|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
03.12.2005 23:55:37
Apple klaviatuur/hiir & PC |
|
|
Küsimus lihtne, kas macintoshi klaviatuur ja hiir töötavad tavalisel PC arvutil? Mõtlen just uuemaid maci seadmeid?
Endal klaver peetis ja hiir samamoodi väga väsinud, ja maci seadmed näevad kohutavalt head välja.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2005 00:17:23
|
|
|
üldiselt võiks ju töötada. usb on ikka usb ju. mäki klaveril on muidugi nuppe, mida pc'l pole.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
04.12.2005 00:35:16
|
|
|
| ja mäki hiirel on ainult üks nupp. või uuemal ajal on nad targemaks saanud?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kõrvetaja
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
04.12.2005 00:37:21
|
|
|
| 100% töötab iseasi kas saad maci hiire ainult ühe nupuga hakkama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2005 00:56:26
|
|
|
Eks neid maci hiiri on ju ka 3 nupulisi ja rullikutega.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Titu
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2004
|
04.12.2005 17:16:52
|
|
|
aga minul juhtus selline lugu: ühel ilusal hetkel katkes ilusa läbipaistva iMouse-si sabas traadike ja hiir lakkas muidugi töötamast. Otsustasin sel hetkel ligi 900krooni maksva uue Maci originaalhiire asemel osta Logiteci mx300 (oli tol hetkel ligi poole odavam); kaks nuppu ja naviroll teevad siiani suurepäraselt G4-ga koostööd! Minu isikliku arvamuse kohaselt on Logitechi hiired tunduvalt ergonoomilisemad kui Apple omad. Muuhulgas veel niipalju, et praegused Apple klaverid on ikka liiga valged!!! Vanema põlvkonna ProKeyboardid oli tumedate kergelt läbipaistvate nuppudega, igati ilusam ja praktilisem. Üks asi veel: kuidas PC CD-DVD draivid reageerivad sellele eject nupule Apple originaal-klaveril!?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
04.12.2005 17:24:03
Re: Macintoshi hiir ja klaviatuur |
|
|
| daman kirjutas: |
Küsimus lihtne, kas macintoshi klaviatuur ja hiir töötavad tavalisel PC arvutil? Mõtlen just uuemaid maci seadmeid?
Endal klaver peetis ja hiir samamoodi väga väsinud, ja maci seadmed näevad kohutavalt head välja. |
USB seadmed töötavad kenasti, Command-klahv töötab Win-klahvina jne.
Vanemaid ADB seadmeid ei saa kasutada, kuid vaevalt seda kellelgi vaja oleks PC-ga.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2005 18:12:46
|
|
|
Tänud, fedja, seda infi oligi tegelikult vaja.
Ja mulle on Apple värvigamma vägagi südamelähedane, seega pole midagi ka selle valge kohta ette heita.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
05.12.2005 10:38:05
|
|
|
Titu: see mure, et M2ki klaver on "liiga valge" l2heb ometi ruttu ja iseenesest yle. 6ige varsti on "hall". Kui samas ruumis veel suitsetada kahh, siis "pruunikashall" - inglise keeles 6eldakse selle kohta "keyboard plaque"
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
08.09.2007 10:38:30
|
|
|
| vanad töötavad siis uus peaks samuti töötama
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2007 12:29:54
|
|
|
... küsisin mac.ee -st ja nendelt tuli selline 50:50 vastus, et ehk töötavad ehk mitte keegi võiks proovida PC lapatsi või suvalise BT adapteriga, oleks sellest uuest BT versioonist päris huvitatud järsku on Tartus kuskil need väljas ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
12.09.2007 13:19:36
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| järsku on Tartus kuskil need väljas ? |
Juhtmega versioon on Kaubamajas IM Arvutid esinduses väljas, juhtmeta klaviatuurid ei ole veel jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
17.09.2007 16:40:14
|
|
|
| Mightymouse traadita töötab minu PC peal küll Trusti Bluetooth jullaga
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
21.09.2007 19:50:07
|
|
|
digweed, avita
ma ei saa omal xp all mighty mouset tööle
arvuti leiab yles,connectib korraks ning sellega pidu lõppeb
äkki on mingit eri driverit vaja,mis yhendust hoiaks?
