Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Uus hinnavaatlus või? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 09:59:51 Uus hinnavaatlus või? vasta tsitaadiga

http://www.kylaline.ee/page.php?id=hinnavaatlus
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 13.03.2004 10:01:41 vasta tsitaadiga

Jep.
Küllaltki tõsine konkurent paistab. icon_cry.gif

_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 13.03.2004 10:01:52 vasta tsitaadiga

irw pentium5 10 GHz
ja kust teab micropehme mida intel teeb icon_rolleyes.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 13.03.2004 10:04:47 vasta tsitaadiga

Ei noh...hea leht ju..

Eriti pommuudis avalehel:Varsti peaks tulema välja uus intel pentium 5 10GHz mida teavitas meile Microsoft.

Enivei,peaks teema vist naljafoorumis olema...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 13.03.2004 16:41:38 vasta tsitaadiga

Krt ma vist kolin kohe sinna üle- kogu potentsiaal on seal icon_razz.gif

Turvakaalutlustel on back nupp ära keelatud icon_lol.gif


viimati muutis Vidget 13.03.2004 17:20:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 13.03.2004 16:45:22 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluse tegijad, hoidke nüüd alt, kylaline.ee tegutseb, ja ärge arvake, et sellest ei tule "hitt" icon_exclaim.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 20:04:49 vasta tsitaadiga

Tanel, mis sul on kaubamärk registreerimata või icon_eek.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 22:17:04 vasta tsitaadiga

tuleviku arvuti pentium5 10 GHz 8)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2004 23:13:24 vasta tsitaadiga

ma võtaks selle zil´i kastitäie oopiumi ära aga tüüp ei
jätnud numbrit rsk 8)
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.03.2004 23:55:42 vasta tsitaadiga

10 GHz - poleks paha icon_wink.gif

aga vaatame, sellest lehest võib veel tugev konkurent tulla...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.03.2004 23:58:02 vasta tsitaadiga

ai ai ai, see teine on ikka tõsine konkurent icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 18.03.2004 10:11:08 vasta tsitaadiga

häbi tunnistadagi, aga viimasel ajal ma käin enne uues HinnaVaatluses ja alles siis kui sealt ei leia, tulen siia.
_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 10:28:37 vasta tsitaadiga

ai, selle lehega sai alles naerda icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 18.03.2004 10:51:10 vasta tsitaadiga

Müügi Kuulutused, Ostu Kuulutused icon_exclaim.gif kus on eesti õigekeel? oijahh, kui midagi soperdada, siis võiks ju vähemalt keele enne selgeks õppida icon_biggrin.gif
ja võimalus lehte ise muuta, see on küll midagi uut icon_biggrin.gif

_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergay
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 18.03.2004 13:39:58 vasta tsitaadiga

Kõik HinnaKeskused ja HinnaVaatluse second editionid...kurat, kas tegijatel endal häbi ei ole icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.03.2004 22:54:41 vasta tsitaadiga

tegelt võiks olla küll teisi HinnaVaatluseid aga siis ka teistele valdkondadele a la autod jne.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 18.03.2004 23:25:24 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
tegelt võiks olla küll teisi HinnaVaatluseid aga siis ka teistele valdkondadele a la autod jne.

Usun, et selleks pole vaja teisi HinnaVaatluseid. Kuidagi annaks siia ka teha teiste valdkondade hindade vaatlusi icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eintz
HV vaatleja
eintz

liitunud: 03.07.2002




sõnum 18.03.2004 23:29:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
irw pentium5 10 GHz
ja kust teab micropehme mida intel teeb


kusjuures see 10ghz on mõne aja pärast ehk täiesti mõeldav, kuid paar päeva tagasi inteli onu rääkis, et P5 ei tule veel nii pea, jääb P4, aga kui kauaks ta öelda ei osanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 19.03.2004 19:00:48 vasta tsitaadiga

pean järgi uurima mis lehega tegu on icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 18:10:08 vasta tsitaadiga

HV-l siis ju varsti mõte kaob kui selline nii nimetatud "Hinnavaatlus" juba tegutseb
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001




sõnum 21.03.2004 19:40:21 vasta tsitaadiga

Ostsin 6kg sitta sealt .. kõva leht..
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 19:52:21 vasta tsitaadiga

