Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.11.2019 13:55:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Zoig kirjutas:
Android Auto osakonnas on anomaaliad tekkinud. Telefoni ega midagi märkimisäärselt muutnud pole, ainult igakuised turvauuendused. Waze lihtsalt ei suuda stabiilset asukohast aru saada, kui sõidu alguses korra google maps käima panna ja sellega asukoht kätte saada, siis sealt edasi on korras, kuid niisama waze on kas uima või ei saa üldse aru kus ma asun ja näitab mingit suvalist täppi.
Täpselt sama teema. Ning sama lahendus, maps käima panna ja seejärel waze, siis toimib. Kui vaid waze siis kaotab pidevalt asukoha ära.


Hea kuulda, et ma pole ainuke.
Arvasin, et mu S10+ viimane turvauuendus käkkis ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2019 10:49:38 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Zoig kirjutas:
Android Auto osakonnas on anomaaliad tekkinud. Telefoni ega midagi märkimisäärselt muutnud pole, ainult igakuised turvauuendused. Waze lihtsalt ei suuda stabiilset asukohast aru saada, kui sõidu alguses korra google maps käima panna ja sellega asukoht kätte saada, siis sealt edasi on korras, kuid niisama waze on kas uima või ei saa üldse aru kus ma asun ja näitab mingit suvalist täppi.
Täpselt sama teema. Ning sama lahendus, maps käima panna ja seejärel waze, siis toimib. Kui vaid waze siis kaotab pidevalt asukoha ära.


Hea kuulda, et ma pole ainuke.
Arvasin, et mu S10+ viimane turvauuendus käkkis ära.

Tiirutasin paar nädalat tagasi metsas leviala äärel mitu ringi mööda metsaveoteid (S9 + AA), kuni kaardilugeja Google Mapsi lahti tõmbas ja meid metsast välja juhatas...

Anomaaliad on tõesti hiljuti sagenenud. Paranoilisem tegelane pakuks, et Google nudge'ib kasutajaid Mapsi peale üle kolima icon_confused.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.11.2019 23:09:34 vasta tsitaadiga

Minu viimatine bläkk oli eelmine nädal. Tulin Narva mnt kaudu lauluka juurest alla, et Piritale minna. Näitas, et tavapööre paremale on keelumärk ees, aga peale seda tee siiski parempöörde haak. Tegelt sealt paremale keerates saab hetkel ainult vastassuunda icon_lol.gif
Ma muidugi tegin käppelt selle haagi ära ja siis oli tükk tegu, et omade ritta tagasi saada icon_redface.gif icon_lol.gif

Jah, ei tasu kaardirakendust usaldada, aga ma polnud seal ammu-ammu liigelnud ja eeldasin, et wazerite poolt on see nurk nö "korras".

Samas proovisin pärast ka google mapsiga ja see ajas sama "pada" 1:1le thumbs_down.gif Ei tundu, et google enda Mapsi peale meelitaks mar6o

Pm on nii nagu alati öeldud. Las navi annab suuna kätte, aga sõida ikkagi oma peaga ja märkide järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.11.2019 23:45:20 vasta tsitaadiga

olafsand, ma viskan pilgu ikka enne sõidu alustamist marsruudile peale ja kontrollin kas on loogiline, loodan muidugi, et sõidu ajal navi "paremat teed" pakkuma ei hakka ja mõnikord valin ise teise teekonna.
Seni on enamvähem hakkama saadud kui mõni väike tõrge välja arvata.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2019 00:05:35 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Minu viimatine bläkk oli eelmine nädal. Tulin Narva mnt kaudu lauluka juurest alla, et Piritale minna. Näitas, et tavapööre paremale on keelumärk ees, aga peale seda tee siiski parempöörde haak. Tegelt sealt paremale keerates saab hetkel ainult vastassuunda icon_lol.gif
Ma muidugi tegin käppelt selle haagi ära ja siis oli tükk tegu, et omade ritta tagasi saada icon_redface.gif icon_lol.gif

Jah, ei tasu kaardirakendust usaldada, aga ma polnud seal ammu-ammu liigelnud ja eeldasin, et wazerite poolt on see nurk nö "korras".


Keegi oli seal ennatlikult pöörded juba lubatuks märkinud. Nüüd peaks jälle korras olema ja sealtkaudu waze ei juhenda Pirita poole või vastupidi.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.11.2019 10:30:01 vasta tsitaadiga

mar6o kirjutas:
Draqula kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Zoig kirjutas:
Android Auto osakonnas on anomaaliad tekkinud. Telefoni ega midagi märkimisäärselt muutnud pole, ainult igakuised turvauuendused. Waze lihtsalt ei suuda stabiilset asukohast aru saada, kui sõidu alguses korra google maps käima panna ja sellega asukoht kätte saada, siis sealt edasi on korras, kuid niisama waze on kas uima või ei saa üldse aru kus ma asun ja näitab mingit suvalist täppi.
Täpselt sama teema. Ning sama lahendus, maps käima panna ja seejärel waze, siis toimib. Kui vaid waze siis kaotab pidevalt asukoha ära.


