde maksma ei pidanud icon_rolleyes.gif Mul poleks probleemi tasuda mingi mõistlik summa ja laenutada digitaalsel kujul infot, ning ei tekiks mingit tungi ka seda kuskile illegaalselt edasi jagada sellisel juhul. Kui see oleks MUGAV, KIIRE ja MÕISTLIKU hinnaga teenus, siis absoluutselt rõõmuga kasutaks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."


viimati muutis Wiltz 19.09.2011 15:39:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2011 15:36:51 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
ja minumeelest autoritele kohati lausa surutakse jõuga peale oma "teenust".
Alles see oli kus ühe muusiku enda poolt Youtube'i uploaditud lugu maha koristati EAKO poolt kuna tegu "piraatlusega" icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 19.09.2011 15:55:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
joulukas kirjutas:
ikka ja jälle komistame tarkvara/meedia tootjate iganenud ärimudelite otsa, mis otseselt on mõeldud pappi kokku ajamiseks, mitte kiire ja mugava kasutuskogemuse loomiseks
Tarkvara tootjad, nagu kõik teised firmad, eksisteerivad mitte sinu elu ilusamaks tegemiseks vaid omanike rikastamiseks. Tarkvara tootmine-müük on lihtsalt kõrvalprodukt.


Ei ma saan täitsa aru, et lõpp eesmärk on raha teenimine. Minu nägemust mööda aga on lõpptulemuseks palju suurem kasuminimber, kui ostmine on tehtud nii mugavaks ja mõnusaks, et mul peale esimest korda tekib veel tahmine osta.

Kuna olen ülimalt mugav inimene, tihti isegi võiks öelda laisk, siis kaalun väga palju kulunud aega ja raha saadud hüvega. Mõned nädalad tagasi teleka ees aega surnuks lüües tekkis tahtmine viimast potterit vaadata. Arvuti oli kõrval ruumis ja piisanuks vaid u. 1h, et ma oleks selle tasuta saanud. Sellel hetkel aga oli see ületamatu liigutus ning ma ostsin selle filmi 24h ühe teenusepakkuja videolaenutusest.

Kui minu elu on ilus, siis ma kulutan raha - kui minu elu on keeruline siis ma hoian raha kiivalt oma pangakontol! Siit ka minu jutu point, ma ei jäta piraatlust, sest mul on suurtest korportasioonidest kahju - ma ostan sest see on kiirem ja mugavam kui netis soramine, et korralikku versiooni leida. See peaks ka olema tootjate siht, et minu ostuvalmidus kasutataks 100% ära ja mulle müüakse legaalset meediat/tarkvara, mitte ei üritata mind hirmutada igast jamaga, millesse ma satun kui ma nüüd selle mp3 endale arvutisse tõmban.


Ho Ho kirjutas:
Wiltz kirjutas:
ja minumeelest autoritele kohati lausa surutakse jõuga peale oma "teenust".
Alles see oli kus ühe muusiku enda poolt Youtube'i uploaditud lugu maha koristati EAKO poolt kuna tegu "piraatlusega" icon_razz.gif


SEE on minuarust väga haige ja ehe näide, kus EAKO on tegelikult raha peal väljas, nagu need kõik, kes peale artistide raha kasseerivad.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 16:03:36 vasta tsitaadiga

Olen üpris kindel, et ilma piraatimiseta oleks tarvaratootjate kasumid hoopis väiksemad. Piraatlus on omamoodi reklaam.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 19.09.2011 16:06:57 vasta tsitaadiga

Piramine muusikamaailmas on paratamatus - 20€ plaadi eest, millelt on kuulatav vb ainult ainus välja lastus singel? Veits palju, pealegi kui "proovida" asi torrentis ära, siis vaevalt kellelgi tekib motivatsiooni originaali osta - CDd kui sellised on nagunii surnud ju. icon_rolleyes.gif Originaalmuusikat ostan ise ainult eesti artistide oma või selliseid komplekte, mida kannatab kinkida (mingi CD+DVD special edition jne) icon_rolleyes.gif

Filmidega umbes sama ju - korra vaatamise eest 20€. Seda on palju, kui üliõpilaselt küsida. Samas kui palk 2000-3000€ siis pole ilmselt probleem mõni DVD vms ostukorvi lükata mõnipäev
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 19.09.2011 16:08:13 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Olen üpris kindel, et ilma piraatimiseta oleks tarvaratootjate kasumid hoopis väiksemad. Piraatlus on omamoodi reklaam.


