Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 17.02.2011 17:59:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
FB on ratest vähemalt selle koha pealt parem, et seda on võimalik ka muuks otstarbeks efektiivselt ja kasulikult tarbida. Rate oli üsna konkreetselt ühte auku suunatud.

Kogu elu keerlebiki ainult ühe augu ümber. Poleks seda auku, poleks ka elu. icon_smile.gif

Isiklikult ei oma kontot selles Lõustaraamatus ja ei kavatse seda kunagi sinna teha ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.02.2011 18:06:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ot, Rate.ee külastatavus on päris kõvasti langenud



Allikas: http://metrix.station.ee/site/441/www-rate-ee


Ekspressis oli just mingi nädal juttu selle kohta, kuidas mingi pensionil professor kurtis, et seal on hinnete andmine kuidagi ebaaus.

FB võib töötada igati sinu kasuks ja seda enam, kui orkut või rate seda kunagi suutsid. See näide peo attendimise kohta on üks asi. Kasu saab nii inimene, kes saab tasuta midagi ja saab kasu ka prive, kelle lehel attendijate arv on metsik, mis tõmbab üha juurde teisigi inimesi (paratamatus on see, et üritusi korraldanuna see mingit reaalset pilti ei kajasta siiski).

Mina ütleks, et FB on loonud natuke kommuuni tunnet tänapäeva inimestele juurde. Aegajalt ikka on küsimusi, et kas keegi tahab kassi või kas kellelgi on värvi üle, et korteris odavalt remontida ning umbes pooltel kordadel ikka abi saab.

Teiseks annab ta tänapäeva noorele hea võimaluse jälgida ühest kanalist ennast huvitavaid asju. Suurem osa minu näituste külastusi tuleb tänu sellele, et vaatan et olen jälle end kuhugi kirja pannud ja võiks siis minna ja üle vaadata. Muidu läheks meelest ära.

Samuti on piisavalt lihtsaks tehtud tüüpiliste shareijate ning ka shareitavate "maha keeramine".


viimati muutis khan 17.02.2011 18:08:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 17.02.2011 18:07:07 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlesingi selle peale, et kas EMT 51 miljonine investeering ratesse tasus ära, sest üsna kohe kogusid orkut ja facebook kuulsust (orkut on nüüdseks surnud aswell)...
FB tuli äsja välja oma uue pildisüsteemiga, mis on minumeelest täielik möga, lisaks kõigele ei saa sealt pilte alla laadida, just täna läks vaja ühte pilti enda facebookist, ning selle kätte saamiseks pidin screenshottima ja croppima.
Kolmandaks, mind huvitab, et kas keegi teab kedagi või on ehk ise võitnud midagi nende facebook loosimiste kaudu. Ka mul on sõbralistis inimesed, kes kogu-aeg jagavad seda saasta, senini rikkaks pole keegi neist saanud. Mis raskust on firmal teha Maa Mees, stiilis lambinimega konto ja seejärel loosida see (mitte olemas olev) asi välja?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.02.2011 18:09:55 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
Ma just mõtlesingi selle peale, et kas EMT 51 miljonine investeering ratesse tasus ära, sest üsna kohe kogusid orkut ja facebook kuulsust (orkut on nüüdseks surnud aswell)...
FB tuli äsja välja oma uue pildisüsteemiga, mis on minumeelest täielik möga, lisaks kõigele ei saa sealt pilte alla laadida, just täna läks vaja ühte pilti enda facebookist, ning selle kätte saamiseks pidin screenshottima ja croppima.
Kolmandaks, mind huvitab, et kas keegi teab kedagi või on ehk ise võitnud midagi nende facebook loosimiste kaudu. Ka mul on sõbralistis inimesed, kes kogu-aeg jagavad seda saasta, senini rikkaks pole keegi neist saanud. Mis raskust on firmal teha Maa Mees, stiilis lambinimega konto ja seejärel loosida see (mitte olemas olev) asi välja?


