Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Internet Explorer 9 on viimaks kohal! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.03.2011 14:47:13 Internet Explorer 9 on viimaks kohal! vasta tsitaadiga

link :: Microsoft


PRESSITEADE 15.03.2011 - Tänasest on neljakümnes keeles tasuta alla laaditav uusim veebilehitseja Internet Explorer 9 – seni kõige kiirema levikuga veebibrauser maailmas.

Uus veebilehitseja kasutab maksimaalselt ära arvuti riistvaralisi võimalusi, et parandada veebis surfamise kiirust. „IE9 puhul võivad veebilehed välja näha nagu mistahes muud Windows 7 rakendused. Seda võimaldab näiteks lehekülgede kinnitamise funktsioon, mille on juba kasutusele võtnud ka mitmed Eesti veebilehed,“ rääkis Microsofti tehnoloogiaevangelist Andres Sirel. Internet Explorer 9 eestikeelne versioon on tasuta allalaaditav www.microsoft.ee/ie9

IE9 näol on tegu ainsa veebilehitsejaga, mis toetab täielikult riistvaraliselt kiirendatud HTML5 sisu. IE9 kasutab ära graafikakaarti, lukustades lahti 90% seni veebilehitsejate puhul kasutamata jõudlusest. „Arendajatel võimaldab IE9 luua kiiremaid ja tehnoloogiliselt nõudlikumaid veebilehti, mis kasutavad kas HTML5 või pistikprogramme nagu nt Adobe Flash Player või Microsoft Silverlight, mille tulevased versioonid kasutavad samuti ära riistvaralist kiirendit,“ selgitas Sirel.

Lehekülgede kinnitamise (Pinned sites) ja siirdeloendi (JumpList) funktsioonid võimaldavad kasutajatel lisada veebisaite otse Windows 7 tegumiribale, et ligipääs lemmiklehekülgedele oleks võimalikult mugav. „Inimeste jaoks on oluline mitte brauser vaid veebileht ise – IE9 on disainilt minimalistlik ning aitab seetõttu esile tuua veebilehe omadusi. Loomulikult on ka Delfi huvitatud sellest, et inimesed saaksid segamatult lehel liigelda ning on üsna tõenäoline, et IE9 poolt pakutavad lisafunktsioonid, mis muudavad surfamise mugavamaks, viivad selleni, et kasutajad veedavad meie veebilehel keskmiselt rohkem aega,“ kommenteeris teemat Mait Tafenau, Delfi IT-juht.

Veebilehe Lastekas.ee peatoimetaja Janika Leoste sõnul pakub näiteks kinnitatud saidi funktsioon lastevanematele olulist lisamugavust. „Kuna üle poole lastekas.ee kasutajatest ei oska lugeda ega kirjutada, siis on veebiaadressi toksimine aadressiribale nende jaoks keeruline ja aeganõudev. „Start“- menüüst või tegumiribalt on ikoonile klikkides väga mugav lastekat käivitada,“ rääkis Leoste.

Lisaks kiirusele ja kaasaegsele disainile on IE9 ka üks turvalisimaid veebilehitsejaid. „Hiljutised uuringud on näidanud, et IE9 blokeerib 99% pahavarast, mis on viis korda enam kui Firefox ning 33 korda enam kui Chrome,“ rääkis Sirel. Turvalisuse tõstmiseks on IE9-s kasutusel Tracking Protection ning SmartScreen funktsioonid.

Tutvu Eesti ja teiste populaarsete veebilehtedega, mis kasutavad ära Windows 7 tegumiribale kinnitamise võimalust:

Amur – www.amur.ee
Auto24.ee – www.auto24.ee
Delfi – www.delfi.ee
Facebook – www.facebook.com
HinnaVaatluswww.hinnavaatlus.ee
Hotmail – www.hotmail.com
Lastekas – www.lastekas.ee
LinkedIn – www.linkedin.com
MyFitness – www.myfitness.ee
Parkimine.ee – www.parkimine.ee
Prisma ostunimekiri – www.prismamarket.ee/ostunimekiri
Selveri Köök – tellimine.selver.eu
Tallegg – www.tallegg.ee
Tallinna Lennujaam – www.tallinn-airport.ee
Tallinn – www.tallinn.ee
The World of Rock – www.rock.ee
Twitter – www.twitter.com
Näiteid maailma topp veebisaitidest, mis pakuvad Internet Explorer 9 kasutajatele paremat kasutusmugavust ja uudset kogemust, leiad siit: www.beautyoftheweb.com

Internet Explorer 9 on juba enne täisversiooni saabumist saavutanud märkimisväärse turuosa: tänu 40 miljonile allalaadimisele kasutavad Internet Explorer 9 beetaversiooni 2% Windows 7-ga töötavatest arvutitest.