Selle tõttu peakski olema saamata jänud tulu valem järgmine:

(Allalaaditud koopiate arv x ühiku maksumus) - piraatlusest saadud tulu = saamata jäänud tulu

Ma olen täiesti kindel, et sealt vastuste nimekirjas poleks ainult 1 negtaiivne väärtus!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2011 16:21:55 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Piramine muusikamaailmas on paratamatus - 20€ plaadi eest, millelt on kuulatav vb ainult ainus välja lastus singel?
Netipoest saad lugusid ka ühekaupa osta.
flameas kirjutas:
Filmidega umbes sama ju - korra vaatamise eest 20€. Seda on palju, kui üliõpilaselt küsida.
Jälle "olen vaene ja tahan kõike, seega võtan niisama". Kui sul pole pappi siis pead ka suu puhtaks pühkima osadest asjadest. Võiks nagu sellest aru saada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 19.09.2011 16:25:26 vasta tsitaadiga

Saab, aga öeldakse ju, et muusikat kuulatakse plaatide kaupa. Nojah, kui rahvale meelelahutust ei pakuta, siis võib ühiskonnaga tabada nõukogude saatus...aga see veidi teine teema
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2011 16:28:08 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
öeldakse ju, et muusikat kuulatakse plaatide kaupa
Mis ajast? Ma pole vist elu sees ainsamatki albumit järjest otsast lõpuni kuulanud.
flameas kirjutas:
kui rahvale meelelahutust ei pakuta, siis võib ühiskonnaga tabada nõukogude saatus...aga see veidi teine teema
Meelelahutust pakutakse küllaga, eriti kui viitsid natuke otsida ja sind huvitab ka midagi muud kui massimeedias üles puhutud "artistid" ja nende "hitid". Suurem osa mu muusikakogust koosneb just sääraste tegelaste endi poolt netti riputatud loomingust ja ei tunne, et oleksin millestki ilma jäänud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 19.09.2011 16:28:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.09.2011 16:28:10 vasta tsitaadiga

miks ma arvan, et kui isegi musa/filmid/proged jms olematu hinnaga müügile paisataks, on märkimisväärne kogus ilmakodanikke, kes nagunii piravad, seda siis nii teadlikult kui teadmatult.
Näituseks pole harv olukord, kus vabavara tiritakse imelikest kohtadest (imelikke torrenteid kasutades), kuigi tootjalehel kenasti saadaval. Inimestel ilmselt harjumuse jõud naa suur, et ümberharjumine tundub liigne ponnistus olevat
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.09.2011 16:32:49 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Samas kui palk 2000-3000€ siis pole ilmselt probleem mõni DVD vms ostukorvi lükata mõnipäev
Vähegi maitsetundlikumad ja paarikilose palgaga tegelased, kes viitsivad filmide peale aega kulutada ning on sellest huvitatud (cinephile'id), lükkavad 100terase stacki kokku ja annavad tuld. Vähemalt private trackeri tegelaste kodukino set selliselt välja on kujunenud... Päris huvitav tegelikult.. Mitte ainult ei toetata kommuuni >1 ratioga, vaid hangitakse uut contenti saidile juurde, kuskilt peab see ju juurde tulema. Et siis nagu kõik on õnnelikud - nii edasimüüjad kui kasutajad.
Ho Ho kirjutas:
flameas kirjutas:
öeldakse ju, et muusikat kuulatakse plaatide kaupa
Mis ajast? Ma pole vist elu sees ainsamatki albumit järjest otsast lõpuni kuulanud.
Mömöh. Ikka kuulatakse küll. Kes see ikka ühe loo kaupa mp3sid torrenti kaudu tilgutab (singlid v.a). Ära tõmba endaga liiga palju paralleeli!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 16:36:50 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
flameas kirjutas:
Samas kui palk 2000-3000€ siis pole ilmselt probleem mõni DVD vms ostukorvi lükata mõnipäev
Vähegi maitsetundlikumad ja paarikilose palgaga tegelased, kes viitsivad filmide peale aega kulutada ning on sellest huvitatud (cinephile'id), lükkavad 100terase stacki kokku ja annavad tuld. Vähemalt private trackeri tegelaste kodukino set selliselt välja on kujunenud... Päris huvitav tegelikult.. Mitte ainult ei toetata kommuuni >1 ratioga, vaid hangitakse uut contenti saidile juurde, kuskilt peab see ju juurde tulema. Et siis nagu kõik on õnnelikud - nii edasimüüjad kui kasutajad
Ma olen ka tähele pannud, et piraadistamine pole mitte rahakoti vaid peakujuga seotud. Kui raha nagu oleks juba siis tulevad muud põhjused - suuremat autot on vaja, põllu peale kipsist maja, uut arvutit, 100TB storaget, suuremat telekat jne. Kui juba torrent on käpas siis ei taheta enam sentigi maksta contenti eest. Lisaraha läheb tehnikasse mitte filmide ja muusika legaalseks ostmiseks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.09.2011 16:38:36 vasta tsitaadiga

