Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ?
Android
62%
 62%  [ 180 ]
Bada
0%
 0%  [ 2 ]
BlackBerry OS
0%
 0%  [ 1 ]
iOS
13%
 13%  [ 38 ]
MeeGo
4%
 4%  [ 12 ]
Symbian
5%
 5%  [ 15 ]
Windows Mobile
2%
 2%  [ 6 ]
Windows Phone
10%
 10%  [ 29 ]
Mõni muu süsteem ? Täpsusta teemas !
2%
 2%  [ 7 ]
hääli kokku : 290

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 14.01.2011 22:42:30 Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? vasta tsitaadiga

Küsitlus uuendatud 1.11.11

___________________________________________________________
Eelmise küsitluse tulemused:

Kumba telefoni omad?

iOS (iPhone) 17% [ 42 ]
Android 40% [ 97 ]
Muu telefon 41% [ 98 ]
hääli kokku : 237

___________________________________________________________

Android või iOS (iPhone)?

Idee lihtne - kumba telefoni omad?
Sellist teemat kohe ei ledinudki foorumist.
See tema on konkreetselt nende kahe võrdluseks.

Teemas võiks arutada kuidas trendid on ja näiteks mis telefoni ise kaaluksid neist osta.
Hetkel ise saanud iphone näppida ~2 kuud ja kavas androidile ka võimalus anda.
Hetke emotsioon on positiivne samas pole võrdlusmomenti kuna esimene targem telefon, niiet raske tegelikult midagi öelda mul.


viimati muutis iceincube 14.01.2011 22:57:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2011 22:51:21 vasta tsitaadiga

Kuhu jäävad valikust Symbian, Bada?
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.01.2011 22:55:20 vasta tsitaadiga

Android tuli pauguga, võttis pauguga ja mis edasi saab, ei saa olema vast ülemäära vaimustav. Turult ta ühe liidri juba edestas, aga edasi läheb rahulikult. Küll turg ise veendub, mis parim.
Symbian v3 kuluks ka nimistusse lisada. Tegu on siiski Nokia-poolse tõsise panusega konkureeriva või vähemalt puutetundliku aparaadi jaoks pädeva süsteemiga.

Selgelt on tegu parema ja funktsionaalsema platvormiga, kui seda on iOS.
Apple puhul on häirivaks pidev ajupesu, OS ise aga mõnusalt lihtne muidugi.


viimati muutis Mario. 14.01.2011 22:56:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 14.01.2011 22:56:18 vasta tsitaadiga

kraff kirjutas:
Kuhu jäävad valikust Symbian, Bada?


See tema on konkreetselt nende kahe võrdluseks. Vähmealt sellisena seda teemat näen.
Pole üleüldine "mis telefoni op süs sul on" teema.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.01.2011 22:57:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pole üleüldine "mis telefoni op süs sul on" teema.

Aga millest me veel siis rääkima peaksime?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 14.01.2011 23:36:17 vasta tsitaadiga

Nii, alustan siis. Oman iPhone 3G-d ja olen rahul, hea lihtne kasutada. (kuigi androide pole proovinud)
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.01.2011 01:17:50 vasta tsitaadiga

iPhone thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2011 01:29:08 vasta tsitaadiga

Droid thumbs_up.gif
Ifööni piisavalt näppinud, mitte ei meeldi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 15.01.2011 01:30:08 vasta tsitaadiga

iPhone, kuid olen mõelnud ka Androidiga telefoni peale. W7 mobile tundub ka sümpaatne, kuid ilmselt lähiajal siiski ei vaheta, pole väga vajadust.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2011 22:44:32 vasta tsitaadiga

android
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2011 22:57:16 vasta tsitaadiga

iPhone, aga prooviks Androidi-telefoni küll hea meelega ära. Android iPhone peal ei toimi kohe üldse icon_biggrin.gif
Hetkel iPhone 3G ja hakkab vanarauaks muutuma, Samsung Galaxy S-i uus generatsioon oleks päris huvitav ära proovida.
Samas ei välista ka võimalust, et järgmine võiks jälle iPhone olla, sedapuhku mingi uuem. Hetkel aga kärab küll.
Niipalju kui Android-telefone siin-seal näppinud olen, meeldivad mõlemad, nii iPhone kui Android.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2011 04:33:26 vasta tsitaadiga

ilmselgelt valesti sõnastatud küsimus teemaalgatajal. üks on OS, teine on telefon. õige oleks võrrelda mingit konkreetset androidi telefoni mis specidelt on sarnane iphonei omadele.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.01.2011 05:22:01 vasta tsitaadiga

Androidi kasutan.