ID-kaardiga täielikuks ühildumiseks soovitame kõikidel IE9 kasutajatel uuendada oma ID-tarkvara uusimale 3.3 versioonile aadressil: http://installer.id.ee

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 15.03.2011 14:56:19 vasta tsitaadiga

Väga meeldib! ID-kaart töötab ideaalselt thumbs_up.gif Tegumiriba on väga mönus "touch" IE9-l icon_smile.gif
Soovitan soojalt uuendada!

_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 15.03.2011 15:12:32 vasta tsitaadiga

Install võtab üpris kaua ja lõpus tahab restarti icon_evil.gif
Loodetavasti on tulemus vähemalt hea icon_cool.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.03.2011 15:15:47 vasta tsitaadiga

XP-ga ei saagi proovida.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 15:30:45 vasta tsitaadiga

Setup näeb sama hirmuäratav välja kui viirus. Alguses käsib sulgeda terve hunniku applikatsioone (mille hulgas kusjuures pole antiviirust) ja järgmine hetk pistab security essentials kisama, et IE setup on peatanud antiviiruse töö ja mu arvuti on ohus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 15.03.2011 15:34:36 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
XP-ga ei saagi proovida.
Mul ka XP ja tekkis küsimus, et kas ma ei saagi?? icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.03.2011 15:34:55 vasta tsitaadiga

Ei meeldi see IE ikka. Midagi jääb puudu. Chrome on ikka üle prahi praegu.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 15:44:10 vasta tsitaadiga

Panin just IE9 peale ja esmamulje on halb. Fondid kõikidel lehekülgedel on uskumatult udused. See ei näe välja päris nagu Clear Type, vaid midagi veel hullemat. IE8-l sai vähemalt Clear Type'i sisse-välja lülitada, IE9-l paistab seegi võimalus kadunud olevat.

IE9
Spoiler Spoiler Spoiler


Chrome
Spoiler Spoiler Spoiler


Firefox 4 betaga on mingi sarnane jama. Googeldades selgus, et see oli kuidagi DirectWrite'ga seotud, aga lahendust pole kummalegi brauserile leidnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.03.2011 15:44:19 vasta tsitaadiga

kuidas seda viimati külastatud linkide listi suuremaks teha saab ?
seal on ainult mingi 5 link ja kõik ... varem ie8-ga oli 10 või rohkem mida tahaks tagasi saada aga ei leia kohta settingutest kus seda muuta saaks icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 16:23:44 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Panin just IE9 peale ja esmamulje on halb. Fondid kõikidel lehekülgedel on uskumatult udused. See ei näe välja päris nagu Clear Type, vaid midagi veel hullemat. IE8-l sai vähemalt Clear Type'i sisse-välja lülitada, IE9-l paistab seegi võimalus kadunud olevat.

Välismaa foorumitest pole ka midagi tarka selle kohta leidnud, kuigi Clear Type-ga seotud küsimusi on tekkinud teistelgi. Uninstalliga õnnestus siiski asjast jagu saada, kuigi polnud vist erilist plaani Chrome pealt ära kolida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 15.03.2011 16:47:02 vasta tsitaadiga

UI on kohutav. Sakid eraldi reale pannes kautan vaatealalt ruumi, aadresiribale jättes on jälle sakkidele väga vähe ruumi. Olen inimene, kellel alati 20-50 lehte lahti ja selline IE UI teeb tema kasutamise minu jaoks võimatuks. Samal põhjusel ei saa ma ka Chrome'i ja Opera't vaikimisi kasutada. Sakimajandus on neil kõigil idiootne. FF'il hea - kui sakil väikseim lubatud suurus käes, siis teised nö üleliigsed sakid kaovad ääre taha ja ma saan seda riba hiirega kerida. Nii ükskõik, kui palju lehti lahti, ma saan igalt sakilt aru, mis leht seal lahti on. Chrome'i ja Opera puhul looda sa midagi aru saada. Isegi IE9 saab selle tööga tsipake paremini hakkama, aga siiski kaugeltki mitte nii hästi, kui FF - IE ei lase sakiriba hiirega kerida.
Firefox on siiani number 1 veebilehitseja! Seda vähemalt saab normaalselt kasutada.

