Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ?
Android
62%
 62%  [ 180 ]
Bada
0%
 0%  [ 2 ]
BlackBerry OS
0%
 0%  [ 1 ]
iOS
13%
 13%  [ 38 ]
MeeGo
4%
 4%  [ 12 ]
Symbian
5%
 5%  [ 15 ]
Windows Mobile
2%
 2%  [ 6 ]
Windows Phone
10%
 10%  [ 29 ]
Mõni muu süsteem ? Täpsusta teemas !
2%
 2%  [ 7 ]
hääli kokku : 290

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2012 13:15:23 vasta tsitaadiga

nomaitea, mina eelistan telefonis võimalikult lihtsat, võimalikut tasapinnalist ja ülevaatlikku interfeissi. Mida rohkem ma pean ketrama kuskil screenide ja kaustade vahel, seda õudsam on telefoni kasutamine. Ja kui neid optsioone kuvatakse veel dünaamiliselt sellise minority reporti graafikaga 3d-s pööreldes-keereldes nagu mingi tantsupidu, paneksin ma lihtsalt telefoni käest ja jooksin rahustuseks klaasitäie suhkruvett.

sellesmõttes mulle meeldib ios interface. Lihtne, selge, konkreetne ja loogiline. Ei ole mingit tralli ja tilulilu.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2012 13:18:55 vasta tsitaadiga

Anti, Antud videos oli reklaam, milliseid võimalusi see "theme" annab. icon_razz.gif
Ega ma ei ketragi seda taustal igapäev, panen oma seaded paika ja elu nagu lill.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 08.06.2012 13:24:19 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Anti, Antud videos oli reklaam, milliseid võimalusi see "theme" annab. icon_razz.gif
Ega ma ei ketragi seda taustal igapäev, panen oma seaded paika ja elu nagu lill.



Nii, aga sulle on öeldud ju, et iOS võimaldab samu asju teha, sa ei vaevunud ilmselt uurimagi vaid kohe hakkasid ühte kiitma ja teist maha tegema.

Sa oled nagu 7-aastane kes solvub kui su lemmik Androidi maha tehakse ja öeldakse, et teine opsüs on ka normaalne.


Mina ütleksin, et vahet pole mida inimene kasutab. Kasutagu seda mis rohkem meeldib ja olgu sellega rahul. Aga et hakata kohe heietama, et kui "si.tt" on teine süsteem tema omaga võrreldes... kuidagi väiklane.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 11:53:28 vasta tsitaadiga

carlking, tead kellu, ma pole 7 aastane... hoopis 37.
Kas ios saab modida icon_question.gif ja telfonile custom rome peale lasta.... sittagi, teadjamad tegijad on enda tehtud romidest igasuguse sita välja rookinud tulemuseks kiire ja puhas soft mis liigub kiiremini kui mis tahes ios versioon.
Da nahui mul vaja arvutisse mingit itunes programmi, mis fa.cking tüütus kuubis. Näiteks oma apple läpakast ma seda päris välja ei saanudki = sitt soft.
Pluss veel muusika lisamine telefoni... miks peab seda läbi kõvera seatura (itunes) ajama kui saab palju lihtsamalt.... pluss eemaldatavd mälukaardid ja ka akud.
pluss igasugune jebaniit redsnow, Asbinthe, cydia ja teiste sarnaste programmidega... ja ärge tulge mulle rääkima et sa sellest s1ttagi ei tea ja kasutanud pole.

pea 4kuud kasutasin iphone ja rohkem ma seda junni näha ei taha..... ios sellisel kujul nagu ta praegu on, on mulle vastuvõetamatu.
+ veel, ma ei viitsi hakata siia toppime neid kümneid linke kus on täiesti objektiivselt selgeks tehtud, miks üks või teine soft parem on..... kus enamasti peetakse androidi paremaks kui ios-i.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 12:03:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pluss eemaldatavd mälukaardid ja ka akud

