Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.10.2023 21:23:13 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Divisor kirjutas:
bush kirjutas:
Ma ise suht kindel, et nad ehitavad sellest väga hea toote lõpuks. Lihtsalt oli uut mootorit vaja, et kõike nö otsast alustada. Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.

Yea, sure thing. Uus engine pidi välistama spaghetti code'i ja kiiremaks/paremaks uuendused aga läheb aina hullemaks. cl_bob removed, righthand 0 removed, consistent jump fix läbi aliase removed, vac net sai hoopis downgrade mitte upgrade jne jne.
Lisaks sai Valve ka lõpuks selle auhinna kätte, et worst rated game ever nende ajaloos.
bush kirjutas:
Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.

Ja see on nagu täielik what??? Nad oleks saanud nagu varasemate CS'dega matchmakingu kinni panna lihtsalt ja community alles jätta.
Usutavam põhjus on skinid mille tõttu vana versioon kaob ja jääb ainult üks.

Täiesti nõus, enam pole seda head mängu, mida mängida. Ennem ei installi ka kui pole csgo tagasi või vähemalt sama hea produkt.

Ega paljud ei saagi. Kõigepealt muudeti tasuline mäng tasuta mänguks. Seejärel eemaldati Maci tugi nüüd CS2 launchiga. Kui PC peal ei mängi oled kogu oma raha eest ostetud stuffist ilma. Kuna mäng on tasuta vahepeal läinud, siis mingit refundi isegi selle eest ei saa. Totaalne clusterfuck.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 21:33:20 vasta tsitaadiga

Refundi saad siis kui enamus ajast macil mängitud, muidu jah...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 20.10.2023 00:10:59 vasta tsitaadiga

ma ei saa hästi sellest cs2 probleemist aru? csgo on päris mitu suurt update üle elanud, mis ei ole oluliselt väiksemad olnud kui cs2. kogu see counterstrike on täna niikuinii live service game, cs2 on puhas urunduslugu.
uudihimust, mis raha sa tahaksid tagasi saada, prime upgrade? mäng ise on tasuta olnud mälu järgi umbes 5 aastat.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 07:22:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma ei saa hästi sellest cs2 probleemist aru? csgo on päris mitu suurt update üle elanud, mis ei ole oluliselt väiksemad olnud kui cs2. kogu see counterstrike on täna niikuinii live service game, cs2 on puhas urunduslugu.
uudihimust, mis raha sa tahaksid tagasi saada, prime upgrade? mäng ise on tasuta olnud mälu järgi umbes 5 aastat.


Vist omal ajal maksis 10 krooni, mida taga aetakse siin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 07:32:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma ei saa hästi sellest cs2 probleemist aru? csgo on päris mitu suurt update üle elanud, mis ei ole oluliselt väiksemad olnud kui cs2. kogu see counterstrike on täna niikuinii live service game, cs2 on puhas urunduslugu.
uudihimust, mis raha sa tahaksid tagasi saada, prime upgrade? mäng ise on tasuta olnud mälu järgi umbes 5 aastat.



Mäng tasuta olnud, aga enamused on selle eest maksnud.
Paljudel on asi põhimõttes, pole see mäng mille eest maksid enam, cs2 suht katkises faasis veel ja mul pole dev'ides väga palju usku.
Lisaks cs2's palju featureid puudu võrreldes csgo'ga.

Ma proovisin cs2'te avatud meelega, aga ei suuda lihtsalt, mäng on nii halb.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 20.10.2023 08:49:32 vasta tsitaadiga

miks cs2 halb on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 09:49:41 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
miks cs2 halb on?


Netcode on katkine, sub-tick pole mingi areng 128-tick üle, pidev seinade taga suremine jms. nagu mõni halb bf3 server, movement on ujuv ja pole täpne nagu cs mängudele omane on(inimesed teevad alias commande, et seda parandada, devid üritavad neid koguaeg eemaldada).
Devid tegelevad igast ebavajalike asjadega ja neid ei tundu huvitavat mida inimesed tahavad, cl_righthand 0 puudumine on üks asi mis mind eriliselt häirib.