või hiir peetis,sest kui sisse lylitad ei lähe ka laseri tuli põlema.teistel hiirtel nagu on põlenud 24/7
hmmm
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
21.09.2007 20:03:03
|
|
|
mida sa kasutad?
bootcampi abil XP mb pääl?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
21.09.2007 20:14:13
|
|
|
| ei,profiili arvuti ja xp pro,koos int broadcom bluetoothiga
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
22.09.2007 14:00:32
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
digweed, avita
ma ei saa omal xp all mighty mouset tööle
arvuti leiab yles,connectib korraks ning sellega pidu lõppeb
äkki on mingit eri driverit vaja,mis yhendust hoiaks?
või hiir peetis,sest kui sisse lylitad ei lähe ka laseri tuli põlema.teistel hiirtel nagu on põlenud 24/7
hmmm |
Mingit eraldi driver'it ei ole vaja, XP tuvastab suvalise Bluetooth HID seadmena.
Kui tuli põlema ei lähe, on äkki patareid tühjaks saanud ?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
22.09.2007 17:24:11
|
|
|
| roheline,ehk ON tuli põleb,aga laseri tuli mitte :S
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
22.09.2007 19:05:12
|
|
|
Mighty Mouse Cordlessil ei põlegi mingit muud tuld kui roheline...õigemini seda laseri tuld sinu silm ei näe
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
22.09.2007 20:54:16
|
|
|
| niiet siis on viga vist minu bluetoothis
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
22.09.2007 21:04:19
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
digweed, avita
ma ei saa omal xp all mighty mouset tööle
arvuti leiab yles,connectib korraks ning sellega pidu lõppeb
äkki on mingit eri driverit vaja,mis yhendust hoiaks?
või hiir peetis,sest kui sisse lylitad ei lähe ka laseri tuli põlema.teistel hiirtel nagu on põlenud 24/7
hmmm |
Ma arvan, et su eelmised hiired on olnud nn. "optilised". Ehk hiire all põleb punane valgusdiood, mida rahvasuus kutsutakse laseriks, kuigi seda ta pole. Mighty Mouse Wireless on aga päris laseriga hiir. Isegi kui hiir töötab, ei peagi alt mingit valgust paistma, see lihtsalt pole silmale nähtav. Ainus indikaator, mis põleb, on pisike roheline täpike põhja all.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
22.09.2007 21:07:56
|
|
|
just just,seepärast arvasingu,aga hoolimata "laserist" tahaks siis teda tööle saada patakad paninuued,ikka ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
23.09.2007 13:01:41
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
just just,seepärast arvasingu,aga hoolimata "laserist" tahaks siis teda tööle saada patakad paninuued,ikka ei midagi |
Soovitan uuesti paigaldada draiverid CDlt, mis tuli hiirega kaasa. Lisaks oleks hea mõte uuendada Bluetooh adapteri enda draivereid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
23.09.2007 14:16:20
|
|
|
| kami kirjutas: |
| wfiles kirjutas: |
just just,seepärast arvasingu,aga hoolimata "laserist" tahaks siis teda tööle saada patakad paninuued,ikka ei midagi |
Soovitan uuesti paigaldada draiverid CDlt, mis tuli hiirega kaasa. Lisaks oleks hea mõte uuendada Bluetooh adapteri enda draivereid  |
On ka võimalus, et bluetooth adapter ise ei tunnista seda. Tean juhust, kus mingi odav Trusti bluetooth mighty mouse'iga hakkama ei saanud. Mingi teise firma omaga töötas aga ilusti.
Kui võimalus on, siis proovi mingi teisega.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
02.01.2009 23:38:45
|
|
|
Vastupidine küsimus, kas suvaline USB klaver töötab Mac'iga ? 1-l sõbral lagunes klaver ära ja pole aimu mida asemele võtta.
