Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2023 14:13:01 vasta tsitaadiga

Miks sul nii palju äppe on? Ebanormaalne.
Mul on vist mingi 30 äppi alles jäänud. Iga kord, kui uue telefoni saan või tehaseseadistused taastan, siis jääb neid installitavaid äppe vähemaks.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.07.2023 15:54:33 vasta tsitaadiga

30 on seal nimekirjas juba mingeid systeemi asju. Android system webview, link to windows, upday news by samsung, private computeservices, google wifi provisioner, clock, system parental controls, speech services, device care, samsung push service jne jne jne pahn mis reaalselt pole äpid klassikalises mõistes.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2023 15:56:56 vasta tsitaadiga

Ega ma neid süsteemiäppe ei arvestanud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.07.2023 18:29:25 vasta tsitaadiga

Mina ei viitsi neid kokku lugeda, vaatasin numbrit mis telefon yttles
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2023 11:43:45 vasta tsitaadiga

Apps that identify plants can be as little as 4 per cent accurate
There are many smartphone apps that aim to identify plants from photographs, but tests have found that most are not very accurate

https://www.newscientist.com/article/2367068-apps-that-identify-plants-can-be-as-little-as-4-per-cent-accurate/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2023 09:04:10 vasta tsitaadiga

Kas androidiga telefonile on tehtud vastav äpp, millega saaks e-raamatuid lugeda ja kas äpp on tasuta või tasuline?
Tahaks oma telefonile mõned e-raamatud laadida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2023 10:15:24 vasta tsitaadiga

Miljon tasuta ja sama palju tasulisi. Play-sse "ebook" sisse ja vali, mis meeldib.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2023 11:19:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Miljon tasuta ja sama palju tasulisi. Play-sse "ebook" sisse ja vali, mis meeldib.


Aitäh!
Kas e-raamatuid saab kuskilt ka tasuta laadida või on enamus e-raamatuid tasulised?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2023 11:26:26 vasta tsitaadiga

Guugeldada pole üritanud?
https://www.google.com/search?q=free+ebooks
https://www.google.com/search?q=tasuta+e-raamat
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.11.2023 11:40:36 vasta tsitaadiga

raamatukogust saab e-raamatuid laenutada
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 09.12.2023 12:31:03 vasta tsitaadiga

Mobiilse kuumkohaga seoses tahaks veidi mugavamat lahendust kui hetkel on, üsna tihti satun ühe lauaarvuti taha, millel wifi pulk USB-s ja selle kaudu mobiilse kuumkohaga jagan sinna telefonist netti. Nimelt ideaalne variant oleks, et telefon tuvastaks ise automaatselt selle lauaarvuti wifi leviala ja ühenduks automaatselt selle külge, kui läheduses viibin ja lauaarvuti sisse lülitan/on sisse lülitatud. Telefoniks samsungi odava otsa luts, kui mobiilse kuumkoha seaded avan,siis seal on justkui üks selline valikuaken kuvatud kus kiri : "Automaatne kuumkoht, lülitage lähedalasuvate seadmete skannimine sisse, et kasutada automaatset kuumkohta." Jutu järgi justkui peakski õige asi olema ja et lülita see aktiivseks ning ühendubki alati automaatselt? Reaalsus aga see, et ma ei saa seda valikut sisse lülitada, on nagu hallil taustal ja sisselülitust mitte võimaldav see seal. Nii wifi ühendust veel ühendamata kui ühendatud olekus, igatpidi on see valik mulle siin telefonis keelatud. Kas selline automaatne ühenduse loomine üldse võimalik või teen midagi valesti või jätan tegemata või telefon ei võimalda lihtsalt? See ka veel, et hetkel on see wifi kuumkoht sealt ülevalt alla tõmmates nn rippmenüüs kahe lükke taga peidus, esimese tõmbega ülevalt alla avaneb tavaline wifi,bluetooth, ekraani pööramise lukustus, lennurezhiim, taskulamp jne, kuumkoha jaoks tuleb kaks korda veel omakorda allapoole tirida sinna sügavamale menüüsse, kui seda automaatset kuumkohta toimima ei saa, kas siis selle wifi kuumkoha ikooni sinna esimesse rippmenüüsse saaks kuidagi tõsta millegi asemele mis seal praegu esikohal on? Üritasin niisama seda tõsta, ei saanud, seadeid ka ei suutnud nagu leida selle kohta, kus neid oma suva järgi paigutada, ehk siiski on see seadistamise võimalus olemas?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.12.2023 11:31:01 vasta tsitaadiga