Valve mäng, aga workshop support puudub, täitsa ajulage.
Tundub nagu mingi CS'i kloon, strike duties vms. Mitte päris cs, või siis definitive edition, nagu san andrease definitive edition.

Rääkimata sellest, et mängu pidevalt dumb downitakse, skill jumpe vähendatakse koguaeg.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 13:03:47 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, poisid panevad hetkel IEM Sydney 2023 ja ei nuta seal keegi, mängivad nii mis mühiseb...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 10:29:28 vasta tsitaadiga

danny, aga mis neil muud üle jääb, maxima kassapidajaks? See on nende elatis ju. Paljud PRO-d on samuti hämmingus, et selline jama üldse lubatud on.
https://twitter.com/ESLCS/status/1714642493558366305 See video oli alguses YT kõigile nähtav, aga võeti ära. Õnneks veel Twitteris näeb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Online

sõnum 26.10.2023 10:57:57 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/clip/UgkxQlQxJcjEUVLeEWbxrnDnUXpmTilum7ig

Twistzzil on õigus, niimoodi suhtuda nagu s1mple seda tegi, ei too ka mängule kuidagi kasu. Vähemalt üritavad asja paremaks teha.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 11:22:03 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Vähemalt üritavad asja paremaks teha.

ei ole väga hea argument, ent muarust ei ole mäng täiesti broken ja on OK laivi lasta, üle kolida.
Parem seis kui reliisidel üldiselt, IMO.

Samal ajal selliselt inimestel mäng vahetada, ei tea, olen kahe vahel.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 11:46:17 vasta tsitaadiga

Ma saaks täitsa aru kui see mäng oleks sellises staadiumis nagu see praegu on kui oleks täiesti uus reliis, nagu CS:S asemel tuli CS:GO, aga CS2 on ju kõiges update nagu nad ise seda räägivad ja selle pärast raha ei taha refundida. Update peaks olema upgrade, mitte downgrade. Jätnud CS:GO alles ja teinud uus mäng kõrvale, täiesti okei, kahe käega poolt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 26.10.2023 16:18:14 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
https://www.youtube.com/clip/UgkxQlQxJcjEUVLeEWbxrnDnUXpmTilum7ig

Twistzzil on õigus, niimoodi suhtuda nagu s1mple seda tegi, ei too ka mängule kuidagi kasu. Vähemalt üritavad asja paremaks teha.


See vend on ju jumala delusional seal videos. Valve slides pro playeritele DMi, et mis viga on, mille peale pro player oli šokeeritud, et developer on TÄIELIKULT disconnected playeritest. Ma oleks samamoodi reageerinud kui ma pro player oleks ja lihtsalt ignoreerinud selliseid developere. Devid tehku twitter lahti või steam discussions ja lugegu mis probleemid on. Lisaks on olemas piisavalt youtubereid, kes üritavad pidevalt juhtida tähelepanu sinna.
Pro playerid on suht väike hulk ikka võrreldes kogu mängijate baasiga.

Also kui dev ütleb, et aga locked 120 fps ongi kõige parem experience... millest meil üldse veel rääkida on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 16:50:02 vasta tsitaadiga

IMO kõik suuremad "downgrade" jutlustajad ei suuda argumente välja tuua, peale "shit sucks" icon_lol.gif

FPS-i/tickrate-i osas olen nõus.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 26.10.2023 22:48:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
IMO kõik suuremad "downgrade" jutlustajad ei suuda argumente välja tuua, peale "shit sucks" icon_lol.gif

FPS-i/tickrate-i osas olen nõus.


Sa ise just tõidki selle argumendi välja mida põhiliselt downgrade osas peetakse silmas icon_lol.gif
Siia juurde saab jällegi lisada cl_bobi eemaldamine, cl_righthand ära võtmine, movement aliase remove, wingmani mapid suuresti läinud ja nüüd oota jälle kuni tagasi tulevad, olematu server browser jne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 27.10.2023 15:18:43 vasta tsitaadiga

