Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ?
Android
62%
 62%  [ 180 ]
Bada
0%
 0%  [ 2 ]
BlackBerry OS
0%
 0%  [ 1 ]
iOS
13%
 13%  [ 38 ]
MeeGo
4%
 4%  [ 12 ]
Symbian
5%
 5%  [ 15 ]
Windows Mobile
2%
 2%  [ 6 ]
Windows Phone
10%
 10%  [ 29 ]
Mõni muu süsteem ? Täpsusta teemas !
2%
 2%  [ 7 ]
hääli kokku : 290

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 13.06.2012 09:57:01 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Aga räägi väiksele lapsele ostaksid iPadi või odava Androidi tablaka ?

Loomulikult iPadi.

+1
Kuigi üks asi mis iPad'il olema peaks on screen lock. Päris tüütu kui õetütar kuhugi soovimatu kohta jõuab ja siis ma pean jälle aitama. Eriti tihti juhtub seda videode ajal. Mängud reeglina püsivad oma piires va siis need rääkivad loomad mis tihtipeale kuhugi ostulehele viskavad. Esimesest eluaastast iPad'i näppinud ja päris osav juba (sai just 2a vanaks)
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 13.06.2012 10:01:07 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
apple' fännboi ja lõuapoolik ühes isikus koos on ikka juba täitsa jama lahendus. icon_rolleyes.gif



Kui ma oleks apple fanboy, siis ma ilmselt ei kasutaks Androidiga telefoni vaid iphoneyt... aga kui võrrelda androidiga tahvleid vs iPad... siis saaksid ilmselt isegi aru millest me siin räägime.


Pime usk ühe ideoloogia suunas on kõige halvem variant ilmselt... Windows Phonet olen veidi näppinud aga huvi oleks proovida ka Meego/Maemo seadmeid

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2012 16:39:54 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
carlking kirjutas:
tsitaat:

Aga räägi väiksele lapsele ostaksid iPadi või odava Androidi tablaka ?

Loomulikult iPadi.

+1
Kuigi üks asi mis iPad'il olema peaks on screen lock. Päris tüütu kui õetütar kuhugi soovimatu kohta jõuab ja siis ma pean jälle aitama. Eriti tihti juhtub seda videode ajal. Mängud reeglina püsivad oma piires va siis need rääkivad loomad mis tihtipeale kuhugi ostulehele viskavad. Esimesest eluaastast iPad'i näppinud ja päris osav juba (sai just 2a vanaks)

Vot vot, hakkab juba tulema. Esimesel eluaastal alles hambad sügelevad ja ekraani õnnestub pisikesel edukalt närida. Hiljem loopida jne. Kumba tablakat tahad uuesti osta ? icon_razz.gif Vähemalt osadel Androidi lastemängudel on screen lockid olemas. Ei mõju ükski nupp, peamenüüsse vms ei saa kuidagi. Ei usu kuidagi et Archose/Samsa/Asuse vms tablaka taga jääb aasta-paarisel lapsel midagi tegemata vs Ipad. Muidugi raha on, siis võib koerale ka oma iPadi osta, maitse asi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 13.06.2012 16:42:33 vasta tsitaadiga

iPadil on ka see võimalus olemas, et Home nupp ära keelata mingi rakenduse kasutamise ajal icon_wink.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2012 16:59:05 vasta tsitaadiga

mulle meeldib apple tehnoloogia väga. Tuttava pojapoeg kasutas ipadi juba sünnitusmajas. Praegu on 4 ja pakub teenusena ipadi hooldus- ja remonttöid. Anderoidi oskab ainult puldiauto hüpekana kasutada.

ehk siis... naljakas on lugeda, kuidas imevigur ipad muudab imikud lapsgeeniusteks. Anna suvaline android lapsele kätte ja õpib samamoodi asjad selgeks.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2012 13:48:28 vasta tsitaadiga

Senikaua kuni moblaga saab helistada, SMS saata ja äratuskella panna, on kama kaks mis süsteem sinna poogitud on.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 27.06.2012 22:22:32 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4S-Latest-Model-16GB-White-Unlocked-Smartphone-photo-only-/300733134297?pt=Cell_Phones&hash=item46051775d9

Müüdud saja taalaste fotode arv peaks näitama keskmise Apple fanboy IQ -d nii, et kukkuge korvi laduma icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 27.06.2012 23:21:02 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4S-Latest-Model-16GB-White-Unlocked-Smartphone-photo-only-/300733134297?pt=Cell_Phones&hash=item46051775d9

Müüdud saja taalaste fotode arv peaks näitama keskmise Apple fanboy IQ -d nii, et kukkuge korvi laduma icon_smile.gif