SElline lahe kuulutus seal ja vastus ka icon_eek.gif
tsitaat:

M: Ordi Jõuluarvuti Carmen
Autor: Vaike Kukk Lisatud: 2004-03-18 09:27:58

Ostetud 4 aastat tagasi.V.H.Korras!!!CDrom12x,PII233,63ram,4mb video,Ogg(AC3) Soundikas,kaks pulti,15 SVGA,HP Printer,HP scanner;3,2GB hdd, 5.5 ja 3.5 floppyd. Arvutit pole lõhutud,kriime ja kraapse pole.Uuena maksis ca`26 000.- . Pakkumisi võiks alustada alates 6000.- (eks ta on juba vanem kah ja arvuti hind langeb aja jooksul icon_wink.gif Võib müüa ka ilma lisaseadmeteta. Head pakkumist!


Vastus :
Autor: rambo Lisatud: 2004-03-19 21:43:59

no ma pakun alghinna

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 21.03.2004 20:16:34 vasta tsitaadiga

Seega tasub asju sel müüa! thumbs_up.gif
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 20:21:52 vasta tsitaadiga

nii võib rikkaks saada 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 21.03.2004 20:24:01 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Eriti lahe koht.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 22:41:18 vasta tsitaadiga

Näete mida võib saavutada kui ikka tõsiselt tahad head saiti ehitada..... Vaeva nähtud..... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 22:42:37 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
SElline lahe kuulutus seal ja vastus ka icon_eek.gif
tsitaat:

M: Ordi Jõuluarvuti Carmen
Autor: Vaike Kukk Lisatud: 2004-03-18 09:27:58

Ostetud 4 aastat tagasi.V.H.Korras!!!CDrom12x,PII233,63ram,4mb video,Ogg(AC3) Soundikas,kaks pulti,15 SVGA,HP Printer,HP scanner;3,2GB hdd, 5.5 ja 3.5 floppyd. Arvutit pole lõhutud,kriime ja kraapse pole.Uuena maksis ca`26 000.- . Pakkumisi võiks alustada alates 6000.- (eks ta on juba vanem kah ja arvuti hind langeb aja jooksul icon_wink.gif Võib müüa ka ilma lisaseadmeteta. Head pakkumist!


Vastus :
Autor: rambo Lisatud: 2004-03-19 21:43:59

no ma pakun alghinna

8155.- ..... nõus..... icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 15.04.2004 16:45:28 vasta tsitaadiga

Kle MIs asjast MS prosesid toodab .. Intel peaks ikka Pentiume tootma icon_razz.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2004 16:47:18 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Kle MIs asjast MS prosesid toodab .. Intel peaks ikka Pentiume tootma icon_razz.gif


MS andis ainult teada, nagu infoallikas või nii icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 16:57:47 vasta tsitaadiga

tra need bussipiletid on ikka parimad

tsitaat:
On müüa läbi löödud bussipiletid. Meie müüdavate uute piletitega palju mugavam bussiga sõita, sisenedes bussi ei pea enam hakkama augustaja poole trügima, sest sul on pilet juba augustatud. Piletid augustatakse kasutades kõrgtehnoloogilisi lasereid mis koostöös NASA-ga just selleks otstarbeks ehitati. Laseriga augustatud pileteid saab osta vaid siit. Anna oma tellimus sisse juba täna, ning Te saate kümnenda pileti kauba peale. 1 pilet 25 kr 100 ja rohkem 20 kr
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muku
HV kasutaja
muku

liitunud: 20.08.2002




sõnum 15.04.2004 17:02:54 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif l6pphea leht ikka...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 15.04.2004 17:39:18 vasta tsitaadiga

Samas suht vigane icon_biggrin.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 15.04.2004 22:46:12 vasta tsitaadiga

Ostan lapsi icon_lol.gif Ma ostan vanaisasi thumbs_up.gif ega kellelgi midagi pakkuda pole icon_question.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 16.04.2004 07:47:19 vasta tsitaadiga

mnjaa.. HV v2ga k7va konkurents icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.04.2004 13:29:35 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
mnjaa.. HV v2ga k7va konkurents icon_rolleyes.gif

oli see naljaga öeldud ? icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 15:33:02 vasta tsitaadiga