Opaaa, Esimest korda puutun kokku selle mänguga, CS 2? Sellel on mingi eelnev versioon ka olnud v ma essat korda kuulen sellest mängust, Igaljuhul ma nd 10 tundi tagunud ja mingeid kaste saanud mis nendega teha saab?
Päris äge, õiged relvad ja puha, polegi mingeid lasermõõkasid nagu Fortnites, usun ,et sellel mängul on tuleviku ja kindlasti uusi osasid tulekul... See näeb über kift välja! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.10.2023 23:03:38 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Opaaa, Esimest korda puutun kokku selle mänguga, CS 2? Sellel on mingi eelnev versioon ka olnud v ma essat korda kuulen sellest mängust, Igaljuhul ma nd 10 tundi tagunud ja mingeid kaste saanud mis nendega teha saab?
Päris äge, õiged relvad ja puha, polegi mingeid lasermõõkasid nagu Fortnites, usun ,et sellel mängul on tuleviku ja kindlasti uusi osasid tulekul... See näeb über kift välja! thumbs_up.gif beer_yum.gif

Kui sa nuud nalja ei tee siis erunevaid conter stike on olnud ikka mitmeid, sellele eelnev siis cs: go. Kastidega on selline õnne mäng osta võti ja looda, et tuleb midagi head (õldiselt ei tule) või müü maha.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 31.10.2023 00:11:00 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Opaaa, Esimest korda puutun kokku selle mänguga, CS 2? Sellel on mingi eelnev versioon ka olnud v ma essat korda kuulen sellest mängust, Igaljuhul ma nd 10 tundi tagunud ja mingeid kaste saanud mis nendega teha saab?
Päris äge, õiged relvad ja puha, polegi mingeid lasermõõkasid nagu Fortnites, usun ,et sellel mängul on tuleviku ja kindlasti uusi osasid tulekul... See näeb über kift välja! thumbs_up.gif beer_yum.gif

Kui sa nuud nalja ei tee siis erunevaid conter stike on olnud ikka mitmeid, sellele eelnev siis cs: go. Kastidega on selline õnne mäng osta võti ja looda, et tuleb midagi head (õldiselt ei tule) või müü maha.



See oli nali, ma olen Csi mänginud sellest ajast ,kui sellel tuli esimene mod. 1.0.1.3.1.5.16.CZ jne. Kõiki... algusaastatest, Ainus asi mille üle mängus ma hetkel vingun on see ,et mape on vähe, kuskilt maalt Gos hakkasid ära kaduma, Algul oli kõik, aztec, coblestone jne...
Nüüd on nii väike ja piiratud valik icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2023 20:08:38 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:

See oli nali, ma olen Csi mänginud sellest ajast ,kui sellel tuli esimene mod. 1.0.1.3.1.5.16.CZ jne. Kõiki... algusaastatest, Ainus asi mille üle mängus ma hetkel vingun on see ,et mape on vähe, kuskilt maalt Gos hakkasid ära kaduma, Algul oli kõik, aztec, coblestone jne...
Nüüd on nii väike ja piiratud valik icon_sad.gif


Tegelt pole vähe, siiani CSGOs leiti huvitavaid smoke lineupe jne.. kui sa ikka igas mapis kõik selgeks õpid, siis liialt suur map pool ajab asja liialt keeruliseks. See ikkagi võistlusmäng, mitte nalja tegemiseks. Vähemalt ise pole küll seda mängu teisiti võtnud.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2023 14:21:54 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:

See oli nali, ma olen Csi mänginud sellest ajast ,kui sellel tuli esimene mod. 1.0.1.3.1.5.16.CZ jne. Kõiki... algusaastatest, Ainus asi mille üle mängus ma hetkel vingun on see ,et mape on vähe, kuskilt maalt Gos hakkasid ära kaduma, Algul oli kõik, aztec, coblestone jne...
Nüüd on nii väike ja piiratud valik icon_sad.gif


Tegelt pole vähe, siiani CSGOs leiti huvitavaid smoke lineupe jne.. kui sa ikka igas mapis kõik selgeks õpid, siis liialt suur map pool ajab asja liialt keeruliseks. See ikkagi võistlusmäng, mitte nalja tegemiseks. Vähemalt ise pole küll seda mängu teisiti võtnud.


