Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.12.2018 13:28:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Polegi nagu viimasel ajal tähele pannud, et teisi wazereid enam üldse näidataks. Algusaegadel ikka tulid mõned lutt suus ja teised mõõk püsti vastu, nüüd vist enam kaardile muud ei mahukski, kui kõiki näitama hakataks.


Neid ikka kuvatakse, aga ise olen maha keeranud teiste wazerite näitamise - mõttetu infomüra enamasti.
(v.a. olukorras kus tahaks väiksema tee puhul teada, et kas teisi on siit läbi sõitnud ehk kas on lootust, et "ohud" on märgitud või ei ole.)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2018 15:00:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka praegu igaks juhuks seaded üle, mul on ainult goodies maha võetud. Aga pole ka nii nagu tõesti ammu teisi näinud. Ma pole küll ammu uuendanud ka, võibolla seepärast ei näidata. Hetkel 4.24.0.2 peal. Pole tahtnud toimivat asja torkida, eriti kuna vahepeal häirivat delay'd kurdeti. On see hetkel korda saanud?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.12.2018 15:02:27 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Vaatasin ka praegu igaks juhuks seaded üle, mul on ainult goodies maha võetud. Aga pole ka nii nagu tõesti ammu teisi näinud. Ma pole küll ammu uuendanud ka, võibolla seepärast ei näidata. Hetkel 4.24.0.2 peal. Pole tahtnud toimivat asja torkida, eriti kuna vahepeal häirivat delay'd kurdeti. On see hetkel korda saanud?


Kõige värskem sai mul eile peale ja hommikul tööle sõites tundus küll toimivat.
Millal viimati see viite jama esines - ei mäletagi enam.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2018 15:37:37 vasta tsitaadiga

Käisin Riias ja sai kasutatud Waze. Toimis hästi thumbs_up.gif Algul ehmatas kui ütles, "keera paremale ja siis tee tagasipööre" Mida see nüüd siis on icon_eek.gif Aga see on selleks, et vasakpööret ei saa teha.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2019 15:28:02 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/usa-politsei-tahab-uhest-olulisest-wazei-funktsioonist-lahti-saada-ppa-probleemi-ei-nae?id=85259107
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.02.2019 17:55:58 vasta tsitaadiga

ega siinne politsei põtkis ka kunagi sama asja vastu ju, nad lihtsalt praegu meelt muutnud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.02.2019 19:26:30 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/usa-politsei-tahab-uhest-olulisest-wazei-funktsioonist-lahti-saada-ppa-probleemi-ei-nae?id=85259107


Kahe käega poolt, jääd vahele, siis asja pärast. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 08.02.2019 08:21:55 vasta tsitaadiga

Ma imestan ka, et meie politseid nii nõus on sellega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 08.02.2019 08:59:30 vasta tsitaadiga

Ju siis ei ole ebaseaduslik
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.02.2019 09:21:16 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ju siis ei ole ebaseaduslik


Ebaseaduslik või mitte - see käidi läbi vist siis juba kui Skyplus kunagi alustas raadios patrullide asukohtade edastamist.
Ei ole ebaseaduslik.

Eetiline või mitte, see on vaieldav.
Kindlasti on minu hinnangul ebaeetiline puhumisreididest teavitamine.

Lihtsalt kiirust mõõtev patrull omab tänu waze'le tegelikult laiemat mõju - muidu võetakse kiirus maha patrulli nägemisulatuses, waze kasutades usun, et paljud võtavad kiiruse maha juba siis kui politsei ikoon ekraanile ilmub - ehk siis liiklust rahustav täiendav mõju on saavutatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 11:43:17 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ma imestan ka, et meie politseid nii nõus on sellega.

Pigem mängivad leplike, kuna teavad, et nad selle vastu niikuinii ei saa.