Mis sa ise arvad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StuffMaster
Kreisi kasutaja
StuffMaster

liitunud: 07.10.2002




sõnum 19.04.2004 19:44:00 vasta tsitaadiga

Ex nad mingid naljamehed on!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2004 22:03:43 vasta tsitaadiga

StuffMaster kirjutas:
Ex nad mingid naljamehed on!
suht mõttetud 12a. naljamehed jah...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2004 18:24:39 vasta tsitaadiga

Jälle uus konkurent!!!
http://www.hinnaweb.ee/index.php?op=22&folder=Arvuti
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 23.04.2004 18:58:25 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Jälle uus konkurent!!!
http://www.hinnaweb.ee/index.php?op=22&folder=Arvuti
See tundub igatahes etem, kui see eelmine leht icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 23.04.2004 20:26:39 vasta tsitaadiga

Homer5 kirjutas:
aks kirjutas:
Jälle uus konkurent!!!
http://www.hinnaweb.ee/index.php?op=22&folder=Arvuti
See tundub igatahes etem, kui see eelmine leht icon_rolleyes.gif

Etem küll, aga konkurentsist on asi ikka vääääääga kaugel.(Kompliment HV-le 8) )
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 23.04.2004 20:29:45 vasta tsitaadiga

Goblin kirjutas:
Homer5 kirjutas:
aks kirjutas:
Jälle uus konkurent!!!
http://www.hinnaweb.ee/index.php?op=22&folder=Arvuti
See tundub igatahes etem, kui see eelmine leht icon_rolleyes.gif

Etem küll, aga konkurentsist on asi ikka vääääääga kaugel.(Kompliment HV-le 8) )
Seda arvan mina ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 28.04.2004 15:36:21 vasta tsitaadiga

hinnaweb'i kodulehel olevast küsitlusest tuli ka see välja, et HinnaVaatlus siiski parim thumbs_up.gif

http://www.hinnaweb.ee/index.php?op=5&poll_title=Milline+sait+annab+parima+%FClevaate+hindadest%3F

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 28.04.2004 20:54:19 vasta tsitaadiga

4rvut kirjutas:
hinnaweb'i kodulehel olevast küsitlusest tuli ka see välja, et HinnaVaatlus siiski parim thumbs_up.gif

http://www.hinnaweb.ee/index.php?op=5&poll_title=Milline+sait+annab+parima+%FClevaate+hindadest%3F

heh, lahe, hinnawebi kodulehekülg ja HV võidab pika puuga icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2004 21:18:43 vasta tsitaadiga

Mis protsendid veel siin lehed tehtud küsitluses tulexid .. icon_rolleyes.gif

Vist 99% Hinnavaatlus, 1% Hinnaweb.. a mis see HansaWeb üldse on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 28.04.2004 21:53:54 Re: Uus hinnavaatlus või? vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
http://www.kylaline.ee/page.php?id=hinnavaatlus


imo on see J O K E beer_yum.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 28.04.2004 22:02:21 vasta tsitaadiga

aga mu arust on selle joke weebi looja vist HinnaVaatluse peale pahaseks saanud millegi pärast ja mine tea hakkab veel HinnaVaatluse vastast liikumist looma nagu seda ratel juba on icon_question.gif
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 29.04.2004 08:45:00 vasta tsitaadiga

Samas konkurents on hea .. Ehtne näide see mobiili värk icon_wink.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 29.04.2004 09:11:54 vasta tsitaadiga

Hinnaweb ei ole konkurent,või on HV st kah võimalik mööblit osta? Pigem nagu laiemat ringkonda haarav hinnavaatlus.Positiivne ja norm. kujundusega.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reso
HV vaatleja
reso

liitunud: 23.02.2004




sõnum 29.04.2004 13:38:59 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni Intel P4-ga veel raha teenib, uut välja ei tule. Kahtlane kas ta kohe lambist nüüd 10 GHz tuleb. Ma ei saa aru, mida nad nendest hertsidest taga ajavad, mõelgu parem mingid uued käsustikud välja. Kaugemas tulevikus aetakse transistori mõõtmed ühe aatomi tasandile, ja edsi mis saab.

Üldiselt, kõva HinnaVaatlus küll icon_neutral.gif

Autode teema võiks küll HV-sse sisse tuua, ise oleks küll seal agar sõnavõtja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Uus hinnavaatlus või?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.