Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 257, 258, 259  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 05.07.2011 01:53:53 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-in-theory-can-ps4-launch-in-2012
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.07.2011 15:35:57 vasta tsitaadiga

Mnjah, enne 2013 pole küll midagi oodata. 2012 E3-l heal juhul demovad konsooli kuid isegi selleks ajaks arvan, et pole neil midagi näidata. 2013-2014 dets oleks reaalne väljalaske aeg.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 16.07.2011 15:51:07 vasta tsitaadiga

Kui siin juba ennustamsieks läks siis ma ennustan järgmist:
Välja lastakse 2014a detsember.
Nagu ka siin öeldud, siis BD´d, kuigi paar aastat tagasi olin suht kindel, et tuleb mingi järgmine variant peale BD, ajaloost ka võtta siis PS 1,2,3 tulid CD/DVD/BD oleks ju lootnud midagi uut icon_biggrin.gif
Ketaste osas usun, et hakatakse pakkuma nii HDD kui SSD variandiga PS4ja, SSDga tuleb 1TB PS4, HDDga vast samas mahus ja 150€ odavam.
CPU ja GPU kohapealt arvan, et need pannakse ühte kiipi, ning videomälu kasutavad nad üldisest RAMst ja kiipe võidakse isegi mitu plaadile panna, kuna see tehnoloogia areneb kiirelt sinna 2in1 kiibi poole siis ei imestaks, et see nii läheb.
Kindlasti tuleb uus HDMI vers. arvatavasti 1.5.
Hind võiks sinna 699€ kanti jääda SSDga masina puhul, alguses kui välja tuleb.
Välimuselt usun, et tuleb sarnane/samasugune nagu esimeses postis on, nii konsool kui pult, vb kergelt midagi putitatakse, ehk siis selline: http://www.upload.ee/image/1497887/ps402.jpg
Ma ei usu, et füüsiline plaat hakkab kõvasti alla jääma netist alla laadimisele, eks need jagunevad 50-50 selleks ajaks.
Aga eks siis elame ja näeme thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2012 12:08:53 vasta tsitaadiga

Ps4-st ka mingeid uudiseid:

tsitaat:
console's name- or at least its codename/working title- is apparently Orbis. And it's being planned for release in time for the 2013 holiday season.


specidest ka natu, kuigi midagi v2ga kindlat veel pole.

tsitaat:
AMD x64 CPU
AMD Southern Islands GPU

The former, that's largely something we've heard before, but the latter is interesting. That's the name given to many of AMD's 2012 roster of high-end PC cards. The PS4's GPU in particular, we're told, will be capable of displaying Orbis games at a resolution of up to 4096x2160, which is far in excess of the needs of most current HDTV sets. It'll also be capable of playing 3D games in 1080p (the PS3 could only safely manage 3D at 720p).


tsitaat:

SO LONG, PS3 GAMES
Remember how the PlayStation 3 swiftly dropped the ability to play PS2 games? Well, our main source tell us the Orbis won't even bother, and that Sony has no plans to offer backwards compatibility for its existing catalogue of PS3 games.


tsitaat:
SO LONG, USED GAMES
Just like the next Xbox/Durango, we've heard from multiple sources that the Orbis will likewise have some kind of anti-used games measures built into the console.

Don't think you can simply buy the disc and stay offline, though; like many PC games these days, you'll need to have a PSN account and be online to even get the thing started.


http://www.ps3news.com/playstation-3-psn-news/rumor-playstation-4-ps4-to-debut-in-2013-codenamed-orbis/

http://www.ps4playstation4.com/PS4-Controller-Ergo-DualShock
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 29.03.2012 12:34:18 vasta tsitaadiga

orbik icon_biggrin.gif 4K 60FPS (ka 3D) oleks mõistlik. kui kasutatud mängude turg ära nullitakse võiks DD olla peamine, ei viitsi neid plaate seisma koguda.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2012 13:45:52 vasta tsitaadiga

ma jälle ei viitsiks sikutada neid gigasid.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.03.2012 13:51:35 vasta tsitaadiga

Koguaeg online?! Jääb ära.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2012 14:39:52 vasta tsitaadiga

ex mingi aeg tuleb uudiseid juurde, a selle p6hjal mis esialgu on r22gitud ei kutsu yhtegi uut konsooli soetama.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 29.03.2012 14:49:21 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Koguaeg online?! Jääb ära.

