Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 14:29:29 vasta tsitaadiga

Maru kavalad, ma näiteks tahan raha tagasi saada, kirjutasin Supportisse kirja ka. Ei ostnud sellist mängu ja kui tulevad jutuga et see on update, siis minu jaoks on see game braking update. icon_evil.gif Vihale ajavad.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 14:51:14 vasta tsitaadiga

Veidi ajuvaba sundlüke, jah.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsfs21
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2010




sõnum 29.09.2023 17:23:12 vasta tsitaadiga

Mul jälle selline probleem, et csgo oli mul Prime ostetud, seega peaks ka cs2 prime olema. Aga no ei ole, ütleb mängus et osta Prime 14 euro eest. Fine, no ostan siis, aga steami poodi lähen, ei lase mul osta seda. Steam supporti kirjutasin, sealt on vaikus. kellelgi sama häda ?
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 20:41:00 vasta tsitaadiga

Sain supportist täiesti mööda vastuse, nagu poleks keegi midagi lugenudki:

A help article with answers to common questions regarding the Counter-Strike 2 launch can be found here. Additionally, we are aware of server downtime when trying to play. The Counter-Strike developers are looking into this now.

If the article does not answer your question please reply here and we will be happy to help.

Steam Support
Cris

Seal lingil kuhu suunas on tekst: "With the launch of Counter-Strike 2 CS:GO is no longer available."

Milline jultumus.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 20:48:10 vasta tsitaadiga

Tsfs21 kirjutas:
Mul jälle selline probleem, et csgo oli mul Prime ostetud, seega peaks ka cs2 prime olema. Aga no ei ole, ütleb mängus et osta Prime 14 euro eest. Fine, no ostan siis, aga steami poodi lähen, ei lase mul osta seda. Steam supporti kirjutasin, sealt on vaikus. kellelgi sama häda ?


Katsetasin seda asja, mul CS:GO oli prime, läksin store page, endale osta ei saa mängu enam kuna aktiveeritud juba, mängus ka "prime enabled". Proovige "verify game files" ilmselgelt on uus asi toores.

Evil14 kirjutas:
Maru kavalad, ma näiteks tahan raha tagasi saada, kirjutasin Supportisse kirja ka. Ei ostnud sellist mängu ja kui tulevad jutuga et see on update, siis minu jaoks on see game braking update. icon_evil.gif Vihale ajavad.


Jänki oleksid läheksid ilmselt kohtusse ka ja nõuaks valuraha miljon vm. laske sital seedida tiba vm icon_biggrin.gif endal probleeme ei esine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 21:05:05 vasta tsitaadiga

danny, ma lasin ära maha juba selle jama, ei hakanud üldse proovimagi, eks näis, natuke jagelen nendega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 21:14:10 vasta tsitaadiga

Tegelikult saab csgod mängida veel. Pead mängu porpertiestest lubama csgo demo viewer beeta ja seda käivitades saad ühenduda communuity servereisse
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 21:21:36 vasta tsitaadiga

Amphor, tean, uurisin seda ka, aga see versioon on päris algeline pre 2013 vms
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 21:49:26 vasta tsitaadiga

Evil14, csgo demo viewer valid, siis peaks uuem versioon ka olema.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 22:07:14 vasta tsitaadiga

heh poisid siin higistavad cs go kinni minemise pärast. Küll need vene , rumeenia, albaania mehikesed kohe (ennustaks , et nädal) serverid jälle jooksma saavad.

Kindlasti on kõik skinnid olemas ja igasugused +15 hp asjad vipi taha ära peidetud.

Palju raskem on leida näiteks korralikku 1.6 serverit , kus poleks mingit vip jama jne.

PS : iga nädala reede on üks commuun veel korraldamas beta 6.2 kokkutulekuid. (kellel huvi siis pm, saadan lingi ), läpakas info olemas.