Tihti sa androidil mälukaarti ja akut eemaldad, iga õhtu peale väljalülitamist?
tsitaat:

Näiteks oma apple läpakast ma seda päris välja ei saanudki = sitt soft.

oeh
tsitaat:

sittagi, teadjamad tegijad on enda tehtud romidest igasuguse sita välja rookinud tulemuseks kiire ja puhas soft mis liigub kiiremini kui mis tahes ios versioon.

ning ei tööta kas wifi, kaamera või 3G
tsitaat:

pluss igasugune jebaniit redsnow, Asbinthe, cydia ja teiste sarnaste programmidega...

androidi jebid odiniga + igasugu bootloaderite unlock jms...
tsitaat:

ios sellisel kujul nagu ta praegu on, on mulle vastuvõetamatu.

sulle jah, aga üldiselt kümnetele ja sadadele teistele kasutajatele on ta meelepärane
tsitaat:

+ veel, ma ei viitsi hakata siia toppime neid kümneid linke kus on täiesti objektiivselt selgeks tehtud, miks üks või teine soft parem on..... kus enamasti peetakse androidi paremaks kui ios-i.

ja täpselt samapalju on neid linke kus iOS paremaks peetakse

VÄGA SUUR ENAMUS androidi kasutajatest ei rooti oma telefoni ega kasuta kunagi custom rom'i, et siin üldse mingit võrdlust teha, siis tuleks seda teha võrdsetel alusel, mitte stiilis fafafaaa, ma panen custom romme iga päev peale ja eemaldan mälukaarte, seega iOS on piix...

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 12:44:45 vasta tsitaadiga

Mõlemad on head
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 12:49:53 vasta tsitaadiga

1. kui tihti sina oma iphonel mälukaarti ja akut eemaldad? mina oma andriodil arvan kord nädalas tuleb seda ette.
2. kui sa nendest custom rommidest sittagi ei tea siis ole parem vait, paistad targem välja..... Amatööridel jah on tulnud ette juhuseid kus üks või teine asi ei tööta aga kõik mida mina olen oma telefoni lasknud toimib kõik suurepäraselt.
3. ütlen ausalt pole kordagi kasutanud odini ega bootloaderit..... ma ei teagi mis nende otstarve on. Pean uurima.
4. kui sa arvad et sadadele meeldib ios siis mina pakun sadadele miljonitele meeldib android.... icon_biggrin.gif ok, see oli norimine, sorry.
5. ok, olen nõus et paljudel pole vajadust androidi rootida ega romidega mässata aga..... mis arvad kui pajud ios omanud mässavad isgasuguste snow de ja jailidega, arvan et suht enamus teeb seda.... kelle raha puu otsas ei kasva.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 12:59:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui sa nendest custom rommidest sittagi ei tea siis ole parem vait, paistad targem välja..... Amatööridel jah on tulnud ette juhuseid kus üks või teine asi ei tööta aga kõik mida mina olen oma telefoni lasknud toimib kõik suurepäraselt.

tean väga hästi ning üpris tihti on esimesed väljalasked mõningate funktsionaalsete puudustega, eriti nendel seadmetel millele tootja ei ole veel ametlikku reliisi teinud.
tsitaat:

mis arvad kui pajud ios omanud mässavad isgasuguste snow de ja jailidega, arvan et suht enamus teeb seda....

No see on nende kasutajate probleem, et nad operaatorilukuga telefoni on saanud või ei jõua maksta lahtise telefoni eest.'

Ma ei saa aru milleni sa jõuda tahad. Olen samamoodi Androidi tee läbi käinud ja kõrini on sellest. Alguses on jah jubekift, et saab kõike modida ja flashida, aga milleks see jamamine kui teistel platvormidel saab asju lihtsamalt ajada.

