Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.12.2020 08:13:46 vasta tsitaadiga

Steamis ise olen selle kasutajaga saanud alati kiirelt skinid müüdud: https://steamcommunity.com/id/RUUKIE , ta küll ostab "hulgimüügi" hinnaga, aga raha on alati kiirelt kohale tulnud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 04.01.2021 21:12:32 vasta tsitaadiga

AC7,
Ei tea suht võimatu praegu mängida gn1-st s4-ja kukkunud. Selline smurfi meri et hoia mütsi. kui ennem lasin gn1-s tavaliselt 20+ kodakiku maha siis nüüd pole võimalik s4-s üle 6-e lasta. lihtsalt ULME. Kui peaks smurfe banitama siis ilmselt mäng kaotaks 90+% mängjatest icon_lol.gif Muidugi neile LE -LEM+ ei meeldi et ma realselt olengi see kes olen saan kicke julmalt.

Veel mida täheldanut et vennad lagivad üle mapi ringi. fps on neil korras 300+ ping ka 20-70 vahel.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2021 21:25:00 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Kohvipaksu pealt ennustad fpsi?
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 04.01.2021 22:16:52 vasta tsitaadiga

järelvaatamisel näitab ära.need kes realselt telliskiviga lasevad seal on fps ka nagu kivi ja pingka sama.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2021 22:46:02 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, aga lase kõvemini, või lase kellelgi end carryda, ma ei tea.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 05.01.2021 14:54:37 vasta tsitaadiga

Sain eile ühe kontoga 24h puhkust. Võtsin siis teise konto. seda kasutan vähe. tegin mõned võidu 8 korraliku võidu mängu ja 4 kautust. täna siis kaks mängu. kus kohe välja kickitud ja 20minti puhkust.Ja see konto on puhas, ei ole mingeid lollusi ees(pean silmas kick-e)
Lausa rõve vaadata mis toimub.
Eile sain kaotus mängus teami parimana kicki ja puhkusele.! 11-16 29/20 KD Ja pole kedagi kellega tahaks mängida. Olen üksik hunt, üksi.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 05.01.2021 14:59:21 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Sain eile ühe kontoga 24h puhkust. Võtsin siis teise konto. seda kasutan vähe. tegin mõned võidu 8 korraliku võidu mängu ja 4 kautust. täna siis kaks mängu. kus kohe välja kickitud ja 20minti puhkust.Ja see konto on puhas, ei ole mingeid lollusi ees(pean silmas kick-e)
Lausa rõve vaadata mis toimub.
Eile sain kaotus mängus teami parimana kicki ja puhkusele.! 11-16 29/20 KD Ja pole kedagi kellega tahaks mängida. Olen üksik hunt, üksi.


www.faceit.com kui vähegi normaalselt tahta competitive playd
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 05.01.2021 18:47:51 vasta tsitaadiga

Võtsin siis kolmanda konto ka kasutusse. Selle olin kunagi 11 mänguga mg2-ks ajanud ja no prime-na. Täna siis 7 mängu 3 korda kickiti 1 kord andsime alla 5-l raundil 3 mängjat oli alles. Enamus mängudes mis sai lõpetatud olin eespool kui viimane.(vastased olid gn3-mg2) Valve poolt teame topitakse nii kokku et pole sõnu. Erinevus on enam kui 3X-ne
Viimane küll tuli v6it aga mis v6it see on kui teamis on spinner ja vastas oli kaks värsket kontot. sain siis gn3-ks. LIHTSALT ei taha aru saada miks valve ei suuda ei oska ei taha korralike võrdseid teame kokku panna INFOT on neil juu küllaga.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiireson
HV vaatleja
hiireson

liitunud: 24.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2021 15:57:07 vasta tsitaadiga

Viimastel mängudel mingi nädala jooksul on mingid imelikud derankerid vastas. Istuvad AFK ja täiesti mõttetu mängida. Järgmine mäng lihtsalt sõideti meist täielikult üle, üks andis meil alla ja siis ise andsime ka surrenderi. Antud hetkeks vist oli seis 7:1 juba icon_biggrin.gif Või siis sellised vastased, keda meie võidame suurelt. Igasugune tuju läheb ära. Õnneks mängime tiimiga ja ei ole mingeid toksilisi närvihaigeid. @dohc-48v12 kui sul soovi, siis võid kirjutada. Võid meiega mängida. Kicki ei saa icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 06.01.2021 17:53:35 vasta tsitaadiga