Ostjad ilmselt Androidi kasutajad, kel raha vähe
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2012 23:28:26 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4S-Latest-Model-16GB-White-Unlocked-Smartphone-photo-only-/300733134297?pt=Cell_Phones&hash=item46051775d9

Müüdud saja taalaste fotode arv peaks näitama keskmise Apple fanboy IQ -d nii, et kukkuge korvi laduma icon_smile.gif


Ostjad ilmselt Androidi kasutajad, kel raha vähe

ma ei ostaks seda 100 euro eest ka mitte..... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 28.06.2012 02:52:01 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4S-Latest-Model-16GB-White-Unlocked-Smartphone-photo-only-/300733134297?pt=Cell_Phones&hash=item46051775d9

Müüdud saja taalaste fotode arv peaks näitama keskmise Apple fanboy IQ -d nii, et kukkuge korvi laduma icon_smile.gif


Ostjad ilmselt Androidi kasutajad, kel raha vähe


Kui rahaga tahad uhkustada, siis ilmselgelt sa ei osta iPhone. iPhone on täpselt sellises hinnaklassis, et praktilistele isikutele liiga kallis ning rikastele liiga odav.
Kui ei usu, siis võid minu poole tulla - loobin ikka igavusest 4700 euroseid Androidiga Tag Heuereid vastu seina puruks, kui mõnel tasulisel turniiril pähe saan ja raha peale vihaseks muutun. iPhonesid peaksin ma 10 korda rohkem ajaühikus vastu seina loopima, et enda stressi samal määral maandada, aga siis ma vaatan nende nukrate fanboyde silmi, kes mu ukse taga ilastavad ja ainult nelja iPhonet omavad ning ma loobin nendega parem neid kui rikun oma seinu galeriiga õunast.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2012 09:18:25 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4S-Latest-Model-16GB-White-Unlocked-Smartphone-photo-only-/300733134297?pt=Cell_Phones&hash=item46051775d9

Müüdud saja taalaste fotode arv peaks näitama keskmise Apple fanboy IQ -d nii, et kukkuge korvi laduma icon_smile.gif


Ostjad ilmselt Androidi kasutajad, kel raha vähe


Kui rahaga tahad uhkustada, siis ilmselgelt sa ei osta iPhone.
sa said nüüd küll asjast väheke valesti aru.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.06.2012 09:25:45 vasta tsitaadiga

millegipärast androidi fanboyde hulk siin foorumis on kordades suurem kui iOS fanboyde hulk icon_rolleyes.gif


Olgem ausad, niipea kui räägid midagi symbianist, iosist või badast, nende headest külgedest või mõnest veast, siis ilmub välja n+1 arv androidikasutajaid kes´väidavad, et androidi peal on kõik featured just nii lahendatud nagu kõik olema peab ja teised platvormid teevad vaid odavaid jäljendusi icon_lol.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2012 09:31:36 vasta tsitaadiga

n+1. HOHOOks hakkad muutuma? icon_confused.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 28.06.2012 12:53:53 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4S-Latest-Model-16GB-White-Unlocked-Smartphone-photo-only-/300733134297?pt=Cell_Phones&hash=item46051775d9

Müüdud saja taalaste fotode arv peaks näitama keskmise Apple fanboy IQ -d nii, et kukkuge korvi laduma icon_smile.gif


Ostjad ilmselt Androidi kasutajad, kel raha vähe


Kui rahaga tahad uhkustada, siis ilmselgelt sa ei osta iPhone.
sa said nüüd küll asjast väheke valesti aru.


Ja sa ilmselgelt ei viitsinud lugeda rohkem kui ühte lauset.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilviper
HV vaatleja
devilviper

liitunud: 28.10.2007




sõnum 24.12.2012 18:20:07 vasta tsitaadiga

Miks eelistate just mingit kindlat op süsteemi telefonis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006




sõnum 27.12.2012 04:44:58 vasta tsitaadiga

Win phone hea kiire ja jookseb tõrgeteta, igapäevaseks kiireks kasutamiseks ideaalne, ei pea mässama kogu aeg nagu androidiga, pole mingit uimamist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilviper
HV vaatleja
devilviper

liitunud: 28.10.2007




sõnum 27.12.2012 08:14:27 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus, see on miks ka minu peres on nüüdseks põhiliseks telefoni süsteemiks just WP - kiire, sujuv, toimib, ei jookse kokku, nutikas ja mugav, saab programme avada ühe sõrmega, lisaks need live tiles, kogu info on pidevalt ühel kuval, no natukene ka alla kerides. Androidil seevastu on menüü nagu ruudustik, avakuvasid on päris mitmeid, tahad näha õiget asja, otsi ja meenuta millisele avakuvale panid, kõik tegevus on nö kardina taga, programmid jooksevad taustal neelates palju ressursse, tohutu vastuolu tootja ja tarkvara looja süsteemide osas, tihtipeale palju topitud täis mõtetut jura, lisaks veel aeglus ja uimasus, puuduvad updated jne.


