Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 15.02.2011 21:10:19 vasta tsitaadiga

Kui tavaline Desire, siis see widget olemas sees kohe minumeelest, power control oli kui ei eksi

viimati muutis Meremees1 15.02.2011 21:11:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 15.02.2011 21:12:39 vasta tsitaadiga

Soovitatud Widgetsoid on funktsionaalsem, kui minul rippuv, mis on just eelkõneleja kirjeldatud päritoluga, ma eeldan, (minul jjrls9 rom'is) mis ei oma seadistusvõimalusi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2011 21:36:08 vasta tsitaadiga

Meremees1, Ei ole kahjuks sama - Desire vaikimisi kaasas variandil ei ole võimalik automaatset heledust widgeti kaudu määrata, liigub ainult erinevate astmete vahel.

Marketis ringi vaadates leidsin mitmeid variante, kuid osadel oli samuti puudu see automaatse heleduse määramine ning teistel jälle ei töötanud korralikult gps aktiveerimine-deaktiveerimine.

Otsin selle Widgetsoid'i ja vaatan kuidas on, loodan et see root'i ei vaja.

EDIT: See Widgetsoid on super soovitus! GPS sisse-välja töötab kenasti, ise saan määrata mis ekraani heleduse astmete vahel vahetab (mul näiteks '0' ja 'Auto') ning palju neid astmeid on. Rääkimata välimuse muutmise variantidest.


viimati muutis Draqula 15.02.2011 22:40:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2011 22:37:28 vasta tsitaadiga

Aga sellist appi ei ole mis automaatsele heledusele lubaks manuaalselt piirväärtused anda? Stiilis nagu kaameratel on auto-iso puhul. Ma kasutaks autot küll, aga IMO mõttetult heledaks keerab kohati. Võiks reguleerida veidi tagasihoidlikumas skaalas.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2011 22:44:02 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Aga sellist appi ei ole mis automaatsele heledusele lubaks manuaalselt piirväärtused anda? Stiilis nagu kaameratel on auto-iso puhul. Ma kasutaks autot küll, aga IMO mõttetult heledaks keerab kohati. Võiks reguleerida veidi tagasihoidlikumas skaalas.


Sa mõtled siis pigem mitte piirväärtusi vaid a la aste madalamaks reguleerida väärtuseid, et näiteks kui telefon pakub 7, aga sina tahaks selle situatsiooni anduri näidu kohta heledust 5 ja kui telefon pakub 4, aga sina tahaks 2. Ainult piirväärtuste muutumisel on keskmiste väärtuste puhul ekraan subjektiivselt ikka liiga hele.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 15.02.2011 23:14:40 vasta tsitaadiga

Panin siis laadimise ajaks selle appi käima: https://market.android.com/details?id=net.lepeng.batterydoctor
Lasin aku ennem laadimise alustamist 4 % peale tühjaks, siis app tööle ja juhe järgi.

1. Vilkus laadimisikoon less than 20% järgi
2. Vilkus laadimisikoon Fast to 100% järgi (kuni 100% laadimiseni kulus ca 2,5 h või suts rohkem nagu tavaliselt laadides 4%-100%)
3. Vilkus laadimisikoon Cycle Charge järgi (appis oli kirjas: wait 5-15 min, it will alert you when charging is complete)

ma ootasin siis tund või suts rohkem aga ikka vilkus veel ikoon seal Cycle Charge järgi, ehk siis protsess ei olnud veel lõppenud vist....
Ei saagi aru, kas oleks pidanud veel ootama või läks seal appis midagi sassi. Peale seda kui tõmbasin juhtme tagant, siis Full Cycle Charge
nagu arvesse ei läinud ja number 1 tuli normal charge järgi. App loeb siis ilmselt laadimistsükleid keskmisel pildil üleval. Peaks järgmine kord jätma
äkki ööseks järgi juhtme, vaataks kas hommikuks lõpetab ära või mitte. Idee poolest peaks app andma miski alarmiga märku kui protsess läbi saab.
Äkki viitsib keegi veel katsetada seda appi ja anda tead, kuidas alla 20% kuni Full cycle charge lõpuni protsess läks ja kaua aega kulus ja kas andis ka märku,
kui valmis sai. Kokku oli laadimisjuhe järgi vist mõni minut alla 4 h. See, et ööseks jätta laadima ei tee paha vist midagi ? Manualis pole vist selle kohta midagi kirjas aga kuskilt on kõrva jäänud, et pole hea kui laadida aku täis ja jätta juhe järgi veel mitmeks tunniks... või olen kuskil jälle müüti kuulnud või lugesin seda Nokia usermanualist hiljuti ei meenu enam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 15.02.2011 23:18:54 vasta tsitaadiga

4) Energiasäästu apps'id
Mina ei kasuta neid. Neid sisse-väljalülitusi teen ise ja ei taha taustale programmi, mis ise asjatult energiat tarbib. Ei näe sellistel programmidel mõtet. Vajalikud widgetid töölauale ja edasi lihtne.