Üleval paremal nurgas on 3 täppi ja "Edit buttons" seal saad järjekorda muuta. Seal mingi 4-5 nuppu vast ongi mõttekas alles jätta. Vaevalt, et keegi vajab NFC, BT, Location jms nuppe. Need nagunii koguaeg sees. Ise jätsin sinna vaid Wifi, Lennureziim, taskulamp ja hotspot
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.12.2023 13:44:26 vasta tsitaadiga

Nupud ju mitmel leheküljel, ruumi jagub.
Tihemini vajaminevad nupud lihtsalt esimesele lehele ja pöidlaga valimise mugavuse järjestuses, vähem vajalikud järgmis(te)le ja ainult mittevajalikud on mõtet täiesti eemaldada.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 12:40:01 vasta tsitaadiga

Tervist, ehk oskab keegi palun mõne nõuande anda, millist app'i kasutada siinsel juhul?

Ema on saanud kõnede laviini isikutelt, kellest on hiljuti ka meedias juttu olnud. Helistavad ja esinevad politsei nimel. Kõne sai ära pandud ja blokeeritud, ent nende süsteem genereerib pidevalt uusi numbreid, millelt pommitamist jätkatakse.

Hetkel olen proovinud mingeid PlayStore pakkumisi, kuid olen jõudnud vaid lahenduseni, mida Samsungi Android ka ise pakub - tundmatute/peidetud numbritega helistajate blokeerimine. Kuid kuna helistajad kasutavad genereeritud numbreid, mis pole peidetud, siis kõned tulevad ikkagi läbi.

Päris ebameeldiv olukord. icon_neutral.gif Hetkel oleks hea variant blokeerida mingiks ajaks kõik kontaktlisti välised numbrid, seegi oleks abiks. Ehk on kellelgi kogemust millegi sarnasega?

P.S. Selliseid tüütajaid on ennegi olnud, kuid seekord on lugu märksa ebameeldivam. Esitatakse igatsorti informatsiooni, kaevati välja ka ametlik e-postiaadress, kuhu saadeti päris detailne info helistaja 'legitiimsuse' tõestamiseks. Päris hirmus, eriti kindlasti nendel ametkonna töötajatel, kelle nimed ja näod on võetud kasutusele võlts-identiteedi esitamisel. icon_neutral.gif Koostasin päris-politseile muidugi ka avalduse selle kohta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.12.2023 12:45:13 vasta tsitaadiga

see viimane ongi ainus mis võiks aidata, kui vaid politsei reaalselt menetleks
sideoperaatoritelt oleks neil võimalik saada reaalse tüütaja kohta infot ja siis piir peale panna sellele tegevusele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.12.2023 14:24:30 vasta tsitaadiga

Kas sellist äppi on, et saadab eeltäidetud SMS'e. Kõige parem variant oleks, kui saaks shortcutid panna homescreenile. Üks seade nimelt toetab "kaugjuhtimist" kahjuks vaid sms kaudu
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 14:36:00 vasta tsitaadiga

Kahjuks jah kas nn whitelist lahendus kus sisse saavad helistada ainult kindlad numbrid või siis enda numbri muutmine, mis muidugi tähendab, et millalgi võib see asi uue numbriga otsast peale alata.
Huvitav on see, et minul on kõnekaart ja ma saan väga vähe müügi/petu kõnesi. Ma eeldan, et enamusel on ikka lepinguline.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 16:40:33 vasta tsitaadiga

Tänud teile vastuste eest! icon_smile.gif

Hetkel sai rahu majja niimoodi, et Do Not Disturb funktsioon + luban kontaktiraamatu numbrid läbi + peidab kõik märguanded.

Spämmeritest jääb maha vaid vastamata kõnede listi märguanne, seega enam ei tüüta niimoodi. Muidugi on variant, et helistab keegi mõistlik võõralt numbrilt, aga momendil ei ole see vast nii oluline.

