Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  5g sim pesaga laptopid/notebookid/ultrabookid jms märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ILoveTiss
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.05.2024 10:36:18 5g sim pesaga laptopid/notebookid/ultrabookid jms vasta tsitaadiga

Tere,
jäi silm peale sellisele läpparile https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/sulearvuti/asus/expertbook-b7-flip-5g-b7402fva-p60392x/
Kuna mul tööalaselt oleks väga hea lahendus 5g ühendusega arvuti siis hakkasin asja natuke uurima, et kas ja mida veel leidub analoogset.
Ei leidnud suurt midagi, et kui on soovitusi palun jagage.

Niipaljut lugesin, et mingi uus Snapdragon prose on tulemas paljudel ja seal võiks siis teoorias olla rohkem 5g toega aparaate nagu näiteks Microsoft Surface Pro 10.
Peamine nõue mul sellisele arvutile olekski siis vast lisa monitori/de tugi, hetkel lauaarvuti taga 34 ultrawide, tulevikus võibolla liiguks suurema peale või 2 monitori peale.
Programmid, mis mul seal peal jooksma peavad hakkama on pigem vähenõudlikud, erinevad pokkeriplatformid ja poker tracker tarkvarad.

Kas peaksin ootama surface pro 10/mingit muud üldsegi või võtan selle Asuse ära? Neid asuseid on kahe protsessoriga ja päris märgatav hinnavahe i5-1240 vs i5-1340.

tänud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  5g sim pesaga laptopid/notebookid/ultrabookid jms
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.