Kalibreerimine. Väidetavalt abiks ka üldise auk kestvuse jaoks ning soovitatakse iga mõne kuu tagant korrata. Ei oska kommenteerida, aga ehk halba ka ei tee.
Mina lugesin kuskilt, et teeb ikka halba. Selle kalibreerimise näol mässatakse akude ülelaadimiskaitsega ja see pole hea. Nimelt see tegevus lühendab aku üldist eluiga. Ehk siis pead varem uue aku muretsema.

SetCPU on suurepärane asi. Olen enda CPU downgradenud. Kui telefoni kasutan, siis max on 614MHz, kui ekraan pime, siis max 245MHz - sellises olekus pole rohkem vaja. Ma proovisin ka nii, et telefoni kasutamise ajal max 245MHz ja põhimõtteliselt oli võimalik telefoni kasutada. Mitte küll hästi, aga hakkama sai. icon_biggrin.gif Ma ütleks, et SetCPU on vähemalt Desire puhul must have.
Telefoni pole endal täielikult rootinud. Näiteks system partitsioon on ikka kaitse all. Aga muidu rootimist vajavaid programme saab kasutada ja garantii ka alles. Rootinud programmiga VISIONary+ - valinud sealt temproot.


viimati muutis Shadow25 29.04.2013 02:52:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 16.02.2011 02:04:11 vasta tsitaadiga

Väga hea teema ja kiitus algatajale. Saab konkreetses kohas androidi akuteemat arutada icon_smile.gif



Widgetsoid on ikka väga seff asi välimuselt ja seadistusvõimalustelt. Juba olin õnnelik, et 2G/3G vahetus ongi ainult 1 vajutus, aga ei icon_biggrin.gif
Ikka viib sinna telefoni enda sätetesse, kus siis veel 2 või vist 3 valikut tuleb teha. SetCPU asja kasutasin ka kunagi alguses kui sai telefon ostetud. Siis uurisin, et milliseid seadeid keegi kasutab. Mõningase proovimise järel leidsin postituse, et seda pole üldse vaja tegelikult kasutada. Soovitas kasutada SystemPanel App`i (see näitab prose tööd, nüüd olen leidnud ka sama funktsiooniga widget`eid). Ja nii ongi. Prose laseb ise takti maha ca 100 MHz peale, kui kõik kinni ja miskit ei puutu. Seda siis vahetult enne ekraanilukustust. Vb "unes" laseb veel maha, aga kahtlen. Benchmark alt valides "system information" näitab samuti max 1000, min 100 ja current 800MHz.

Task mangeri/killeri pointi pole ka aru saanud. Automaatset killi ei kasuta. Ok, kui muusikapleierit kinni tahan panna, siis tõesti on mugav kuna pleierit muidu vist kinni ei saagi otseselt, kui peab millegagi maha "tapma", et vait jääks. Samas, õhtul killin kõik ära ja hommikul on ca 20 asja listas üleval tagasi. Kõige kangem on muidugi Gmail ise. Küllap tahab meile vaadata (background sync ja automatic sync on küll väljas) kuna gmail konto on masinas siiski olemas ju. Lisaks Maps tekib kohe tagasi jne. Ühesõnaga "nottimisel" pole nagu mõtet icon_biggrin.gif .

Lisaks tundub mulle, et väga palju on ROM`is asi kinni ka aku kasutuse puhul. Hetkel kasutan prooviks üht customit ja see ei tarbi ikka üldse miskit. Kõik viled kinni, aga APN avatud. Õhtul kell 23 oli ees 5% ja hommikul 6:50 ärgates oli ikka 5%. Varem ikka 5% selle ajaga läks kaduma hoopis akust thumbs_up.gif
Jutt siis Galaxy S I9000 mudelist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 16.02.2011 08:53:02 vasta tsitaadiga

Mul nüüd pea puhta sassis otsas igasuguste asjade lugemisest aga kas on mingi app, millega saab vaadata, kui palju mingid töötavad apid voolu tarbivad. Androidi antivir vist närib ka akut, kuna iga kord kui tirid marketist midagi või installid siis kontrollitakse kõiki faile. Viiruse hirmu vast ei tohiks olla väga telefonis ? Juice defender siis vist ainult hea, kui tahad ära timmida kuidas tuled ja viled tööle lülituvad, kui ise seda kõike teed, siis pole tast kasu midagi ma saan aru.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.02.2011 09:59:01 vasta tsitaadiga