Mark0, said natuke valesti aru. Inimesed ostavad reaalselt uusi DVDsid, et private trackeri kommuuni üleval hoida. Lisaks annetuste/särkide süsteem and whatnot. Aga nh.. Kasutajate keskmine vanus on kuskil 35 ringis ja tegemist on siiski kinniste saitidega, niiet selline käitumisviis ei kajastuks praktiliselt mitte mingis statistikas.

viimati muutis guest1902 19.09.2011 16:43:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 16:41:06 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:

Filmidega umbes sama ju - korra vaatamise eest 20€. Seda on palju, kui üliõpilaselt küsida. Samas kui palk 2000-3000€ siis pole ilmselt probleem mõni DVD vms ostukorvi lükata mõnipäev
Sellise palgaga lükkaks lõdvalt iga päev filmi korvi.
Tegelt ausõna hea meelega käiks kinos, aga mul läheb 1 kinoskäik kallimaks kui DVD poes maksab. Vanasti olid olemas laenutused. Suht norm mingi 10-15 eek 24h (vahel sai 50% sooduski kui kiirelt tagasi viisid). Nüüdseks on need kõik välja surnud. Videoplanet vist ainukesena veel tegutseb (laenutatakse seal veel üldse?), aga seda putkat mul kh pole.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2011 16:43:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vanasti olid olemas laenutused.
On ka praegu ning vaikselt hakkab levima ka digilaenutus
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 16:45:20 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Mark0, said natuke valesti aru. Inimesed ostavad reaalselt uusi DVDsid, et private trackeri kommuuni üleval hoida. Lisaks annetuste/särkide süsteem and whatnot.
Inimesed toetavad kuidagi otse Tvtorrents, Tbits jms kohti? Rahakas isik ostab/ripib ja jagab laiali läbi privaatträkkeri? Ning ostab saidi nänni?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.09.2011 16:47:28 vasta tsitaadiga

Mark0, neid on veel icon_razz.gif mõned on viimasest Napoleoni sõjast kinni. Kommuuni all pean silmas ikka seda, et tubli 20% on kindlasti ise uut contenti saidile juurde lisanud. Nagu Pareto seadus ikka...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 19.09.2011 17:08:13 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Saab, aga öeldakse ju, et muusikat kuulatakse plaatide kaupa. Nojah, kui rahvale meelelahutust ei pakuta, siis võib ühiskonnaga tabada nõukogude saatus...aga see veidi teine teema

