Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2021 10:00:01 vasta tsitaadiga

Oh õudu, see tekstiriba "Kuhu minek" nüüd jäädavalt ekraanil kui sõita ilma sihtkohta sisestamata. Vanasti lasi selle seadetest kuskilt välja lülitada ja said aadressi sisetada küljemenüüst, mis minu meeles igati okei valik. Nüüd siis sunnitakse aadressi sisetama.
Kohe meelega kiusatakse, et ei kasutaks seda laiupidi... (ei oota kommetaare et miks püstiselt ei kasuta)
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis reikar 19.05.2021 16:25:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.05.2021 10:00:39 vasta tsitaadiga

Vajuta korraks kaardile ja siis kaob ära. Õigetpidi kasutades vähemalt kaob
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2021 10:05:03 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Vajuta korraks kaardile ja siis kaob ära. Õigetpidi kasutades vähemalt kaob

Ei kao ta kuhugi, tekstikast jääb ikka alles. Kaovad ainult "hiljutised asukohad" list.
Versiooniks 4.73.0.3
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.05.2021 10:05:43 vasta tsitaadiga

Jah, siis saab kohe trükkida. Sihtkohata arutu ringitiirutamise jaoks pole waze vaja
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2021 16:29:42 vasta tsitaadiga

Endal mõningal juhul lihtsalt selle jaoks et kaardil hoiatusi näeks, saaks auke ise raporteerida jms, alati ei ole pointi seda sihtkohta panna.
Kellele paljuks pole võib siin vastava funktsionaalsuse taastamiseks hääletada.
https://waze.uservoice.com/forums/59223-waze-suggestion-box/suggestions/43422291-ability-to-disable-where-to-my-waze-and-carp
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.05.2021 11:46:29 vasta tsitaadiga

Sõitsin eile Android Autot kasutades ning taas häiris, et kiiruskaamera kohta tuleb heliga teavitus ainult juhul kui kiirust ületad.
Kas ma olen ainus, kes tahaks, et saaks seadetest märkida "Alati teavita kiiruskaamerast heliga"?

Miks seda vaja on?
Tahaks teada igast kaamerast pidevalt ekraani jälgimata, et mitte kogemata möödasõidule minna enne kaamerat.

Jah, saab heita pilgu ekraanile enne möödasõitu, kuid sel hetkel võiks tähelepanu olla pigem ümbritseval liiklusel, mitte ekraanil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.05.2021 11:49:24 vasta tsitaadiga

See kogu aeg nii olnud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.05.2021 11:52:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sõitsin eile Android Autot kasutades ning taas häiris, et kiiruskaamera kohta tuleb heliga teavitus ainult juhul kui kiirust ületad.
Kas ma olen ainus, kes tahaks, et saaks seadetest märkida "Alati teavita kiiruskaamerast heliga"?

Miks seda vaja on?
Tahaks teada igast kaamerast pidevalt ekraani jälgimata, et mitte kogemata möödasõidule minna enne kaamerat.



See on ka tavalises režiimis nii ja töötab nagu peab e ta ei tüüta juhti siis kui kiirus lubatu piires on. Eesmärk on ületamise eest hoiatada, mitte niisama tinistada helisid.
Kui sa kiirust ei ületa siis pole ju üldse põhjust ka kaamerat taga ajada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.05.2021 12:18:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Draqula kirjutas:
Sõitsin eile Android Autot kasutades ning taas häiris, et kiiruskaamera kohta tuleb heliga teavitus ainult juhul kui kiirust ületad.
Kas ma olen ainus, kes tahaks, et saaks seadetest märkida "Alati teavita kiiruskaamerast heliga"?

Miks seda vaja on?
Tahaks teada igast kaamerast pidevalt ekraani jälgimata, et mitte kogemata möödasõidule minna enne kaamerat.



See on ka tavalises režiimis nii ja töötab nagu peab e ta ei tüüta juhti siis kui kiirus lubatu piires on. Eesmärk on ületamise eest hoiatada, mitte niisama tinistada helisid.
Kui sa kiirust ei ületa siis pole ju üldse põhjust ka kaamerat taga ajada.


Ma saan aru, et see ongi nii tehtud ja 90% olukordade jaoks ok.
Küsimus on erandolukorras, kus sõidan alla lubatu, aeglasem auto jääb ette ning hakkan möödasõitu tegema (mille käigus juhuslikult kiirus ületab piirkiirust) ning see juhtub vahetult enne kaamerat. Kui oleksin saanud heliga märguande kaamerast siis teaksin, et möödasõiduga tasuks oodata.
Ehk siis selline täiendav võimalus seadistusena võiks olemas olla, kindlasti kõik kasutajad ei tahaks seda vaikimisi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 20.05.2021 12:30:09 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sõitsin eile Android Autot kasutades ning taas häiris, et kiiruskaamera kohta tuleb heliga teavitus ainult juhul kui kiirust ületad.
Kas ma olen ainus, kes tahaks, et saaks seadetest märkida "Alati teavita kiiruskaamerast heliga"?