Mis puutub sellesse udusesse fonti, siis normaalsuuruses mulle meeldib. Näeb ilus välja - mõnus pehme ja pole üldse halb lugeda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.03.2011 18:27:20 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Panin just IE9 peale ja esmamulje on halb. Fondid kõikidel lehekülgedel on uskumatult udused. See ei näe välja päris nagu Clear Type, vaid midagi veel hullemat. IE8-l sai vähemalt Clear Type'i sisse-välja lülitada, IE9-l paistab seegi võimalus kadunud olevat.

IE9
Spoiler Spoiler Spoiler


Chrome
Spoiler Spoiler Spoiler


Firefox 4 betaga on mingi sarnane jama. Googeldades selgus, et see oli kuidagi DirectWrite'ga seotud, aga lahendust pole kummalegi brauserile leidnud.


mul on 100% peal küll kõik normaalne ja pole midagi fontidel udust ... ja isegi kui ma panen selle 400% peale siis ka ei ole fondid udused nagu sul pildil väljatoodud

kuidas seda s***a maha saab võtta ? kuna mul ei olnud update alt seda ie9-t siis sai tõmmatud kodulehelt .. ja kuna ei leia kohta kust saaks ie8 tõmmata sellisena mis mingit errorit ei viska et on vale windows selle programmi jaoks pla pla pla... control panelist programs and features view last updates seal all on tühjus ja tundub et peab tegema mingi system restore-i et saaks selle kohutava saasta maha kuidagi võtta ... 5 viimati külastatud lehekülge no mida veel .. miks ei või olla mingi settings kus saaks seda listi suuremaks teha ... samas kui panna mingi favorites bar siis peab ta selle lehe ülaosa veel suuremaks tegema kui tegelikult on ruumi asju paigutada sellele mustale alale mis on üleval tühi urli ümbruses jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 18:41:11 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Install võtab üpris kaua ja lõpus tahab restarti icon_evil.gif
Loodetavasti on tulemus vähemalt hea icon_cool.gif

KillerXP kirjutas:
Setup näeb sama hirmuäratav välja kui viirus. Alguses käsib sulgeda terve hunniku applikatsioone (mille hulgas kusjuures pole antiviirust) ja järgmine hetk pistab security essentials kisama, et IE setup on peatanud antiviiruse töö ja mu arvuti on ohus icon_biggrin.gif

Jah see on jama tõesti.Isegi offline installeri korral laeb veel midagi alla.Nt minul tahtis Windows Exploreri koguni sulgeda icon_eek.gif .Mõistagi keeldusin ja tegin restardi.
AKE kirjutas:
strohher kirjutas:
XP-ga ei saagi proovida.
Mul ka XP ja tekkis küsimus, et kas ma ei saagi?? icon_mad.gif

XP pole toetatud enam icon_exclaim.gif
tqz kirjutas:
Panin just IE9 peale ja esmamulje on halb. Fondid kõikidel lehekülgedel on uskumatult udused. See ei näe välja päris nagu Clear Type, vaid midagi veel hullemat. IE8-l sai vähemalt Clear Type'i sisse-välja lülitada, IE9-l paistab seegi võimalus kadunud olevat.

IE9
Spoiler Spoiler Spoiler


Chrome
Spoiler Spoiler Spoiler


Firefox 4 betaga on mingi sarnane jama. Googeldades selgus, et see oli kuidagi DirectWrite'ga seotud, aga lahendust pole kummalegi brauserile leidnud.

Kas sa tõesti zoomid igal lehel nii palju sisse?
Shadow25 kirjutas:
UI on kohutav. Sakid eraldi reale pannes kautan vaatealalt ruumi, aadresiribale jättes on jälle sakkidele väga vähe ruumi. Olen inimene, kellel alati 20-50 lehte lahti ja selline IE UI teeb tema kasutamise minu jaoks võimatuks. Samal põhjusel ei saa ma ka Chrome'i ja Opera't vaikimisi kasutada. Sakimajandus on neil kõigil idiootne. FF'il hea - kui sakil väikseim lubatud suurus käes, siis teised nö üleliigsed sakid kaovad ääre taha ja ma saan seda riba hiirega kerida. Nii ükskõik, kui palju lehti lahti, ma saan igalt sakilt aru, mis leht seal lahti on. Chrome'i ja Opera puhul looda sa midagi aru saada. Isegi IE9 saab selle tööga tsipake paremini hakkama, aga siiski kaugeltki mitte nii hästi, kui FF - IE ei lase sakiriba hiirega kerida.
Firefox on siiani number 1 veebilehitseja! Seda vähemalt saab normaalselt kasutada.