windsurfer kirjutas:
Win phone hea kiire ja jookseb tõrgeteta, igapäevaseks kiireks kasutamiseks ideaalne, ei pea mässama kogu aeg nagu androidiga, pole mingit uimamist. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2012 09:52:20 vasta tsitaadiga

devilviper kirjutas:
Täiesti nõus, see on miks ka minu peres on nüüdseks põhiliseks telefoni süsteemiks just WP - kiire, sujuv, toimib, ei jookse kokku, nutikas ja mugav, saab programme avada ühe sõrmega, lisaks need live tiles, kogu info on pidevalt ühel kuval, no natukene ka alla kerides.
nõus, aga apple pakub just sinu poolt mainitud tingimustele vastavat mobiilset ossi juba aastast 2007.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilviper
HV vaatleja
devilviper

liitunud: 28.10.2007




sõnum 27.12.2012 10:05:02 Just nii vasta tsitaadiga

Supper, just seda ma ootasingi. IOS puhul ei ole asi nii lihtne. Mina paigutaks hetkel populaarsemad op süsteemid nõnda: WP, Android, IOS. Miks?

Omasin pikka aega Iphone 4S ning kirjutan siia oma poolse kokkuvõtte sellest süsteemist.

IOS6 miinused:
Kaardi rakendus jukerdab, ebaselge.
Store otsingus kuvatakse tulemused üks-haaval.
Teksti sisestusel täpitähtede valimine on muutunud, näpp peab liikuma täpselt soovitud sümboli peale.
Meili programm on läinud korduvalt omadega sassi.
Wifi ühendamise probleemid.
Standby-s on wifi väljas, sa ei tea iialgi mil tulevad uued meilid.
Seadistustes tehtud muudatused alati ei salvestata ja aktiveerita. Mitu korda tuleb teha.

Üleüldised IOS miinused:
Kõne ajal ilmuvad teated teevad häält ning valides kähku close võid pärast mõelda pikalt mis asi see oli.
Automaatne ekraani valgustus ei toimi.
Kontakte ei saa kopeerida sim kaardile.
Teated tulevad ainult ühe korra.
Mõne aja pärast teadete info kaob ning sa ei teagi mis asi on vaja teha või mitte.
Levi probleemid.
Puuduvad ikoonid informatsiooniga status baril või live tiles.
Aku kestab vähe.
Meili saates offlines kuvab aeglaselt üks-teise järgi ekraanile 4 errorit ja soovitust.
Kalendri kirjete ja kontakti kirjete muutmine on aeganõudev.
Ühelt Gmaili kontolt saada kätte e-mail, kontaktid, kalendrid tuleb netis otsida infot ja teha exchange konto.
Ühendavus teiste seadmetega problemaatiline Bluetoothiga.
Kõik käib raskesti hallatava Itunes programmi (muusika, filmid, videod, podcastid jne).

Puudub flash.
Puudub wifi-hotspot.

Plussid:
Ios on väga stabiilne, lihtne, töökindel, mugav, ilus.
Ei vaja restarte, alati töötab. Ei lülita ennast välja ega tee muid trikke.
Sisseehitatud suur mäluhulk ei sea rakendustele piiranguid.
Aastas tuleb umbes 2 uuendust ning tagavad uuendusi ka oma 3 aastat vanale Iphonele. (Androidil ei pruugi uuendusi iialgi tulla.)
IOS-ile läbivad rakendusel range kontrolli ning need töötavad kindla peale veatult.

Aga see on minu arvamus ja kogemus selle platvormiga, mille kokkuvõtteks ütlen, et Jobs lahkumine on mõjunud minu silmis negatiivselt ning ei soovi enam ühtegi Iphone omada.



Anti kirjutas:
devilviper kirjutas:
Täiesti nõus, see on miks ka minu peres on nüüdseks põhiliseks telefoni süsteemiks just WP - kiire, sujuv, toimib, ei jookse kokku, nutikas ja mugav, saab programme avada ühe sõrmega, lisaks need live tiles, kogu info on pidevalt ühel kuval, no natukene ka alla kerides.
nõus, aga apple pakub just sinu poolt mainitud tingimustele vastavat mobiilset ossi juba aastast 2007.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2012 10:16:55 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, poolte probleemidega, mis sinu esinenud, pole olnud minul au kokku puutuda. Ja ma loodan, et selle pika 4S kasutusperioodi puhul sa ikkagi märkasid, et telefonil on flash ja wifi hotspot olemas...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilviper
HV vaatleja
devilviper

liitunud: 28.10.2007




sõnum 27.12.2012 10:26:24 vasta tsitaadiga

Täpsustan.
Wifi Hotspot peaks olema hoopis teises kohas, nimelt 3GS kohta, ei tea mismoodi see seal ära eksis. Tõsi, IPhone 4S mudelil on olemas Wifi HotSpot! Aga täpsustan - veebilehitsejal puudub flash tugi, kaameral on flash ehk välk olemas.