Miks seda vaja on?
Tahaks teada igast kaamerast pidevalt ekraani jälgimata, et mitte kogemata möödasõidule minna enne kaamerat.

Jah, saab heita pilgu ekraanile enne möödasõitu, kuid sel hetkel võiks tähelepanu olla pigem ümbritseval liiklusel, mitte ekraanil.


Olen ka sama meelt, et abivahend peaks olema abistav mitte tähelepanu kõrvale tõmbav.
Aastaid kasutasin iGO-t enne Wazet, seal on ikoonid korralikult esile tõstetud (näide: https://www.pocketgpsworld.com/reviews/igo-amigo/cams.jpg )
Jälgimine väga lihtne, piisab pilgust ekraanile ja kiire ülevaade olemas mis lähema 5-10km ees ootamas on. Lihtne planeerida möödasõite. Waze-l otsi neid kribu-krabu ikoonikesi taga ja tähelepanu on vales kohas, mitte teel.
Teoorias peaks olema ju võimalik lisada valikuid:
-kui suuri ikoone tahan
-kui kaugelt tuututama hakkab
-kas tuututab ainult kiiruse ületamisel või kogu aeg
-Lisaks veel siin juba varem mainitud viimased sihtpunktid ja otsingulahter avaekraanil, peaks ka olema ju võimalik luua valikuline variant mitte pealsunnitud olukord.

Ühesõnaga, arenguruumi on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 20.05.2021 12:36:33 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Küsimus on erandolukorras, kus sõidan alla lubatu, aeglasem auto jääb ette ning hakkan möödasõitu tegema (mille käigus juhuslikult kiirus ületab piirkiirust) ning see juhtub vahetult enne kaamerat. Kui oleksin saanud heliga märguande kaamerast siis teaksin, et möödasõiduga tasuks oodata.
Ehk siis selline täiendav võimalus seadistusena võiks olemas olla, kindlasti kõik kasutajad ei tahaks seda vaikimisi.

Kõik need liiklusäpid üritavad vähemalt nägu teha, et nad ei hoiata otseselt mitte järelevalvemeetmete eest, vaid ainult tuletavad juhile meelde, et ta eeskirju ei rikuks või tähelepanelik oleks. Legaalse kiirusega liigeldes pole liikluskaamerast mingit ohtu, seega pole nagu põhjust ka juhti tüüdata. Ja lubatud kiiruse ületamine on niigi taunitav, seda ka möödasõidul ning kiiruskaameratest eemal, selleks on täiesti omaette hoiatus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2021 13:26:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas ma olen ainus, kes tahaks, et saaks seadetest märkida "Alati teavita kiiruskaamerast heliga"?

Miks seda vaja on?
Tahaks teada igast kaamerast pidevalt ekraani jälgimata, et mitte kogemata möödasõidule minna enne kaamerat.

Jah, saab heita pilgu ekraanile enne möödasõitu, kuid sel hetkel võiks tähelepanu olla pigem ümbritseval liiklusel, mitte ekraanil.

Ei ole ainuke, sellest on suht Waze'i aegade algusest ka siin teemas kirjutatud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.05.2021 22:03:35 vasta tsitaadiga

Samas Raudtee ülesõidust tilistab juba kaugelt ja kõvasti, sõltumata sellest, et ma sõidan vaikse kiirusega raudteele lähemale.
Minu meelest kaamera kõll võiks olla küll vabalt seadistatav märku andma, sõltumata kiirusest. Võtame arvesse ka need portatiivsed kaamerad mis kerkivad nagu seened vahel ootamatutesse kohtadesse.
Tihti on nende jaoks leitud põnev mitme kilomeetrine sirge kus on viisakalt võimalik mõnest aeglasemast bussist või rekkast mööduda. Samal ajal veel kaarti piiludes, et kas on nüüd fotograaf eest või mitte, on nagu liiklusohutust arvestades imelik.
Selge on see, et möödasõit tuleb kiirelt ja ohutult teostada ning teoreetiliselt on seal võimalus ikkagi mõned km kiirust ületada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 20.05.2021 23:46:44 vasta tsitaadiga

liikuv kaamera reporditakse politseina ja selle eest hoiatatakse igal juhul, misiganes kiiruse juures
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.05.2021 12:13:26 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
liikuv kaamera reporditakse politseina ja selle eest hoiatatakse igal juhul, misiganes kiiruse juures


See kusjuures on huvitav vastuolu - miks politseipatrulli eest hoiatatakse igal juhul ja kaamera eest mitte?
Tõlgendavad politsei kohaloleku ohtliku olukorra indikaatori / võimaliku liiklusõnnetusena, et tuleks olla tähelepanelikum?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2021 12:50:16 vasta tsitaadiga

Sest kunagi oli vaja Trapsteriga konkureerida ja ilma patrulle näitamata poleks Waze'ist killer application'it saanud. Analoogia kunagise Sky Plus'i eetrissetulekuga, kui promoti end tugevalt autojuhtidele suunatud raadiojaamana, telefon 1000, kuhu sai patrullidest teatada jms. Hetkel veel loevad ka moe pärast Waze'i liiklusinfot ette, aga ilmselgelt rudimendilaadselt.