Olen näppinud mõlemaid, igasugused apple tooted on küll ilusad, lihtsa ja kiire kasutajamugevusega, aga võimalused siiski piiratud. Mulle meeldib, kui saan ise näppida ja muuta ning piiluda süsteemi koodidesse...see kuidagi süvendam usaldusväärsust tehnikasse (muidugi kui Suur Vend tahab siis ta jälgib sind igast küljest icon_biggrin.gif )
Apple suur firma ja saab ennast promoda, selleks tal ka palju kasutajaid.
Ma ei tea kuidas Eestis, aga kui kuskil välismaal suvalisse tehnikapoodi sisse jalutad, või niisama linnas, siis esimesena näed ikka suuri plakateid Iphone või muu Apple toodetest, droidid ja muud sellised leiad poe pimedamast nurgast, ja enamjaolt nad oskavad rääkida ainult iPhonest icon_smile.gif

Ei saa pidada ühte alati paremaks kui teist, kuigi üldjuhul, need kes kasutavad iPhone'e, need pole tõesti Androidi näinud.

Üheks suureks eeliseks Androidile on see, et seda mitte ei arenda tingimata kindel meeskond, vaid kogu kasutajaskond, mis teeb ta kiirelt arenevaks süsteemiks.

2III7 kirjutas:
ilmselgelt valesti sõnastatud küsimus teemaalgatajal. üks on OS, teine on telefon. õige oleks võrrelda mingit konkreetset androidi telefoni mis specidelt on sarnane iphonei omadele.

Väga vabalt võib ka Iphone OSiks nimetada. Sest see on OS (iOS) mis spets mõeldud iPhonedele icon_smile.gif
Kui leida võrdlus androidi telefoni hulgast iPhonele, siis see oleks nagu Mercedese kõige lahjema mudeli võrdlemine Opeli kõige luksuslikumaga.
(Pole küll päris ideaalne näide, aga annab pildi)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.01.2011 09:17:47 vasta tsitaadiga

Ei oma ja ei saagi omama, vähemalt i fööni mitte. Olen teda piisavalt näppinud ja teatan kahetsusega, et see aparaat on mõeldud mõtlemivõimetutele turakatele. Föönimehed andke mulle andeks, aga see lutsukomm pole mingi tööriist. See, et ta läigib ja teda saab edukalt näpuga surkida, pole küll asi, mis mind vaimustusest kiljuma paneks.
Kui ikka mingi vanamehenäss teab paremini, mis mulle kõlbab ja mis mitte, no kuulge jama värk ju, kõva raha eest piiranguid osta pole eriti tark tegu. Ja see idiootlik strateegia, et igal aastal osta aga uus mudel, millele on lisatud mingi vigur, mis juba ammu teistel telefonidel olemas on... Sorry, aga ei.
Ütlete, et ongi hea, vähem endal otsustada ja hea lihtne? Veel lihtsam on lambilülitiga opereerida, ainult sisse ja välja ja kui veel näpuga surkima lähed, siis saad sellise "elamuse", et isegi naabermajas on sinu vaimustust kuulda ja tuleb odavam, elektri Kw/H läheb maksma ainult mõne sendi ja sellest jätkub kauaks!
Minu isiklik arvamus on see, et Apple vidinad on lihtsalt üle mõistuse haibitud mänguasjad.
Androidi aparaatidega olen vähem tuttav, aga ka see vähene tutvus on mind pannud mõtlema millegi sellise soetamisele.
Vähemalt pole asjal "made for retards" silti küljes.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2011 10:00:29 vasta tsitaadiga

Vondur, that's harsh... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2011 11:52:38 vasta tsitaadiga

Tänasest iphone 3GS, vahe on ikka tavalise 3G'ga mäekõrgune, ma teadsin, et vahe on kindlasti sees, aga et nii suur, seda ei uskunud.
Android ei istu üldse, maitse asi, ma arvatavasti jään pikaks originaalse iphone peale, eks need kõik muud on koopiad lihtsalt icon_smile.gif
Muidugi 4G on veel tugevam hüpe edasi kui seda on 3g vs 3gs: http://www.mahalo.com/iphone-4-vs-iphone-3gs

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2011 12:16:29 vasta tsitaadiga

Korrektsem oleks vast jah "iOS versus Android" teha. Samas ma usun, et on arusaadav, mille kohta küsitlus käib - kahe suurema nutitelefoni segmendi tootja kohta. Samuti on mõlemat näppinud inimestel vast arusaadav, et suunitlused on natuke erinevad - sisuliselt on Apple versus linux. Mõlemal on oma roll ja suund, kindlasti ei sobi igaühe peakujuga üks ja teine maailm kokku.