Saatsin politseile lisainfo, kopeerisin timestamped nimekirja numbritest, ütlesin, et pommitatakse edasi. Päris nõme ikkagi, natukene alla tunni tuli kusagil ~70 kõne järjest erinevatelt eesti numbritelt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.12.2023 17:04:18 vasta tsitaadiga

Päris jube icon_eek.gif

Ehk rahunevad maha natuke, kui nädal-paar keegi ühelegi kõnele ei reageeri?

Ole kena, anna teada, kuidas lugu edasi areneb. Siis oskavad ehk tulevikus samasuguse rünnaku alla sattujad eeskuju võtta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 23.12.2023 11:12:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Üleval paremal nurgas on 3 täppi ja "Edit buttons" seal saad järjekorda muuta. Seal mingi 4-5 nuppu vast ongi mõttekas alles jätta. Vaevalt, et keegi vajab NFC, BT, Location jms nuppe. Need nagunii koguaeg sees. Ise jätsin sinna vaid Wifi, Lennureziim, taskulamp ja hotspot


Kus need kolm täppi, ma ei leia sealt midagi https://photos.app.goo.gl/mt2soMTWQ2XbXq4x5 . Lisaks lisan selle pildi tolle automaatse kuumkoha valiku näite osas, ehk saab parema ettekujutuse mida silmas pidasin ja ehk kellelgi koidab, et mille jaoks see asi seal on ja kuidas toimima peaks https://photos.app.goo.gl/7Rfcd242gxBKustE8 . Ja äkki kellelgi siin vähe kangem telefon ja saab seda valikut aktiveerida seal erinevalt minust? Lisaks nägin seal kuumkoha seadete all veel varianti, et ka bluetoothi kaudu saab kuumkohta tekitada? https://photos.app.goo.gl/t9BusKJDjr6DWurC7 Mul on siin üks pea 10 aastat tagasi ebayst tellitud kõige odavam bluetooth-USB adapter, pistsin selle külge ja toimis veel isegi, sain justkui ära ka ühendatud selle originaal windowsi softiga vist telefoni ja PC, PC vähemalt näitas et seotud, ent netti läbi ei tulnud. Või ehk peaks kohalikust poest uuema ja moodsama bluetooth-USB adapteri võtma ja sellega proovima? Ehk poes müüdaval on mingi parem soft ka kaasas, see windowsi originaallahendus suht näkane vist või ma lihtsalt ei saanud hakkama kunagi bluetooth klappide normaalselt sidumisega. Kord ühendas see need klapid ära, kord mitte ja oli üldse selline kahtlane. Telefoniga on klappidega lihtne, korra seod ära ja siis edaspidi klapid sisse lülitades seob alati automaatselt ja kenasti klapid ja telefoni, ent windowsi all ma ei saanud tookord normaalselt toimima, siis oli muidugi win7, nüüd peaks win10 olema. Ja kui bluetoothi kaudu saaks netiühenduse siiski luua, kas see oleks aeglasem ja uimasem, kui läbi wifi kuumkoha kanali?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.12.2023 11:27:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kus need kolm täppi, ma ei leia sealt midagi https://photos.app.goo.gl/mt2soMTWQ2XbXq4x5

Tõmba veel korra allapoole, et kõik nupud nähtaval, siis tekib ka Edit valik

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 23.12.2023 12:13:42 vasta tsitaadiga

Üleval tekkis ka kolm täppi lisaks seal all heleduse juures olevale mida esmalt lappama hakkasin aga jah, leidsin nüüd üles thumbs_up.gif icon_biggrin.gif. Suht ebamugavalt peidus küll see asi, võiks kuidagi lihtsamini tabatav/tehtav olla.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2023 13:24:33 vasta tsitaadiga

Fortran kirjutas:
Päris nõme ikkagi, natukene alla tunni tuli kusagil ~70 kõne järjest erinevatelt eesti numbritelt.

Dogbert kirjutas:
Päris jube icon_eek.gif

Ehk rahunevad maha natuke, kui nädal-paar keegi ühelegi kõnele ei reageeri?