Shadow25, Meremees1, jah Juice defenderist on siis kasu, kui käsitsi ei viitsi asju sisse välja klõpsida. Mina isiklikult ei viitsi. Ja kiidan seda vidinat thumbs_up.gif. Ilmselt enamik minu nüüd kauakestvamast akust ongi tänu sellele programmile, muud meetmed ilmselt nii palju kaasa ei aidanud.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 17.02.2011 21:53:27 vasta tsitaadiga

Ehk kedagi huvitab ...

Nonii, HTC Desire 1 päev, 1 tund ja 46 minti töös olnud ja akut alles 42%. icon_smile.gif WiFi kõik see aeg sees koos progede sync'imisega. Selle aja sees mängitud Robe Defence'i, vaadatud YouTube's videosid, kasutatud Eurokalkulaatorit, Marketis uusi appe tõmmatud ja olemasolevaid uninstallinud, kõnesid pidanud ja nipet-näpet veel. Selle aja jooksul ekraan sees olnud 2 tundi ja 7 minutit.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 17.02.2011 22:20:39 vasta tsitaadiga

Ma teen praegu testi, kui kaua peab aku vastu vähesel kasutamisel. Ehk siis kasutan igapäevaselt ainult helistamiseks (suht vähe kuna pole vaja palju pläkutada hetkel), lisaks kasutan kalendrit meeldetuletusteks ja väga vähe netti. Wifi, data, BT ja muud asjad on välja lülitatud. Laadisin aku koos battery doctor appiga, ja aktiveerisin ka juice defender appi küll alles 8 h peale laadimist.

Hetke seis on: 1 d 23 h 19 min 8 s since unplugged
display on olnud sees 1 h 8 min 39 sek
kõnesid on olnud 15 min
battery use andmetel

akut alles veel 60%

ega enam hirmsasti ei viitsigi näppida kogu aeg telefoni, appide installimise ja uninstallimise maania hakkab üle minema, eks see haigus kõigil peale ostu olnud. Nüüd ehk tahaks ära rootida kuigi veel ei tea, mis sellest kasu on icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 17.02.2011 22:40:59 vasta tsitaadiga

Meremees, kui roodiksid ja võtaksid SetCPU kasutusele, siis prosevõimsust maha keerates saaksid akut veelgi juurde. icon_smile.gif
Aga kui sul datad jne kinni, siis milleks veel battery doctor ja juice defender?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 18.02.2011 07:46:21 vasta tsitaadiga

Battery doctoril miski full cycle charge ega ma ei tea kas see laadimine kuidagi erineb tavalisest aga viimasel laadimisel ma ei viitsinud ära oodata Full cycle charge lõppu ehk siis rakendus oma protsessi ei lõpetanud. Ei tea kas laeb kuidagi teisiti ja lõpus just pikemalt vms.... 4 h oli juhe taga aga ikka full cycle charge vilkus. 100% sai täis muidu laetud ca 2,6 tunniga.

Juice defenderil justkui poleks pointi jah aga näitab ikka: Juice defender increased your battery life 1.81 x
Proovin neid niisama. Ehk vast abiks ikka, kui jätad wifi sisse vms kogemata, siis peaks ekraani välja lülitades muud tuled ja viled ka kinni keerama.

Battery doctor on asi millest ma aru ei saa, millega see akut peaks säästma vaevalt et taskkilleriga mis selle programmijupi osa on 30-50% võimalik säästa. Ma arvasin et äkki laeb aeglasemalt ja põhjalikumalt... ah ei tea, proovin järgmine kord veel kas lõpetab selle full cycle ka ära. lasen aku jälle alla 20% ja proovin bat doc-ga laadida.

Peaks sama aku kestvuse testi kohe järgmisena tegema ilma bat doc ja juice defenderita.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivarmees
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2011




sõnum 18.02.2011 13:36:12 vasta tsitaadiga

Loen ja imestan mis igasugu nippe kasutada et venitada võimalikult pikaks olemas olevat aku tööaega max 245MHz no jeekim , mis kasu siis mul on sellest tel ma ju tean mida ma ostan tean et iga õhta peab juhe olemas seinas et juhe peab olema autos et juhe peab olema kontoreis jne, see on normaalne ju, mitte tegeleda siin killimise ja ma ei tea millega veel.... olen ise ka HTC omanik ja olen rahul isegi väga rahul ja ma ju teadsin mille ma ostan kui ma kõik kinni keeraks oleks ju parem ostnud EMT seenjor telefoni icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 14:22:36 vasta tsitaadiga

