Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/PS5] Gran Turismo 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2023 20:19:20 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Dj-E kirjutas:
PS! Kas VR-is on ainult kokpitivaade või saab teisi kah kasutada?

Tõsiselt? VR eesmärk on läbi oma silmade mängus sees olla, mitte ennast eemalt jälgida. Proovi mõni vr seade ära ja saad aru.

Mul oli kunagi Oculus Rift. Aegajalt oli äge teises vaates kah mängida.

Rajareits kirjutas:

Mis need haigused tal on?

Googelda ise. Pultidega oli mingi jama ja blur-i teema. Need teemad twitteri jms feedist läbi käinud - pole väga süvenenud. Aga nagu ikka uutel asjadel on alati mingid puudused mida saab fixida. Eks aeg näitab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2023 15:11:09 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Dj-E kirjutas:
PS! Kas VR-is on ainult kokpitivaade või saab teisi kah kasutada?

Tõsiselt? VR eesmärk on läbi oma silmade mängus sees olla, mitte ennast eemalt jälgida. Proovi mõni vr seade ära ja saad aru.


Ta ongi mängus sees, mäng on lihtsalt selle tüübi vaatest, kellel püksirihm jäi veoköie külge kinni.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2023 09:52:57 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka tervet teemat läbi lugema, aga mõned mõtted pärast mõnepäevast sisseelamist:

- Vist kõige lihtsam/kergem GT üldse? mul kogemused 1-4 ja natuke 5ga. Litsentside ja missioonide kullad tulevad pika puuga ja seda puldiga, lisaks võimalik vastaste raskusastet valida... Igal pool mujal ka kõvasti käehoidmist erinevate "dialoogide" näol, mis on kohati päris tüütu.
- Kas on mingit head alternatiivi PS originaalpuldile, millel triggerid ei oleks nii pehmed ja ebamäärased ja stickid libedad? Triggerite feedback oli esimene asi, mis välja lülitada, ei olnud võimalik üldse midagi kiirelt ja täpselt teha, nüüd natuke parem.
- Roulette ticketid annavad alati kõige kehvema auhinna? wtf?
- Muidu kõik ilus ja kena, praegu Cafe menu 33 ja peaaegu kõik vist on juba lukust lahti, GT4 fiilingut on omajagu.
- Vihmapiiskade feedback ja auto jahtumise helid pärast sõitu on päris kena lisa.

mis värk selle ohukate fetišiga on? icon_lol.gif

PSN: gt_ahv

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 10.04.2023 13:51:27 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
mis värk selle ohukate fetišiga on?
Olenevalt mis seadmega sõidetakse, on ohukad defaultina mapitud mingi sellise nupu alla, et seda on lihtne ekslikult vajutada.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2023 13:19:08 vasta tsitaadiga

Karr000, ma tegelikult pidasin silmas Cafe collectionite animatsioone jms


Peab ütlema, et päris kõikide litsentside kullad siiski ei tule pika puuga, Superi kulda küll puldiga kätte ei saa. S-5, S-7 ja S-10 on ilmselt ainult rooliga kullaks sõita võimalik. Või noh, kui tundida kaupa nühkida, vbolla joppab puldiga ka... Samas osad S kullad jällegi lihtsad, veider tasakaal.

Kuidas te dirt eventidega hakkama saate? Jube närviline ja tundlik on sõitmine, isegi kui controller steering sensitivity -2 peal

de la Sarthe WTC 700 on korralik rahaauk - see vist mingi glitch, et iga kord saab clean race bonuse, kokku siis 825k poole tunni eest

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2023 17:37:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Superi kulda küll puldiga kätte ei saa. S-5, S-7 ja S-10 on ilmselt ainult rooliga kullaks sõita võimalik. Või noh, kui tundida kaupa nühkida, vbolla joppab puldiga ka...

Päris päevi ei kulu jah aga nati peab lihvima osasid asju küll icon_cool.gif @ aastavahetusest Platinium puldiga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2023 21:58:04 vasta tsitaadiga

kõik sõidetud puldiga kullale... oman ka fanateci rooli aga osad asjad olid puldiga lihtsamad.
litsentsid pole kõige raskemad asjad seal oli mingi human comedy teeema mis oli idiootselt raske sai ikka 3 päeva nühitud xD
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2023 22:01:29 vasta tsitaadiga

eks peab siis harjutama veel thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2023 22:28:23 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
eks peab siis harjutama veel thumbs_up.gif