Pigem mingi online activation, et muidu ei lähe mäng tööle, kui varasemalt pole netis ära regatud vms. Ei usu, et consta-online vajalik oleks, samas on tegemist pseudoprobleemiga, nett on niikuinii kõigil, kes selle ostavad juba varasemalt olemas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2012 15:08:36 vasta tsitaadiga

tegemist on tegelt suure probleemiga, kui sul pole netti kodus, nett k2ib l2pakast l2bi netipulga, mahud on piiratud, kiirus on kehva. samas mis saab siis kui keset m2ngu kaob serveriga yhendus? kui server on maas mingi aeg? endal on kogemus heroes of might and magic 6-ga mis n6uab pidevat netti ja kogemused on suht kehvad, seep2rast ka ei poolda mingit neti aktiveerimist ega ka pidevat online olemist. igasugu sellised "lisa" turvameetmed pigem m6juvad konsoolile negatiivselt kui positiivsena.
tegemist siiski ausa kodaniku ahistamisega, mix ma PEAN olema netis kui ma olen m2ngu ostnud, ei ole k6ik ainult multiplayeri peal v2ljas, osad tahavad ka lihtsalt peale t66p2eva natuke paar tundi meelt lahtuada ja k6ik. osad viivad konsooli maale kus 6htuti miskit teha oleks ja maal ei ole alati netti k2ep2rast. ma saan aru, et igasugu truvameetmeid kasutataxe pc peal ja seal on see samuti taunitav, a kodukonsooli puhul? seal on nagunii riistvaraline turvasysteem juba sisse tehtud mida pc peal pole. seega milleks?
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.03.2012 12:24:23 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
tegemist on tegelt suure probleemiga, kui sul pole netti kodus, nett k2ib l2pakast l2bi netipulga, mahud on piiratud, kiirus on kehva. samas mis saab siis kui keset m2ngu kaob serveriga yhendus? kui server on maas mingi aeg? endal on kogemus heroes of might and magic 6-ga mis n6uab pidevat netti ja kogemused on suht kehvad, seep2rast ka ei poolda mingit neti aktiveerimist ega ka pidevat online olemist. igasugu sellised "lisa" turvameetmed pigem m6juvad konsoolile negatiivselt kui positiivsena.
tegemist siiski ausa kodaniku ahistamisega, mix ma PEAN olema netis kui ma olen m2ngu ostnud, ei ole k6ik ainult multiplayeri peal v2ljas, osad tahavad ka lihtsalt peale t66p2eva natuke paar tundi meelt lahtuada ja k6ik. osad viivad konsooli maale kus 6htuti miskit teha oleks ja maal ei ole alati netti k2ep2rast. ma saan aru, et igasugu truvameetmeid kasutataxe pc peal ja seal on see samuti taunitav, a kodukonsooli puhul? seal on nagunii riistvaraline turvasysteem juba sisse tehtud mida pc peal pole. seega milleks?

Pseudoprobleem. Kui suudad endale PS4 osta, siis suudad ka WiFi ruuteri endale osta.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.03.2012 12:53:47 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
minake kirjutas:
tegemist on tegelt suure probleemiga, kui sul pole netti kodus, nett k2ib l2pakast l2bi netipulga, mahud on piiratud, kiirus on kehva. samas mis saab siis kui keset m2ngu kaob serveriga yhendus? kui server on maas mingi aeg? endal on kogemus heroes of might and magic 6-ga mis n6uab pidevat netti ja kogemused on suht kehvad, seep2rast ka ei poolda mingit neti aktiveerimist ega ka pidevat online olemist. igasugu sellised "lisa" turvameetmed pigem m6juvad konsoolile negatiivselt kui positiivsena.
tegemist siiski ausa kodaniku ahistamisega, mix ma PEAN olema netis kui ma olen m2ngu ostnud, ei ole k6ik ainult multiplayeri peal v2ljas, osad tahavad ka lihtsalt peale t66p2eva natuke paar tundi meelt lahtuada ja k6ik. osad viivad konsooli maale kus 6htuti miskit teha oleks ja maal ei ole alati netti k2ep2rast. ma saan aru, et igasugu truvameetmeid kasutataxe pc peal ja seal on see samuti taunitav, a kodukonsooli puhul? seal on nagunii riistvaraline turvasysteem juba sisse tehtud mida pc peal pole. seega milleks?

Pseudoprobleem. Kui suudad endale PS4 osta, siis suudad ka WiFi ruuteri endale osta.


Jah kui oma onnis aint vahid.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 30.03.2012 19:07:59 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
minake kirjutas:
tegemist on tegelt suure probleemiga, kui sul pole netti kodus, nett k2ib l2pakast l2bi netipulga, mahud on piiratud, kiirus on kehva. samas mis saab siis kui keset m2ngu kaob serveriga yhendus? kui server on maas mingi aeg? endal on kogemus heroes of might and magic 6-ga mis n6uab pidevat netti ja kogemused on suht kehvad, seep2rast ka ei poolda mingit neti aktiveerimist ega ka pidevat online olemist. igasugu sellised "lisa" turvameetmed pigem m6juvad konsoolile negatiivselt kui positiivsena.
tegemist siiski ausa kodaniku ahistamisega, mix ma PEAN olema netis kui ma olen m2ngu ostnud, ei ole k6ik ainult multiplayeri peal v2ljas, osad tahavad ka lihtsalt peale t66p2eva natuke paar tundi meelt lahtuada ja k6ik. osad viivad konsooli maale kus 6htuti miskit teha oleks ja maal ei ole alati netti k2ep2rast. ma saan aru, et igasugu truvameetmeid kasutataxe pc peal ja seal on see samuti taunitav, a kodukonsooli puhul? seal on nagunii riistvaraline turvasysteem juba sisse tehtud mida pc peal pole. seega milleks?