Tüdruk sai eelmine aasta suht lampi (ilma isegi shareimata) endale 5000 eegused saapad ja üks lapsepõlve sõbranna sai 1000EEK sula puhtalt kätte mingilt firmalt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 18:11:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

FB tuli äsja välja oma uue pildisüsteemiga, mis on minumeelest täielik möga, lisaks kõigele ei saa sealt pilte alla laadida, just täna läks vaja ühte pilti enda facebookist, ning selle kätte saamiseks pidin screenshottima ja croppima.

Vähemalt chromega saab pildi kätte nii:

Pildithumbil parempoolne hiireklõps ja "Ava link uuel avalehel" ja sealt juba pildi peal "Salvesta pilt nimega..."

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 17.02.2011 18:14:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

FB tuli äsja välja oma uue pildisüsteemiga, mis on minumeelest täielik möga, lisaks kõigele ei saa sealt pilte alla laadida, just täna läks vaja ühte pilti enda facebookist, ning selle kätte saamiseks pidin screenshottima ja croppima.

Vähemalt chromega saab pildi kätte nii:

Pildithumbil parempoolne hiireklõps ja "Ava link uuel avalehel" ja sealt juba pildi peal "Salvesta pilt nimega..."

Ahhaa! Thanks for the useful tip!
Firefoxis uues tabis avades saab pildi samamoodi kätte
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 17.02.2011 18:17:26 vasta tsitaadiga

Greasemonkey ja FF-l oli miski script millega sa pilte FB-st albumite kaupa alla laadida. Selle töötamist pole kunagi proovinud (andsin ka hääle , et ei oma kontot) aga reklaam jäi silma. Userscripts.org-is äkki oli üleval...
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 17.02.2011 18:28:44 vasta tsitaadiga

v6savillem kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
FB on ratest vähemalt selle koha pealt parem, et seda on võimalik ka muuks otstarbeks efektiivselt ja kasulikult tarbida. Rate oli üsna konkreetselt ühte auku suunatud.

Kogu elu keerlebiki ainult ühe augu ümber. Poleks seda auku, poleks ka elu. icon_smile.gif
Isiklikult ei oma kontot selles Lõustaraamatus ja ei kavatse seda kunagi sinna teha ka.

Soovitan sul siis konto teha, sest muidu sa seda auku üles ei leiagi ja ongi elu läbi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 17.02.2011 19:03:10 vasta tsitaadiga

Asi jõuab lõpuks ikkagi ühe lihtsa faktini - on suur tõenäosus, et kui sul pole facebooki kontot, pole sul sõpru. Ja kui sa sellele vastu vaidled oled sa tõenäoliselt üks karvane kõhukotimees, ja sa ütled, et sul on päris sõbrad. icon_lol.gif

Lühidalt öeldes - kui sa vihkad facebooki, ja sulle see ei meeldi, siis me mõistame sind, aga sa ei pea sellepärast seda oma õlleuimas peaga üle terve foorumi pasandama.

/thread


Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 23.10.2009




sõnum 17.02.2011 19:13:24 vasta tsitaadiga

facebooki juures häirib raskelt see, et firmad on läinud kergemat teed ja reklaamivad seal oma kampaaniatega, lootes väga odavat ja tõhusat reklaami, ise ei võta ühestki loosimisest ja muust jamast osa, kuna pole kedagi tutvusringis näinud, et keegi oleks midagigi võitnud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 17.02.2011 19:22:14 vasta tsitaadiga

jyrisa, kindlasti on õige mõtteviis see, et kui sul on FB konto siis pead sa kogu foorumi mitteõlleuimas peaga täis pasandama. Mina isiklikult ei vihka facebooki kui sellist, närvidele käivad kõik ülearune sopp internetis (reklaamid, hüpikaknad, "Like" nupud jne) . Feimi ja hulluse sain Orkutis kätte (hunniku internetisõpru ka), las jääda see FB nendele kes pole veel oma "laksu" kätte saanud, mind ei köida sõbra/sõbranna vaatamine pildil kui ma selle asemel saan tead nö in RL näha ja juttu ajada. Kui tegemist on teemaga FB jah v ei (siin foorumis) siis olen püüdlikult esindanud seda inimkonna poolt (v osa) kellel pole kontot ja kui see sind närvi ajab siis on see sinu isiklik mure icon_wink.gif Mingit eraldi teemat v kommuuni pole plaaninud teha ("Inimesed kellel pole FB kontot").
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.02.2011 19:34:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ei ole ja ei tule ka.