Teemasse: cs2 mängitav kuna paremat pole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 29.09.2023 22:07:24 vasta tsitaadiga

Mis uues nii halb on? Pole CS mingi 15a mänginud ja nüüd läksin haibiga kaasa ja kõik nagu töötab ju?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 30.09.2023 11:55:58 vasta tsitaadiga

Wingmanil aint 4 mapi valikut, aru ma ei sa miks nad neid mape ära korjavad ja muudavad vahepeal, miks ei võiks kõik mapid koguaeg saadaval olla nagu alguises, aztec, Coblestone,assautlt jne mis alguses olid ja mida kõiki ka gos alguses sai lasta nd mängi nagu mingit demo paari mapi vahel.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Online

sõnum 30.09.2023 12:01:04 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp, on ikka inimestel probleemid icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Sinu 10a tagasi makstud 15€ on inflatsiooniga väärt 10€, seega muidugi hakka supporti kottima 10€ pärast. Kõik ilmselt day 1 ei mänginud, aga CSGO oli alguses kordades hullem sitahunnik kui CS2.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2023 16:50:50 vasta tsitaadiga

mäng külmub mõne raundi järel.' aitab ainult mängu restart, nö kinnises betas puudud probleem
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006




sõnum 30.09.2023 19:41:28 vasta tsitaadiga

Lisaks graafikale on ka heli kõvasti kaasajastatud. Eriti jäid kõrva usutavalt summutatud helid eemalt. Tagasiminek on toimunud kaartide ja mänguviiside valikus. Loodetavasti tulevad team deatchmatch ning agency, assault ja militia kaardid tagasi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2023 23:54:17 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Täitsa lõpp, on ikka inimestel probleemid icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Sinu 10a tagasi makstud 15€ on inflatsiooniga väärt 10€, seega muidugi hakka supporti kottima 10€ pärast. Kõik ilmselt day 1 ei mänginud, aga CSGO oli alguses kordades hullem sitahunnik kui CS2.

++++++++++++++1 kopp.gif okse.gif monkey.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmls
HV vaatleja
hmls

liitunud: 31.08.2010




sõnum 02.10.2023 00:48:37 vasta tsitaadiga

Esimesed ~6 competitive matši ja ütleks et mäng on hea.

Mõned ideed.
- Võiks tulla täesti uusi mape juurde. Vanad tuleks ma ka muidugi alles jätta.
- Competitive short võiks tagasi tulla. Vahel tahaks teha ühe matši mis kestab ~15-20 min.


Arendus ideed:
- Miks mitte tuua gunne juurde.. ettevaatlikult, nt assault rifleid võiks rohkem olla. M4 ja AKle võiks olla rohkem alternatiive.
Minujaoks UMP tõestab et erinevad relvad toimivad. Ma võin umpga ilusti 4 tüüpi kes on M4/AK vastus ära nullida. Samas kindlasti ei tasu mingite mõtetute OP/ underpowered relvadega süsteemi ära rikkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 10:14:23 vasta tsitaadiga

Ei tea mis plaanid neil CS2ga on. Tegelikult ju alles hiljuti tuli Anubis juurde ja kohe võistluslike kaartide basseini ka, saad ka ropzi seal vaadata. Aga näiteks Tuscanit pole. Pigem ma arvan, et Valvel oli kiire ja mäng tuli suhteliselt poolikult välja, seest pole ju community mappe, mis nt Tuscan ka oli. Ja dedicated serveri tugi tuli alles hiljutise uuendusega, mis tähendab ka community servereid

Ma saan aru, et MR12 on selline kompromiss short ja long matchi asemel. Sest tegelikult on ju parem, mida rohkem mängib sama mänguliiki. Ja seoses community serverite toega, hakkab kindlasti leiduma servereid, kes MR8 ja comp rulesiga teevad.

Aga relvasid - miks mitte. Revolver on pigem meemurelv, tahaks midagi veel

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 10.10.2023 08:16:31 vasta tsitaadiga

Kellel on discord ka, levimas on CS2 discordi spämm võid saada lingi parimalt sõbralt reklaamitakse RU lõppuga lehte ja seal twitch gifte ,et su steam pihta panna. Halvimal juhul jääd ilma discordist ja steamist. Muudel juhtudel võid hakata edastama spämmi teistele. Antud mängu gifte jagatakse. RU lõppuga lehel sunnitakse peale kiiresti on vaja muidu lõppevad giftid otsa. Kui saad sõnumi isegi kõige paremalt sõbralt küsi mis link see on ja kas tema saatis selle.
Ükskõik mis on ignoreerige linke kus on gift mainitud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 10.10.2023 16:36:38 vasta tsitaadiga