Endal on 2007 aastast pärit Symbianiga telefon. Võiks ju olla uuem ning parem aga vajadust otseselt pole, kõik nutitelefoni-tööasjad saan ka praegu ära tehtud. Kui tulevikus on uut telefoni vaja siis valiks ise iOS-i ning Androidi vahel (arvestades enda ~15 aastast kogemust arvutimaailmas siis valik on lihtne).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 18.01.2011 12:32:05 vasta tsitaadiga

isiklik telefon HTC Desire, töö juures kasutada iPhone 4.

Mõlemad meeldivad, kuid eelistan siiski Androidi...

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2011 14:09:22 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
isiklik telefon HTC Desire, töö juures kasutada iPhone 4.

Mõlemad meeldivad, kuid eelistan siiski Androidi...


Inimeselt kellel mõlemad variandid on tahaks küll kuulda, miks pigem android ? (vennad kel pole ühte ega teist või on üks ja räägivad et teine ei kõlba kuhugile siis see jutt pole tõsiselt võetav)

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 19.01.2011 00:07:40 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
ilmselgelt valesti sõnastatud küsimus teemaalgatajal. üks on OS, teine on telefon. õige oleks võrrelda mingit konkreetset androidi telefoni mis specidelt on sarnane iphonei omadele.


Pean nõustuma, et natuke valesti. Sai kiirelt tehtud (kellel võimu vb ju panna ios sulgudesse vms).
Aga põhimõte toodi välja siin juba paar korda küll. Mind just huvitas nende kahe OS'i teema just hetkel.

Need kel praegu mõlemad olemas võiks kommenteerida jap. Hetkel ise ainult veel iphone omanik.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2011 00:44:50 vasta tsitaadiga

Hetkel kasutuses maemo 5 kuid mingi hetk on plaanis tripplebootida maemo/meego/android, võibolla ka kubuntu mobile neljandaks pulli pärast. Esialgu ootan järgmist firmware uuendust ja vaatan, kas tuleb ametlik maemo/meego dualboot. Kui tuleb siis arvatavasti panen androidi kolmandaks juurde et saaks kõiki kolme mingil määral võrrelda.

Tehniliselt on multi võimalik juba ammu kuid pole hetkel viitsinud möllata sellega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 19.01.2011 00:52:07 vasta tsitaadiga

tegemist on sügavalt isikliku, mitte absoluutsele tõele pretendeeriva arvamusega icon_exclaim.gif

iPhone 4 on võrratu asi kasutada. Ilusti disainitud, tundub käes tänu oma metallist korpusele mugav ja konkreetne ning iOS teeb täpselt seda mida vaja teha on. Lisaks on app store palju meeldivama valikuga kui Android market. Kuna olen Maci kasutaja nii kodus kui ka tööl, siis ühildub iPhone palju kenamini macidega kui Android.

Android on natukene robustsem, mitte nii poleeritud, lisaks on nagu ma juba mainisin Android marketis palju väiksem appide valik (kasvõi Eesti uudiste appid nagu Postimees ja Delfi).

Aku jõudluse koha pealt ütleks et mõlemad tunduvad suht samad, kuid iPhone oma tundub et peab tsuti kauem vastu. Ekraan on jälle Desirel suurem. (Jah, iPhone 4'l on küll hüpersuper Retina ekraan ja pilt on tõesti ilus, kuid 3,7 tolli on minu silmale füüsiliselt parem kui 3,5 tolli). Muu sisemus on ka niivõrd kuivõrd sama. 1GHz protsessor ja jada jada. Mis on iPhone eelis on veel see, et appide jaoks on sisuliselt kasutada kogu mälumaht. Desirel vähemalt HTC Sensega üsnagi piiratud.

Tundub nagu iPhone peaks parem olema eks? Kuid miks mulle siiski Android rohkem meeldib?