see ongi selle mängu võlu usu mind:D mingi aeg ajab sitaks tilti ja paned mängu kinni aga sees ei anna rahu:P
siis järgmine päev võtad jälle ette ja mõtled et harjutad niisama ja ei ootagi et ära teed ja just siis see juhtub ja mõtled okei polnudki nii raske xD
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2023 11:10:30 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
renx09 kirjutas:
eks peab siis harjutama veel thumbs_up.gif

see ongi selle mängu võlu usu mind:D mingi aeg ajab sitaks tilti ja paned mängu kinni aga sees ei anna rahu:P
siis järgmine päev võtad jälle ette ja mõtled et harjutad niisama ja ei ootagi et ära teed ja just siis see juhtub ja mõtled okei polnudki nii raske xD


täiesti nõus - mitmed kullad nii tulnud, et enam ei pushi ja võtad rahulikult ning tuleb palju puhtam sõidujoon ja kuld hopsti taskus

hetkel proovin Moby Dick kõik kulda teha, aga see eelviimane pass challenge on paras kirves, iga kord jääb napilt puudu ja ma ei saa aru, mis ma seal valesti teen icon_biggrin.gif tuleb lihtsalt harjutada

_______

Kas B-Specist ja endurance race-idest ka kuskil juttu on olnud? Tulgu kasvõi eraldi tasulise DLC-na või piiraku auhinnarahad ära vms, kui niiväga häda on crediteid müüa. Ei pea ju igale sõidule B-Speci külge panema, ainult kestvussõitudele.


Lisaks avastasin, et Circuit Experience on korralik kullaauk, seda küll ühekordselt, aga lihtne ja kiire viis korralikult Crediteid teenida. Boonusena saab need rajad ka selgeks, mis eriti ei meeldi või mida varem sõitnud pole.

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.04.2023 18:13:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks avastasin, et Circuit Experience on korralik kullaauk, seda küll ühekordselt, aga lihtne ja kiire viis korralikult Crediteid teenida. Boonusena saab need rajad ka selgeks, mis eriti ei meeldi või mida varem sõitnud pole.

mhm ja need on vaja ära teha kui Platinum karikat soovid saada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 15.08.2023 11:18:31 vasta tsitaadiga

Mäng sa kõvasti reklaami juurde filmi näol. Vaatasin filmi ära ja mulle väga meeldis. Tahaks ise ka seda mängu proovida
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2023 21:29:36 vasta tsitaadiga

Praegu on PS Stores black friday ale mängule ja mõtlesin, et uurin mängu omajatelt, kas on mõtet osta, kui pole aega väga regulaarselt mängida ja grindida? Olen silma peal hoidnud ja justkui huvi ka on, aga pole varasemalt GT mänge mänginud ja olen aru saanud, et mingid elemendid nõuavad päris palju harjutamist, regulaarset mängimist. Et kas pühapäevamängijale pigem sobiv või mitte?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2023 22:51:44 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Praegu on PS Stores black friday ale mängule ja mõtlesin, et uurin mängu omajatelt, kas on mõtet osta, kui pole aega väga regulaarselt mängida ja grindida? Olen silma peal hoidnud ja justkui huvi ka on, aga pole varasemalt GT mänge mänginud ja olen aru saanud, et mingid elemendid nõuavad päris palju harjutamist, regulaarset mängimist. Et kas pühapäevamängijale pigem sobiv või mitte?
Kui oled varem näiteks Forzat mänginud siis sobib küll pühapäevamängurile. Nüüdseks on seal omajagu sisu kah kogunenud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2023 22:58:31 vasta tsitaadiga

karlutikas, ega simulaator polegi nagu Need for speed,nõuabki harjutamist.Aga hea on.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2023 09:55:20 vasta tsitaadiga

Mu meelest täiesti alusetu hirm, ei ole vaja üldse karta. Ainult sellest pead aru saama, et pidurit on vaja eesmärgipäraselt kasutada.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.11.2023 10:00:34 vasta tsitaadiga

Ma pelasin viimati sim racingut PS1 peal GT2'te. Sai siin suve paiku Gran Turismo film kinos ara vaadatud ja selline emotsioonilaks tuli, pidin kohe GT7 ostma ja utlen ausalt having a blast. Vahelduseks nfsi ja horizonile(pole veel kaima pannud neid) ulihea ja 2ge, ma ei kujuta ette kui ma sinna arcaadi tagasi lahen kuidas ma neid kurve seal v6tan. icon_biggrin.gif (saab ju 200iga kylgees l2bi soita)
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/PS5] Gran Turismo 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.