Mina ja praktiliselt kõik kasutajad sooviksid sellist seadet mis juba karbist välja võttes töötab normaalselt, mitte ei pea pooled funktsioonid "kinni keerama" ja omaarust "puhastama" mobiili, et ta normaalselt töötaks.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 12:59:45 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

VÄGA SUUR ENAMUS androidi kasutajatest ei rooti oma telefoni ega kasuta kunagi custom rom'i, et siin üldse mingit võrdlust teha, siis tuleks seda teha võrdsetel alusel, mitte stiilis fafafaaa, ma panen custom romme iga päev peale ja eemaldan mälukaarte, seega iOS on piix...


No see ROM'idega majandamine on üsna kategooria: tillinäppimine. Eks mingi eluetapp on kus on seda vaja teha päevas korduvalt ja korduvalt....
Mingi aasta paar sai majandatud nende custom ROM'idega.

Kõkkuvõtlikult võib öelda, et kogu see XDA grupp võiks ennast bensiiniga üle valada ja tikku tõmmata. Noo ei ole ühtegi custom ROM'i mis reaalselt töötaks korralikult.
Androidi Custom ROM'i tõenäolised "eelised":
Puudub mobiil ID tugi. (No kurat, enamus maailmast pole sellest midagi kuulnud ja loomulikult tapetakse SIM rootkit ära)
Paneb ta sul lampi iga paari päeva tagant pange. Kuna see "teadjam vend" on jälle mingid serviced killinud, mida telefonil reaalselt vaja on.
Näeb välja nagu juudijõulupuu. No mis kuradi pärast peab mu telefonil olema leegiimitatsioonid ja paljad naised? Paljast naist tahan näha, lähen koju.
Kuna "teadjam vend" arvab ennast targem olevad, on ta midagi majandanud GPS seadetega nii, et 1. pooled gepsu programmid ei tööta. 2. Aigoo'ga ootad gepsu signaali minuti, ootad kaks. Ootad juba kümme. Teed telefonile restardi. Ootad minuti ootad viis. Ootad ikka veel. Teed telefonile restardi. Ootad minuti ootad kaks ja levi olemas.
Leiad mingi rom'i mis täitsa enamvähem töötab ja tiptop kuni läheb mööda nädal, kaks. Võibolla isegi neli ja siis on sul kogu see süsteem omadega nii pekki jooksnud et päästab ainult hard reset. Pärid foorumist, mis nüüd toimus, vastus: Shit happens. Sõimatakse veel lambaks, et kuidas sa ei tea, et droid tahabki kord paari nädala jooksul hard reset'i. Sellejaoks ongi custom romid et saad oma nänni kohe seadete taastamisega tagasi....
Ja custom rom'ide akukestvusest ma parem ei hakka rääkimagi.

No minge kah.... Originaal romiga shitti ei häppeni. No pane või tina aga originaal droid kestab kuu kestab kaks ilma reseti või muu huinamuinata.
Kuna ma olen loobunud nendest 400+ ööristest telefonidest, seega iOS'i ei oma. Lihtsalt ei sellise hinnaga telefonil mõtet.
Mu praeguse galaxy gio peal töötab GPS, meil, web, RDP, Teamviewer täiesti perfektolt. HUSPA või mis iganes see huinamuina on puudumine ka ei häiri. Ei näe põhjust miks peaks telefoniga uploadima kiiremini kui paarsada kbps. Kui vaja, siis wifi. Kui mingi kakapea autoga sisse sõidab, saab ka hädapärast pilti tehtud. Ja selle 75 eurone lipik on nii pisike, et ei ole vaja seda hoida nagu kristallmunandeid vati sees. Vedeleb seal kus juhtub koos krt teab millega krt teab mis taskus. Ei mingeid kondoome ega muid preservatiive pole ei ekraanil ei kestal.
Töötab. Kõik on olemas.