aivarmees kirjutas:
Loen ja imestan mis igasugu nippe kasutada et venitada võimalikult pikaks olemas olevat aku tööaega max 245MHz no jeekim , mis kasu siis mul on sellest tel ma ju tean mida ma ostan tean et iga õhta peab juhe olemas seinas et juhe peab olema autos et juhe peab olema kontoreis jne, see on normaalne ju, mitte tegeleda siin killimise ja ma ei tea millega veel.... olen ise ka HTC omanik ja olen rahul isegi väga rahul ja ma ju teadsin mille ma ostan kui ma kõik kinni keeraks oleks ju parem ostnud EMT seenjor telefoni icon_lol.gif

Kas telefonidele on loodud juba ka speedsteppinguga prosed? Pole eriti kursis mobiiliprosede hingeeluga süvitsi icon_redface.gif
See oleks päris öko aku jaoks. Centrino platvormil oli võimalik kasutada Notebook Hardware Controli - sama asi võiks tulla ka Androidi peale.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 14:31:53 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:

Lisaks tundub mulle, et väga palju on ROM`is asi kinni ka aku kasutuse puhul. Hetkel kasutan prooviks üht customit ja see ei tarbi ikka üldse miskit. Kõik viled kinni, aga APN avatud. Õhtul kell 23 oli ees 5% ja hommikul 6:50 ärgates oli ikka 5%. Varem ikka 5% selle ajaga läks kaduma hoopis akust (y)
Jutt siis Galaxy S I9000 mudelist.
Mis ROMi sa kasutad? Väga hea oleks teada, milline ROM on kõige akusäästlikum kuid samal ajal funktsionaalne. Siis saaks ise omale sobiva lahenduse kokku ehitada.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 14:32:43 vasta tsitaadiga

HTC Desire HD ja pidas 2 päeva ~5h vastu. Selleajasees WiFiga ja mobiilse internetiga andmete synk, email, Angry Birds, ~3h kõnesid, GPS ka korraks proovis ühendust saada. Mingeid progesi pole peale pannud, et kauem vastu peaks.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.02.2011 14:49:18 vasta tsitaadiga

Betamax, Ei, kogu värk käib kerneli tasemel. Omast kogemusest, kui hakkasin kasutama ROMe mis toetavad CPU downclocki, sain mina isiklikult terve päeva akut juurde enda kasutusmudeli juures. Nimelt öösel ja suuremosa päevas, kui ei kasuta, tiksub proce 250MHz peal. Synciks-mobiilseks andmevahetuseks sellest täiesti piisab. Prosele pannakse hääled sisse siis, kui mässama ise hakkad.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 18.02.2011 15:39:30 vasta tsitaadiga

aivarmees kirjutas:
Loen ja imestan mis igasugu nippe kasutada et venitada võimalikult pikaks olemas olevat aku tööaega max 245MHz no jeekim , mis kasu siis mul on sellest tel ma ju tean mida ma ostan tean et iga õhta peab juhe olemas seinas et juhe peab olema autos et juhe peab olema kontoreis jne, see on normaalne ju, mitte tegeleda siin killimise ja ma ei tea millega veel.... olen ise ka HTC omanik ja olen rahul isegi väga rahul ja ma ju teadsin mille ma ostan kui ma kõik kinni keeraks oleks ju parem ostnud EMT seenjor telefoni icon_lol.gif


No mõni laeb kindlasti ka iga nelja tunni tagant, mõnel on igal pool juhe taga olenemata, kas aku on täis või tühi.
Ma ka teadsin, mida ostan ja olin arvestanud et kõva kasutuse juures ei pea aku päevagi vastu aga see on puht
sportlik huvi, et kas saab softi poolelt midagi teha kuna tegemist ju nutitelefoniga mille kallal saab piiramatult häkkida
rootimise ja rommide katsetamisega jne jne seda enam et stockina ei suuda krt see nutitelefon isegi backupi kogu
süsteemist teha, loe pole olemas vastavat softi isegi. Ehk jõuavad akutootjad ka kunagi sinnamaani, et ka nutitelefonide aku peab nädala vastu...
sinnamaani on aga sportlik huvi igasugu softijuppe katsetada ja vaadata kas neist ka kasu on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.02.2011 17:00:34 vasta tsitaadiga

Meremees1, Enne kui mõned peale lendavad, siis Samsung Wave S8500 aku kestab väidetavalt 3.5 kuni 5 päeva (ehk siis töönädala icon_biggrin.gif) vastu. Optimeerimise juures saad ehk täisnädala ka täis. Miinuseks võibolla, et tegu Bada OSiga, mitte Androidiga.