Ma uuendasin ka nüüd üle varsti juba pea aasta. Tundub värvilisem ja ümaram.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 12:50:30 vasta tsitaadiga

... nii ja naa, ma pigem arvan, et üldises plaanis on liiklusjärelvalvet tegevate patrullide näitamine hea, sest hoiab juhtide teadvuses, et kontroll on ikka olemas. Tallinnas see vast nii suureks probleemiks pole, kuid Tartus võib küll jääda mulje, et järelvalvet viiakse läbi lihtsalt linnukese kirja saamiseks või juhuslikult kampaania korras, sest linnapildis on seda äärmiselt vähe näha. Paraku peegeldab see üsna selgelt ka juhtide sõidumaneeris, kui üldisest linnas kehtivast kiirusest peetakse veel kinni, siis 20-30 alades peavad piirangust kinni vaid vähesed ja isegi linnaliini bussid ületavad ristmikke üsna tumeda roosaga. Parkimiskultuurist ei maksa üldse rääkidagi, kohati tekib tunne, et pealinna mupsikute ülbet pedantlust oleks vaja natuke ka Taaralinna importida ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 16:36:17 vasta tsitaadiga

Kui viimati Tartus käidud sai, tundus see ikka täielik uimavate maakate pesa, nii et ära muretse, et Tallinnas kuidagi "parem" on. icon_razz.gif

Aga tegelikult ei tasu vist siin teemas otsest liikluskultuuri(tuse)kiunu üles tõmmata, seda on väga raske pidama saada... icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 16:59:26 vasta tsitaadiga

... ma ei tea, mul pole õnnestunud Tallinnas nii käia, et läheduses ühtegi politsei ikooni ei näeks, Tartus võib aga nädal otsa ringi sõita ja ei näe kordagi. Samas ringi sõitvaid wazereid näib nagu piisavalt olevat, seega kasutajate puudust, kes politseid märkida võiks, ei tohiks nagu olla ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 08.02.2019 21:13:45 vasta tsitaadiga

Artiklit lugedes jäi mulje, et uus võimalus tekkinud ja saab märkida ka ringi liikuvaid patrulle... tundub, et siiski mitte icon_lol.gif
tsitaat:
New Yorgi politsei saatis Waze'i mobiilirakendust haldavale Google'ile kirja, milles palus rakendusest eemaldada funktsiooni, mis näitab ringi liikuvaid politseipatrulle, kuna see takistab korra hoidmist.


Üks küsimus on ka, kas ma olen ainuke kellel Waze pikemal sõidul kokku jookseb? Teekonnaks umbes 200km ja peale 1,5h sõitu jookseb Waze kokku. Pole vist kordagi õnnestunud ühe äpi käivitusega kohale sõita. Telefoniks OnePlus 3.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.02.2019 11:02:12 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Artiklit lugedes jäi mulje, et uus võimalus tekkinud ja saab märkida ka ringi liikuvaid patrulle... tundub, et siiski mitte icon_lol.gif
tsitaat:
New Yorgi politsei saatis Waze'i mobiilirakendust haldavale Google'ile kirja, milles palus rakendusest eemaldada funktsiooni, mis näitab ringi liikuvaid politseipatrulle, kuna see takistab korra hoidmist.


Üks küsimus on ka, kas ma olen ainuke kellel Waze pikemal sõidul kokku jookseb? Teekonnaks umbes 200km ja peale 1,5h sõitu jookseb Waze kokku. Pole vist kordagi õnnestunud ühe äpi käivitusega kohale sõita. Telefoniks OnePlus 3.


Sõbra Sony Androidil näen ka tihti sellist cräshi. Ise õuna kasutaja, tripin iga päev lühemaid ja pikemaid otsi ja kokkujooksmisi 0.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 09.02.2019 13:24:02 vasta tsitaadiga

Käisin Tartus ja minnes ei juhtunud midagi, aga naastes jooksis küll enne Tallinna Waze kokku. Mine võta nüüd kinni.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 17:42:31 vasta tsitaadiga

on püsinud avatuna 4 tundi ning on ka peale 5 minutit crashi pannud... Et võta nüüd kinni.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 10.02.2019 18:47:10 vasta tsitaadiga

Tartu Tallinn sõidul REEGLINA kukub waze kokku natuke enne kohale jõudmist. Nii on olnud viimased paar aastat. Seda kõikide meie perest läbi käinud android mobladega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2019 22:50:42 vasta tsitaadiga

Mul oli vist eelmisest suvest saati veel 4.24.0.2 ja sellega crash'e polnud, paar päeva tagasi uuendasin (4.47.0.3) ja on hakanud pange panema.