Seega kokkuvõtlikult.
Vahet pole, millist telefoni sa kasutad kuni sa õnnelik oled.
Kui su ego on nii haavatav, et pead mingeid müstilisi vajaka jäämisi kompenseerima 400+ telefoniga, ei oma see tähtsust mis OS seal peal on. Rohkem nagu staatuse sümbol või nii.
Kui vaja mõistliku hinna eest kasutada GPS, web, meil või mis iganes rakendusi, ei ole muud valikut kui droid.
Kui tahad tilli või rinna suurust kompenseerida 400+ eurose telefoniga, siis seltskonnas aifööni välja võtmine annab rohkem efekti kui ükskõik mis droidi Aifööni tunneb igaüks ära ja selle hinda teavad ka kõik. Droidi föönidega jääb ikka see väike küsimus: kas see on nüüd see 100 eurone või see 400 eurone......

Lõpuks: Kui su eesmärk on helistada ja mitte midagi muud, pole ei iOS ega droid sinu jaoks.......
Kui sul vaja weebi, gepsu ja custom appe, mõistliku raha eest -- droid.
Kui rahaga midagi peale pole hakata -- droid 400+€ või iOS
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:03:13 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tean väga hästi ning üpris tihti on esimesed väljalasked mõningate funktsionaalsete puudustega, eriti nendel seadmetel millele tootja ei ole veel ametlikku reliisi teinud.

Siin me räägime erinevatest asjadest. Ma räägin mida modijad omal käel on valmis teinud ja rahvale proovimiseks kasutada andnud. nt. http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1450

Ma ei räägi operaator lukust vaid sellest kus saab pira programme/muusikat telfoni lasta.... mis iganes selle nimi oli,,, cydia oli vist üks nendest.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 13:06:41 vasta tsitaadiga

Et siin vaenu mitte õhutada, siis mina kasutan juba teist aastat järjest 200 eurost androidi, esialgu oli tõesti kift romme ja muud huinamuinat peale lasta, nüüd mõtlen vaid custom kernelile ja tehaserommile, kuna tahaks, et kõik funktsiooni toimiksid laitmatult... igasuguste sd kaardi partitsioonide ja värkidega majandamine viib lõpuks ikka sinnakohta, et ühel hetkel on kuskil tekkinud lugemisel/kirjutamisel viga ning siis tänad jumalat, et titanium on backupid dropboxi sünkroniseerinud thumbs_up.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:14:11 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

Ma ei räägi operaator lukust vaid sellest kus saab pira programme/muusikat telfoni lasta.... mis iganes selle nimi oli,,, cydia oli vist üks nendest.
Piraadistatakse igal platvormil. Samas vaadates kuidas iTunes Store teenib siis ilmselgelt piraadistamine iOS'i puhul pole midagi, mis valuläve ületaks. Analoogne olukord on Google Marketiga ainult, et Androidi puhul on tasuta tarkvara rohkem saada ilmselt.

***

Ma ise olen Androidi kasutanud vist poole aasta kanti, enne ja peale seda oli tükk aega Nokia E51, vahepeal on testimiseks olnud veel nipet-näpet hardcore kallitest Androididest kuni kalli Symbianini. Praegu on üldsegi Bada'ga Samsungi GT-S8500 (mille hinna/kvaliteedi suhe on laes) ning üldiselt on ikka mugav küll kui out-of-the-box asi töötab. Kui millalgi peaks soodne võimalus tekkima ja/või raha peale vihaseks saanud siis võimalusel vaatan iOS'i poole kuna murevaba elu on seda hinda väärt (laual istuv Apple arvuti on seda 2 aasta jooksu ilmekalt tõestanud). Eks see on ellusuhtumise asi aga minu jaoks on kallis see, kui kaks kätt on ümber. Kõik, mida saab raha eest osta, on odav.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:20:24 vasta tsitaadiga

