|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mictsekk
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2009
|
28.12.2010 19:55:01
arvuti ei võta pilti ette |
|
|
| Sülearvuti (ordist ostetud, ~2 aastat vana) ei võta enam pilti ette. Tööle läheb, aga ekraan on must. Proovisin telekaga ühendada, aga pilti ei tulnud ka siis ette, seega asi ekraanis ilmselt ei ole. Keegi oskab öelda, mis viga võib olla? Kas asi võib olla videokaardis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karukas
HV veteran

liitunud: 31.07.2006
|
28.12.2010 20:06:42
|
|
|
Pane sülearvutile ordi poolt antud nimi ka kirja, on ehk lihtsam arvata.
_________________ Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
28.12.2010 20:23:05
|
|
|
1. clearcmos.
2. kui teaks proviilis näiteks kasutaja asukohta, oskaks edasi soovitada, kellele asja uurida anda. kui telekat taha toppima hakatakse, siis vist oma teemadel erilist tarkust pole.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mictsekk
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2009
|
28.12.2010 20:33:55
|
|
|
| nimi on Enduro 7290BF Plus. Asukohaks Tartu/Võru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
robema
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2004
|
29.12.2010 16:26:39
|
|
|
| mictsekk kirjutas: |
| nimi on Enduro 7290BF Plus. Asukohaks Tartu/Võru. |
Tere, kuna sellel arvutil nvidia 8600GT graafika, lõhnab tüüpvea järgi, ehk videokiibi viga. Ilmselt, pole arvuti jahutust selle 2 aasta kasutamise järgus kordagi puhastatud ? Kui vastus on jah, siis 95% ülekuumenenud nvidia 8600GT.
_________________ 1+1=0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
29.12.2010 17:04:26
|
|
|
video sureb või on reballitav?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mictsekk
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2009
|
29.12.2010 20:54:40
|
|
|
| robema kirjutas: |
| Tere, kuna sellel arvutil nvidia 8600GT graafika, lõhnab tüüpvea järgi, ehk videokiibi viga. Ilmselt, pole arvuti jahutust selle 2 aasta kasutamise järgus kordagi puhastatud ? Kui vastus on jah, siis 95% ülekuumenenud nvidia 8600GT. |
Vastus on ei, aga samas ma pole vist nii palju puhastanud kui peaks. Ülekuumenenud videokaart on siis omadega lõplikult läbi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.12.2010 21:15:06
|
|
|
Pigem skeemist lahtisulanud "kiviga" tegu.
Aga eks see, kes põhjalikumalt uurib, eks see siis ütleb täpsemalt, et kas lahti ja kui lahti, siis palju kinni tagasiajamine maksab.
Edu ja looda, et kivi lahti on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
robema
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2004
|
30.12.2010 11:23:26
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| video sureb või on reballitav? |
Puht enda kogemuste põhjal - 50/50. Kõik oleneb sellest, kui palju kiip kuuma saanud on. Lollikindel variant on muidugi kiip ära vahetada ja probleem unustada, kuid viimasel ajal on uute kiipide kättesaadavus muutunud ülimalt keeruliseks.
_________________ 1+1=0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.12.2010 14:47:26
|
|
|
robema, ilmselt võiks teemaalgataja sinuga suhelda, asukohad näiks sobivat. tahanteada, tahanteada mullitab igasse sarnasesse teemasse mingit asja aga konkreetset lahendust pakkumas ma teda näinud pole. sul on vist vähe pikem samm, ma olen tähele pannud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.12.2010 15:05:57
|
|
|
laurx: Selliste vigade korral on alati mitu varianti olemas. Ja kui keegi pole reaalselt asja lähemalt uurinud, siis pole mõtet trummi ka taguda, "et tingimata see või teine viga on".
Ma ei usu sugugi, et Sa lähed kirurgi juurde seljavaluga ja siis ilma uurimata hoopis kopsu või südant opereerima hakatakse. Kõigepealt uuritakse Sind läbi ja tehakse kindlaks, et mida opereerida vaja on ning siis lähed alles noa alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.12.2010 16:55:58
|
|
|
ei, tegelikult ma ei tea per.ses läpakatest MITTE MIDAGI ja ma ei ole neid ka ühtegi korda teinud ega lasknud teha.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|