Anti kirjutas:
No ma ei tea, poolte probleemidega, mis sinu esinenud, pole olnud minul au kokku puutuda. Ja ma loodan, et selle pika 4S kasutusperioodi puhul sa ikkagi märkasid, et telefonil on flash ja wifi hotspot olemas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2012 11:02:17 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka ükshaaval vastama kuid mõned detailid jäid silma. Ma vaielda ei taha kuna iOS on selgelt suletum kui mõni teine alternatiiv, selles pole kahtlust ka. Samas lisab see tegelikult omad võlud kui kasutada asja nii nagu ta on loodud mitte tingimata nii nagu varasemast kogemusest olla harjunud. Ehk siis näiteks seesama paljukirutud iTunes on mu arvates väga mugav kasutada kuna endal on lauaarvutiks Mac ning kogu meediamajandus käib sellega niiehknaa.

Mul on küll 4 mitte 4S aga ei tohiks sügavat vahet olla.

* Praegu vaatasin, iOS 6.0.1 puhul vähemalt wifi hotspot olemas.
* Gmaili ja Exchange konto "häda" on ka teiste platvormidega (Badaga läks mul ka natuke aega, et aru saada kuidas kalender/kontaktid tööle saada), ilmselt on see pigem Gmaili omapära.
* Aku vastupidavus on nii ja naa, kui ekraani palju kasutada siis kulub iga nutitelefoniga aku kiirelt. iOS puhul on antud äärmiselt kõrge prioriteet ekraanil toimuvale seega ilmselt kulub ka energiat sinna rohkem. Ehk siis kahe otsaga asi - kui tahta sujuvust siis kaotad akus. Selles suhtes on 4S jah kindlasti näljasem aku suhtes kui näiteks 4 kuna süda tuksub kiiremalt.
* Kaardirakendused on universaalsed, väheusutav, et iOS oma on kuidagi erilisem. St iOS6'ga tulnud kaardirakendusel on väidetavalt jah omad kiiksud, ise pole neid kohanud. Lisaks on olemas nii tasulised kui tasuta alternatiivid (Google Maps näiteks).
* Leviprobleemid, wifi mured... ei oska kommenteerida. St ma tean jah, et mõnikord osade ruuterite WPA-PSK puhul ei ole saanud osad iSeadmed muidu netti kui tuleb panna WEP... aga seni on ebaselge, kas viga on iSeadme või ruuteri poolel. Eks see kahe otsaga asi ole.
* Automaatne ekraanivalgustus - mul on hämaras toas ekraan tumedam, heledas päikesevalguses eredam. Töötab justkui.

* Notifications'i osa veel ei riski kommenteerida aga küllap on laias laastus nii nagu kirjutasid. Mitte, et ma tahaks vaielda aga ega teiste nutitelefonide ja OSide puhul on ka kiikse jalaga segada icon_smile.gif. Eks igaüks peab omale sobiva tee leidma, ma olen ka erinevaid mobiile testinud ning iOS suudab pakkuda mulle kõige rohkem. Maitse asi.

* Flashi on ka üks vaieldav punkt. Aga igaljuhul on ka selle jaoks alternatiivid olemas kui tõesti peaks vaja olema. Ma isiklikult olen isegi lauaarvutis flashi kinni keeranud ja ei kaota midagi (mõnes üksikus kohas olen lubanud, moblas on selle jaoks näiteks Youtube app).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2013 21:48:17 vasta tsitaadiga

Android ,meeldib mulle kõige rohkem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2013 20:48:59 vasta tsitaadiga

Vaatasin pooljuhuslikult ühe nö. süsteemiinfot näitava programmiga enda iPhone4 sisse ja nägin, et telefoni uptime on 62 päeva. Pole paha.

EDIT - trükiviga.


viimati muutis Dirty Harry 01.06.2013 09:32:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2013 21:51:56 vasta tsitaadiga

ma sain eelmise telefoniga (Samsung S8500 e Bada) vist pea aastates mõõta icon_razz.gif aku pidas räigelt hästi ja üldse väga fine-tuned OS (seetõttu ehk tuleb Tizenist ka miskit päris asist).
nüüd sai 3 kuud Androidil täis ja tänu "tutvumisele" ikka üsna usinalt seda restartinud. samas on see väga kiire ja valutu protseduur (erinevalt Badast), seega pole ka probleemi.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.