Mis puutub sellesse udusesse fonti, siis normaalsuuruses mulle meeldib. Näeb ilus välja - mõnus pehme ja pole üldse halb lugeda.

IE9 RTM lisas võimaluse tekitada veel eraldi tab bar, kui sulle praegusest väheks jääb.
lopes39 kirjutas:
kuidas seda s***a maha saab võtta ? kuna mul ei olnud update alt seda ie9-t siis sai tõmmatud kodulehelt .. ja kuna ei leia kohta kust saaks ie8 tõmmata sellisena mis mingit errorit ei viska et on vale windows selle programmi jaoks pla pla pla... control panelist programs and features view last updates seal all on tühjus ja tundub et peab tegema mingi system restore-i et saaks selle kohutava saasta maha kuidagi võtta ... 5 viimati külastatud lehekülge no mida veel .. miks ei või olla mingi settings kus saaks seda listi suuremaks teha ... samas kui panna mingi favorites bar siis peab ta selle lehe ülaosa veel suuremaks tegema kui tegelikult on ruumi asju paigutada sellele mustale alale mis on üleval tühi urli ümbruses jne

IE9 for all intents of purposes asendab IE8 täielikult.Vaata Turn Windows features On or Off: http://windows.microsoft.com/en-US/windows-vista/Turn-Windows-features-on-or-off

Btw keda huvitab, siis minu allkirjas on linke veel erinevatele versioonidele nagu näiteks .msu formaadis pakid jne icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 18:44:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
mul on 100% peal küll kõik normaalne ja pole midagi fontidel udust ... ja isegi kui ma panen selle 400% peale siis ka ei ole fondid udused nagu sul pildil väljatoodud

Brauserist zoomides ta jah selliseks ei lähe. Tegin lihtsalt screenshoti ja suurendasin seda Paintis, et oleks selgelt näha, millist udukogu kasutaja silmad taluma peavad. Ka normaalsuuruses paistavad kõik fondid nii udused, et vastik vaadata. Arusaamatuks jääb, kuidas paljude inimeste silmad seda ei märka ja tajuvad sellist udusust normaalse ja pehmena.

tomorrow kirjutas:
Kas sa tõesti zoomid igal lehel nii palju sisse?

Ei. Nagu ma ütlesin, sellist udust teksti on ka tavasuures äärmiselt ebameeldiv vaadata.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.03.2011 18:55:24 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Panin just IE9 peale ja esmamulje on halb. Fondid kõikidel lehekülgedel on uskumatult udused. See ei näe välja päris nagu Clear Type, vaid midagi veel hullemat. IE8-l sai vähemalt Clear Type'i sisse-välja lülitada, IE9-l paistab seegi võimalus kadunud olevat. Firefox 4 betaga on mingi sarnane jama. Googeldades selgus, et see oli kuidagi DirectWrite'ga seotud, aga lahendust pole kummalegi brauserile leidnud.

IE9-l tuleb lihtsalt "Compatible view settings" alt panna linnuke, et näitaks kõiki lehti "Compatible modes" ja ongi asi korras. Firefox 4-l aga raudvaraline kiirendus välja lülitada, mis on muidugi hullem variant kuna ei lase seda uut hüve enam üldse nautida kui mõnel lehel see vajalikuks peaks osutuma, samas kui IE9-l sellist probleemi ei teki kuna compatible mode saab ise aru kus seda vaja kasutada kus mitte. Aga mind häirib rohkem see, et selle saitide tegumiribale lisamisel lakkavad töötamast neil sinna lisatud saitidel kõik addonsid (addblock pro, lastpass jms.) ehk igasuguste lisade poolest juba niigi vaene IE tahab need nüüd vaikselt üldse ära koristada.