Nooo ma ei tea ühe kontaga sain just 7 päeva banni ära. Ma t6esti ei tea millepeale silver 4-d mängivad ELU ? v6i siis raha peale ? Ema naist ja lapsi neil nagunii ei ole icon_lol.gif Vahepeal ütlen et kui tahate kõik mängud v6ita siis logi välja ja osta hack !
Arvan ka miks praegu nii ropp on. paljudel puhkus tööl koolist ja ega see karova tõbigi asja paremaks ei tee.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 06.01.2021 19:57:09 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, kuidas sa enda suhtumist ja mänguoskust hindad?
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 06.01.2021 20:30:42 vasta tsitaadiga

Sain kunagi mg-mg2 le-lem-ga suht samaväärselt mängitud (uks team kus kunagi olin olid enamus väga hea mängu oskusega kodanikud lasime vahelduseks üksteist) ja hetkel vahet pole kas lasen silveri või mg-de erinevus on 0
Lasen lõbupärast. vahepeal ka proovin öelda mida team valesti teeb. jagan infot niipalju kui n2en. Esimese ACE-i tegin silver 3-na ning relvaks bison. vastased full mg-mge . Ei olegi plaanis end kõrgemale ajada kui mingi nova. Minujaoks on global läinud rong.
Aga valve trollib teamide komplekteerisega päris ropult. Vahepeal on tunne et üle ühe mängu peaksin kõik raundid tegema ACE-e et võita vatast. lihtsalt jookstakse surnuks v6i siis vastel on vähemalt 2 uut kasutajat (smurfi) kellest endal kui ka teamil võimatu jagu saada.Ja neeeed venelased....

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 06.01.2021 23:06:19 vasta tsitaadiga

Kuidas sa saad tiimile öelda mida nad valesti teevad kui sa ise ei ole üldse tiimi mängija?
Küsin nii Demo põhjal mis siin kunagi vaadatud sai.

_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 07.01.2021 03:06:14 vasta tsitaadiga

kui kodanikud saavad korduvalt alla 20 sec k6ik surma siis nagu... V6i jooksevad sinna saiti kus eelmine raund bomm pandi lootuses et tulevad uuesti.(kuigi tstartist näha palju b-sse läks) Või siis mintakse vastase spawni skinitud clock-i otsima (ehk kaarti avastama) Terroristina kuulen alati RUSH kuhu iganes. Igakord kui kaasa läinud siis team surnud veerand teepeal ühe inimese poolt maha lastuna. muidugi eelnevalt olen saanud 6 teamflashi 3 granati 2 korda ka jalgealune soojaks tehtud omade poolt. et vastasele jääb 1 hp. Märganud et alate mge või siis isegi natukene kõrgemal tasemel alles hakatakse enda seljatagust kindlustama.
ALA kui bommba on maas siis lüüakse perimeeter lukku. aga selles klassis kus ma mängi tutvutakse bombaga ja siis ka kaardiga. Mull peaks 2 konto peale olema ~2500h
Eilne kogemus, vastas oli 5 10 aasta coiniga vastast. Vast mängisime 4-6 raundi siis küsisin teamilt et öelge ausalt mis on teie rank? sest see ei saa olla silver 4 mäng hakati naerma. Ma polnud saanud mitteühtigi mõrva. olin kaarti kehvim mees K/D 9/21 . teami rank oli silver 4 -silver elite master. Usu v6i mitte vastasteil ei olnudki ränki.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 07.01.2021 20:16:40 vasta tsitaadiga

Okei, teiste vead on nüüd teada. Aga mis erroreid sa ise mängu ajal teed?
Viitsid mõne mängu linti võtta ja oma mõttekäigu peale rääkida?

