Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 24.11.2018 23:08:05 vasta tsitaadiga

Küsimus suurele ringile Google Photos kohta.

Soov konvertida kõik enda pildid (umbes 300GB) Google Photosesse.
Kas kuidagi on võimalik, et too tekitaks automaatselt albumid, võttes albumi nimeks arvutis katlaoogi nime?
Väga ilusasti struktureeritud kuupäev ees, albumi nimi järgi ja pildid sees.

Kolmanda osapoole rakenduse kasutamine on täitsa okei, aga pigem mitte, kui saab kuidagi vaikimisi seadistustega.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 00:11:08 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas picasa soft veel toimib? see suutis suht hästi seda teha
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 11:05:50 vasta tsitaadiga

Kui ma Google Photo kasutama hakkasin, pakkus ta ise ka drivest piltide tõmbamist jne - lubasin. Eraldi albumeid küll ei teinud, aga varasema kataloogi nimega otsides on küll grupeeritud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 01.12.2018 16:27:57 vasta tsitaadiga

Aasta tagasi samsung s7edge kasutamisel tekkis teatud probleem teatud inimestega ning oli vaja nende kõnede salvestamist enda kaitseks. Tõmbasin mingi kõne salvesti alla, mingi phonecall recorder ja asi ok. Toimis kui oli kõne ja elu justkui lill. Kustutasin appi kui puudus sellele vajadus ja kõik justkui on korras. Kuulates muusikat oma raske trenni ajal ja tuli uus lugu- mängis hiljuti toimunud kõne. WTF, pole enam ju appi. Factory restart ja uus list appe peale ning kõik justkui ok kui avastan mingi hetk jälle kõnesalvestise mida olla ei saa. Ok, aeg edasi, uus telefon huawei p9 lite, edasi cat s31- tööandja pidas heaks valikuks mis tegelikuses on täis sitt, sain s41(see täitsa ok juba). Mida ma jälle avastan trennis muusikat kuulates(muidu ju muusikat ei kuula telefoniga), jälle kõne salvestused. Krt pea aasta tagasi, mitu telefoni tagasi kustutatud app salvestab ikka salaja kõnesi. Kust krt ma seda maha saaks. Kusjuures ei salvesta iga kõne, ainult pisteliselt. Vahest väljuva kõne, vahest saabuva kõne. Vahest ei salvesta üldse. Tolle appi kustutasin ammu, appi kausta ka. Rakendustest kuskilt ei suuda leida viidet sellele appile
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2018 17:28:05 vasta tsitaadiga

Muusika failid läksid pilve. Enamustel säärane valik olemas. Näiteks spotify...
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.12.2018 16:48:49 vasta tsitaadiga

Oled sa ikka kindel, et salvestised on uued ja mitte needsamad vana telefoniga tehtud? Sellisel juhul jah, otsiks neid pilvest ja loos polegi midagi imelikku. Google'i omast otsiks ikka esimesena.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 02.12.2018 19:47:52 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Oled sa ikka kindel, et salvestised on uued ja mitte needsamad vana telefoniga tehtud? Sellisel juhul jah, otsiks neid pilvest ja loos polegi midagi imelikku. Google'i omast otsiks ikka esimesena.


Salvestised on uued. Viimane nendest eelmise nädala oma. Naljaks ongi see, et kuu tagasi leidsin jälle mälust kõnesalvestiste kausta, kustutasin selle ja nüüd on kaustas kaks salvestist, mõlemad eelmise nädala omad. Üks sisse teine välja kõne oma. Rohkem pole. Google drive, photosest ei leia mingeid kaustu. Otsin võibolla valesti ja valest kohast
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2018 20:04:32 vasta tsitaadiga

rennu21, aga paigalda see tarkvara uuesti ja siis tee veelkord uninstall. Äkki eelmine kord jäi miskit poolikuks ja kaotati ainult ikoon ära.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.12.2018 09:54:38 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
rennu21, aga paigalda see tarkvara uuesti ja siis tee veelkord uninstall. Äkki eelmine kord jäi miskit poolikuks ja kaotati ainult ikoon ära.
Pole enam sama telefongi, järjekorras kolmas juba. Aga sellest võiks järeldada küll, et äpp jäi ikkagi tegelikult eemaldamata ja paigaldatakse automaatselt igale uuele telefonile koos teiste äppidega, mis tema kasutajakontole on automaatselt backupitud.