ThedEviL, thumbs_up.gif sul on õigus, xda-s liigub igasugu lolle aga on ka mõned üksikud tedjamaid mehi.... nt. kyrillos, praegu naise omanduses olen galaxy 5800 toimib tema 9 vrsj. rommiga väga perfektselt.
ei ühtegi anomaaliat millest sina rääkisid.... ju siis joppas mul.

praegu ise kasutan xperia neo-t ja pole veel mingit modi proovinud.... pole vajadust/uudishimu olnud. kindlasti on sellele telefonile ka pädevaid romi ehitajaid, mitte ainult lollpäid

carlking, ma pole kellegi vastu vaenulik, lihtsalt mulle ei mahu pähe mida selles jobannõi iphones nii hirmsasti ülistatkse. See s1tt pole tegelikult poolti oma hinda väärt.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:21:47 vasta tsitaadiga

ThedEviL, Enamus su jutust BS minuarust.

Ise olen 2 korda custom rom'i peale ajanud, esimese flashimisega läks midagi pekki(ei mäleta enam mis ei töötanud), aga lasin uue rom'i peale, töötab siiani veel, ligi aasta juba, pole kordagi hard resete teinud, wifi, 3g, gps töötavad.
Aku peab vabalt 5 päeva vastu koos kasutusega.


carlking, Kui bootloaderi unlocki on vaja teha, siis on see juba tootjapoolne piirang, Sony ericssonidel ja HTC'del peaks selline asi olema.

Ise oman hetkel androidi, kahte symbiani ja ühte samsungi javal põhineva OS'iga telo.
Androidi kasutan põhiliselt, teised rohkem tagavaraks.

iOS ei meeldi mulle, olen paar korda käppinud(ise omanud pole), lihtsalt hakkas kasutades kuidagi vastu, ei oska põhjendada.
Androidi olen sättinud just selliseks nagu mulle mugav on, tausta peal powercontrol(wifi, gps, 3g jms. on/off)

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?


viimati muutis Braien 09.06.2012 13:24:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 13:23:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma pole kellegi vastu vaenulik

vs.
tsitaat:

See s1tt pole tegelikult poolti oma hinda väärt

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:24:59 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

carlking, ma pole kellegi vastu vaenulik, lihtsalt mulle ei mahu pähe mida selles jobannõi iphones nii hirmsasti ülistatkse. See s1tt pole tegelikult poolti oma hinda väärt.
Täpselt sama käib iga asja pihta. HV näiteks ülistab Androidi, mille fänne on kõik nurgad siin täis. Pada sõimab katelt.

http://harmful.cat-v.org/software/operating-systems/os-suck
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 13:25:01 vasta tsitaadiga

IMO võiks selle küsitluse siin avada. Saab teada mis 1.5 aasta jooksul muutunud thumbs_up.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:31:18 vasta tsitaadiga

Ahjaa - et õli tulle visata siis on minu arust nii iOS kui Android oma hinda väärt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:34:57 vasta tsitaadiga

carlking, palun tee endale selgeks kaks sõna, kellegi ja millegi.
.... sõna "kellegi" taga on füüsiline isik ja "millegi" taga peaks olema elutu asi.
Mark0, ilmselt pole asi HV eelistustes, lihtsalt androidi on oma hinna poolest eestlasel odavam omada. iphone maksab teadupärast poes röögatud hinda... emt orjastavatest pakettidest ma ei räägigi, need on ikka nii jaburad et naerma ajab.

androidi poolt olen nenam-vähem nõus, iOSiga ma nii päri sinuga ei ole. thumbs_up.gif beer_yum.gif ..... keep fightinig icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 13:40:50 vasta tsitaadiga

No kui võtta sellised Androidi seadmed mis toimivad kiirelt ja on hea kaameraga ning korraliku koostega, ehk siis lipulaevad, siis ei mängi see hinnateema ju erilist rolli... näiteks HTC One X, Samsung Galaxy SIII, Sony XPeria S... vs iPhone 4S


Mingi 300 eurone android kahjuks ei suuda millegi positiivsega üllatada kui võtad ta karbist välja ning ilma modimata tahad sihipäraselt kasutada.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 13:49:57 vasta tsitaadiga

Eino:

1. kui raha pole siis on tõesti mõistlik osta Bada, Android või Symbian - ei maksa suurt midagi ning üldiselt kannatab nibin-nabin kasutada.
2. Kui raha on natuke rohkem siis Windows Phone on täitsa okei juba.
3. Kui raha on veel rohkem siis on Meego ka variandiks.
4. Kui tahta täispanga peale välja minna siis iOS.