Ja nüüd saad hakata ka CS2s aztecit ja cobblet mängima, ses community mapid on tagasi. Keegi peab nad vaid üles laadima workshoppi

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 10.11.2023 23:24:09 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
janno89 kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Opaaa, Esimest korda puutun kokku selle mänguga, CS 2? Sellel on mingi eelnev versioon ka olnud v ma essat korda kuulen sellest mängust, Igaljuhul ma nd 10 tundi tagunud ja mingeid kaste saanud mis nendega teha saab?
Päris äge, õiged relvad ja puha, polegi mingeid lasermõõkasid nagu Fortnites, usun ,et sellel mängul on tuleviku ja kindlasti uusi osasid tulekul... See näeb über kift välja! thumbs_up.gif beer_yum.gif

Kui sa nuud nalja ei tee siis erunevaid conter stike on olnud ikka mitmeid, sellele eelnev siis cs: go. Kastidega on selline õnne mäng osta võti ja looda, et tuleb midagi head (õldiselt ei tule) või müü maha.


See oli nali, ma olen Csi mänginud sellest ajast ,kui sellel tuli esimene mod. 1.0.1.3.1.5.16.CZ jne. Kõiki... algusaastatest, Ainus asi mille üle mängus ma hetkel vingun on see ,et mape on vähe, kuskilt maalt Gos hakkasid ära kaduma, Algul oli kõik, aztec, coblestone jne...
Nüüd on nii väike ja piiratud valik icon_sad.gif


Haha, sama värk siin. Siiski ma olen 2000 aastal olnud lanparyl Tallina Lauluväljakul kus võisteldi esimest korda CS mängus Eestis suurema ürituse raames mile võitis KUNN clan ja kasutusel oli äsja vähem kui nädal varem välja tulnu CS beta 0.7. Sai isegi see mäng siis avastatud ja väga vinge oli.

Tänapäeva tagasi. Olen CS2 rohkem huvitunud kui CS:GO üldse pelatud. Varem oli ikka CS originaal ja CS Source väga palju mängitud mul noorena.

CS2 osas üks suur küsimus - kas HE granaat oli juba CS:GO ajal täiesti mõttetu asi? Teeb nii vähe dammi, et noh 300 raha eest equipment oli vanasti see maasikas damage mida korra sai kasutada, aga hetkel nii palju kui mänginud siis granaadi kille pole sisuliselt kordagi kunagi näinud. Molovovi kille on aegajalt ette tulnud.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006




sõnum 11.11.2023 00:20:16 vasta tsitaadiga

Granaat võiks jah rohkem viga teha. Võrreldes CS:GO-ga ei ole see tugevamaks muutunud mu meelest. Kui max damage ilma soomuseta on 98 siis killid saavad juhtuda ainult juba vigastatud vastatega. Granaati kasutan eelkõige vastaste kobarasse visates, lootes võimalikult paljusid vigastada. Või kui 1:1 olukorras vastane peidab kuskil nurgas, siis samuti eesmärk pigem vigastada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.11.2023 10:05:20 vasta tsitaadiga

granaadiga kill on pigem juhus. päris pikalt on need pigem crowd või area control vahendid, kaasa arvatud he granaat.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2023 10:51:46 vasta tsitaadiga

Granaat ei ole ju killimiseks, see on tossu sisse augu tegemiseks. Mõtle kui see peaks dämmi tegema, siis oleks megalt tiimkille. icon_lol.gif
Lasteaiamäng on see CS2, muud midagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lalalalala
HV kasutaja
lalalalala

liitunud: 20.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2023 18:37:11 vasta tsitaadiga

Skill issue kui HE-ga kille ei tule, soovitan neid visata sinna kus vastased on. Ilma armorita vastaseid saab edukalt ühe naadiga ära tappa, kui suudad selle vastasele pihta visata - pihta viskamine teeb 2dmg + 98dmg plahvatus.
Chokepointidesse tiimikaaslasega koos kaks-kolm naati pannes on kill üsna tõenäoline, aga selleks, tõsi küll, tuleb taaskord granaate sinna visata kus vastane on, mitte suvaliselt kuhugi vastu seina ja lisaks veel tuleb tiimikaaslastega ka suhelda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.