Tuleks hoolega üle vaadata telefoni seadistuses olev alajaotis "apps". Tegevust võib raskendada muidugi asjaolu, kui äpi nimi on praeguseks ununenud. icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2018 10:52:01 vasta tsitaadiga

Dogbert, sel juhul peaks Play Store uurima läbi browseri, seal näitab mu meelest telefonide kaupa mis kuhugi paigaldatud üldse kunagi on.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.12.2018 11:20:43 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Dogbert, sel juhul peaks Play Store uurima läbi browseri, seal näitab mu meelest telefonide kaupa mis kuhugi paigaldatud üldse kunagi on.

Jah, sealt peaks ka nägema, kui äpi nimi meeles on. Kui ei ole, siis võib selle äratundmisega raskusi tekkida.
Aga nimekiri ise on muidu Apps - My Apps - ja siis All apps rippmenüüst saab seadme valida. Näitab seal all kõiki äppe, mis kunagi sellele seadmele on paigaldatud, mitte neid mis hetkel on. Kas mõni neist on hetkel paigaldatud, näeb alles konkreetse äpi alt.


Samas eemaldada saab äppe ikkagi ainult otse telefonis ja soovitavalt telefoni seadistusest Apps alajaotisest, mitte Play poe kaudu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 04.12.2018 19:12:59 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Dogbert, sel juhul peaks Play Store uurima läbi browseri, seal näitab mu meelest telefonide kaupa mis kuhugi paigaldatud üldse kunagi on.

Jah, sealt peaks ka nägema, kui äpi nimi meeles on. Kui ei ole, siis võib selle äratundmisega raskusi tekkida.
Aga nimekiri ise on muidu Apps - My Apps - ja siis All apps rippmenüüst saab seadme valida. Näitab seal all kõiki äppe, mis kunagi sellele seadmele on paigaldatud, mitte neid mis hetkel on. Kas mõni neist on hetkel paigaldatud, näeb alles konkreetse äpi alt.




Samas eemaldada saab äppe ikkagi ainult otse telefonis ja soovitavalt telefoni seadistusest Apps alajaotisest, mitte Play poe kaudu.


Kogu asja paha ongi see, et apps/rakendused listis telefoni menüüs ei ole sellist appi. Otsisin ka telefoni menüùs kunagi sulgetud rakenduste listist. Ehk telefonis toimetab rakendus mida seal olla ei tohiks või on rakendus läbi pilve ja hide olekus. Drive, photos, dropbox kaudu otsides ei oska ma leida rakenduste backup kausta. Või seda ei olegi. Peaks nagu olema, kuskilt google ju uue seadme kasutusse võtul andmed alla tirib. Leiaks selle kausta üles siis sealt äkki saaks kustutada. Minu rumal googeldamine seda kaustade listi ei leia
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 07.12.2018 16:38:16 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Drive, photos, dropbox kaudu otsides ei oska ma leida rakenduste backup kausta. Või seda ei olegi. Peaks nagu olema, kuskilt google ju uue seadme kasutusse võtul andmed alla tirib. Leiaks selle kausta üles siis sealt äkki saaks kustutada. Minu rumal googeldamine seda kaustade listi ei leia


Androidi backuppi google pilves minuteada vaatama otseselt ei pääse. Vähemalt ei ole ma seni sellisest võimalusest teadlik. Võib-olla on asi vahepeal edasi arenenud viimasest korrast, kui seda uurisin.
Äppide nimekirja, mis sinna on varundatud, näed uue telefoni seadistamisel või vanal pärast factory reseti tegemist pärast oma google kontoandmete sisestamist puhtas telefonis.
Üks samm telefoni algseadistamisel on eelmise varundatud backupi taastamine. Seal on soovi korral võimalik valida, kas taastad kõik äpid või võtad ette äppide nimekirja ja valid sealt, mida sa taastad ja mida mitte.
Tüüpilisel next-next-next tampimisel seda muidugi ei näe.

Mis pagan selle äpi nimi siis on või on see riiklik saladus? Kui teaks, oleks võimalik asja uurida, aga sedasi läheb lugu järjest uskumatumaks.
Umbropsu mina enam midagi soovitama ei hakka.