Iga variant imeb omal unikaalsel moel.

Symbian näeb kole välja ning kolmandate poolte rakendusi on minimaalselt.
Windows Phonega ei saa suurt midagi teha.
Bada jaoks pole üldse mingeid rakendusi.
Android on nagu kehvasti kokkutraageldatud lapitekk, mis käriseb igast nurgast ja iga augu alt vaatab hipi välja.
Meego on nagu ilus naine, kellelt loodus on võtnud võime enda sugu jätkata.
iOS on nagu Egoisti restoran - keegi ei saa aru, miks osad inimesed seal käivad. Mõttetult kallis, Hesburgerist saab ju odavamalt ja sama hästi süüa!
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 13:52:23 vasta tsitaadiga

Ja kõik taandub iidsele HinnaVaatluse foorumi seaduspärale (kohandatav igaks elujuhuks):

Modimismehed on oma käkkidega rahul, iOSmehed on oma iPhonedega rahul aga modimismehed ei ole rahul, et iOSmehed rahul on.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 14:07:50 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ja kõik taandub iidsele HinnaVaatluse foorumi seaduspärale (kohandatav igaks elujuhuks):

Modimismehed on oma käkkidega rahul, iOSmehed on oma iPhonedega rahul aga modimismehed ei ole rahul, et iOSmehed rahul on.

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
modimismehed ongi oma käkkidega rahul kui KÕIK toimib nagu peab ja mingeid jamasid ei ole.
veel meenud iphone aegadest et sai ka cydia peale lastud ja siis igasugu programme peale lastud..... mis ühel hetkel soovisid läbi itunesi ennast uuendama hakata, mis midugi ebaõnnestus icon_biggrin.gif
androiudil vist väga neid craked appse ei liigugi, nagunii on tasulisel programmil ka tasuta asendus olemas.... kas just ühes programmis aga kahega saab kindlasti hakkma.


ot:
edit: kirjavead icon_redface.gif hommikune konjak teeb oma.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.06.2012 14:11:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

veel meenud iphone aegadest et sai ka cydia peale lastud ja siis igasugu programme peale lastud..... mis ühel hetkel soovisid läbi itunesi ennast uundama hakata, mis midugi ebaõnnestus

no ei ole vaja sellist ajunissi teha icon_biggrin.gif
tsitaat:

androiudil vist väga neid craced appse ei liigugi

warez ja torrents on tegelt täis marketi tasulisi appe kus siis jagatakse kas häkitud APK faili või siis on app + app batcher mis peale installi tuleb käima lasta.


Panite tähele, et androidi kohta ütlesin käkid ja iOS seadme nimetasin õige nimega? Sest androidi seadmeid ongi ju tuhat erinevat, selle pärast ei saagi see OS joosta korralikult kõigi seadmete peal ning on vaja palju erinevaid versioone. Okei, iOS5 ei jookse ka esimese iPhone peal... fifty-sixty olukord.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2012 14:19:44 vasta tsitaadiga

minu sony ericsson neo peal jookseb andr. 4.0.3 nagu siidi, ilma ühegi köginata.
ot:
... aga nüüd tuleb grillfestile liha õgima minna ja punnid läbi android telefoni icon_biggrin.gif kõrva pista
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis süsteemi eelistaksid oma mobiil/nutitelefonis ? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.