Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Avalik kaebuskiri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2013 18:13:43 Avalik kaebuskiri vasta tsitaadiga

Osad moderaatorid ületavalt selgelt oma volitusi kustutades postitusi ning teemasid oma suva järgi, ehk siis "mulle see teema ei meeldi, seega ei meeldi see mitte kellelegi". Näiteks "Cookie clicker" mängufoorumis. Nimelt keelati "browseripõhiste mängude" all sellel teemal sõna võtta ning vastav teema kustutati ära ülbe vastusega "Keda see huvitab". Kas on moderaatori ainuotsustada mis teemal teised inimesed omavahel rääkida tahavad? Võrdluseks võin tõesti tuua teema Diablo III kohta kus peale itemite piltide postitamise, DPSi ning hala botide üle, on mingit konstruktiivset juttu harva aga teema esksisteerib ning probleeme ei ole. Mitte kõige parem näide aga põhimõte on sama.

Samas on ka moderaatoritel suhtlemisprobleemid, peamiselt ülbus. Osad nagu vajaksid koolitust kuidas HinnaVaatluse klientidega suhelda. Saadetakse kahtlase sisuga privaatsõnumeid milles puudub igasugune viisakus, kirjaoskus ning tahe juhtida kasutajat tehtud vigadele. Kuidas ma peaks suhtuma kirjale, mille ainuke sisu on "sõnadest sulle vast ei piisa ega". Kuidas inimesed üldse julgevad selliseid asju saata? Kes ma Teie jaoks siin olen?

Ei hakka nimesid nimetama aga see on minu tagasiside foorumis olevast moderaatorite poolsest korralagedusest mida tuleks minu arust korrigeerida. Ma tean, et nad teevad seda oma vabast tahtest aga kusagil on piir.

Ja ei, see ei ole naljateema ning ärge üritagegi seda mingiks tobedaks naljaks pöörata, ma olen täitsa tõsine.

Tänan tähelepanu eest ning head päeva jätku.

Veiko S.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 16.09.2013 18:23:28 vasta tsitaadiga

Ilma konkreetsete nimedeta on selle jutuga raske midagi peale hakata. Ma olen ka moderaator - mida ma peaksin teistmoodi tegema?

Nimesid-nimesid on vaja ja konkreetseid juhtumeid, et saaks neid üle vaadata. Kindlasti on tekkinud murekohti aga ega targemaks ei saa kui konkreetsust pole. Sest mida HV juhtkond muidu peaks tegema? Rivistab kõik moderaatorid üles ja ütleb: "Ärge enam nii tehke!" Pigem on ikka vaja need juhtumid üle vaadata kus on asjad jamaks kiskunud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2013 12:26:57 vasta tsitaadiga

muff, sekundeerin Mark0-le, vaja on täpseid andmeid - raske on kuidagi aidata. Saada palun priva.
Kõik moderaatorid teevad oma tööd vabast ajast ja tahtest, meil pole ühtegi palgalist töötajat, rääkimata mingist koolitusest vms.
Mängumaailm on kõik väga subjektiivne ja seisukoha kujundamisel peab alati lähtuma mitmetest faktoritest.
Olgu veel öeldud, et kuna mängumaailmas ei ole ma pädev, seega peame seda teemat arutama avalikult adminnifoorumis.
Aga selle eelduseks on konkreetsed näited, täpsed viited ning põhjendused, miks üks või teine asi ei tööta või mida saaks paremini teha.
Olgem konstruktiivsed thumbs_up.gif

P.S. Tegemist pole HinnaVaatluse või HV-ga, vaid HV foorumiga - nimetagem asju õigete nimedega.
HinnaVaatlus on hoopis teine asi, hinnavõrdlus aadressil www.hinnavaatlus.ee

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Avalik kaebuskiri
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.