Ühtlasi tahaks rohkem teada nendest salvestistest. Kuhu, millise nimega kausta need tekivad, mis on failide nimed jms.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 07.12.2018 18:29:33 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Drive, photos, dropbox kaudu otsides ei oska ma leida rakenduste backup kausta. Või seda ei olegi. Peaks nagu olema, kuskilt google ju uue seadme kasutusse võtul andmed alla tirib. Leiaks selle kausta üles siis sealt äkki saaks kustutada. Minu rumal googeldamine seda kaustade listi ei leia


Androidi backuppi google pilves minuteada vaatama otseselt ei pääse. Vähemalt ei ole ma seni sellisest võimalusest teadlik. Võib-olla on asi vahepeal edasi arenenud viimasest korrast, kui seda uurisin.
Äppide nimekirja, mis sinna on varundatud, näed uue telefoni seadistamisel või vanal pärast factory reseti tegemist pärast oma google kontoandmete sisestamist puhtas telefonis.
Üks samm telefoni algseadistamisel on eelmise varundatud backupi taastamine. Seal on soovi korral võimalik valida, kas taastad kõik äpid või võtad ette äppide nimekirja ja valid sealt, mida sa taastad ja mida mitte.
Tüüpilisel next-next-next tampimisel seda muidugi ei näe.

Mis pagan selle äpi nimi siis on või on see riiklik saladus? Kui teaks, oleks võimalik asja uurida, aga sedasi läheb lugu järjest uskumatumaks.
Umbropsu mina enam midagi soovitama ei hakka.

Ühtlasi tahaks rohkem teada nendest salvestistest. Kuhu, millise nimega kausta need tekivad, mis on failide nimed jms.


Ei ole saladust, ei mäleta enam täpselt isegi. Play miljoni lehelisest listist leidsin mitu valikut. Ajusopis justkui mäletan, et äkki telefoni toru märgiga automatic call recorder. 28nov. Salvestis tekitas telefoni uue kausta phonerecord. Sügisel puhastasin telefoni igast rämpsust, ka sellest kaustast. Novembri lõpus tegi 2salvestust ja tegi uuesti selle kausta. Kustutasin jälle kausta koos sisuga. Arvan, et tuleb mingi aja pärast uuesti.Ometi olen sama moodi seda kausta varemgi kustutanud. Kõige müstilisem ongi, et toimetab kaootiliselt. Kord kuus või nii. Mis seda põhjustab on imelik
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 07.12.2018 19:37:07 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:30:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 08.12.2018 00:48:47 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Pole siin midagi müstilist.
Elukaaslane tahab teada millest sa armukesega räägid.


Nii pika koosoleku, abielu, karja laste järel vaevalt
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2018 01:11:27 vasta tsitaadiga

Huawei on olnud kasutusel kunagi? icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 09.12.2018 19:35:07 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Huawei on olnud kasutusel kunagi? icon_lol.gif


Kui mind silmas pead siis jah, peale samsungit oli huawei p9lite
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.12.2018 11:09:24 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:


Ei ole saladust, ei mäleta enam täpselt isegi. Play miljoni lehelisest listist leidsin mitu valikut. Ajusopis justkui mäletan, et äkki telefoni toru märgiga automatic call recorder. 28nov. Salvestis tekitas telefoni uue kausta phonerecord. Sügisel puhastasin telefoni igast rämpsust, ka sellest kaustast. Novembri lõpus tegi 2salvestust ja tegi uuesti selle kausta. Kustutasin jälle kausta koos sisuga. Arvan, et tuleb mingi aja pärast uuesti.Ometi olen sama moodi seda kausta varemgi kustutanud. Kõige müstilisem ongi, et toimetab kaootiliselt. Kord kuus või nii. Mis seda põhjustab on imelik


Nagu ma aru saan, siis tekitab selle "phonerecord" kausta otse mälukaardile või virtuaalsele mälukaardile, ei ole mingi Android-nimelise kausta alamkaust vms?

Mis on salvestatud failide nimed? St et milline nende tüüpiline nimekuju on? Võimalusel koos faililaiendiga.

Ja arvad, et oli see äpp: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder&hl=en ?