Juhul kui on tegemist kontseptuaalse plaadiga, peab muidugi kõik lood õiges järjekorras ära kuulama, et asjale pihta saada, tihti tuleb ka kaasapandud tekstid, pildid, videod läbi lugeda-vaadata. Mingite suvaliste popmuusika plaatide kuulamisel on tõesti nii, et kui seal juhtub õks lugu olema, mis natukenegi midagi väärt on, siis seda kuuladki.
Ms, mina olen viimasel ajal loobunud muusika masstirimisest ja kasutan Groovesharki ja muid sellelaadseid muusikaportaale, kui sealt midagi eriliselt head kõrva kostub, mida tahaks parima kvaliteediga kuulata, siis alles tõmban või vahel harva ka ostan loo või plaadi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.09.2011 17:10:39 vasta tsitaadiga

Aga eks filmistuudioid on ka erinevaid olemas oma käitumismalli poolest. Näiteks Mosfilmil on enda Klassika olemas nii vabalt vaatamiseks ja samuti, kes tahab, võib siis selle ka otse Onlines osta.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 17:50:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Vanasti olid olemas laenutused.
On ka praegu ning vaikselt hakkab levima ka digilaenutus

Nimeta mõni mis siin riigis kõigile kättesaavad. Elioni oma ei lähe arvesse, kasutamiseks pead nende teenuseid tarbima.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 19.09.2011 17:52:11 vasta tsitaadiga

Muusika piramisest praegusel hetkel enam aru ei saa, youtubist võib kõike lõpmatuseni kuulata ja seda veel tasuta.. DvD ja filmide puhul ma ei oska enam seisukohta võtta, ma olen neid väga palju ostnud ning ilmselt enamust ainult korra või kaks vaadanud, mingil hetkel ei näinud enam füüsilisel kujul ostmisel pointi ja ei kavatse seda enam kunagi teha. Kui mingi digitaalne võimalus nagu filmi steam tekiks, siis ilmselt seda kasutaks hea meelega. Mänge samamoodi ostnud rohkem kui vaja ning arvestades et iga aastaga on uued välja tulevad mängud järjest katkisemad ning pea iga uue ostetud mänguga olen pidanud selle pärast pettuma, siis otsustasin et ka neid enam ei osta. Lihtsalt kui ma mängu eest maksan tahan ma saada maksimumi, ilma vigadeta täielikult lõpetatud ja probleemi vaba toodet. va juhul kui tegemist on mõne indie toodanguga nagu minecraft,terraria vms- mille puhul ma oleks nõus topelt maksma kuna ma tean et tegemist on minu jaoks tõesti millegi uudse ja revolutsioonilisega ning mille arengusse tasub panustada. Tarkvara on aga enamasti debiilselt ülehinnatud ja ei vääri pooltki seda mida selle eest küsitakse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 17:54:25 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Muusika piramisest praegusel hetkel enam aru ei saa, youtubist võib kõike lõpmatuseni kuulata ja seda veel tasuta.. DvD ja filmide puhul ma ei oska enam seisukohta võtta, ma olen neid väga palju ostnud ning ilmselt enamust ainult korra või kaks vaadanud, mingil hetkel ei näinud enam füüsilisel kujul ostmisel pointi ja ei kavatse seda enam kunagi teha. Kui mingi digitaalne võimalus nagu filmi steam tekiks, siis ilmselt seda kasutaks hea meelega. Mänge samamoodi ostnud rohkem kui vaja ning arvestades et iga aastaga on uued välja tulevad mängud järjest katkisemad ning pea iga uue ostetud mänguga olen pidanud selle pärast pettuma, siis otsustasin et ka neid enam ei osta. Lihtsalt kui ma mängu eest maksan tahan ma saada maksimumi, ilma vigadeta täielikult lõpetatud ja probleemi vaba toodet. va juhul kui tegemist on mõne indie toodanguga nagu minecraft,terraria vms- mille puhul ma oleks nõus topelt maksma kuna ma tean et tegemist on minu jaoks tõesti millegi uudse ja revolutsioonilisega ning mille arengusse tasub panustada. Tarkvara on aga enamasti debiilselt ülehinnatud ja ei vääri pooltki seda mida selle eest küsitakse.
Õige jutt. Tarkvaratootjad hindavad oma kehva tööd üle, samas ei pakuta arvestatavat supporti ega garantiid. Milleks peaks sellise jama eest maksma.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.