Akude värk on räigelt maha jäänud küll ja ei näe ka mina ühtegi lahendust, mis oleks ütleme aasta jooksul turule tulemas, mis olukorda radikaalselt paremaks muudaks...

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 17:37:57 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Meremees1, Enne kui mõned peale lendavad, siis Samsung Wave S8500 aku kestab väidetavalt 3.5 kuni 5 päeva (ehk siis töönädala icon_biggrin.gif) vastu. Optimeerimise juures saad ehk täisnädala ka täis. Miinuseks võibolla, et tegu Bada OSiga, mitte Androidiga.

Akude värk on räigelt maha jäänud küll ja ei näe ka mina ühtegi lahendust, mis oleks ütleme aasta jooksul turule tulemas, mis olukorda radikaalselt paremaks muudaks...

8530 kestab minu käes suht-koht paar päeva üle nädala redutseeritud taustavalgustusega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2011 17:40:01 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Akude värk on räigelt maha jäänud küll ja ei näe ka mina ühtegi lahendust, mis oleks ütleme aasta jooksul turule tulemas, mis olukorda radikaalselt paremaks muudaks...
Nii hull see vast ka pole. Kui google ei valeta siis mu iidvana 3510i omas 108g juures mahtuvust 950mAh vs 1320mAH 22.15g sees n900'l, mõlemad li-ion. Ehk siis jämedalt 8,8mAh/g vs 59.6mAh/g. "Probleem" on lihtsalt selles, et aja möödudes on moblad kõvasti energiamaiamaks muutunud. Eelkõige siis suurema ekraani ja rohkema arvutusvõimsuse tõttu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 19.02.2011 20:01:56 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Meremees1, Enne kui mõned peale lendavad, siis Samsung Wave S8500 aku kestab väidetavalt 3.5 kuni 5 päeva (ehk siis töönädala icon_biggrin.gif) vastu. Optimeerimise juures saad ehk täisnädala ka täis. Miinuseks võibolla, et tegu Bada OSiga, mitte Androidiga.

Akude värk on räigelt maha jäänud küll ja ei näe ka mina ühtegi lahendust, mis oleks ütleme aasta jooksul turule tulemas, mis olukorda radikaalselt paremaks muudaks...


Seda tean jah, kaalusin ka Wave kui uut telefoni otsisn, riistvara tundus muhe aga Bada OS ei meelitanud.

Ho Ho kirjutas:
"Probleem" on lihtsalt selles, et aja möödudes on moblad kõvasti energiamaiamaks muutunud. Eelkõige siis suurema ekraani ja rohkema arvutusvõimsuse tõttu.


selle "probleemiga" võiksid ka akud minumeelest kaasa käia aga ei ole siin viimase 1,5 aastaga midagi muutunud akunduse osas


Meremees1 kirjutas:
Ma teen praegu testi, kui kaua peab aku vastu vähesel kasutamisel. Ehk siis kasutan igapäevaselt ainult helistamiseks (suht vähe kuna pole vaja palju pläkutada hetkel), lisaks kasutan kalendrit meeldetuletusteks ja väga vähe netti. Wifi, data, BT ja muud asjad on välja lülitatud. Laadisin aku koos battery doctor appiga, ja aktiveerisin ka juice defender appi küll alles 8 h peale laadimist.

Hetke seis on: 1 d 23 h 19 min 8 s since unplugged
display on olnud sees 1 h 8 min 39 sek
kõnesid on olnud 15 min
battery use andmetel

akut alles veel 60%

ega enam hirmsasti ei viitsigi näppida kogu aeg telefoni, appide installimise ja uninstallimise maania hakkab üle minema, eks see haigus kõigil peale ostu olnud. Nüüd ehk tahaks ära rootida kuigi veel ei tea, mis sellest kasu on icon_lol.gif


Aku hakkab nüüd tühjaks saama ning tulemus on järgmine:

3 d 14 h 21 m 29 s viimasest laadimisest
display olnud sees: 2 h 42 min 16 s
kõnesid tehtud: 37 min 42 s
bluetooth olnud sees: 2 h 53 min 39 s
akut veel alles: 14 %

kui kogu aeg ei silita akraani, mänge ei mängi ja netis ei ela siis püsib isegi üllatavalt hästi kui helistada ainult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2011 21:06:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi ebayst samsung i9000 3500mAH akut on omale teelinud ja proovinud?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.