Kuidas sa aru saad, et need salvestised on tehtud just sellel kuupäeval nagu sa arvad?

Kas kasutad hetkel mingit Dropboxiga sünkroniseerimise võimalust (äppi) ka? Kui jah, siis millist?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.12.2018 19:09:21 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
rennu21 kirjutas:


Ei ole saladust, ei mäleta enam täpselt isegi. Play miljoni lehelisest listist leidsin mitu valikut. Ajusopis justkui mäletan, et äkki telefoni toru märgiga automatic call recorder. 28nov. Salvestis tekitas telefoni uue kausta phonerecord. Sügisel puhastasin telefoni igast rämpsust, ka sellest kaustast. Novembri lõpus tegi 2salvestust ja tegi uuesti selle kausta. Kustutasin jälle kausta koos sisuga. Arvan, et tuleb mingi aja pärast uuesti.Ometi olen sama moodi seda kausta varemgi kustutanud. Kõige müstilisem ongi, et toimetab kaootiliselt. Kord kuus või nii. Mis seda põhjustab on imelik


Nagu ma aru saan, siis tekitab selle "phonerecord" kausta otse mälukaardile või virtuaalsele mälukaardile, ei ole mingi Android-nimelise kausta alamkaust vms?

Mis on salvestatud failide nimed? St et milline nende tüüpiline nimekuju on? Võimalusel koos faililaiendiga.

Ja arvad, et oli see äpp: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder&hl=en ?

Kuidas sa aru saad, et need salvestised on tehtud just sellel kuupäeval nagu sa arvad?

Kas kasutad hetkel mingit Dropboxiga sünkroniseerimise võimalust (äppi) ka? Kui jah, siis millist?


Sünkimiseks on google konto, google pilve.
File commanderiga sorides mälus oli kaust tekitatud teiste kaustade vahele(photos, snapchat, facebook, messenger ....) Et eraldi seisev kaust. Mille olen kustutanud korduvalt. Enne postituse tegemist jälle kustutasin.
Failide nimeks oli meeletu pikk numbrite ja tähtede segapudru. Aru sain, et uus salvestus ja kuna tehtud sest kaustas oli juures kuupäev. Viimane oli 20 või 28november. Praegu uut tekitanud veel ei ole
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.12.2018 15:08:50 vasta tsitaadiga

Kaustas faili juures olev kuupäev võib olla ka faili pilvest sinna kausta kopeerimise kuupäev icon_rolleyes.gif. Fail ise võib olla salvestatud aastaid tagasi.

Jutust ei saa ma ka päriselt aru, kus sees see kaust ise siis on. Kas otse mälukaardi või virtuaalse (emuleeritud) mälukaardi juurikas või ikkagi mingis selle alamkaustas, näiteks Google Drive'i sünkitavas kaustas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 14.12.2018 22:43:04 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kaustas faili juures olev kuupäev võib olla ka faili pilvest sinna kausta kopeerimise kuupäev icon_rolleyes.gif. Fail ise võib olla salvestatud aastaid tagasi.

Jutust ei saa ma ka päriselt aru, kus sees see kaust ise siis on. Kas otse mälukaardi või virtuaalse (emuleeritud) mälukaardi juurikas või ikkagi mingis selle alamkaustas, näiteks Google Drive'i sünkitavas kaustas.


Telefoni sisemällu salvestas. Kuupäev salvestisel on suhtkoht õige. Selles suhtes, et need viimased müstilised novembri salvestised olid kuulates just õiged. Võibolla pluss miinus päevade küsimus jah. Sama lugu ka varasemalt kustutatud juhtumite kohta, et salvestisi kuulates olid ikkagi ajale kohased, ehk ei olnud vanad pilvest tulnud meenutused.täna uusi salvestisi veel ei ole tulnud. Samas ka eelnevatel kordadel kui kustutustöid tegin, siis pikaks ajaks oli kõik justkui OK kuid siiski ühel suvalisel hetkel oli midagi uuesti toimetama hakanud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.12.2018 17:22:11 vasta tsitaadiga

Oota, see on tööandja telefon sul, nagu ütlesid?

Kui võtad lahti äpi nimega Device Policy, siis mida seal näed?
Kas ütleb sulle: "There is no G Suite Account on this device" või näed midagi muud?