Hea kuulda, et ma pole ainuke.
Arvasin, et mu S10+ viimane turvauuendus käkkis ära.

Tiirutasin paar nädalat tagasi metsas leviala äärel mitu ringi mööda metsaveoteid (S9 + AA), kuni kaardilugeja Google Mapsi lahti tõmbas ja meid metsast välja juhatas...

Anomaaliad on tõesti hiljuti sagenenud. Paranoilisem tegelane pakuks, et Google nudge'ib kasutajaid Mapsi peale üle kolima icon_confused.gif


Waze foorumeid kammides tundub, et Waze Support Team vähemalt tunnistab probleemi ja tegeleb lahendamisega.
https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=293089&sid=4ef683f65dbf4df8b633d833813477fc&start=10#p2019182

Proovisin ka AA 4.8 ära, kuid ei midagi. Ikka tuleb Waze GPS lukustuse saamiseks Android Autos kõigepealt käivitada korraks Google Maps ja pärast töötab Waze ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 15.11.2019 10:58:36 vasta tsitaadiga

Eile kasutasin AA+Waze ja ei mingeid probleeme. Waze on uusim saadaolev, AA on suve algusest. Telefoniks Huawei P20 Pro.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2019 12:24:04 vasta tsitaadiga

Talefoniks P20pro, Android Auto versioon novembri alguse oma ja Waze 4.67.0.02. Täiesti võimatu kasutada! Waze teekonna paneb ilusasti paika ja siis ühel hetkel viskab ekraani mustaks... Taustal, läbi AA, TuneIn Pro mängib kenasti edasi aga navigeerimine pekkis. Olin eile sunnitud sõitma üle hulga aja Google Mapsi juhiste järgi - no küll see on ikka saast...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 15.11.2019 13:08:02 vasta tsitaadiga

Mul AA versiooiks 4.3.591854
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2019 14:10:51 vasta tsitaadiga

Mu meelest hakkas see jama kui uus AA ui tuli icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.11.2019 14:53:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mu meelest hakkas see jama kui uus AA ui tuli icon_rolleyes.gif


Ei saa kinnitada.
Olen mõnda aega uut AA UI kasutanud ja alguses polnud selliseid probleeme.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.11.2019 10:01:10 vasta tsitaadiga

Väga hästi töötab AA koos Waze'ga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2019 11:04:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
omg kirjutas:
mul oli nii et kui Lätti läksin ei juhtunud midagi. Aga kui üle piiri tagasi , hakkas hoopis inglist panema icon_eek.gif
Mul on ingliskeelne juhendamine, lätti minnes muutub see eestikeelseks ja kui eestisse tagasi siis taas ingliskeelne... Suht kummaline icon_lol.gif

Mul rääkis Poolas ilusti naishääl inglise keeles, leedus ja siinpool võttis üle meeshääl inglise keeles. icon_lol.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.11.2019 09:58:49 vasta tsitaadiga

Waze'l tuli eile Androidile uuendus.
Kas keegi on juba Android Autoga proovinud? Ise pole veel jõudnud.
(minul vähemalt ei saanud GPS fix'i kätte läbi AA, pidi google maps käivitama ja seejärel töötas ka Waze).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 11:16:16 vasta tsitaadiga

Täna hommikul tundus, et on veidi paremaks läinud, suutis vähemalt kodutänaval aru saada kus ma umbes asun. Ca kilomeetri pärast oli jalle klassikaks muutunud täpp ja enam ei saanud asukohta kätte. Maps korraks käima ja ülejäänud sõidu jooksul toimis waze ka korralikult.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 19:58:00 vasta tsitaadiga

Android Autole ja Wazele mäõemale näitas kaks päeva tagasi uuendust. Õnneks töötab nagu enne icon_smile.gif

Praegu näitab taas Waze uuendust, muudatuste all on sama tekst mis eelmine kord.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trioxide15
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2008




sõnum 16.12.2019 15:38:07 vasta tsitaadiga

Tere!
Telefoniks xiaomi mi 9t pro..
esimene telefon millega waze jamab...
pidevalt pakib end kokku üldse ja ütleb et mingi viga jne.... kui panen sundpeatamisest programmi kinni ja uuesti tööle, siis vahepeal läheb.
Teiseks, waze töötab sõidu aeg ja kui nt kõne või kasvõi mingit teist programmi näppida, siis waze tagasi pöördudes gps levi pole.... mingi aja peale tuleb küll tagasi, aga linnas võimatu nii...
Kui programm kinni panna ja uuesti tööle, siis levi kohe olemas.

Olen proovinud maha ja peale lasta korduvalt, samamoodi erinevaid lubasid ja asu näppinud.... ikka vigurdab samamoodi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.12.2019 16:25:08 vasta tsitaadiga

trioxide15 kirjutas:
Tere!
Telefoniks xiaomi mi 9t pro..
esimene telefon millega waze jamab...
pidevalt pakib end kokku üldse ja ütleb et mingi viga jne.... kui panen sundpeatamisest programmi kinni ja uuesti tööle, siis vahepeal läheb.
Teiseks, waze töötab sõidu aeg ja kui nt kõne või kasvõi mingit teist programmi näppida, siis waze tagasi pöördudes gps levi pole.... mingi aja peale tuleb küll tagasi, aga linnas võimatu nii...
Kui programm kinni panna ja uuesti tööle, siis levi kohe olemas.