Prime day deal (BenQ Zowie XL2566K ). Hind langes 538€ peale Saksa Amazonis (+38€ Eestisse saatmine).
https://www.amazon.de/dp/B0B38D5L49?smid=A3JWKAKR8XB7XF
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsap
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2006




sõnum 10.10.2023 18:14:46 vasta tsitaadiga

Korralik tööriist CS jaoks? Samas ma kujutan ette kes seda pro tasemel lasevad, hangivad oma varustuse mingi ettevõtte kaudu, mitte ei osta oma taskuraha eest kusagilt netist.

Viilutaja kirjutas:
Prime day deal (BenQ Zowie XL2566K ). Hind langes 538€ peale Saksa Amazonis (+38€ Eestisse saatmine).
https://www.amazon.de/dp/B0B38D5L49?smid=A3JWKAKR8XB7XF
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 11.10.2023 12:44:25 vasta tsitaadiga

tsap kirjutas:
Korralik tööriist CS jaoks? Samas ma kujutan ette kes seda pro tasemel lasevad, hangivad oma varustuse mingi ettevõtte kaudu, mitte ei osta oma taskuraha eest kusagilt netist.

Viilutaja kirjutas:
Prime day deal (BenQ Zowie XL2566K ). Hind langes 538€ peale Saksa Amazonis (+38€ Eestisse saatmine).
https://www.amazon.de/dp/B0B38D5L49?smid=A3JWKAKR8XB7XF


Ma pakun, et parim tööriist CSi jaoks? icon_rolleyes.gif
No prod saavad oma monitorid kindlasti tööandja või sponsorite kaudu.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 11:54:56 vasta tsitaadiga

Ma ise suht kindel, et nad ehitavad sellest väga hea toote lõpuks. Lihtsalt oli uut mootorit vaja, et kõike nö otsast alustada. Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 18.10.2023 21:22:14 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Ma ise suht kindel, et nad ehitavad sellest väga hea toote lõpuks. Lihtsalt oli uut mootorit vaja, et kõike nö otsast alustada. Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.


Yea, sure thing. Uus engine pidi välistama spaghetti code'i ja kiiremaks/paremaks uuendused aga läheb aina hullemaks. cl_bob removed, righthand 0 removed, consistent jump fix läbi aliase removed, vac net sai hoopis downgrade mitte upgrade jne jne.
Lisaks sai Valve ka lõpuks selle auhinna kätte, et worst rated game ever nende ajaloos.

bush kirjutas:
Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.


Ja see on nagu täielik what??? Nad oleks saanud nagu varasemate CS'dega matchmakingu kinni panna lihtsalt ja community alles jätta.
Usutavam põhjus on skinid mille tõttu vana versioon kaob ja jääb ainult üks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 22:11:43 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
bush kirjutas:
Ma ise suht kindel, et nad ehitavad sellest väga hea toote lõpuks. Lihtsalt oli uut mootorit vaja, et kõike nö otsast alustada. Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.


Yea, sure thing. Uus engine pidi välistama spaghetti code'i ja kiiremaks/paremaks uuendused aga läheb aina hullemaks. cl_bob removed, righthand 0 removed, consistent jump fix läbi aliase removed, vac net sai hoopis downgrade mitte upgrade jne jne.
Lisaks sai Valve ka lõpuks selle auhinna kätte, et worst rated game ever nende ajaloos.

bush kirjutas:
Arenduse tõttu ei saanud ka CSGO alles jätta, sest oleks pidanud sinna ka inimesi alles jätma kes peaksid mängu ja servereid jms hooldama.


Ja see on nagu täielik what??? Nad oleks saanud nagu varasemate CS'dega matchmakingu kinni panna lihtsalt ja community alles jätta.
Usutavam põhjus on skinid mille tõttu vana versioon kaob ja jääb ainult üks.



Täiesti nõus, enam pole seda head mängu, mida mängida. Ennem ei installi ka kui pole csgo tagasi või vähemalt sama hea produkt.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.