Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Nett töötab ainult osades kohtades märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 18.04.2011 20:41:55 Nett töötab ainult osades kohtades vasta tsitaadiga

Tere jõudu.
Probleem tekkis umbes nädal tagasi kui minu asutuses oli üldine netikatkestus. Peale seda kui oli fixitud ja netti läksin, uimas nett väga. Lehed lihtsalt hangusid ja downstream oli mingi kuni 5KBs. Mõtlesin, et keegi tõmbab neti kooma, aga kui kuulsin, et teistel normaalne on, hakkasin probleemi uurima. Selgub, et kui oma läppariga (Pavilion DV5000) ükskõik kelle kaabli otsa lähen, nett uimab. Teistel on samas nett normaalne ja teistel on ka minu kaabli otsas normaalne.
Arvasin juba et win hapuks läinud vms. Siis läksin koju ja kodus nett töötab väga hästi. Igaks juhuks tegin formati ja panin win uuesti peale. Tulen taas asutusse ja nett uimab kõigi kaablite otsas. Samas kui läksin korrus allpool üldarvutiklassi ja võtsin seal mõnel arvutil saba tagant ja proovisin oma läpparile, siis nett kiire ja kõik korras.
Et ei saagi nüüd aru enam. Softi probleem ei tohiks olla. Raud ka töötab, aga miks on nett terve korruse peal minul aeglane (kui teistel töötab) aga samas arvutiklassis ja kodus töötab väga hästi. Wifi kodus ja public kohtades ka väga hästi töötab, aga asutuses ei ole lubatud, seega wifit kasutada ei saa.

kopp.gif On kellelgi midagi sellist ette tulnud. Mida kontrollida? Kuidas lahendada?!
Tänan väga!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.04.2011 12:06:54 vasta tsitaadiga

Asutuse switch/marsruuter ilmselt hapuks läinud ja ei lase sind korralikult internetti. Pöördu oma asutuse it-spetsialisti poole, meil sind siin aidata keeruline.

Juhul, kui asutuse mees vajab abi, siis tarvis võrgu ülesehitusest rohkem teada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 19.04.2011 13:00:03 vasta tsitaadiga

ok probleem lahendatud. tänan. Mingitpidi olin saanud blacklisti musta IP, kuigi minul sellega mingit pistmist ei olnud. IPd olid vahetunud? Ei tea ühesõnaga.

Mõtlesin kohe pöörduda ITsse, aga ma ei saanud sellest aru, kuidas minu läpparil terve korruse peal aeglane oli, kui samas kodus ja teisel korrusel töötas, ja ka minu kaabli otsas teistel töötas. Blokk oli IP (kaabli põhine), mitte MAC vms...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Nett töötab ainult osades kohtades
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.