Täpselt nii ka siin pool thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 17.02.2011 19:59:12 vasta tsitaadiga

korsten, sinu suhtumine on ju väga meeldiv ja positiivne, loodan, et sa ikka "laikisid" mu posti, ehk siis mõistsid ka mu banaalset huumorit.
Aga tihti laskutakse ju samale tasemele, nagu autofoorumis "udukabossidest" rääkides, kus asi lõpeb sellega, et mõni tahab neile "peeru vahele" keerama hakata. icon_eek.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baraban
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2009




sõnum 17.02.2011 20:16:56 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Asi jõuab lõpuks ikkagi ühe lihtsa faktini - on suur tõenäosus, et kui sul pole facebooki kontot, pole sul sõpru. Ja kui sa sellele vastu vaidled oled sa tõenäoliselt üks karvane kõhukotimees, ja sa ütled, et sul on päris sõbrad. icon_lol.gif



Nüüd on siis tõeni jõutud icon_smile.gif Ei oma FB kontot ja 99% tõenäosusega ei tule seda ka. Oman piisavalt reaalseid sõpru, kelle juurde näiteks reedel õhtul külla minna või keda külla kutsuda, pits peenikest poeviina võtta ja maailma parandada. Või siis lihtsalt helistan. Hindan väga enda ja oma pere privaatsust ja ei tunne vajadust seda eksponeerida. Ei pea näiteks õigeks riputada üles oma sõprade pilte ilma selleks luba küsimata, hoolimata sellest, et ka näiteks konto omanik seal pildil on. Samas, teeme me kõik oma valikud ise ja ma ei pea õigeks kedagi selle pärast hukka mõista. Tegemist ju FB üldise teemaga, õigus oma arvamust avaldada on ju kõigil, on sul FB konto või mitte.

aitäh kuulamast,
sõpradega ja ilma kõhukotita


viimati muutis baraban 17.02.2011 20:20:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 17.02.2011 20:18:54 vasta tsitaadiga

Pigem kukuvad "juhuslikult" seebi otsa.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 17.02.2011 20:38:16 vasta tsitaadiga

baraban - just minu mõte. Ei mina mõista seda ülimat enda promomise vajadust. Huvi pärast hakkasin ühe kohaliku spämmija kohta uurima, kes ei tahtnud mõista, et ma tema meile enam ei soovi. Otsing andis esimesena lõustaraamatu ette. Ole sa lahke. Pilt, perekonnafoto, elokoht, CV, mida teinud, kus olnud.....

ma ei tea... Kui vanal Jossil oleks näoraamat olnud, kuhu rahavas vabatahtlikult kõik endast üles riputab, oleks kagebesikud töötukassa järjekorras istunud. Lisa aga "sõbraks" , pane laikima, ning teise inimese enda ja pere andmed su ees valla koos fotodega. Täiuslik toimik. thumbs_up.gif

Samas juba praegu vaatavad kõõrdi ja käivad kaarega mööda, nagu pidalitõbisest, kui sul lõustaraamatu kontot pole. Järelikult ikka peab midagi viga olema, kui sellist ensestmõistatavat asja pole icon_smile.gif

Aga igale oma. Kellele meeldib, andku minna. Vaielda ei viitsi. See oli lihstalt minu arvamus.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 17.02.2011 20:40:13 vasta tsitaadiga