Pseudoprobleem. Kui suudad endale PS4 osta, siis suudad ka WiFi ruuteri endale osta.


Mis Pseodoprobleemist sa räägid? Kui ostan endale näiteks PS4 ja elan juhuslikult maal,kus suured internetipakkujad oma teenust ei paku ,kas siis olen mina süüdi.et ei saa mängida ja kuna pakud välja ,et ostaksin WIFI ruuteri, siis ehk seletad mida ma selle ruuteriga teen,kas kasutan KÕU või mõnd netipulka siis PS4 taga icon_eek.gif icon_eek.gif .Ma saan aru,et elad mingi 100mb ühenduse otsas aga isegi SELLISES IT riigis nagu EESTI EI OLE MAAPIIRKONDADES ELAVATEL INIMESTEL reaalselt võimalik kiiret netti tarbida,isegi kui rahakott oleks puuga seljas ei ole teenusepakkujat. icon_smile.gif Kui PS4 peaks vajama pidevat online olekut jääb see minu viimaseks konsooliks ja kolin jäädavalt PC peale ja võimsa arvuti hinda hakkan jooksvalt tagasi teenima sikutatud mängude arvelt,las siis konsoolitootjad imevad näppu icon_biggrin.gif

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.03.2012 19:25:05 vasta tsitaadiga

No võib-olla tuleb uudisena, aga mobiilse interneti jaoks on eraldi wifi ruuterid olemas. Kõige odavam, mille ma kiiruga HV kataloogist leidsin, maksab vaid 30 eurot.

Ja miks sa eeldad, et mängimise ajal pead pidevalt online olema ja et see räigelt andmeliiklust tekitab? Pigem kontrollitakse mängu käivitamisel serverist lihtsalt vajalike õiguste olemasolu. Selleks piisab ka aeglasest 2G/GPRS ühendusest.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.03.2012 20:20:17 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Kui PS4 peaks vajama pidevat online olekut jääb see minu viimaseks konsooliks ja kolin jäädavalt PC peale ja võimsa arvuti hinda hakkan jooksvalt tagasi teenima sikutatud mängude arvelt,las siis konsoolitootjad imevad näppu icon_biggrin.gif

Konsool on paha ja tahab netti, aga pole midagi, sest PC ei taha ja pirada saab ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 31.03.2012 00:25:31 vasta tsitaadiga

Kui tulevadki mängud mida enam edasi müüa ei saa ja pidev neti nõue.
Siis kasutatakse vanema generatsiooni konsoole edasi ja palju inimesi läheb PC peale üle/tagasi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 31.03.2012 11:13:30 vasta tsitaadiga

Mina loodan vaid ,et ps3 suudaks move minema visata ja võtta malli kineticult. See move tegelt jama,sinu liigutusi ta ei jälgi ja võid kasvõi õlut juua,liiguta vaid pulka sinna kuhu vaja, samas kui kineticul pead ikka ise möllama ja nii palju fun-im thumbs_up.gif
Ja vahet pole kas selline vidin tehtaks ps3-le või ps4-jale.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 31.03.2012 11:30:20 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Mina loodan vaid ,et ps3 suudaks move minema visata ja võtta malli kineticult.

"Käidud rada" - PS2-le tegi Sony EyeToy, mida Kinect'i tegijad edasi "arendasid"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 31.03.2012 15:28:19 vasta tsitaadiga

isiklikult küll ei huvituks kinecti moodi asjandusest uuel ps 4jal,kinect ise ka alles lapsekingades vajaks ikka kõvasti edasiarendust.Kui ikka liigutused niipalju hiljaks jäävad on suur miinus ja eriti menüüs jebimine käteliigutustega paljudes mängudes millest kohe aru ei saa icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2012 17:34:27 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=532024&highlight
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2012 18:48:00 vasta tsitaadiga

sony ilmselt hoidub nimest "playstation 4". jaapani keeles pidi "4" hääldus kõlama nagu "surm"...
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2012 20:05:32 vasta tsitaadiga

http://www.ign.com/wikis/playstation-4
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.04.2012 14:32:02 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
sony ilmselt hoidub nimest "playstation 4". jaapani keeles pidi "4" hääldus kõlama nagu "surm"...

Jaapani kultuuris sümboliseerib number 4 surma.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 01.04.2012 19:23:44 vasta tsitaadiga

No j22bki viimaseks konsooliks, aitab küll neist juba...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 02.04.2012 10:31:09 vasta tsitaadiga

Sony uue konsooli nimeks saab PS ForEver ja elu läheb edasi icon_biggrin.gif
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 257, 258, 259  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.