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaimpss
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2009




sõnum 07.01.2021 22:08:22 vasta tsitaadiga

Tahaksin öelda, et see dohc-48v12 räägib ausat juttu, et koodereid on meeletult.
Selline tore lehekülg on olemas. https://convars.com/csgostats/en/bans
Hakkasin oma competitive matchmakingu mänge lisama 2019 1.jaanuarist ja see näitab täpselt ära, kes on bänneriinot saanud hetkel lehekülgi 117 ja ainult 3 lehekülge on valged kus pole keegi bänni saanud, aga needki muutuvad varsti punaseks, seis on nutune. icon_cry.gif
Matches added: 1167
Players banned: 821 thumbs_up.gif
Lõbu pärast võib mängida, aga mingitest rankidest pole isegi mõtet rääkida. icon_confused.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 01:20:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hakkasin oma competitive matchmakingu mänge lisama 2019 1.jaanuarist

Mul on kõik mängu demod aastast 2016 alles, vahel vaatan csgodemomanageriga üle. Vaade on kole.

5-8 mängu järjest kus banned üks vähemalt, on ka juhtumeid kus 10'st playerist on 6-7 bannitud.

Kokku palju banne, isegi ei tea. Number on meeletu.



Suvaline näide viimasest poolest aastast... Rank supreme/global

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 01:21:10 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas te koodereid leiate, csgo kasutab VAC'i, VAC tähendab Valve Anti Cheat, anticheat peal, ei saa koodida.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 01:21:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 08.01.2021 01:44:59 vasta tsitaadiga

MInu viga on see et ei suuda üheaegselt maha lasta 5 meest kes teevad võileba. Ma ei õpi vaid kohanen.Sessuhtes hea et proovi silver rankis mängida targemalt(saad kohe suusad) Samuti ei oska ma jooksmise ajal hüpates ak.-ga hs teha ja sama AWP-ga. Igale poole mujale ma saan pihta aga mitte vastasele veel vähem pähe.
On mänge kus ongi kogu team ja vastased sama tugevad. Just tulin mängust. vastased olid alla 1X-a nõrgemad. Suht hea mäng oli isegi. Aga vastastel oli mg1 (meie olime SE ja üks SEM) see MG oli vastaste kehvim. Tekkis küsimus seda ranki vaadates mis siis minu rank pidanuks olema MGE ?

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 08.01.2021 08:33:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, specisin eile paar roundi. Pehmelt öeldes jääb kogu see teema sul taju ja liigse enesekindluse taha. Hüppadki olukordadesse, milledega sa arvestada ei oska. Isegi 1v1 situatsioonides keskendud nii valedele asjadele.
Proovi cs-st pausi teha, vaata mõnda youtube videot, mida siin varemgi soovitatud on, ja jälgi enda demosid läbi kellegi teise pilgu.

Silver/GN tundub hetkel sinu tasemel rank olevat.

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 08.01.2021 09:41:07 vasta tsitaadiga

Ütlesingi et rank enam väga ei huvita. Global on minujaoks läinud rong (vanus on reaktsioonile liiga teinud + ei ole sellist rauda ka millega cs-i õigem lasta 4k 60hz) Hetkel on pinnuks silmas mürgised smurfid kes ei saa aru et ma mängingi sellel tasemel. Õnneks tänase uuendusega võid küll välja kickida aga enam bot-i ei saa.
See peaks natukene lihtsamaks tegema üksikmängja elu. Ja ka valve teamide kokkupanemine on teadus omaette mida oskaks vast putja ja drump seletada.Ühesõnaga lasengi juba pikemat aega suhteliselt jolo(harva satub mõni normaalne seltskond kes teab mida teha, ja koos selle nimel tööd teha) Enamus ajast latakse ei tea mida. üks ütleb et lähme sinna, sinna ta ise ka ei jõua sest poole teepeal lastakse ära, ja team on üldse teiseselpool mapi icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 10:17:26 vasta tsitaadiga

Tundub jah et asi jääb sul praegu pigem kehva raua taha.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 11:36:43 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
(vanus on reaktsioonile liiga teinud + ei ole sellist rauda ka millega cs-i õigem lasta 4k 60hz)


Kuid juba loen su katastroofilisi olukordi, see asi on su endas kinni. Puudub game sense, ja ää seleta, csgod ei ole õige lasta 4k 60hz icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 13:39:00 vasta tsitaadiga

CSGOd ei saa mängida kui sul pole 100+ hz monitori. Tegelikult peaks olema nii, et mäng ei lähe isegi käima kui sellist monitori ei ole arvutiga ühendatud.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.