Mis Trapsterist sai üldse? Keegi ostis ära või pandi lihtsalt kinni?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2021 17:08:40 vasta tsitaadiga

Kas https://www.waze.com/et/live-map on katki?

Driving directionse ei kuva punktist A punkti B
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 26.05.2021 21:08:47 vasta tsitaadiga

Kas Waze'le üle ühe vahepeatuse ei saa lisada? Maps lubab küll mitut vahepeatust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 04.01.2022 14:46:28 vasta tsitaadiga

Kas siin Waze "modesid" ka on? Olen teatanud mitu korda ühest kummalisest kaardi veast, aga see on ennem lukku läinud kui olen jõudnud täpsemalt kirjeldada. Hea meelega kirjutaks kellelegi otse.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 04.01.2022 14:55:09 vasta tsitaadiga

Mis piirkonnas?

Viimati kui sisse logisin, siis olid õigused alles aga arvutit väga tihti käima ei pane, et editori kasutada

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.01.2022 16:04:38 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Kas siin Waze "modesid" ka on? Olen teatanud mitu korda ühest kummalisest kaardi veast, aga see on ennem lukku läinud kui olen jõudnud täpsemalt kirjeldada. Hea meelega kirjutaks kellelegi otse.


Üldiselt ei panda niisama lukku. Pigem ei saada õigel ajal vastuseid täpsustavatele küsimustele.
Tavaliselt oodatakse 14 päeva ja siis pannakse kinni. Mõnikord varem kui on näha, et teatajal pole huvi täpsustada.

Jäta siia kommentaar ja küll üles korjatakse.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 04.01.2022 16:10:38 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis piirkonnas?

Viimati kui sisse logisin, siis olid õigused alles aga arvutit väga tihti käima ei pane, et editori kasutada

Paldiski.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2022 04:43:43 vasta tsitaadiga

07.10.2019 23:06
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10255419#10255419
rex kirjutas:
Huvitav, kas öövaates saaks Androidi nupurea ka kuidagi tumedaks?

No lõpuks ometi... Lisaks muud menüüd ja seaded ka nüüd öörežiimis tumedad. thumbs_up.gif

Mul pole autoupdate peal, nii et ei tea, millal täpselt tuli, aga tõenäoliselt viimase kuu jooksul, kuna aegajalt ikka uuendan käsitsi ka. Uus värvilahendus ka päris kena.

Üks asi, millest puudust tunnen - "routes" nupp võiks esimesena kuvada "map view" või olla vähemalt seadetest selliseks konfitav. Ma tahan alternatiivseid teekondi vaadates 100% juhtudel just kaardiülevaadet näha. See "via blablabla" võiks pigem lisavalik olla.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.01.2022 11:27:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
07.10.2019 23:06
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10255419#10255419
rex kirjutas:
Huvitav, kas öövaates saaks Androidi nupurea ka kuidagi tumedaks?

No lõpuks ometi... Lisaks muud menüüd ja seaded ka nüüd öörežiimis tumedad. thumbs_up.gif

Mul pole autoupdate peal, nii et ei tea, millal täpselt tuli, aga tõenäoliselt viimase kuu jooksul, kuna aegajalt ikka uuendan käsitsi ka. Uus värvilahendus ka päris kena.

Üks asi, millest puudust tunnen - "routes" nupp võiks esimesena kuvada "map view" või olla vähemalt seadetest selliseks konfitav. Ma tahan alternatiivseid teekondi vaadates 100% juhtudel just kaardiülevaadet näha. See "via blablabla" võiks pigem lisavalik olla.


See päriselt tume on umbes kuu aega - väga thumbs_up.gif
Nõus ka kaardivaate esmakuvamise mõttega - tahad ju visuaalselt hinnata eelkõige kas ja mis on ratsionaalne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.01.2022 11:38:22 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Nõus ka kaardivaate esmakuvamise mõttega - tahad ju visuaalselt hinnata eelkõige kas ja mis on ratsionaalne.


Waze näitab kiireimat teekonda vastavalt liiklusinfole. Kaardivaade on siis oluline kui tundmatutele teedele suunatakse, kus talvel/vihmahooajal jamasid võib tulla.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.