viimati muutis Pikkkõrv 15.03.2011 18:59:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 18:58:02 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
lopes39 kirjutas:
mul on 100% peal küll kõik normaalne ja pole midagi fontidel udust ... ja isegi kui ma panen selle 400% peale siis ka ei ole fondid udused nagu sul pildil väljatoodud

Brauserist zoomides ta jah selliseks ei lähe. Tegin lihtsalt screenshoti ja suurendasin seda Paintis, et oleks selgelt näha, millist udukogu kasutaja silmad taluma peavad. Ka normaalsuuruses paistavad kõik fondid nii udused, et vastik vaadata. Arusaamatuks jääb, kuidas paljude inimeste silmad seda ei märka ja tajuvad sellist udusust normaalse ja pehmena.

tomorrow kirjutas:
Kas sa tõesti zoomid igal lehel nii palju sisse?

Ei. Nagu ma ütlesin, sellist udust teksti on ka tavasuures äärmiselt ebameeldiv vaadata.

See pole brauseri viga.See pole isegi OS viga.Sul on sama probleem mis kasutajal angel icon_wink.gif

Kasutades brauserite endi maksimaalset zoomi on minul tekst konstantne sõltumata brauserist.4.0 on veidi ümmargusem, sest kerget AA-d on märgata äärtes.IE oma on veidi kontrastsem aga sellega erinevused piirduvad.
Firefox 3.6.15:

Firefox 4.0 RC1:

IE9 RTM:


See meetod, et teed screenshoti ja siis suurendad seda kümneid kordi pildivaaturiga on juba on põhimõttelt vigane.Vahet pole mis tekstist sa niimoodi pildi teed.Peale suurendamist on kõik üks suur udukogu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 15.03.2011 18:58:20 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Setup näeb sama hirmuäratav välja kui viirus. Alguses käsib sulgeda terve hunniku applikatsioone (mille hulgas kusjuures pole antiviirust) ja järgmine hetk pistab security essentials kisama, et IE setup on peatanud antiviiruse töö ja mu arvuti on ohus icon_biggrin.gif


Peab nõustuma, samas minul oli Avast! taaskord Windoosa jaoks mingi tavaline programm ning sulges selle ka sujuvalt hevi.gif ikka juhtunud et Windoosa hakkab ajama et mul pole viirustõrjet ja valigu ma tema soovituslistist icon_lol.gif aga selle IE kohta ei oska nagu miskit erilist välja tuua esimese hooga icon_confused.gif miskit vapustavat pole igatahes ning pikemalt sirvima ei tõmmanud erinevalt Chrome ja Firefoxist icon_neutral.gif seega kasutan oma FF 4.0.12 Betat edasi icon_cool.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 15.03.2011 19:02:41 vasta tsitaadiga

Igastahes mul oli FF 4 betaga üks udukogu ja jube kole oli. Ei usu eriti, et rc-ga midagi muutunud on. Kasutan rõõmuga 3.6 edasi.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 15.03.2011 19:07:44 vasta tsitaadiga

tomorrow, tean, et saab uuele ribale panna ja ka mainisin, miks see probleem on. Mõlemad lahendused on tänapäeval rõvedad. Sakid võiks saada tiitelribale panna, nagu on Chrome'il ja Firefox 4'l. Mul võtab Firefox praegu ekraanil vähem ruumi, kui Chrome.

destiny12, minu FF 4 RC'l pole ühtegi udust tähte.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.03.2011 19:09:26 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Igastahes mul oli FF 4 betaga üks udukogu ja jube kole oli. Ei usu eriti, et rc-ga midagi muutunud on. Kasutan rõõmuga 3.6 edasi.

Pane Firefox 4-s about:config alt gfx.direct2d.disabled väärtuseks true ja on kogu su udusus kadunud icon_smile.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 19:22:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

See pole brauseri viga.See pole isegi OS viga.Sul on sama probleem mis kasutajal angel icon_wink.gif

Kasutades brauserite endi maksimaalset zoomi on minul tekst konstantne sõltumata brauserist.4.0 on veidi ümmargusem, sest kerget AA-d on märgata äärtes.IE oma on veidi kontrastsem aga sellega erinevused piirduvad.
Firefox 3.6.15:

Firefox 4.0 RC1:

IE9 RTM:


See meetod, et teed screenshoti ja siis suurendad seda kümneid kordi pildivaaturiga on juba on põhimõttelt vigane.Vahet pole mis tekstist sa niimoodi pildi teed.Peale suurendamist on kõik üks suur udukogu icon_rolleyes.gif

Nagu ma ütlesin, tekst on udune ja äärmiselt ebameeldiv lugeda ka normaalsuurusel (ilma Paintis zoomimata) - postitasin siia zoomitud pildid, kuna need näitavad ilmekalt, miks see tekst udune paistab: selgelt on näha, et IE9 tekitab fondi musta põhiosa ümber veel mingid hallid pikslid, mis kõrvutiasetsevate tähtede korral teinekord lausa omavahel "kokku sulanud" on.