Esimesel juhul:

Kas telefon on korralikult turvatud? Kui jah, siis vaheta PIN, parool või kujund, mida kasutad sisselogimiseks. Lülita välja kõik Smart Lock funktsioonid (lahtilukustamine asukoha, läheduses olevate seadmete, näo- või hääletuvastuse jms abil).
Ühesõnaga, pane ta väga korralikult lukku ja ära lase kellelgi teisel kasutada.

Teisel juhul on see tööandja seade, tema kamandab, mis seal toimub. Tahad isiklikku privaatsust, siis osta telefon.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 15.12.2018 18:41:23 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Oota, see on tööandja telefon sul, nagu ütlesid?

Kui võtad lahti äpi nimega Device Policy, siis mida seal näed?
Kas ütleb sulle: "There is no G Suite Account on this device" või näed midagi muud?

Esimesel juhul:

Kas telefon on korralikult turvatud? Kui jah, siis vaheta PIN, parool või kujund, mida kasutad sisselogimiseks. Lülita välja kõik Smart Lock funktsioonid (lahtilukustamine asukoha, läheduses olevate seadmete, näo- või hääletuvastuse jms abil).
Ühesõnaga, pane ta väga korralikult lukku ja ära lase kellelgi teisel kasutada.

Teisel juhul on see tööandja seade, tema kamandab, mis seal toimub. Tahad isiklikku privaatsust, siis osta telefon.


Tööandja antud kuid otse poepakendis ja poe komplektselt minule toodud seoses vajadusega tugevama seadme järgi. Sealtpoolt kahtlast käitumist ei ole. Tulen tagasi algusesse. Päevakorras olev probleem kui selline on mingist phonerecorder/ callrecorder appist. Appi tõmbasin ise aasta tagasi alla samsung s7edgesse kui oli situatsioon kus oli vaja enda kaitseks mõned vestlused salvestada. Vajaduse kadumisel kustutasin appi. Võtsin kasutusele huawei p9 lite. Sinna tekkis aegajalt salvestistega kaust mida kustutasin. Veidi hiljem uus töö ja tööandja andis cat s30(või cat s31 ei mäleta enam kumb), tutikana otse poest mulle. Sinnagi tekkis sama appi kaust mida kasutasin samsungis. Kustutasin jällegi. Sain uue telefoni cat s41 ja ka siia sisemällu mitmel korral tekkinud samast appist kaust mida kasutasin samsungis. App mida telefonides pole nähtaval olnud, playst vaadates salvestatuna ei ole. Salvestisi tekib kaootiliselt kord väljuvate kõnedega kord saabuvate kõnedega. Viimane novembris tekkinud oli selliselt, et mingi kuu või rohkem tagasi kustutasin kausta mälust ja siis 28nov tekitas 2 salvestust. Rohkem mitte. Puudub loogika, mis krdi valemiga see toimetab, miks toimetab. Küsimus pole kas tööandja seade või muu kuna muu seadmega tekitas ka. Küsimus on minu kontos, minu googles
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 16.12.2018 13:25:50 vasta tsitaadiga

Google Drive äpi või veebilehe vasakpoolses menüüs Backups all on sinu Android seadmetest varundatud andmed. Peaks olema seadme nimega.
Iga seadme kausta sees peaks olema vähemalt kaustad Device settings ja Call history, mida avada ei saa ja App data, mida saab.
App data all on kõik sinu seadmesse paigaldatud äpid, mida on pärast factory resetti või uue seadme soetamist võimalik koos oma google profiiiliga sinna automaatselt paigaldada.

Kui sa sealt alt ei leia äppi, mis kõnesid salvestaks, siis ei ole meil ilma sinu seadet ise nägemata ja uurimata rohkem millestki rääkida. Ja seda tööd ma enda peale ei võta.
Vaata see nimekiri täies ulatuses korralikult üle. Ära otsi sealt tingimata just seda äppi. Vaata üle kõik äpid ja kui mõnda kohe ära ei tunne, vaata selle kirjeldust, milleks see mõeldud on.

Mõte on selles, et võib-olla neid salvestusäppisid proovides paigaldasid mõne veel, mille pärast parema äpi leidmist unustasid eemaldada ja see käib nüüd su profiiliga kaasas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.