Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Tehniline teema, millele ei taha vastata Elisa, EMT ja Tele2, kas keegi teab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.02.2012 13:45:07 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
eldorado kirjutas:
See tähendab, et iga küla küljes, kus ALATI on EE alamjaam võimalik panna liitumispunkt ja seadmetele fiibri ühendus anda...

Mis fiibril alajaamaga pistmist on? Fiiber võib ju alajaamast vabalt kümneid kilomeetreid eemal olla. 110kV liini äikesekaitsetross võib küll fiibrit sisaldada (kõik muidugi mitte), aga selliseid liine ja alajaamu ikka igas külas pole.
 


eraldi ei hakka keegi jalgrattas ehitama. kordades odavam viia optika/hooldada 1-5km piires masti juurde oleva alamjaamast.
kui aga on väga kaugel, tavaliselt pannakse Rlink püsti ja kogu lugu..(raha kärpitakse, meil ju kommunism juba läinud, iga ettevõtte tasuta midagi ei tee ja peab kasu saama)

pingeliinid on IGAS külas olemas. kuna kui pingeliin puudub, elektrit pole. vaevalt keegi hakkab elada elektrita



Kiirusekohta on nii, et võtame jälle torrent. 3 kasutajad masti kohta unlimited ühendusega ja kogu saatja on koomas icon_lol.gif
saatjal on oma MAX kiirus. Võtame nagu näidiseks suvaline wifi ruuter 54Mbps-ga. Iga kasutaja ei saa need 54Mbps-d, see on jagatud number kõikidele.
Täpselt sama moodi ja teiste saatjatega, kas 802.11n MIMO 2+2 kus V+H kasutamisel ja teoreetiline max 300Mbps või mis iganes.

Kui jätame torrent, siis võtame youtube HD ))))) Suvaline kasutaja, vaatab klippe kogu aeg. 1080 HD jaoks vähemalt 10mbps peaks olema, et mugavalt saab seda vaadata... 100 inimesest teorijas 15-25% samal ajal vaatavad youtubi 10x25=250mbps icon_smile.gif ongi kogu arüfmeetika.

Minu arust, mobiilse side PEAKS kasutama mb põhine arvestus, või ikkagi fikseeritud GB limit, ei peabki olema täis unlimited ühendusi, samas torrent kinni, syn limit 100~ ühenduseks
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 02.02.2012 14:04:30 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Oletame, et masti tuleb "piiramatu" optika, palju LTE puhul kliente taga saab olla?
Näitena EMT kasutatav tehnika.
Masti piirkonnas olevad kliendid tõenäoliselt kogu aeg ei kasuta 100 megabitti kiirust. icon_rolleyes.gif

http://www.e24.ee/357853/4g-sageduslubade-konkursi-voitsid-emt-elisa-ja-elion/ - siin siis 4G sageduslubade konkursi tulemused vahepealse seisuga. Selle põhjal EMTil 8 kanalit ja Elisal 8 kanalit, Tele 2 kuival Kuidas asi lõppes ja kas Tele 2 ka marjamaale sai ei tea. Tele 2 igastahes lootis Elisa asemel mõne kanali saada, aga mis sellest sai ei tea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Tehniline teema, millele ei taha vastata Elisa, EMT ja Tele2, kas keegi teab? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.