Olen proovinud maha ja peale lasta korduvalt, samamoodi erinevaid lubasid ja asu näppinud.... ikka vigurdab samamoodi.


Igaks juhuks küsin, kas oled proovinud Androidi seadetes rakenduse vaates andmed kustutada?
See on mul vahest aidanud, kui mõni rakendus läheb sassi omadega ning de-install ja re-install ei aita.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trioxide15
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2008




sõnum 16.12.2019 16:33:50 vasta tsitaadiga

Sa mõtled nn. vahemälu tühjendamist vist?

Täna proovisin seda ka, siis läks vähemalt waze tööle tagasi, peale seda kui ennast korduvalt kokku pakkis mingi vea tõttu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.12.2019 10:18:26 vasta tsitaadiga

trioxide15 kirjutas:
Sa mõtled nn. vahemälu tühjendamist vist?

Täna proovisin seda ka, siis läks vähemalt waze tööle tagasi, peale seda kui ennast korduvalt kokku pakkis mingi vea tõttu.


Kaks valikut on, kui võtad lahti äpi seaded android menüüst:
"Tühjenda vahemälu" ja "Kustuta andmed"

See teine peaks olema põhjalikum ("Kustuta andmed" vajutamisel muutub "Tühjenda vahemälu" nupp mitteaktiivseks, st peaks ka seda sisaldama), tekitama olukorra, kus nagu oleks puhtalt just äpp installitud (tuleb uuesti sisse logida jne).

Waze'ga mul pole nii hullu jama olnud. Aga Here maps ühe varasema versiooniga aastate eest pidin lisaks "Kustuta andmed" kasutamisele, otsima üles ka kaustad, mida rakendus oli tekitanud telefonisse ning ka need kustutama, et asi uuesti tööle hakkaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2019 17:34:26 vasta tsitaadiga

Waze peale ilmus täna teade. Et oled sellel aastal sõitnud 12800km. Kui see number kolmega korrutada siis peaks enam vähem õige ola.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 23.07.2020 09:01:02 vasta tsitaadiga

Enam ei suuda Android Autoga ühenduses olles asukohta leida. Ühendad lahti - kõik toimib. Ühendad uuesti, olles eelnevalt ilma AA'ta käivitanud - mingi hetk on asukoht olemas ja siis kaob. Samas Google maps töötab AA-s ilusti.
Kõik load on antud, aku optimeerimine välja lülitatud, mälu tühjendatud ... mõistus otsas icon_confused.gif .
On soovitusi?
EDIT: lugesin ka eelnevaid postitusi - google mapsi käivitamine ja siis Waze ei aita. Küll tundub eelnevatega üks ühine joon olema - Xiaomi Mi 9T Pro icon_sad.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 23.07.2020 10:22:05 vasta tsitaadiga

Kas selline jupsimine ei või olla hiinakate läbiv mure, endal poole aasta jagu Huawei telefon millel EMUI kasutajaliides - ja see on paras ikaldus, kõik mis enne LG telefonil iseenesest töötas ideaalselt, nagu teavitused, sünkroniseerimised jm, Huaweiga on pidev kamm.
Interneti abiga sai enamvähem põhjusele jaole ka, EMUI liidese aku käsitlus olevat äärmuslikult agressiivne, piltlikult aku säästmiseks vaikimisi on paljud asjad kinni ja osades äppides ekraani kustudes võivad ka sideühendused nagu internet, bluetooth, miks mitte ka GPS akus säästmiseks unne minna.
Laias laastus vähemalt teavituste osas aitas, kui aku&energiasäästu sätete alt keelata telefonil rakenduse energia osa sättida ja lülitada reguleering "manual" peale ehk EMUI ei sekku akusäästu eesmärgil rakenduse tegemistesse - see küll koormab arvatavalt enam akut aga rakendus töötab paremini-veatult.
Kas see ka Waze osas kehtib, ei oska öelda - aga tasuks proovimist.
Tähelepanekuna, ka EMUI suurem uuendus võib need käsitsi määratud sätted ära muuta, teavitustega mul nii juhtus, kus ühel hetkel teavitused nagu ei tulnud läbi, meenus EMUI uuendus ja keelustasin akusäästu vajalikele rakendustele jälle uuesti käsitsi.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2020 12:23:26 vasta tsitaadiga

Android 9/10 ise on akumajanduses agressiivne, kuna ka samsa puhul sai väga palju maha keeratud, et teavitused kuidagigi läbi tuleks. Nutitelefonist tehti taskukalkulaator.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 23.07.2020 13:12:16 vasta tsitaadiga

Mul Huawei, Android Auto ja Waze töötavad korralikult.
Aga Huawei akusääst on jah päris agressiivne, kuid endale vajalikel äppidel saab seda timmida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.