See on tõesti päris jube. Samas mulle tundub, et maha rahuneb asi pigem siis, kui kõikidele kenasti vastad. Eesti keeles, sõnagi vene keelt rääkima ei lasku. Kui pakutakse krüptot või aktsiaid, pakud hea hinnaga vastu. Jätkuvalt eesti keeles. Tulemus peab olema selline, et kõne katkestatakse teiselt poolt. Mul on see kuidagi toiminud. Küsitlejatele ja Äripäeva pakkujatele samamoodi viisakalt: "tänan, ei soovi, kena päeva!", mitte "mul pole praegu aega, helistage teine kord". Saavad oma listi kenasti märke teha ja võibolla terve aasta jooksul enam ei helistagi. Oluline on teisele poolele näidata, et ta raiskab oma kallist aega ilma mingi võimaluseta tulemuseks.

new1, automaatselt ühendutakse AP võimekusega WiFi-seadme külge, teise klientseadme külge pigem mitte. BT-ga ühendumine samas peaks toimima, kuid andmeside kiirus on nadi. Samsa s-seerial saab "modes & routines" all tekitada "rutiini", kus näiteks konkreetse BT-seadme külge ühendudes lülitatakse hotspot sisse ja hiljem jälle välja. Ehk saad oma ürgset BT jubinat lülitina kasutada. Mul on mõnes kohas nii.

Sold OUT kirjutas:
Kas sellist äppi on, et saadab eeltäidetud SMS'e. Kõige parem variant oleks, kui saaks shortcutid panna homescreenile. Üks seade nimelt toetab "kaugjuhtimist" kahjuks vaid sms kaudu

Pmst saad ka ju teha rutiini. If "Start manually" then "open app or do an app action" > valid seadme kontakti ja salvestad nupu esilehele. Sõnumi seadete alt "quick responses" sisse, lisad sinna vajaliku süntaksi ja tõstad esimeseks. Edaspidi värava avamiseks vms kaks vajutust. Võimalik, et natuke nuputades saab veel optimeerida.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2023 21:19:47 vasta tsitaadiga

Dogbert, hetkeseisuga on rahu majas. Politseist pole mingit tagasisidet tulnud. Kujutan ette, et nendele on esitatud sarnaseid avaldusi päris palju. Minu jaoks on kindlasti üks suur hüüumärk siinkohal see, et mingi grupp inimesi kasutab päris-politseiniku nime ja nägu oma jamade korraldamisel. See iseenesest peaks olema ikka kriminaalne tegevus.

Kokkuvõttes tundub, et on kaks varianti, kuidas selliste sari-tüütajatega tegeleda:

a) Mitte vastata, ent see eeldab siis mingit filtreeringut, nagu mul oli tehtud - võõrad numbrid ei tule läbi. Muul juhul on küllaltki võimatu olukord, kui bot genereerib järjest kõnesid peale.

b) Mitte mingil juhul laskuda diskussiooni ehk siis see, mida rex ka välja tõi. Mu ema tegi selle vea, et hakkas nende endi käest uurima, et mis värk on. Kuna tal oli hiljuti Ameerikast tulles intsident, kus kaaperdati krediitkaardi andmed ning olukord päädis samamoodi menetlusega, siis see teda ilmselt ka mingil määral eksitas. Petturid on päris osavad oma kõnes. Aga lõpuks andsid alla, kui ma muljetavaldav hulk kordi neile eesti keeles vastasin. Ja niipea, kui nad midagi rääkima hakkasid, katkestasin kõne. See viis vastaspoole ikka väga endast välja, lõpus murduti ja mindi üle vigasele ent suhteliselt hästi arusaadavale eesti keelele. Palusin mitte tagasi helistada, ja katkestasin mõne hetke pärast kõne. Ma arvan, et sel viimasel korral läks umbes 30-35 kõne, kuniks nad alla andsid. Aga toimis, eks nad said aru, et lootust enam pole. Rohkem pole tagasi helistatud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 05.03.2024 18:38:29 vasta tsitaadiga

Kuna SEB pay tugi kadus, siis olen uue asja otsingul.
Kuna ma ei ole telefoni igalepoole jätja ja ei ole ka teistel haiglast huvi minu telo vastu, siis ma ekraanilukke, peale swipe, ei kasuta. SEB pay mulle sobis, sest vajas ainult aktiivset ekraani.
Nagu eespool mainisin, siis SEB enam ei poeta seda.
Esimene asi, miks wallet vastukarva on, ongi see ekraanilukk, mida ma ei kasuta, ei ole ka kunagi kasutanu eelnevatel telodel, peale nokia klahvie * muidugi.
Kas on mingit alternatiivi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.