Facebook suht hea selles mõttes, et saab kontakti hoida vanade tuttavatega, olla vahest kursis nende tegemistega jne..
Lisaks erinevad loosid ja tihti saab mõnest üritusest just sealt teada. Niiet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 17.02.2011 20:40:37 vasta tsitaadiga

ratekate massilise tungiga facebooki on viimasel ajal kaasnenud ka rate kommete levik - hulk teismelisi valenimedega, valede vanustega ja kes teab mis valeandmetega veel. Olen püüdnud oma õpilastele püüdnud selgitada vahet rate ja FB vahel, aga ega massi vastu saa, tuleb nagu tirtsuparv ja sööb platsi puhtaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 17.02.2011 20:46:14 vasta tsitaadiga

Tegingi selle konto selleks, et vanad sõbrad üles leida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 20:59:24 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
laurx kirjutas:
ei ole ja ei tule ka.

Täpselt nii ka siin pool thumbs_up.gif

Sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003




sõnum 17.02.2011 21:10:06 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
synt3r kirjutas:
Mul oleks kohe üks küsimus kah antud teemal. Puudutab siis see Jagamist/Sharemist.

Palju sõbrad on hakanud liituma erinevate ettevõtete lehtedega, kes loosivad mingit paska välja. Et loosis osaleda postita kommentaar "jagatud" ja jaga seda sõpradega. See suht risustab minu seina ja ei taha seda saada. Kas kuidagi annab seda blokkida, et kui sõbrad jagavad mingit ettevõtte paska siis seda ei näita. Aga kui ta jagab kellegi oma sõbra videot siis on seda näha.

Õpeta sõpradele selgeks,et nad ei pea midagi jagama.
Võivad vabalt kirjutada "jagatud" osalevad loosimises ja ei spämmi.
Firmade lehed ei saa kuidagi kontrollida ( ja isegi kui saaks siis arvatavasti ei teeks seda), et kas tõesti jagati või mitte.

[paranoia]Aga kui leht loosib võitja ja vaatab selle võitja wall historyt ja ei näe seal jagatud linki?[/paranoia]
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 21:12:31 vasta tsitaadiga

Mulle sobibs orkut tegelikult aga seal jäi kuidagi vaikseks ja nii sai FB-i konto tehtud icon_cool.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 21:37:25 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Ra* kirjutas:
synt3r kirjutas:

Õpeta sõpradele selgeks,et nad ei pea midagi jagama.
Võivad vabalt kirjutada "jagatud" osalevad loosimises ja ei spämmi.
Firmade lehed ei saa kuidagi kontrollida ( ja isegi kui saaks siis arvatavasti ei teeks seda), et kas tõesti jagati või mitte.

[paranoia]Aga kui leht loosib võitja ja vaatab selle võitja wall historyt ja ei näe seal jagatud linki?[/paranoia]



Õige tähelepanek, osad kirjutavad ka juba osalemise tingimustesse, et jagamist kontrollitakse, asi see siis pole korraks võitja lehel käia.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 17.02.2011 21:47:30 vasta tsitaadiga

Ei huvita üldse need kampaaniad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 17.02.2011 21:55:04 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
laurx kirjutas:
ei ole ja ei tule ka.

Täpselt nii ka siin pool thumbs_up.gif

Sama siin thumbs_up.gif


olin u. pool aastat ka 110% kindel et ei tule...HUI
tuli...ja nüüd ma ei saa aru nendest kellel pole. nagu siin mainiti, saab väga ammuste tuttavate kohta igasugust infot, mida in real life never ei saa. Isegi selliste mob nr. enam ei ole kuna mõni töllmokk vahetab neid liiga tihti, aga feissis saab vähemalt kätte kõik keda vaja on.
mingit paranoiat, a´la mul on reaalsed sõbrad, eelistan nendega suhelda otse jne jne mingite piltide põdemise teemat ja muu selline cräpp, oeh, te pole ikka veel asja olemust ära jaganud. Ja ennem ei jagagi kui teid seal pole. Niisama kujutletavat juttu võib ikka puhuda

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.