Minul pole Mac'iga mingit kogemust seega ei oska seisukohta võtta. Tahaks suht odavalt hakkama saada muidugi aga päris sõnnik ut ka ei taha muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.01.2009 01:29:09
|
|
|
maxtor1, miks ei peaks töötama
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
03.01.2009 01:35:46
|
|
|
| Töötab ikka ka vastupidi. Apple on sõber eelkõige Logitechi kraamiga kuid olen MacPro külge pannud prooviks ka näiteks Defenderi K110 klaveri (selle sinise taustavalgusega klaveri nuppude all) ning seal hakkasid isegi mõned meediaklahvid tööle, näiteks helitugevus ja previous/next, mute on/off, klaveril olev scroll, sleep ja miskit veel. Nagu Fedja kirjutas: Win nupp on Command, F12 avab suleb SuperDrive.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
03.01.2009 12:23:03
|
|
|
| digweed kirjutas: |
maxtor1, miks ei peaks töötama  |
Ei kahelnudki niivõrd töötamises, kui selles pigem mis nupp siis mida tegema hakkab. Paigutuses on ikka erinevust omajagu. Kas tuleb originaalklaver jätta nähtavasse kohta spikriks kuni ära harjub ? Sai ju öeldud et omal pole Mac'iga mingisuguseid kogemusi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.01.2009 12:32:39
|
|
|
löö sõber google lahti ja näed erinevust
apple keyboard märksõnaks
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
03.01.2009 12:38:37
|
|
|
Kui mäkile tundmatu klaveri lisad siis ta üritab seda tuvastada, selleks palutakse vajutada Shift klahve koos kõrvalolevatega ning kui tuvastamine ei õnnestunud antakse kolm valikut, valid ANSI European ja töötab. Kui eelnevalt on ka eesti paigutus valitud siis töötab eestikeelne layout.
Võta lihtsalt USB klaver ja proovi, midagi hullu sellest ei juhtu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
03.01.2009 12:47:36
|
|
|
Muidu et teada saada kas sul ikka see laser töötab seal all võid seda proovida digifotokaga pildistada. Makroga näiteks lähedalt. Pildile peaks see laser jääma Logitechi ühe mudeli oma jäi küll valge lärakana pildile.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.01.2009 12:54:55
|
|
|
in-sane, millest sa räägid
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
03.01.2009 13:45:42
|
|
|
PS/2-USB üleminekuga kannatab ka proovida või ? Mul nimelt on 1 klaver üle aha see loomulikult PS/2 otstega.
| in-sane kirjutas: |
Muidu et teada saada kas sul ikka see laser töötab seal all võid seda proovida digifotokaga pildistada. Makroga näiteks lähedalt. Pildile peaks see laser jääma Logitechi ühe mudeli oma jäi küll valge lärakana pildile. |
Mis laserit sa taga ajad See on juhtmega klaver tal minu teada. Lihtsalt mõned nupud ei tööta, nende hulgas tühik
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
03.01.2009 18:28:24
|
|
|
| Kahjuks pole kohanud sedapidi üleminekut ( PS2-to-USB), seepärast jääb vastus kõhklevaks. Ka arvan et klaver ise jääb äkki hätta USB tundmises, kui ta tehtud vaid PS2 tarbeks. Seda ka PC masinal. Kui leidub üleminek, võid ju proovida. Teavita meidki, huvitaks küll.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
03.01.2009 22:40:52
|
|
|
On olemas jah näe. Kuid eks see loterii ole kas töötab - on ju tootekirjelduses ka hoiatatud :" Märkus:
ei ühildu mõnede PS/2 seadmetega"
Niisiis kui töötab märgi kindlasti klaveri tootja ja mudel.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
04.01.2009 20:13:16
|
|
|
Sellised tavalised odavad (nagu esimesed) üleminekuga pole ma ise veel saanud ühtegi oma klaveritest tööle (olen proovinud u 10-12 erinevat klaverit), teist varianti pole katsetanud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siilak
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2009
|
26.07.2009 14:49:55
|
|
|
Nu PC klavi ja hiir töötavad maci peal, usun, et toimib ka vastupidi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
01.06.2012 18:22:56
|
|
|
Ise kasutan lauakas pikemat aega juba juhtmega mighty mouset, töötab nii nagu peab. Kuigi need küljepeal olevad nupud on veits rasked.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.06.2012 22:32:01
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Ise kasutan lauakas pikemat aega juba juhtmega mighty mouset... |
Masohhist...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|