* ma ei kannata iPhone klaviatuuri. Kliiniline ja igav. Android 2.3 (Jah, ma jooksutan hetkel 2.3 Oxygeni buildi) keyboard on kuidagi palju käepärasem.

* iOSi kui süsteemi suletus ja piiratus on mulle mingil määral vastukarva. Nohik minu sees tahab katsetada uusi builde, huvitavaid featuure, appe ja kõike muud. Mul oli üksvahe periood, kus ma ROMi customizesin 2-3 korda päevas, või tegin kogu telefonile resette, installisin uusi ROMe ja minu jaoks oli see lõbus. Lisaks on alati tore avastada kuidas erinevad ROMid erinevad. Keskmisel kasutajal pole sellest ilmselt midagi tolku, aga mulle meeldib. Lisaks on XDA developers community peaaegu piiramatu ressursi ja infomahuga ning sealt õngitseb nii mõndagi välja.

* Füüsilise ekraanisuuruse tõin juba välja ning mulle meeldib et Desirel on siiski olemas füüsilised nupud (back, home, menu jne). Ainult touch input on lõbus ja fancy küll, kuid mulle meeldib kui ma ka telefonil nuppe vajutada saan, mis ka midagi tegelikult teevad. Ma olen korduvalt end tabanud iPhone 4 juures back buttonit otsimas telefoni all osas, kuid nada fedja.. nada...

* Lisaks on Desirel vahetatav aku (loe... kui midagi peeti läheb kakun kaane tagant ära ja vahetan aku välja, või kui aku tühjaks saab, siis saab asendada (juhul kui olemas on)).

* Appide praktilisuse koha pealt väga vahet ei ole. Ma ei ole veel tundnud et mõni Androidi app iOSi omale alla jääb (brauser, facebook, Skype, muusikamängija, meediaplayer jne...). Ainus asi mis ehk natukene vastukarva on, on Eesti uudistesaitide appid, mida ma ka ülalpool mainisin.

Kindlasti on veel sada muud väiksemat põhjust miks mulle Android rohkem meeldib, kuid need on vast põhilised ja rõhutaks just kogu sellele customizemise teemale, mis Androidiga kõvasti lihtsam on. (Tahan panen 2.3 buildi peale, tahan jooksutan hiinlaste mingit imet, tahan panen stockiks tagasi jne... ja seda kõike 2 tunni jooksul kasvõi icon_biggrin.gif).

Küsimused/kommentaarid teretulnud icon_razz.gif Solvangutele ei vasta ...

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2011 01:44:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Android on natukene robustsem, mitte nii poleeritud, lisaks on nagu ma juba mainisin Android marketis palju väiksem appide valik (kasvõi Eesti uudiste appid nagu Postimees ja Delfi).
Kas kvantiteedi või kvaliteedi poolest? icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.01.2011 01:50:28 vasta tsitaadiga

flake, tänud põhjaliku kommentaari eest, sellisel põhjal eelistusest saan täiesti aru thumbs_up.gif
Mina aga olen lihtne inimene ja meeldivad lihtsad asjad, iphone välimus meeldib ja sellepärast ka oman seda, kõik mida ma teen on sms, kõned, vahest soran netis ja vaatan maile, suht-koht ongi kõik, midagi tahan juurde siis tõmban app storest ja ongi elu lill.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 19.01.2011 09:07:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tsitaat:
Android on natukene robustsem, mitte nii poleeritud, lisaks on nagu ma juba mainisin Android marketis palju väiksem appide valik (kasvõi Eesti uudiste appid nagu Postimees ja Delfi).
Kas kvantiteedi või kvaliteedi poolest? icon_razz.gif


Kohati mõlema poolest.

Taavi© kirjutas:
flake, tänud põhjaliku kommentaari eest, sellisel põhjal eelistusest saan täiesti aru
Mina aga olen lihtne inimene ja meeldivad lihtsad asjad, iphone välimus meeldib ja sellepärast ka oman seda, kõik mida ma teen on sms, kõned, vahest soran netis ja vaatan maile, suht-koht ongi kõik, midagi tahan juurde siis tõmban app storest ja ongi elu lill.


just, kes seda taga ajab ning õunatooted käepärased on, siis iPhone on nagu rusika silmaauku. Tegemist on väga hästi läbimõeldud seadmega. thumbs_up.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.