Ei tea, kas on sama probleem nagu Angelil, Windows 7 näeb minu silmis väga kena välja, kui Clear Type kinni keerata ja Segoe UI asemel Tahomat kasutada. icon_smile.gif

Pikkkõrv kirjutas:
IE9-l tuleb lihtsalt "Compatible view settings" alt panna linnuke, et näitaks kõiki lehti "Compatible modes" ja ongi asi korras. Firefox 4-l aga raudvaraline kiirendus välja lülitada

Kus see Compatible view settings on? Internet options - Advanced all ei jäänud nagu silma. FF4 betal sai vist kõikvõimalikud variandid about:config all läbi proovitud, fonte ilusaks ei saanud. Peaks millalgi uusima versiooni tirima, äkki on midagi edasi arenenud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.03.2011 19:48:44 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Kus see Compatible view settings on? Internet options - Advanced all ei jäänud nagu silma. FF4 betal sai vist kõikvõimalikud variandid about:config all läbi proovitud, fonte ilusaks ei saanud. Peaks millalgi uusima versiooni tirima, äkki on midagi edasi arenenud.

Tools menüüs. seal paremal pool üleval alumises reas.
Ei tea mul on praegu fondid mõlemal ülipuhtad ie-l ja FF-l siis, isegi nagu ülearugi juba icon_smile.gif , ehkki seeläbi kannatas muidugi veidi raudvaraline kiirendus, mis neil mõlemal selle fondijoonistamisega tahab tegeleda ja millest see jama ongi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 19:54:17 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
tqz kirjutas:
Kus see Compatible view settings on? Internet options - Advanced all ei jäänud nagu silma. FF4 betal sai vist kõikvõimalikud variandid about:config all läbi proovitud, fonte ilusaks ei saanud. Peaks millalgi uusima versiooni tirima, äkki on midagi edasi arenenud.

Tools menüüs. seal paremal pool üleval alumises reas.

Ohh, ilus! icon_biggrin.gif Tekst on täitsa loetav nüüd.

Panin just FF4 RC1 peale, ja tundub, et seal on asi paranenud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 20:09:41 vasta tsitaadiga

windows 7 theme on cleartype pasaga seotud ning see ei ole ainuüksi "minu probleem" see ongi selline "funksioon" uuel winnil. Olen näinud juba piisavalt eri LCD'dega Win 7'et et veenduda selles. Ise sain endale cleartype seadistusega asja kuidagi talutavaks aga vana hää XP puhta theme'iga ei ole asi siiski võrreldav. M$ üritab mingit "jura" genereerida mida kellelegi vaja ei ole ja mis näeb väga värdjas välja .. mis teha. Mac OS X, Ubuntu vms ei ole kordagi sellist "efekti" märganud. Kui soov ClearCrap täielikult maha tappa siis tuleb kasutada windows classic theme'i koos clearcrap off. Vähemalt ise leidsin sellise lahenduse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2011 20:17:30 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Kui soov ClearCrap täielikult maha tappa siis tuleb kasutada windows classic theme'i koos clearcrap off. Vähemalt ise leidsin sellise lahenduse.

Ma kasutan tavalist Aero theme'i, lihtsalt Clear Type on kinni keeratud ja kõik on samasugune terav nagu XP's.

Pilt ka:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ilus selge ju?

Aga selle IE9-ga on mingi bug ikka: kui tegin "Display all websites in Compatibility View" ees linnukese, läks küll tekst teravaks, kuid mingi aja möödudes muutus uuesti uduseks. Vajutades Alt-i, et Tools menüüle ligi pääseda, läks iseenesest jälle teravaks.

Edit: huvitav, just siis, kui Google lehele minna, teeb uuesti uduseks.


viimati muutis tqz 15.03.2011 20:24:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Internet Explorer 9 on viimaks kohal! mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.