Tundub, et uus on juba 16:9 asemel 18:9 või veel suurema suhtega ekraanile optimeeritud, kuna vaheleht, kust saad "stop/go now" vajutada, jätab mõnikord need nupud kuskile "find the best time to leave" jura alla varju. Selle "find the best time to leave" jama võiks saada seadetest välja lülitada - ma ei hakka tõesti autos enne sõitu aega parajaks tegema ja toas olles ma oskan veel päris hästi end sõiduaja järgi minema sättida. Samas helbekesed ehk enam ei oska? Oli ju just uudis, et koolidest korjatakse analoogkellad ära, kuna lapsed ei oska neid enam lugeda...

Vahepeal tekkinud "overview" on hea lisa - varem kasutasin pidevalt "routes > map view" vaadet, et näha, ega mind väga idiootselt suure ringiga suunata soovita (tuleb vahel ette).

Seadmeks hetkel SGS7.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 11.02.2019 12:21:56 vasta tsitaadiga

Pole kokku jooksnud yhelgi tartu pärnu riia ega palanga otsa waze
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.02.2019 12:58:15 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Pole kokku jooksnud yhelgi tartu pärnu riia ega palanga otsa waze


Sama siin.
Sony Z3 compact, S7 EDGE, XZ1 - pole täheldanud, et pikem sõit stabiilsusele mõjuks.

Osade telefonide puhul on probleemiks olnud päike, mis kütab telefoni kuumaks. S7 siis loobub laadimisest näiteks.
Kuid see pole Waze'i spetsiifiline probleem.

Õnneks aitab päikesepoolse ülekuumenemise vastu kas telefoni jahutusava ette paigutamine või veel parem - Android Auto / Apple Car Play.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 13:48:56 vasta tsitaadiga

... natuke enne sihtkohta jõudmist kokku jooksmine on minuteada habemega probleem ja olen kohanud seda mitmetel erinevatel seadmetel. Paraku see ei juhtu alati ja ma nii palju pikki otsi ei sõida, et mingit põhjalikumat statistikat teha, kuid kindlasti ei tulene see seadmest, vaid see on mingi üldisem navigeerimise kala, mis mingite tingimuste kokku langemisel esineb ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 13:59:50 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Osade telefonide puhul on probleemiks olnud päike, mis kütab telefoni kuumaks. S7 siis loobub laadimisest näiteks.
Kuid see pole Waze'i spetsiifiline probleem.

Õnneks aitab päikesepoolse ülekuumenemise vastu kas telefoni jahutusava ette paigutamine või veel parem - Android Auto / Apple Car Play.

Ei ole hetkel paraku seda päikese ja liigse kuumuse probleemi. Mingil lambihetkel, isegi mitte pikal distantsil, viskab "Waze has stopped / close/open again" ette. Telefon pole sel hetkel üldse kuum. Muud asjad toimivad anomaaliateta.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 11.02.2019 20:37:43 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Pole kokku jooksnud yhelgi tartu pärnu riia ega palanga otsa waze


Sama siin.
Sony Z3 compact, S7 EDGE, XZ1 - pole täheldanud, et pikem sõit stabiilsusele mõjuks.

Osade telefonide puhul on probleemiks olnud päike, mis kütab telefoni kuumaks. S7 siis loobub laadimisest näiteks.
Kuid see pole Waze'i spetsiifiline probleem.

Õnneks aitab päikesepoolse ülekuumenemise vastu kas telefoni jahutusava ette paigutamine või veel parem - Android Auto / Apple Car Play.

Ma ei ole kordagi täheldanud et erinevad s6-d ja s7-d oleks päikse käes tõrkunud laadimast. waze töötab, laadimine käib kas juhtmega või juhtmevabalt ja alati on toiminud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.